خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 112
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حوصله نداشتم 3 صفحه بخونم !

در همین حد میگم

نمیازره گرفتن دیپ انسانی

میوفتی از درس

اگه ریاضی هستی ، دیپ مجدد تجربی

اگه تجربی هستی ، دیپ مجدد ریاضی

The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اول از همه ازدوستان عذر خواهی می کنم.
      چون قرار بود شنبه بیام و نتیجه رو اعلام کنم.
      اما هر روز دارم میرم آموزش و پرورش! به خدا هر روز میرم اونجا انگار مسئولینش عوض میشم. روز اول رفتم گفتن مسئولش خانم فلانیه امروز نیس برو فردا بیا. فرداش رفتم اون خانم بود بهش گفتم گفت وای مسئولش خانم فلانیه! امروز نیومده برو فردا بیا! فرداش رفتم گفتن وای وای مسئولش آقای فلانیه ! امروز نیس! شمارش رو پیدا کن بهش زنگ بزن هر وقت بود بیا! دیگه شمارش رو گرفتم زنگ زدم. این قدر حرف زدم گفت چهارشنبه اول وقت هستم بیا که کارت رو راه بندازم اگه دیر بیایی دیگه نیستم...
      حالا ایشالا فردا می خوام برم. دوستان شما هم اگه واقعا می خواید اقدام کنید که دیگه فرصتش شاید تموم بشه.
      باز هم ایشالا اگه فردا کارم رو راه انداختن میام نتیجه رو میگم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      حوصله نداشتم 3 صفحه بخونم !

در همین حد میگم

نمیازره گرفتن دیپ انسانی

میوفتی از درس

اگه ریاضی هستی ، دیپ مجدد تجربی

اگه تجربی هستی ، دیپ مجدد ریاضی

سلام. خوبی؟
      چرا اخه؟
      من این جوری حساب کردم که درس های انسانی کمترین تاثیر رو تو کنکور دارن و من می تونم تمرکزم رو بذارم رو کنکور!
      حالا چرا میگید برم تجربی بگیرم؟ تاثیر درس های تجربی بیشتره! منم الان در اون حد اماده نیستم که برم مثلا حتی ریاضی تجربی رو که ( خودم رشته ریاضی ام و حسابان رو پاس کردم) نمره 20 یا حتی بالای 18 بگیرم.یا بالاخره باید زیست و زمین رو بخونم که یه 10 بگیرم؟نباید؟

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان!

امروز رفتم آموزش و پرورش!
      با مسئولش صحبت کردم و خیلی بی مشکل کارم رو اوکی کرد.اصن هیچ حرفی در مورد واحد و فلان و فلان نزد. گفت کدوم درس ها رو تطبیق بزنم منم گفتم هیچ کدوم. البته بهش گفتم تاریخ معاصر رو با تاریخ انسانی بزنه اما یه کتاب اساسنامه در اورد گفت نمیشه ! برای ورزش هم نمره ی یکی از درس های سال دوم رو گذاشت.

مبلغ 18 هزار تومان هم ازم گرفت. یه چند تا مهر امضا هم گرفتم و در نهایت اوکی شد.
      حالا عصر باید برم مدرسه بزرگسالان! ببینم چی میشه دیگه! ایشالا که حله و اونجا هم به مشکلی بر نمی خورم.
      سوال بود در خدمتم.
      اگر هنوز دارید دست دست می کنید سریع تر اقدام کنید که تموم میشه ها!!! بعد باز دی پشیمون میشید.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بهترین کار ممکن دیپلم انسانی گرفتنه..بچه هام تو همین سایت محاسبه کردن که انسانی به نفعتشونه تا دیپلمای دیگه

2تا درس داخلیه که جزوه میدن چیزی نداره

تاریخ وجفرافیا و جامعه شناسی و ادبیات و فلسفه ومنطق و آرایه ادبی و ریاضی رو شهریور امتجان بدید..درسایی که تو کنکورتون تاثیر داره مثل زبان و دینی و عربی و زیان فارسی رو دی امتحان بدید

انشالا بعد قبولی و گرفتن نمرات عالی اونقدر از لحط روحیه 20 میشید که تلاشتون برا کنکور افزایش پیدا میکنه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      بهترین کار ممکن دیپلم انسانی گرفتنه..بچه هام تو همین سایت محاسبه کردن که انسانی به نفعتشونه تا دیپلمای دیگه

2تا درس داخلیه که جزوه میدن چیزی نداره

تاریخ وجفرافیا و جامعه شناسی و ادبیات و فلسفه ومنطق و آرایه ادبی و ریاضی رو شهریور امتجان بدید..درسایی که تو کنکورتون تاثیر داره مثل زبان و دینی و عربی و زیان فارسی رو دی امتحان بدید

انشالا بعد قبولی و گرفتن نمرات عالی اونقدر از لحط روحیه 20 میشید که تلاشتون برا کنکور افزایش پیدا میکنه

دقیقا باهاتون موافقم و قطعا همین کار رو می کنم.

فقط یه چیزی! اون داخلیا که هیچی! اما برای تاریخ وجفرافیا و جامعه شناسی و ادبیات و فلسفه ومنطق و آرایه ادبی و ریاضی فقط نمونه سوالای نهایی اخیر رو کار کنم خوبه دیگه؟
      برای زبان و دینی عربی و زبان فارسی که ایشالا تا دی خودمو اماده می کنم. که ایشالا اگه بشه 20 بگیرم و خیال خودمو راحت کنم.

فقط الی خانم یه سوال. امکانش نیست باز سنجش امسال و برای کنکور 95 نظرش رو عوض کنه و تاثیر دروس انسانی تو کنکور ریاضی رو تغییر بده؟ مثلا بیاد درس ریاضی انسانی رو هم تو کنکور موثر اعلام کنه؟ امکانش هست؟

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام الی جون برای دیپلم انسانی منی که تجربیم باید ادبیات تخصصی و زبان فارسی تخصصی و عربی تخصصی و دینی و زبان و جامعه و تاریخ و جغرافیا وریاضیو فلسفه ومنطق امتحان بدم
      آیا ادبیات و زبان فاسی و عربی تخصصی به جای ادبیات و زبان فارسی و عربی عمومی حساب میشه بقیه درسا هم تاثیری نداره درسته؟ یا باید علاوه بر ادیات و زبان فارسیو عریی تخصصی عمو میاش هم امتحان بدم
      بعد برای ثبت نام کنکور میتونم از دیپلم جدیدم استفاده کنم دیگه و به مشکل نمیخورم که با دیپ انسانی و تجربی از دیپ انسانی استفاده کنم
      ممنون

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      دقیقا باهاتون موافقم و قطعا همین کار رو می کنم.

فقط یه چیزی! اون داخلیا که هیچی! اما برای تاریخ وجفرافیا و جامعه شناسی و ادبیات و فلسفه ومنطق و آرایه ادبی و ریاضی فقط نمونه سوالای نهایی اخیر رو کار کنم خوبه دیگه؟
      برای زبان و دینی عربی و زبان فارسی که ایشالا تا دی خودمو اماده می کنم. که ایشالا اگه بشه 20 بگیرم و خیال خودمو راحت کنم.

فقط الی خانم یه سوال. امکانش نیست باز سنجش امسال و برای کنکور 95 نظرش رو عوض کنه و تاثیر دروس انسانی تو کنکور ریاضی رو تغییر بده؟ مثلا بیاد درس ریاضی انسانی رو هم تو کنکور موثر اعلام کنه؟ امکانش هست؟
      پرسمان گاج یا گلواژه بگیرید

نه همچین چیزی نیست.. ریاضیشو دیدم..تقریبا ریاضی سال دوم دبیرستانه.. خیلی آسونه..در صورتی که نهایی سوم حد و مشتق داشتیم...اینکارو نمیکنن.
      این قانون عوض نمیشه..خیالتون راحت با آرامش دیپ دومو بگیرید

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a17 نمایش پست ها
      سلام الی جون برای دیپلم انسانی منی که تجربیم باید ادبیات تخصصی و زبان فارسی تخصصی و عربی تخصصی و دینی و زبان و جامعه و تاریخ و جغرافیا وریاضیو فلسفه ومنطق امتحان بدم
      آیا ادبیات و زبان فاسی و عربی تخصصی به جای ادبیات و زبان فارسی و عربی عمومی حساب میشه بقیه درسا هم تاثیری نداره درسته؟ یا باید علاوه بر ادیات و زبان فارسیو عریی تخصصی عمو میاش هم امتحان بدم
      بعد برای ثبت نام کنکور میتونم از دیپلم جدیدم استفاده کنم دیگه و به مشکل نمیخورم که با دیپ انسانی و تجربی از دیپ انسانی استفاده کنم
      ممنون
      سلام گلم

شما نمیتونید عربی تخصصی و زبان فارسی تخصصی رو تطبیق بدید فقط میتونید زبان انگلیسی و دینی رو تطبیق بدی چون اون 2تا کتاباش با کتابای تجربی فرق میکنه وحتما باید امتحان بدید
      بقیه ی هم حتما باید امتحان بدید و10 هم بشید کفایت میکنه چون هیج تاثیری تو کنکورتون نداره

پس نتیجه گیری: تنها عربی تخصصی و زبان فارسی تخصصی و دین وزندگی و زبان انگلیسی تو کنکور تجربی موثره...بقیه چرت و پرت وفقط 10 کفایت میکنه

از بین کل دروسم فقط و فقط میتونید زبان انگلیسی و دین زندگی رو تطبیق بدید

تو کل دروس رشته انسانی فقط 2 درس داخلیه 1-روانشناسی و2- تاریخ ادبیات ایران جهان که جزوه میدن
      بقیه بصورت نهایی برگزار میشه

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان!

امروز رفتم آموزش و پرورش!
      با مسئولش صحبت کردم و خیلی بی مشکل کارم رو اوکی کرد.اصن هیچ حرفی در مورد واحد و فلان و فلان نزد. گفت کدوم درس ها رو تطبیق بزنم منم گفتم هیچ کدوم. البته بهش گفتم تاریخ معاصر رو با تاریخ انسانی بزنه اما یه کتاب اساسنامه در اورد گفت نمیشه ! برای ورزش هم نمره ی یکی از درس های سال دوم رو گذاشت.

مبلغ 18 هزار تومان هم ازم گرفت. یه چند تا مهر امضا هم گرفتم و در نهایت اوکی شد.
      حالا عصر باید برم مدرسه بزرگسالان! ببینم چی میشه دیگه! ایشالا که حله و اونجا هم به مشکلی بر نمی خورم.
      سوال بود در خدمتم.
      اگر هنوز دارید دست دست می کنید سریع تر اقدام کنید که تموم میشه ها!!! بعد باز دی پشیمون میشید.
      تمامِ واحد هارو تونستید بردارید برای شهریور ؟

چرا فقط مسئولینه اینجا چیزی بارشون نیست ؟

من رفتم بهم گفتن سقفِ واحد داره... بعدشم یه شماره بهم داد و زنگ زدم مثلِ این که مدیر یه دبیرستان بود؛ اونم بهم گفت 8 واحد بیشتر توی هیچ کجای کشور قابل پذیرش نیست.

من چیکار کنم دوستان ؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.RaDePa نمایش پست ها
      تمامِ واحد هارو تونستید بردارید برای شهریور ؟

چرا فقط مسئولینه اینجا چیزی بارشون نیست ؟

من رفتم بهم گفتن سقفِ واحد داره... بعدشم یه شماره بهم داد و زنگ زدم مثلِ این که مدیر یه دبیرستان بود؛ اونم بهم گفت 8 واحد بیشتر توی هیچ کجای کشور قابل پذیرش نیست.

من چیکار کنم دوستان ؟
      غلط کردن!! اونا قانون رو نمی دونن! شما فرم تطبیق رو دیدی؟ هون فرمی که برای دیپلم مجدد باید بگیری! توی همون درشت نوشته که محدودیت واحد ندارد. باید به صورت داوطلب ازاد ثبت نام کنید.

این هم فرم تطبیق من!teo7_p_20150729_152939_1_p.jpg

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      غلط کردن!! اونا قانون رو نمی دونن! شما فرم تطبیق رو دیدی؟ هون فرمی که برای دیپلم مجدد باید بگیری! توی همون درشت نوشته که محدودیت واحد ندارد. باید به صورت داوطلب ازاد ثبت نام کنید.

این هم فرم تطبیق من!برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: teo7_p_20150729_152939_1_p.jpg
مشاهده: 44
حجم: 152.1 کیلو بایت
      تا کی برای امتحان شهریوروقت داره من هر دفعه زنگ میزنم آموزش و پرورش میگه هنوز کارم درست نشده ومن هردفعه میپرسم برای شهریور وقت ثبت نام تموم نشه میگه وقت هست نمیدونم راست میگه یا میخواد بپیچونه . فردا میرم اداره .ایا مدرسه بزرگسالان پنج شنبه بعد از ظهر بازه؟

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a17 نمایش پست ها
      تا کی برای امتحان شهریوروقت داره من هر دفعه زنگ میزنم آموزش و پرورش میگه هنوز کارم درست نشده ومن هردفعه میپرسم برای شهریور وقت ثبت نام تموم نشه میگه وقت هست نمیدونم راست میگه یا میخواد بپیچونه . فردا میرم اداره .ایا مدرسه بزرگسالان پنج شنبه بعد از ظهر بازه؟
      اکثر شهرها وقتشون تموم شده یا داره تموم میشه. هفته بعد توی بعضی شهرها توزیع کارت ها شروع میشه دیگه وقت برای ثبت نام نمیمونه.
      مدرسه های بزرگسال دولتی معمولا دوشنبه و چهارشنبه عصر باز هستن.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درسته دوستان!
      مدارس دوشنبه ها و چهارشنبه ها بعد از ظهر هستن!

به تماس بسنده نکن! حتما حضوری برو این اتاق اون اتاق تا بالاخره جوابت رو بدن!!!!!!
      تو آموزش و پرورش اصن کاری نداری که اینا بخوان اینقدر بپیچونن! فقط یه برگه هست که طرف باید اسمت رو روش بنویسه و درس ها رو علامت بزنه! ( برگه ی تطبیق) تموم!
      بعد باس بری مدرسه!

منم همین الان از مدرسه برگشتم و ثبت نام انجام شد! جمعا 32 واحد برداشتم برای شهریور!

اما الی خانم و بقیه دوستان با تجربه! قیمتش خیلی زیاد شد! فکم افتاد! شد 204 هزار تومن! یکم زیاد نیس؟ نمی دونم چه جوری حساب کرد!

سوالی بود در خدمتم.

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      پرسمان گاج یا گلواژه بگیرید

نه همچین چیزی نیست.. ریاضیشو دیدم..تقریبا ریاضی سال دوم دبیرستانه.. خیلی آسونه..در صورتی که نهایی سوم حد و مشتق داشتیم...اینکارو نمیکنن.
      این قانون عوض نمیشه..خیالتون راحت با آرامش دیپ دومو بگیرید
      ممنون! اما این جوری خیلی هزینه هام میره بالا! یعنی برای هر درسش یه کتاب بگیرم! برام مقدور نیست.

ببینم میتونم از کتاب خوبه ای جایی جور کنم.

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      بچه ها کسی هست کمکم کنه؟؟
      من پارسال دیپلم تجربی گرفتم مجدد خیلی هول هولکی شد و مشکلاتم داشتم نمراتم پایین شد ولی از دیپلم قبلیم بهتر شد اما باز کفاف کنکور رو نمیده
      اگه برم آموزش و پروزش تعهد بدم میزارن دوباره تجربی رو امتحان بدم؟

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن