خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy میخوام دوباره کنکور بدم اما کلی مشکل دارم

سلام ، راستش چند تا سوال دارم و یه جورایی خودم باختم
      اول یکم در مورد خودم بگم
      سال 92 و 93 کنکور دادم ، رتبم 15000 شد . سال 93 چیزی نخوندم اصلا . شبکه های اجتماعی و اینترنت خیلی بهم ضربه زد . امسال ( 94 ) تلاشمو یکم بیشتر کردم ولی یکی دو ماه آخر خوب جمع بندی نکردم و رتبم 9000 شد !
      راستش الان انگیزه دارم بازم بخونم و واقعا خودم هم میخوام بمونم چون علاقه ای به پرستاری و... (آزاد) ندارم و تنها چیزی که دوس دارم در بیام پزشکی ملی ئه . در حال حاظر تنها گزینه ی پیش روم موندنه و خودمم راضی هستم که بمونم اما خونوادم خیلی بهم سرکوفت میزنن که کوچیکمون کردی تو این 3 سال ، امسالم بمونی هیچی نمیشی ، امسال یه رشته بزن و برو و ... . من بهشون حق میدم چون چیزی واسم کم نذاشتن تو این مدت اما این حرفاشون خیلی داغونم میکنه جوری که امیدم روز به روز کمتر میشه و به بهم تلقین شده که واسه من "پزشکی ملی" هیچ معنایی نداره !
      ولی با این وجود بازم میخوام بمونم و سعی میکنم حرف اطرافیان روم تاثیری نداشته باشه و کار خودمو انجام بدم .
      حالا سوالام :
      1 معدل کتبی م 15 ست !! همه درسام تقریبا خوبن ( بالای 18 ) اما زیستم 11 ست و ادبیات 14 . زمینمم پایینه که اون واسم مهم نیس چون تو کنکور صفر میزنم . به نظرتون میشه با این معدل به یه پزشکی تاپ مثل بهشتی و ایران فکر کرد ؟؟
      2 امکانش هست امسال دوباره دیپلم بگیرم و بازم همین امسال با دیپلم جدیدم کنکور بدم ؟؟
      3 یه دارویی چیزی واسه کم شدن خواب هست ؟؟ ممکنه مشکل کم کاری تیروئید داشته باشم ؟؟ آخه 10 شبم بخوابم فرداش 7 صبح بلند شم کل روز بی حالم .
      4 راستش دیگه روم نمیشه تو آزمون های آزمایشی شرکت کنم ، این قلم چی و گزینه 2 و گاج آزمون آنلاین دارن ؟؟ همزمان با آزمون کتبی برگزار شه .
      5 من کتابام واسه سال 92 هستن ، آیا بجز جا به جا شدن مطالب کتاب ، یا حذف شدن ، مطلب جدیدی اضافه شده ؟؟
      .................................................. .............
      اینم بگم که من بازه ی زمانی درس خوندنم پنجشنبه قبل آزمون بود + بعد از ظهر جمعه بعد آزمون + فرداش ! بقیه روزا نیم ساعت مفیدم درس نخوندم . یعنی 10% تلاشمم نکردم تو این مدت
      ببخشید طولانی شد .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      به فکردارو نباش براکم شدن خوابت ابجی .نمیدونم اهل ورزش هستی یانه اما ورزش کنی سرحال میای
      آدم باش همین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha74 نمایش پست ها
      سلام ، راستش چند تا سوال دارم و یه جورایی خودم باختم
      اول یکم در مورد خودم بگم
      سال 92 و 93 کنکور دادم ، رتبم 15000 شد . سال 93 چیزی نخوندم اصلا . شبکه های اجتماعی و اینترنت خیلی بهم ضربه زد . امسال ( 94 ) تلاشمو یکم بیشتر کردم ولی یکی دو ماه آخر خوب جمع بندی نکردم و رتبم 9000 شد !
      راستش الان انگیزه دارم بازم بخونم و واقعا خودم هم میخوام بمونم چون علاقه ای به پرستاری و... (آزاد) ندارم و تنها چیزی که دوس دارم در بیام پزشکی ملی ئه . در حال حاظر تنها گزینه ی پیش روم موندنه و خودمم راضی هستم که بمونم اما خونوادم خیلی بهم سرکوفت میزنن که کوچیکمون کردی تو این 3 سال ، امسالم بمونی هیچی نمیشی ، امسال یه رشته بزن و برو و ... . من بهشون حق میدم چون چیزی واسم کم نذاشتن تو این مدت اما این حرفاشون خیلی داغونم میکنه جوری که امیدم روز به روز کمتر میشه و به بهم تلقین شده که واسه من "پزشکی ملی" هیچ معنایی نداره !
      ولی با این وجود بازم میخوام بمونم و سعی میکنم حرف اطرافیان روم تاثیری نداشته باشه و کار خودمو انجام بدم .
      حالا سوالام :
      1 معدل کتبی م 15 ست !! همه درسام تقریبا خوبن ( بالای 18 ) اما زیستم 11 ست و ادبیات 14 . زمینمم پایینه که اون واسم مهم نیس چون تو کنکور صفر میزنم . به نظرتون میشه با این معدل به یه پزشکی تاپ مثل بهشتی و ایران فکر کرد ؟؟
      2 امکانش هست امسال دوباره دیپلم بگیرم و بازم همین امسال با دیپلم جدیدم کنکور بدم ؟؟
      3 یه دارویی چیزی واسه کم شدن خواب هست ؟؟ ممکنه مشکل کم کاری تیروئید داشته باشم ؟؟ آخه 10 شبم بخوابم فرداش 7 صبح بلند شم کل روز بی حالم .
      4 راستش دیگه روم نمیشه تو آزمون های آزمایشی شرکت کنم ، این قلم چی و گزینه 2 و گاج آزمون آنلاین دارن ؟؟ همزمان با آزمون کتبی برگزار شه .
      5 من کتابام واسه سال 92 هستن ، آیا بجز جا به جا شدن مطالب کتاب ، یا حذف شدن ، مطلب جدیدی اضافه شده ؟؟
      اینم بگم که من بازه ی زمانی درس خوندنم پنجشنبه قبل آزمون بود + بعد از ظهر جمعه بعد آزمون + فرداش ! بقیه روزا نیم ساعت مفیدم درس نخوندم . یعنی 10% تلاشمم نکردم تو این مدت
      ببخشید طولانی شد .
      سلام ، رتبه هم اکنون شما که 9000 شده ، رتبه بدی نیست! و با این رتبه میتونین رشته های دیگر به راحتی قبول بشین!

خانواده شما صلاح شما را می خواهد! 3 بار کنکور دادین اما موفق نشدین برین پزشکی ... ، چرا قید پزشکی را نمیزنید و به رشته های دیگه نمیرین؟
      این را هم بگم پزشکی شوخی نیست! تازه اگرم پزشکی قبول بشین باید بکوب بخونین چون کتاباش خیلی زیاد و طولانیه همچنین سختیه خودشو داره!

اگه نظر شخصی منو بپرسین ، امسال انتخاب رشته کنین و تمام رشته هایی که دوست دارین انتخاب رشته کنین ... و دیگر رشته ها مثل مدیریت ، پرستاری و ... رو هم انتخاب کنین

نکته آخر اینکه همه چیز پزشکی نیست! و رشته های دیگه هم هستن که جذابیت خودشونو دارن ... پزشکی به گفتن با زبانتون بستگی نداره! پزشکی به عملکرد و توانایی و همچنین روحیه شما بستگی داره!

پارسال یه نفر رتبه حدود 1600 در منطقه 3 آورد و انتخاب رشته نکرد و موند واسه امسال به امید سه رقمی! اما 3 رقمی نیاورد ... البته کسانی هم هستن که موفق میشن اما پشت کنکوری بودن سختی های زیادی داره... من خودم تجربه دارم!

به هر حال انتخاب با خود شماست ، موفق باشین .
      ویرایش توسط Leonardo : 11 مرداد 1394 در ساعت 18:59

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا74. نمایش پست ها
      به فکردارو نباش براکم شدن خوابت ابجی .نمیدونم اهل ورزش هستی یانه اما ورزش کنی سرحال میای
      نقل قول نوشته اصلی توسط Leonardo نمایش پست ها
      سلام ، رتبه هم اکنون شما که 9000 شده ، رتبه بدی نیست! و با این رتبه میتونین رشته های دیگر به راحتی قبول بشین!

خانواده شما صلاح شما را می خواهد! 3 بار کنکور دادین اما موفق نشدین برین پزشکی ... ، چرا قید پزشکی را نمیزنید و به رشته های دیگه نمیرین؟
      این را هم بگم پزشکی شوخی نیست! تازه اگرم پزشکی قبول بشین باید بکوب بخونین چون کتاباش خیلی زیاد و طولانیه همچنین سختیه خودشو داره!

اگه نظر شخصی منو بپرسین ، امسال انتخاب رشته کنین و تمام رشته هایی که دوست دارین انتخاب رشته کنین ... و دیگر رشته ها مثل مدیریت ، پرستاری و ... رو هم انتخاب کنین

نکته آخر اینکه همه چیز پزشکی نیست! و رشته های دیگه هم هستن که جذابیت خودشونو دارن ... پزشکی به گفتن با زبانتون بستگی نداره! پزشکی به عملکرد و توانایی و همچنین روحیه شما بستگی داره!

پارسال یه نفر رتبه حدود 1600 در منطقه 3 آورد و انتخاب رشته نکرد و موند واسه امسال به امید سه رقمی! اما 3 رقمی نیاورد ... البته کسانی هم هستن که موفق میشن اما پشت کنکوری بودن سختی های زیادی داره... من خودم تجربه دارم!

به هر حال انتخاب با خود شماست ، موفق باشین .
      من تصمیمم رو گرفتم و میخوام بمونم و جدی بخونم !
      ابهاماتم سوالاتی بود که پرسیدم . ممنون میشم اونا رو پاسخ بدین
      اینم بگم که من تلاشمو نکردم و 9000 شدم ، اینو توی خودم می بینم که اگه بخونم پزشکی درام . ریسک نمیکنم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تصمیمم رو گرفتم و میخوام بمونم و جدی بخونم !
      ابهاماتم سوالاتی بود که پرسیدم . ممنون میشم اونا رو پاسخ بدین
      اینم بگم که من تلاشمو نکردم و 9000 شدم ، اینو توی خودم می بینم که اگه بخونم پزشکی درام . ریسک نمیکنم
      اگه عزم و ارادتون واقعیه ، پس هنگام درس خواندن یادتون باشه که دیگه نباید اشتباه پارسال رو تکرار کنین! و باید با حداکثر توانتون درس بخونین!

1معدل کتبی م 15 ست !! همه درسام تقریبا خوبن ( بالای 18 ) اما زیستم 11 ست و ادبیات 14 . زمینمم پایینه که اون واسم مهم نیس چون تو کنکور صفر میزنم . به نظرتون میشه با این معدل به یه پزشکی تاپ مثل بهشتی و ایران فکر کرد ؟؟
      ببخشید طولانی شد .
      1- متاسفانه نمره زیستتون خیلی بده ... اگه دیگر دروس و همچنین خود زیست رو خیلی خوب بزنین کار نشد نداره!
      2- امکانش هست اما شما هیچوقت نمیتوانید دیپلم مجدد علوم تجربی بگیرین اگر هم اکنون دیپلم تجربی داشته باشین!
      (عنوان دیپلم مجدد نباید تکرار باشد)
      3- همه مثل شما هستن ، منم مثل شما وقتی صبح ها سحرخیز پا میشم بی حال میشم به همین خاطر وقتی پا میشم اول ورزش می کنم بعدش یه ساعت درس میخونم بعدش میرم حیاط هوا میخورم دوباره میام درس میخونم سپس ادرنالین بدنم وقتی به شرایط تعادل رسید بی حالیم کمتر میشه اما از بین نمیره! اما بعد از ظهر به بعد خوب میشه (دلیلش کمبود خوابه)
      4- گاج آزمون آنلاین دارد
      5- لینک تغییرات کتاب ها برای کنکور 95 :
      تغییرات منابع کنکور 95 | مکتبستان

موفق باشین .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Leonardo نمایش پست ها
      اگه عزم و ارادتون واقعیه ، پس هنگام درس خواندن یادتون باشه که دیگه نباید اشتباه پارسال رو تکرار کنین! و باید با حداکثر توانتون درس بخونین!

[SIZE=3]
      1- متاسفانه نمره زیستتون خیلی بده ... اگه دیگر دروس و همچنین خود زیست رو خیلی خوب بزنین کار نشد نداره!
      2- امکانش هست اما شما هیچوقت نمیتوانید دیپلم مجدد علوم تجربی بگیرین اگر هم اکنون دیپلم تجربی داشته باشین!
      (عنوان دیپلم مجدد نباید تکرار باشد)
      3- همه مثل شما هستن ، منم مثل شما وقتی صبح ها سحرخیز پا میشم بی حال میشم به همین خاطر وقتی پا میشم اول ورزش می کنم بعدش یه ساعت درس میخونم بعدش میرم حیاط هوا میخورم دوباره میام درس میخونم سپس ادرنالین بدنم وقتی به شرایط تعادل رسید بی حالیم کمتر میشه اما از بین نمیره! اما بعد از ظهر به بعد خوب میشه (دلیلش کمبود خوابه)
      4- گاج آزمون آنلاین دارد
      5- لینک تغییرات کتاب ها برای کنکور 95 :
      تغییرات منابع کنکور 95 | مکتبستان

موفق باشین .
      متشکرم لطف کردین

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متشکرم لطف کردین
      خواهش می کنم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودت جواب خودتو دادی
      1.به حرف کسی گوش نکن
      2.بیشتر از 10درصد تلاش کن
      ----------------------------------------
      بقول دوستمون بفکر قرص و اینا نباش خواب فقط با صبر درست میشه بعد از 2 3 هفته ورزشم خوبه.تا جایی که میدونم خوردن شیرینیجات باعث بی حالی و خواب آلودگی میشه!!
      آزمونای سال قبلم اگه داری باز همونارو بخونی خوبه.
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی
      ویرایش توسط مسیح : 11 مرداد 1394 در ساعت 20:04

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

حالا سوالام :
      معدلتون پایینه و به بهشتی و ایران نمیتونید فکر کنید
      بله پیشنهاد من دیپ مجدده ولی یه مشکلی هست، شما باید دیپ ریاضی بگیرید و با همین دیپ ریاضی کنکور تجربی بدید/نظرم اینه که دی ماه رو کلا بذارید واسه نهایی، می ارزه
      3 یه دارویی چیزی واسه کم شدن خواب هست ؟؟ ممکنه مشکل کم کاری تیروئید داشته باشم ؟؟ آخه 10 شبم بخوابم فرداش 7 صبح بلند شم کل روز بی حالم . همه اینطورین، کلا تو پیش دانشگاهی همه دوس دارن بخوابن...دارویی توصیه نمیکنم چون همش عوارض داره
      4 راستش دیگه روم نمیشه تو آزمون های آزمایشی شرکت کنم ، این قلم چی و گزینه 2 و گاج آزمون آنلاین دارن ؟؟ همزمان با آزمون کتبی برگزار شه . یه جوری به خونوادت ثابت کن که میتونی و امسال آخرین ساله...آنلاین ندارن ولی بعضی سایتا آنلاین میفروشن
      5 من کتابام واسه سال 92 هستن ، آیا بجز جا به جا شدن مطالب کتاب ، یا حذف شدن ، مطلب جدیدی اضافه شده ؟؟ در تاپیک های مربوطه پیگیری کنید
      ببخشید طولانی شد .
      خوب بخون و به بقیه و حرفاشون فکر نکن

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      موافقم.ورزش مستمر خیلی مفیده..مثلا همون 7 که پا میشی یه نیم ساعت برو پارک ورزش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن