خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 77
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      رفیق من میخواد بزنه دانشگاه آزاد حالا سوالم اینه باید الان ثبت نام کنه یا صبر کنه؟
      آخه رفتم توی سایت نوشته بود ثبت نام کارشناسی پیوسته بدون آزمون ولی اون که کنکور شرکت کرده
      بهش بگم چیکار کنه دوستان گلم؟
      مرسی از راهنمایی هاتون

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه هامن رتبم تو سهمیه منطقه یک 5600 شدهمیخواستم بدونم توی رشته های مهندسی شیمی و نفت امیدی به قبول شدن توی شهرستانای خوب مثل شیراز و اصفهان هست؟تو قلمچی زدم نوشت خوشبینانه ینی احتمال قبولی چنده؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebi18 نمایش پست ها
      سلام بچه هامن رتبم تو سهمیه منطقه یک 5600 شدهمیخواستم بدونم توی رشته های مهندسی شیمی و نفت امیدی به قبول شدن توی شهرستانای خوب مثل شیراز و اصفهان هست؟تو قلمچی زدم نوشت خوشبینانه ینی احتمال قبولی چنده؟
      اصفهان نه ولي كاشان احتمالا قبول بشين

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من با رتبه 5005 کشوری و 1728 منطقه دو میتونم نفت دانشگاه تهران قبول شم؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با اینکه مدتی گذشته من هنوز نمیدونم به چی علاقه دارم و بهتره چه رشته ای رو برم...

بین این ها مردد هستم:
      صنایع, شیمی, مواد, هوافضا شریف | عمران, معماری, نفت تهران | مهندسی پزشکی, عمران, کامپیوتر امیرکبیر | برق علم و صنعت(یا شهید بهشتی یا خواجه نصیر)

این رشته ها هم ربطی به هم ندارن ولی معمولا با رتبه 500 یکی از این بالایی ها رو میرن...
      یه سری مقاله هم راجع به رشته ها خوندم با مشاور هم صحبت کردم ولی به نتیجه‌ی محکمی نرسیدم. گفتم شاید اینجا به نتیجه ای برسم!

چندتا سوال جزئی هم دارم:
      کسی راجع به مهندسی پزشکی اطلاعی داره؟ از یه نفر شنیدم به خاطر تحریم الان بازار کارش خیلی بده و...
      من برنامه نویس هستم و چیزی که همیشه من رو به هیجان میاره تکنیک های جدید برنامه نویسی هست، ولی ظاهرا توی دانشگاه نمیتونم اطلاعات به روز برنامه نویسی رو پیدا کنم و از طرفی چون خیلی اسم "مهندس کامپیوتر" شنیدم فکر میکنم همه جا اشباع شده از مهندس کامپیوتر. به خاطر همین تصمیم دارم توی یه رشته درس بخونم و در کنارش برنامه نویسی ام رو جداگانه انجام بدم و بشه منبع درآمد دوم. با این وضعیت فکر میکنین نرفتن به رشته کامپیوتر مثلا دانشگاه امیرکبیر کار درستیه؟
      ویرایش توسط .:Mahdi:. : 03 مرداد 1394 در ساعت 20:40

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .:Mahdi:. نمایش پست ها
      با اینکه مدتی گذشته من هنوز نمیدونم به چی علاقه دارم و بهتره چه رشته ای رو برم...

بین این ها مردد هستم:
      صنایع, شیمی, مواد, هوافضا شریف | عمران, معماری, نفت تهران | مهندسی پزشکی, عمران, کامپیوتر امیرکبیر | برق علم و صنعت(یا شهید بهشتی یا خواجه نصیر)

این رشته ها هم ربطی به هم ندارن ولی معمولا با رتبه 500 یکی از این بالایی ها رو میرن...
      یه سری مقاله هم راجع به رشته ها خوندم با مشاور هم صحبت کردم ولی به نتیجه‌ی محکمی نرسیدم. گفتم شاید اینجا به نتیجه ای برسم!

چندتا سوال جزئی هم دارم:
      کسی راجع به مهندسی پزشکی اطلاعی داره؟ از یه نفر شنیدم به خاطر تحریم الان بازار کارش خیلی بده و...
      من برنامه نویس هستم و چیزی که همیشه من رو به هیجان میاره تکنیک های جدید برنامه نویسی هست، ولی ظاهرا توی دانشگاه نمیتونم اطلاعات به روز برنامه نویسی رو پیدا کنم و از طرفی چون خیلی اسم "مهندس کامپیوتر" شنیدم فکر میکنم همه جا اشباع شده از مهندس کامپیوتر. به خاطر همین تصمیم دارم توی یه رشته درس بخونم و در کنارش برنامه نویسی ام رو جداگانه انجام بدم و بشه منبع درآمد دوم. با این وضعیت فکر میکنین نرفتن به رشته کامپیوتر مثلا دانشگاه امیرکبیر کار درستیه؟
      من که از صنایع خیلی راضی ام هم سنگین نیست هم اینکه درساش در عین ساده بودن نیاز به تحلیل داره و اینجوری نیس فقط بذاری تو فرمول حل شه.هم اینکه همه جا کاربرد داره تقریبا هم اینکه درساش مختلفه.

در مورد مهندسی کامپیوتر بنظر من درسته حرفات و اگه انقد که میگی تو برنامه نویسی حرفه ای هستی تو شرکتا میتونی کار کنی بدون خوندن رشتش.از اون طرفم اگه بری مهندسی کامپیوتر شاید درسای برنامه نویسیش واست ساده باشه و اصلا سرد شی و اینکه تو رشته های کامپیوتر تعداد زیادی واحد ریاضی باید پاس کنی که شاید دوست نداشته باشی یا خسته شی.(در کل هر رشته ای سختی ها یا شیرینیای خودشو داره)
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .:Mahdi:. نمایش پست ها

بین این ها مردد هستم:

چندتا سوال جزئی هم دارم:
      اگه نمی دونی به چی علاقه داری به نظرم برو صنایع به خاطر گستردگی بالایی که داره می تونی علاقتو توش پیدا کنی بری دنبالش
      You Can live your Dream

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      واقعااین مشکل علاقه توهمه هست انگار!!!!منم بااینکه سال دیگه کنکورمیدم ولی دغدغم بیشترهمین اتتخاب رشتست!!!
      به نظرشمارشته ای که هم خوب باشه واسه دختروهم بازارکارخوب داشته باشه چیه؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mary-a نمایش پست ها
      واقعااین مشکل علاقه توهمه هست انگار!!!!؟
      یعنی چی توهم؟!!! می شه یکم توضیح بدی
      You Can live your Dream

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا نخنیدن خواهشا ! نخوندم دیگه...

رتبه کل در سهمیه شدم 49608 میخوام ببینم دانشگاه آزاد مشهد رشته فناوری اطلاعات ، کامپیوتر یا کلا قبول میشم آزاد مشهد ؟

یه سوال دیگه کدوم دانشگاه ها بهترن از اینایی که لیست میکنم ؟ و به این رتبه من کدوم قبول میشم ؟ it ، کامپیوتر و نرم افزار

• دانشگاه سجاد
      • دانشگاه خیام
      • دانشگاه اقبال لاهوری
      • دانشگاه سلمان
      • دانشگاه خاوران
      • دانشگاه تابران
      • دانشگاه بهار
      • دانشگاه توس

با این رتبه خیام قبول میشم ؟!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad DH نمایش پست ها
      یعنی چی توهم؟!!! می شه یکم توضیح بدی

خخخ منظورم اینه همه این مشکلودارن ،درهمه !!!!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinReZa76 نمایش پست ها
      آقا نخنیدن خواهشا ! نخوندم دیگه...

رتبه کل در سهمیه شدم 49608 میخوام ببینم دانشگاه آزاد مشهد رشته فناوری اطلاعات ، کامپیوتر یا کلا قبول میشم آزاد مشهد ؟

یه سوال دیگه کدوم دانشگاه ها بهترن از اینایی که لیست میکنم ؟ و به این رتبه من کدوم قبول میشم ؟ it ، کامپیوتر و نرم افزار

• دانشگاه سجاد
      • دانشگاه خیام
      • دانشگاه اقبال لاهوری
      • دانشگاه سلمان
      • دانشگاه خاوران
      • دانشگاه تابران
      • دانشگاه بهار
      • دانشگاه توس

با این رتبه خیام قبول میشم ؟!

دوست عزیز تو تاپیک خودتم بهت گفتم دانشگاه ازاد رتبه کشوریت مهمه نه منطقه چون بومی نیست انتخابش کشوریه شما رتبه کشوریت رو بگو تا بهت بگم کجا قبول می شی
      You Can live your Dream

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها بنظر شما مکانیک زنجان بهتره یا مکانیک کاشان؟
      سوابق تحصیلی استادهای دانشگاه زنجان رو دیدم همشون دانشگاه های شریف و تهران و ...خونده بودن اما کاشان اینجور نبود.
      اما توی انتخاب رشته ی کانون سطح مکانیک کاشان بالاتر از مکانیک زنجان بود.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان این سه رشته رو از لحاظ بازار کار و درآمد مقایسه کنید : برق ٬ هوافضا ٬ مهندسی پزشکی
      خواهشا با این دید بررسی کنید که تا دکتری ادامه تحصیل بدم نه لیسانس
      خودم به نظرم برق بهتر اومد چون به نظرم دستم برای ادامه تحصیل بازتره مخصوصا برای ادامه در رشته فیزیک که خیلی خوشم میاد و یا حتی مهندسی پزشکی که درآمد خوبی داره
      با این وجود خواهشا اطلاعاتتون رو با من هم در میون بگذارید

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebi18 نمایش پست ها
      بچه ها بنظر شما مکانیک زنجان بهتره یا مکانیک کاشان؟
      سوابق تحصیلی استادهای دانشگاه زنجان رو دیدم همشون دانشگاه های شریف و تهران و ...خونده بودن اما کاشان اینجور نبود.
      اما توی انتخاب رشته ی کانون سطح مکانیک کاشان بالاتر از مکانیک زنجان بود.
      سطح دانشگاه کاشان از دانشگاه زنجان بالاتره. سطح دانشگاه کاشان تقریباً با سطح دانشگاه اصفهان یکیه.
      ویرایش توسط Keiv4n : 06 مرداد 1394 در ساعت 15:18

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن