خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

*** پردیس دانشگاه تاپ؟ یا سراسری دانشگاه تراز پایین؟ (با این شرایط خاص)

دوستان من دارم انتخاب رشته میکنم و فقط 2 تا رشته پزشکی و دندان رو دارم میزنم.
      ببینید این مشخصه که همه اول تمام روزانه ها رو میزنن و بعد پردیس میزنن.... اما من یه شرایط خاص دارم:
      من لیسانس روزانه دارم... و باید تقریبا هزینه ای مثل پردیس واسه روزانه سراسری در صورت قبولی پرداخت کنم....
      حالا اگه شما جای من بودید.... یعنی برا روزانه و پردیس قرار بود یه هزینه مساوی پرداخت کنید، اولویت انتخاب رشته تون رو چطوری میچیدید؟؟؟

اگه شما بودید سراسری حتی دانشگاه های تراز پایین رو ((بخاطر اینکه سراسریه و پردیس اسم پردیس روشه و ممکنه اعتبار نداشته باشه و جامعه دیدشون به پردیس بده))قبل از پردیس دانشگاه تاپ میزدید ؟؟؟ یا اینکه نه، بنظرتون ارزش داره که آدم بره پردیس دانشگاه تاپ نسبت به اینکه بره روزانه یه جای خیلی دور و شهر رده پایین؟؟؟
      مثلا سراسری روزانه زاهدان و زابل رو ترجیح میدادید به پردیس دانشگاه شیراز و اصفهان؟؟؟؟ (با توجه به شرایط خاص من که باید واسه هر دو یه هزینه بدم)

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      دوستان من دارم انتخاب رشته میکنم و فقط 2 تا رشته پزشکی و دندان رو دارم میزنم.
      ببینید این مشخصه که همه اول تمام روزانه ها رو میزنن و بعد پردیس میزنن.... اما من یه شرایط خاص دارم:
      من لیسانس روزانه دارم... و باید تقریبا هزینه ای مثل پردیس واسه روزانه سراسری در صورت قبولی پرداخت کنم....
      حالا اگه شما جای من بودید.... یعنی برا روزانه و پردیس قرار بود یه هزینه مساوی پرداخت کنید، اولویت انتخاب رشته تون رو چطوری میچیدید؟؟؟

اگه شما بودید سراسری حتی دانشگاه های تراز پایین رو ((بخاطر اینکه سراسریه و پردیس اسم پردیس روشه و ممکنه اعتبار نداشته باشه و جامعه دیدشون به پردیس بده))قبل از پردیس دانشگاه تاپ میزدید ؟؟؟ یا اینکه نه، بنظرتون ارزش داره که آدم بره پردیس دانشگاه تاپ نسبت به اینکه بره روزانه یه جای خیلی دور و شهر رده پایین؟؟؟
      مثلا سراسری روزانه زاهدان و زابل رو ترجیح میدادید به پردیس دانشگاه شیراز و اصفهان؟؟؟؟ (با توجه به شرایط خاص من که باید واسه هر دو یه هزینه بدم)

وقتی هزینه یکیه زاهدان چیکار داری.زده به سرت؟
      شوخی کردم به دل نگیری
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

3. Top | #3

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      وقتی هزینه یکیه زاهدان چیکار داری.زده به سرت؟
      شوخی کردم به دل نگیری
      مخلصتم داداش
      به این پرانتز دقت کن:
      ((بخاطر اینکه سراسریه و پردیس اسم پردیس روشه و ممکنه اعتبار نداشته باشه و جامعه دیدشون به پردیس بده))
      دیدی مثلا یکی میره پردیس همه ملت میگن فلانی داره با پول میشه دکتر....... کلا نگاه به پردیس خیلی بده............
      با توجه به این میخواستم ببینم ترجیح شما و جمع اساتید اینجا چیه؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مخلصتم داداش
      به این پرانتز دقت کن:
      ((بخاطر اینکه سراسریه و پردیس اسم پردیس روشه و ممکنه اعتبار نداشته باشه و جامعه دیدشون به پردیس بده))
      دیدی مثلا یکی میره پردیس همه ملت میگن فلانی داره با پول میشه دکتر....... کلا نگاه به پردیس خیلی بده............
      با توجه به این میخواستم ببینم ترجیح شما و جمع اساتید اینجا چیه؟
      بیخیال این حرفا..بذار مردم بگن.شما دکتر شدی کسی نمیپرسه کجا خوندی کارتو نگاه میکنن. یه قانونی هم شنیدم انگار وزارت بهداشت میخواد بذاره یا گذاشته اینه که هر دانشگای خوندی طرح وبعدا کارت تو حوزه همون دانشگاه خواهد بود.گویا با این استدلال گذاشتن که دکترا های خوب بعد یه مدت همه شون میان تهران و شهرستانا دکتر خوب ندارن. پس اگه زاهدان خوندی ممکنه تا اخر عمرت مجبور باشی همون طرفا بمونی.
      گذشته از این حتما پردیس شیراز و اصفهان سطحش از زاهدان و زابل بهتره
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

5. Top | #5

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بیخیال این حرفا..بذار مردم بگن.شما دکتر شدی کسی نمیپرسه کجا خوندی کارتو نگاه میکنن. یه قانونی هم شنیدم انگار وزارت بهداشت میخواد بذاره یا گذاشته اینه که هر دانشگای خوندی طرح وبعدا کارت تو حوزه همون دانشگاه خواهد بود.گویا با این استدلال گذاشتن که دکترا های خوب بعد یه مدت همه شون میان تهران و شهرستانا دکتر خوب ندارن. پس اگه زاهدان خوندی ممکنه تا اخر عمرت مجبور باشی همون طرفا بمونی.
      گذشته از این حتما پردیس شیراز و اصفهان سطحش از زاهدان و زابل بهتره
      آره دکتر که شدیم کسی نمیگه مدرک رو از کجا گرفتی .......
      اما بنظرت واسه همون کار و اینا مثلا تو درمانگاه رفتن اینکه پردیس خوندی دردسر نمیشه؟؟؟؟
      آخه گویا پردیس رو مینویسن تو مدرک....

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آره دکتر که شدیم کسی نمیگه مدرک رو از کجا گرفتی .......
      اما بنظرت واسه همون کار و اینا مثلا تو درمانگاه رفتن اینکه پردیس خوندی دردسر نمیشه؟؟؟؟
      آخه گویا پردیس رو مینویسن تو مدرک....
      اره مینویسن. اولا کارت خوب باشه کسی به مدرکت گیر نمیده. ثانیا پردیس هم همچین رتبه نجومی برنمیداره. بعدشم شما میخوایی عمومی بمونی یا تخصص میگیری؟ تخصص برو دانشگاه بهتر.
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

7. Top | #7

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره مینویسن. اولا کارت خوب باشه کسی به مدرکت گیر نمیده. ثانیا پردیس هم همچین رتبه نجومی برنمیداره. بعدشم شما میخوایی عمومی بمونی یا تخصص میگیری؟ تخصص برو دانشگاه بهتر.
      ایشالا تخصص
      اما پردیس مث لکه ننگ میمونه تو کارنامه آدم
      البته من انتخاب رشته آزادم میکنم. قطعا آزاد رو ترجیح میدم به پردیس .... اما خوب باید فعلا از همه 150 شانسی که تو انتخاب رشته دولتی داریم استفاده کنیم دیگه!

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ایشالا تخصص
      اما پردیس مث لکه ننگ میمونه تو کارنامه آدم
      البته من انتخاب رشته آزادم میکنم. قطعا آزاد رو ترجیح میدم به پردیس .... اما خوب باید فعلا از همه 150 شانسی که تو انتخاب رشته دولتی داریم استفاده کنیم دیگه!
      اره ازاد بهتره.شهریه شم کمتره. اگه ازاد تهران رفتی شاید سال بعد همدیگه رو دیدیم

رتبه ت چند شده؟
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

9. Top | #9

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره ازاد بهتره.شهریه شم کمتره. اگه ازاد تهران رفتی شاید سال بعد همدیگه رو دیدیم

رتبه ت چند شده؟
      من فقط 5 ماه خوندم چون تا دی سرباز بودم و توی این 5 ماه هم از صفر شروع کردم مخصوصا زیست رو....
      رتبه م خوب نشده.... 3300 منطقه 2 شدم!!! ولی با 5 ماه خوندن که این شدم خیلی از دست خودم راضیم... حیف تو خدمت لعنتی یه جریانات و نامرد بازیایی پیش اومد که 5 ماه زیادتر خدمت کردم اگر این 5 ماه تلف نشده بود راحت زیر 1000 میاوردم!!! مثلا من ریاضی و فیزیک و عربی حتی 1 تست نزدم!!!!!
      خدا از خدمت و یه سری مسئولاش نگذره ....... به من خیلی اجهاف شد........ بگذریم
      حداقل خداروشکر سهمیه فعالی بسیج دارم با این سهمیه آزادا رو میارم ظاهرا! ولی من چون شیرازم احتمالا همون شیراز یا اطراف برم!!!

تو چند شدی دادا؟؟؟
      ویرایش توسط sn912sajjad : 09 مرداد 1394 در ساعت 03:35

10. Top | #10

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پست قبلی رو ویرایش کردم ......... Up

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من فقط 5 ماه خوندم چون تا دی سرباز بودم و توی این 5 ماه هم از صفر شروع کردم مخصوصا زیست رو....
      رتبه م خوب نشده.... 3300 منطقه 2 شدم!!! ولی با 5 ماه خوندن که این شدم خیلی از دست خودم راضیم... حیف تو خدمت لعنتی یه جریانات و نامرد بازیایی پیش اومد که 5 ماه زیادتر خدمت کردم اگر این 5 ماه تلف نشده بود راحت زیر 1000 میاوردم!!! مثلا من ریاضی و فیزیک و عربی حتی 1 تست نزدم!!!!!
      خدا از خدمت و یه سری مسئولاش نگذره ....... به من خیلی اجهاف شد........ بگذریم
      حداقل خداروشکر سهمیه فعالی بسیج دارم با این سهمیه آزادا رو میارم ظاهرا! ولی من چون شیرازم احتمالا همون شیراز یا اطراف برم!!!

تو چند شدی دادا؟؟؟
      انشاله قبول میشی. اگه شیرازی که همون دور و برا بمون سخته دوری از خانواده..
      من کنکور شرکت نکردم.راستش بعد عید تصمیم گرفتم دندونپزشکی یا پزشکی بخونم.همونموقه که درحاشیه مهران مدیری رو میداد‌ یه شب زد به سرم یه هفته تحقیق کردم بعدم تصمیمو گرفتم.اگه بهمن تصمیم گرفته بودم‌ الان کنکور داده بودم
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

12. Top | #12

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش دمت گرم....... با لحن جناب خان: ینی نحوه تصمیم گیریت دیوونه م کردااااا

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداش دمت گرم....... با لحن جناب خان: ینی نحوه تصمیم گیریت دیوونه م کردااااا
      ما اینیم دیگه خخخ
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

14. Top | #14

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اطراف شیراز قطعی میارم.... خدا کنه شیراز بیارم... که تو این سن راحت باشیم دیگه.... آخه من موزیک حرفه ای هم کار میکنم اگه شیراز بتونم بمونم عالی میشه....

راستی دادا دندون یا پزشکی؟؟؟

15. Top | #15

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما اینیم دیگه خخخ
      با لحن جناب خان:
      ینی نشون دادی یه ایطو چیزیییی تو خودت داری بری خودت ........

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)