خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دانشگاه فرهنگیان یا مهندسی ؟

سلام دوستان

یه چیزی که این روزا خیلی ذهنمو درگیر کرده که برم دانشگاه فرهنگیان یا نه؟!

از طرفی امسال برای دانشگاه فرهنگیان از شهر ما کلا 4 نفر میگیرن که یکی دبیری ریاضی هست و 2تا هم دبیری علوم تربیتی و یکی هم دبیری زبان!

به دبیری ریاضی زیاد علاقه ندارم و علوم تربیتی هم که حیفم میاد با اینهمه ریاضی فیزیک خوندن برم چون ارزشی نداره و فقط میمونه دبیری زبان!

الان 3تا راه دارم ...

1. برم دبیری زبان

2. برم یه رشته مهندسی ( مکانیک و صنایع و کامپیوتر روزانه باهنر کرمان قبول میشم )

3. امسال بمونم تا شاید ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سال دیگه بیشتر بشه یا بیشتر تلاش کنم که سال دیگه تهران قبول بشم.

به نظرتون کدوم بهتره؟! شاید بگید واسه دخترا فرهنگیان بهتره ولی لطفا کاری به جنسیت نداشته باشید! چون برای خودم اصلا مهم نیست!

ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها
      سلام دوستان

از طرفی امسال برای دانشگاه فرهنگیان از شهر ما کلا 4 نفر میگیرن که یکی دبیری ریاضی هست و 2تا هم دبیری علوم تربیتی و یکی هم دبیری زبان!

به دبیری ریاضی زیاد علاقه ندارم و علوم تربیتی هم که حیفم میاد با اینهمه ریاضی فیزیک خوندن برم چون ارزشی نداره و فقط میمونه دبیری زبان!

الان 3تا راه دارم ...

1. برم دبیری زبان

2. برم یه رشته مهندسی ( مکانیک و صنایع و کامپیوتر روزانه باهنر کرمان قبول میشم )

3. امسال بمونم تا شاید ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سال دیگه بیشتر بشه یا بیشتر تلاش کنم که سال دیگه تهران قبول بشم.

به نظرتون کدوم بهتره؟! شاید بگید واسه دخترا فرهنگیان بهتره ولی لطفا کاری به جنسیت نداشته باشید! چون برای خودم اصلا مهم نیست!

ممنون
      به امید ظرفیت سال بعد نمون که اشتباهه محضه
      به هر کدوم علاقه داری برو
      واسه دختر کامپیوتر خوبه بعدش صنایع
      دبیری هم خوبه
      اونی که علاقه ات میگه برو
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من اگه بودم فرهنگیان میرفتم که آینده داره و همه ی ما واس داشتن آینده ی بهتر یه رشته رو انتخاب میکنیم
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      به امید ظرفیت سال بعد نمون که اشتباهه محضه
      به هر کدوم علاقه داری برو
      واسه دختر کامپیوتر خوبه بعدش صنایع
      دبیری هم خوبه
      اونی که علاقه ات میگه برو
      جدا از دختر و پسر بودن کدوم گزینه بهتره به نظرتون؟

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

الان 3تا راه دارم ...

1. برم دبیری زبان

ممنون
      اگه پارتی نداری حتما برو فرهنگیان !! البته بپرس قبلش که بورسیتون میکنن یا نه !! چون تابستون امسال قراره آزمون بزارن و حداقل 5000 نفرو استخدام کنن شاید شما فارغ بشی دیگه نیرویه زیادی نخوان ... دبیری ریاضیم از همشون بهتره اینو وقتی سنت بیشتر شد میفهمی ... بخاطره درامد بالاترش نسبت به اون دو تا .. مهندسیم اگه بعدش بیکار باشی خیلی اذیت میشی .. الان که سنت پایینه علاقه واست مهمه 23 24 سالت که شد کار و مستقل شدنو درامد واست مهمه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جدا از دختر و پسر بودن کدوم گزینه بهتره به نظرتون؟
      از مهندسی ها مکانیک و صنایع
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ظرفیتا هر سال برای دخترا داره کمتر میشه.شهر ما فرهنگیان 17 تا مرد برمیداره 2 تا زن(دبیری شیمی)
      پارسال شرایط بهتر از این بود.
      ب سال بعد اعتباری نیست.فرهنگیان اگه بورسیه کنه از هر لحاظی ارجح تره مخصوصا برای دخترا.مطمئن هستی ک درست تموم شد جایی هست که مشغول بشی و در ب در دنبال اگهی استخدام و اینا نمیگردی.ب قول دوستمون الان سنت کمه شاید احساسی برخورد کنی اما حداقل 5 سال بعد رو در نظر بگیر و بعد تصمیمتو بگیر.
      موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر منم فرهنگیان بهتره. از معدود رشته هایی که کارت تضمین شده است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن