خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      UDK
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question خلاصه برداری در دین و زندگی!

با سلام.

دوستان خواستم بدونم چطور باید درس به درس دینی رو خلاصه برداری کنم واسه دوران جمع بندی؟

چون مثلا الان میخونم بعد هفته دیگه یا یک خورده بیشتر تقریبا فراموشم میشه و میخوام دورش کنم ولی خوب میدونید که دوره یک درس هم زمانبر هست و باید خیلی زود درس های کم رو دوره کنم.!

اگه خلاصه داشته باشم احساس میکنم خوب باشه ولی چطور؟

خلاصه برداریش شبیه بقیه درس ها نیست و بد قلق هست!

در ضمن واسه خلاصه برداری سوالات از متن کتاب میاد و اگه قرار باشه من متن کتاب رو هم خلاصه برداری کنم که میشه کل کتاب یا درس که!؟(چه راهی پیشنهاد میکنید؟)

یک نمونه خلاصه برداری از دروس دینی بزارید که واقعا معقول باشه نه از این خلاصه ها که بیشتر توجهش متن کتابه نه آیه ها..!!

در ضمن واسه ارتباط ایه ها و درس چی کنیم؟

ممنون

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      ببین از نظر من دین و زندگی مثل زیست شدیدا هم مفهومیه هم وابسته به متن کتاب واسه همین خلاصه نویسیش زیاد به درد نمیخوره
      من پارسال خلاصه نوشتم ولی ازش نتیجه نگرفتم. ولی امسال اومدم علاوه بر این که سعی کردم به متن کتاب تسلط داشته باشم خودم بیام ارتباط آیه ها با متن رو پیدا کنم...واسه مرور هم روزی دارم4درس دینی رو میخونم که تو هر دوره 10روزه یه دور مرور میکنم که تا کنکور 13-14دوری میشه و به نظر خودم همین کافیه
      اگه دنبال خلاصه بازم هستی کتاب میکروطبقه بندی گاج خلاصه داره که نسبت به بقیه کتابهایی که دیدم بهتره ولی شک نکن اگه خودت بتونی پیام ها و ارتباط ها رو پیدا کنی نیاز به هیچی دیگه نداری جز یه منبع سوالای کنکور
      امیدوارم موفق باشی
      Lady in Red

3. Top | #3
      UDK
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون ولی شما چطور از کتاب میخونید؟

من کتاب طوسی گاج رو دارم از اون میخونم ولی هر درسش اینقدر زیادی ادم حوصلش سر میره.!

کتاب جمع و جور تره راحت تر میشه یک درس رو دوره کرد و خوند!

ولی کتاب بدرد نمیخوره چون سوالات ایه ها چطور با کتاب جواب داده میشه؟!!حتی از فکر کنید ها و مفهوم متون و اندیشه تحقیق و اینجور قسمت های کتاب که هیچ دبیری بهشون توجه نمیکنه سوال میاد.اگه از کتاب بخونیم چطور میشه تست ها رو جواب داد؟

مثلا تو یک قسمت مثل اندیشه تحقیق گفته بود به قران مراجعه و فلان ایه رو مفهومشو با درس و .... پیدا کنید و نتیجه بگیرید.از اینا هم سوال تست کنکور دیدم.!تعدادشون هم کم نیست!(اینا رو چی کنم؟)

در کل به نظر شما و بقیه دوستان کتاب رو خوندن واس کنکور کافیه؟

الان با این کتاب طوسی ســـــــــه ساعــــــــــت طول میکشه تا یک درس رو بخونم بعد تا دوره کنم هیچی کل وقتم رفت.ولی از کتاب سرعت مرور بیشتره.!(اینا تفاوتاست)!

4. Top | #4
      UDK
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون ولی شما چطور از کتاب میخونید؟

من کتاب طوسی گاج رو دارم از اون میخونم ولی هر درسش اینقدر زیادی ادم حوصلش سر میره.!

کتاب جمع و جور تره راحت تر میشه یک درس رو دوره کرد و خوند!

ولی کتاب بدرد نمیخوره چون سوالات ایه ها چطور با کتاب جواب داده میشه؟!!حتی از فکر کنید ها و مفهوم متون و اندیشه تحقیق و اینجور قسمت های کتاب که هیچ دبیری بهشون توجه نمیکنه سوال میاد.اگه از کتاب بخونیم چطور میشه تست ها رو جواب داد؟

مثلا تو یک قسمت مثل اندیشه تحقیق گفته بود به قران مراجعه و فلان ایه رو مفهومشو با درس و .... پیدا کنید و نتیجه بگیرید.از اینا هم سوال تست کنکور دیدم.!تعدادشون هم کم نیست!(اینا رو چی کنم؟)

در کل به نظر شما و بقیه دوستان کتاب رو خوندن واس کنکور کافیه؟

الان با این کتاب طوسی ســـــــــه ساعــــــــــت طول میکشه تا یک درس رو بخونم بعد تا دوره کنم هیچی کل وقتم رفت.ولی از کتاب سرعت مرور بیشتره.!(اینا تفاوتاست)!

5. Top | #5

نمایش مشخصات
      وقتی که 2-3دور کتاب رو بخونی کم کم اونقدری تسلط پیدا میکنی که بتونی خودت ارتباط ها رو تشخیص بدی. کتاب میکروگاج خیلی حجیمه درسته ولی میتونی فقط تست های سنجش و سراسری رو بزنی .
      واسه آیه ها سعی کن معنی کلشونو بدونی و اونقدری کافیه که بدونی هر آیه مال کدوم درسه.مطمئن باش رو متن تسلط داشته باشی با زیاد خوندن میتونی به فهم کامل برسی
      Lady in Red

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن