خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      Z.N
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پشت کنکور ماندن در سال سوم و انتخاب رشته

سلام ببخشید یه سوال فوری دارم
      من امسال سال دومم بود که کنکور دادم اما رتبم بدتر از پارسال شد چون خیلی افتضاح و بی برنامه درس خوندم از طرفی کنکور تجربی امسال به نظرم سخت تر از پارسال بود.میخوام بازم بمونم پشت کنکور اما زیر نظر مشاور درس بخونم.الان مشکلم واسه انتخاب رشتس!چون سال دوممه و میمیخوام واسه سال سوم بخونم حتماً باید انتخاب رشته کنم؟آخه شنیدم باید انتخاب رشته کنم برم دانشگاه بعد انصراف بدم حتماً تا بتونم بازم کنکور شرکت کنم.نمیدونم صحت داره یا نه لطفا راهنماییم کنید.اگه برای مشاور هم نظری دارید ممنون میشم بهم بگید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      @z.n نه اصلا ربطی نداره، یکیو میشناسم 95 میخواد چهارمین کنکورشو بده اما همچین حرفی تو کار نیست.من خودم میخوام سومی رو بدم
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z.N نمایش پست ها
      سلام ببخشید یه سوال فوری دارم
      من امسال سال دومم بود که کنکور دادم اما رتبم بدتر از پارسال شد چون خیلی افتضاح و بی برنامه درس خوندم از طرفی کنکور تجربی امسال به نظرم سخت تر از پارسال بود.میخوام بازم بمونم پشت کنکور اما زیر نظر مشاور درس بخونم.الان مشکلم واسه انتخاب رشتس!چون سال دوممه و میمیخوام واسه سال سوم بخونم حتماً باید انتخاب رشته کنم؟آخه شنیدم باید انتخاب رشته کنم برم دانشگاه بعد انصراف بدم حتماً تا بتونم بازم کنکور شرکت کنم.نمیدونم صحت داره یا نه لطفا راهنماییم کنید.اگه برای مشاور هم نظری دارید ممنون میشم بهم بگید.
      نه شما حتما باید در یک دانشگاه ثبت نام کنید( برو پیام نور) چون شما دارای بیست سال میباشید .

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      @z.n نه اصلا ربطی نداره، یکیو میشناسم 95 میخواد چهارمین کنکورشو بده اما همچین حرفی تو کار نیست.من خودم میخوام سومی رو بدم
      چرا ربط داره شما چون دختر هستید سربازی که ندارید تا ده سال دیگه هم میتونید کنکور بدید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آره حواسم نبود..ایشون پسرن
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ازاد اگه میتونین برین
      یا همون پیام نور دو ترم عمومو پاس کنین ک سال بعد تو دانشگاه جلوتر باشین

اگه تصمیم گرفتین واسه سال سوم بمونین حتما حتما خر خونیو تو دستور کارتون قرار بدین یعنی تا حد مرگ بخونین

7. Top | #7
      Z.N
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا میگید برای دختر و پسر فرق داره؟من دخترم ینی الان میتونم بدون دانشگاه رفتن و انصراف دادن بمونم پشت کنکور؟

8. Top | #8
      Z.N
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهشا زود راهنماییم کنید ممنون خیلی موقعیتم بده هیچی نمیدونم کسی هم نیست کمکم کنه.درمورد مشاورم اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید.ممنونم از همه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا میگید برای دختر و پسر فرق داره؟من دخترم ینی الان میتونم بدون دانشگاه رفتن و انصراف دادن بمونم پشت کنکور؟
      اگه دختر هستید میتونید هر چقدر که خواستید پشت کنکور بمونید، کسی که نمیاد شما رو به زور ببره دانشگاه. پسر ها چون باید برن سربازی واسه پشت کنکور موندن محدودیت دارن
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 06 مرداد 1394 در ساعت 13:16

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما میتونی شبانه یا پیام نور یا غیرانتفایی یا حتی آزاد انتخاب کنی ( رشته های مدیریت در دانشگاه پیام نور توصیه میشه ) بعد هم ثبت نام کنی و اصلا سر کلاس هم نری و بعد یکی دو ماه انصراف بدی. اینطوری تا یک سال مهلت داری که دوباره بری دانشگاه یا بری خدمت.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شهر های دور نمیرید؟مثل سبزوار

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا 100 سال دیگه میتونید بمونید پشت کنکور البته اگر دختر باشید....
      پسر ها اگه معاف شن یا سربازی رو تموم کنن اونا هم میتونن 100 سال دیگه کنکور بدن
      شما دخترید یا پسر؟جنسیت رو زدید پسر
      ویرایش توسط mehdi2 : 06 مرداد 1394 در ساعت 19:59

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن