خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 112
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حقیقتش من که کمی نگران شدم. با این هجومی که داره به سمت دیپلم مجدد خصوصاً از نوع انسانی میشه (که البته خودمم دنبالشم) ، احتمالاً اموزش پرورش یا سنجش بیاد بگه از امسال دیپلم مجدد دیگه برای کنکور بی اعتباره............ خدایی خیلی نگران این مسئله ام یکی دو ماه وقت بزاری برای دیپلم انسانی بعد بگن سوابق تحصیلی دیپلم مجدد کلاً قبول نیست....

اخه چرا ما باید همیشه نگران تغییر قوانین از بد به بدتر باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش توسط Janvaljan : 02 مرداد 1394 در ساعت 05:56

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      حقیقتش من که کمی نگران شدم. با این هجومی که داره به سمت دیپلم مجدد میشه (که البته خودمم دنبالشم) ، احتمالاً بیان بگن از امسال دیپلم مجدد برای کنکور بی اعتباره............ خیلی نگران این مسئله ام یکی دو ماه وقت بزاری برای دیپلم انسانی بعد بیان بگن سوابق تحصیلی دیپلم مجدد کلاً قبول نیست....

اخه چرا تو این مملکت ما باید همیشه همیشه نگران تغییر قوانین از بد به بدتر باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم والا! اینا هیچیشون معلوم نیس!
      ولی خدا کنه اگه ما اقدام کردیم و با کلی شوق و ذوق دیپ گرفتیم تو ذوقمون نزنن!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها کسی هست سال پیش دیپلم مجدد انسانی گرفته باشه؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه جات بودم تجربی میگرفتم فقط یه زمین و زیست برات ناشناسه که با نمره 10 هم ردیف میشه.ولی انسانی وقت زیادی میگیره چون کلی درس الکی و وقت گیر داره

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      حقیقتش من که کمی نگران شدم. با این هجومی که داره به سمت دیپلم مجدد خصوصاً از نوع انسانی میشه (که البته خودمم دنبالشم) ، احتمالاً اموزش پرورش یا سنجش بیاد بگه از امسال دیپلم مجدد دیگه برای کنکور بی اعتباره............ خدایی خیلی نگران این مسئله ام یکی دو ماه وقت بزاری برای دیپلم انسانی بعد بگن سوابق تحصیلی دیپلم مجدد کلاً قبول نیست....

اخه چرا ما باید همیشه نگران تغییر قوانین از بد به بدتر باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این گفته شما دقیقا یکی از بزرگترین مشکلات دیپلم مجدد هست که به بهانه های مختلف میتونن مانع این کار بشن .
      الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezaaa نمایش پست ها
      اگه جات بودم تجربی میگرفتم فقط یه زمین و زیست برات ناشناسه که با نمره 10 هم ردیف میشه.ولی انسانی وقت زیادی میگیره چون کلی درس الکی و وقت گیر داره
      داداش می دونی چرا می خوایم انسانی بگیریم!
      1- چون تاثیر نمرات دیپ انسانی تو کنکو ریاضی کمترین حده!
      2- درساش رو سری می خونیم یه ده میگیریم و برای اون 3 یا 4 درسی که نمره اش تاثیر داره بیشتر می خونیم.
      اما تو تجربی درس های بیشتری تاثیر داره پس ما باس بیشتر وقتمون رو هدر بدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue.sky نمایش پست ها

این گفته شما دقیقا یکی از بزرگترین مشکلات دیپلم مجدد هست که به بهانه های مختلف میتونن مانع این کار بشن .

میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
      چه جوری میشه مانع شد؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majesty نمایش پست ها
      داداش آدم هرجایی خودش رو سبک نمیکنه...اینجا مکان عمومیه...دوتا مهمون میان رد میشن...فکر بد میکنن
      داداش 2700 نفر معدل 20 گرفتند .
      دوستای من کتبی 19 گرفتند دارن دوباره امتحان میدن . من که 18 شدم .

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      داداش 2700 نفر معدل 20 گرفتند .
      دوستای من کتبی 19 گرفتند دارن دوباره امتحان میدن . من که 18 شدم .
      امیدوارم همتون موفق باشید

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان ایشالا من شنبه میرم برای دیپلم مجدد!
      من مشهد هستم.

خبرش رو بهتون میدم ایشالله!

ولی یه چیزی بگم! درس های انسانی هم هم چین اسون نیستا!!! باز نرین دیپلم مجدد بگیرین پشیمون شین ها!!!! از الان من گفتم.

باید یک سال تنبلیتون رو تو یک ماه جبران کنید! اصلا کار اسونی نیس! حتی 10 گرفتنش هم! این رو جدی میگم! چون درس هایی داره که ما حتی اسمشون رو هم نشنیدیم.

اما من می خوام با همه ی این موارد دیپلم مجدد رو بگیرم.سختی هاش هم هست اما حتی اگه باز هم همه درس ها رو 10 بگیرم ( اخه معدل دیپ ریاضیم 11 هست) بازم سود کردم!
      چون تو دیپ ریاضی تاثیر 25 درصده اما اینجا زور بزنه 10 درصد! کنکورم 90 درصده! دیگه نگران نیستم معدل بدم کنکورم رو تحت تاثیر قرار بده

شما هم تصمیم بگیرید اگه نمرتون زیر 15 هست و واقعا می خواید کنکور رو خوب بدید این راه راه مناسبیه!
      اگرم بالای 15 هست وقتتون رو تلف نکنید و بچسبید به کنکور.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lahze نمایش پست ها
      درسای مشابه انسانی با تجربی یا ریاضی فقط دین و زندگی و زبان انگلیسی )

دیپلم تجربی گرفتنش از انسانی خیلی سختر !!!

ریاضی هم ک کنکور بدی تاثیر معدل تجربی هم تو کنکور ریاضی ظاهرا بالاس ! از 25 درصد ی چیزی کم تر !
      ولی انسانی تو دروس مشابه دقیق نمیدونم ولی فک کنم 4 یا 6 درصد ! و دروس دیگ 100درصد مربوط ب کنکور و معدل تاثیری نداره !!

واس گرفتن دیپلم الان اقداک کن و شهریور امتحان بده ! تا اگ درسیو قبول نشدی دی ماه وقت جبران باش !!

مدارکشم گواهی موقت ( نمرات سه سال دبیرستان ) از مدرسه بگیر و ببر آموزش و پرورش واحد امتحانات متوسطه تا اسمتو ثبت کنن و مدرکی جهت ثبت نام به مدرسه بزرگسالان بهت بدن

!!!
      مدارک واس ثبت نام در مدرسه هم 6 قطعه عکس !و فتوکپی شناسنامه و کارت ملی خودت و والدین محترم
      از منم واس هر درس هم 6 هزار تومن گرفتن !

اگ خواستی دیپلم انسانی بگیری کتابای گلواژه رو گیر بیار ! کارت راحت تر میشه تا بخوایکتاب درسی بخونی !!
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      مهلت ثبت نام داره تموم میشه.
      ضمنا شهریه هم نداره داوطلب آزاد برای هر درس فقط 5900 تومن باید هزینه پرداخت کنی.

دوستان میشه از همگی بپرسم شما سال چندمید؟ اخه یکم شک کردم.

من همین خرداد ماه امتحانات نهایی سوم رو دادم! و رشته ام هم ریاضی هست. حالا همین الان می تونم اقدام کنم و دیپلم مجدد انسانی بگیرم؟
      اخه شنیدم یکی میگفت باید یک سال از سال سومت بگذره و این حرفا!

شما سال چندمید؟ اولین ساله که واسه کنکور ی خونید؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدایا خودت ناامیدمون نکن !!

خواستیم بریم سربازی 24 ماهش کردن !
      خواستیم کنکور بدیم معدلو تاثیر دادن !!
      آخه چه وضعه !!

خدایا دیگ این قانون دیپلم مجدد و لغو نکن !!!
      در این صورت درا بسته میشه به روی همه ی اینایی که میخان گذشتشون رو جبران کنن !!

خدایا خودت میدونی ک تاثیر معدل 25 درصد و کسی ک معدلش پایین باش دیگ باید قید بعضی از رشته ها یا دانشگا ه های خوب رو بزنه !!

هر کیم میگ اینطور نیس مشت بزن تو دهنش !!

مد شده میگن با 3 تا تست بیشتر معدل جبران میشه !! خب جناب 3 تست هم ک بیشتر بزنیم خودمونم بکشیم ! و درصد بالا هم بیاریم نسبت ب کسی ک همون درصدارو داره خیلی رتبه داغون تری میاریم !

هی داد بیداد

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      دوستان ایشالا من شنبه میرم برای دیپلم مجدد!
      من مشهد هستم.

خبرش رو بهتون میدم ایشالله!

ولی یه چیزی بگم! درس های انسانی هم هم چین اسون نیستا!!! باز نرین دیپلم مجدد بگیرین پشیمون شین ها!!!! از الان من گفتم.

باید یک سال تنبلیتون رو تو یک ماه جبران کنید! اصلا کار اسونی نیس! حتی 10 گرفتنش هم! این رو جدی میگم! چون درس هایی داره که ما حتی اسمشون رو هم نشنیدیم.

اما من می خوام با همه ی این موارد دیپلم مجدد رو بگیرم.سختی هاش هم هست اما حتی اگه باز هم همه درس ها رو 10 بگیرم ( اخه معدل دیپ ریاضیم 11 هست) بازم سود کردم!
      چون تو دیپ ریاضی تاثیر 25 درصده اما اینجا زور بزنه 10 درصد! کنکورم 90 درصده! دیگه نگران نیستم معدل بدم کنکورم رو تحت تاثیر قرار بده

شما هم تصمیم بگیرید اگه نمرتون زیر 15 هست و واقعا می خواید کنکور رو خوب بدید این راه راه مناسبیه!
      اگرم بالای 15 هست وقتتون رو تلف نکنید و بچسبید به کنکور.

نه باو آسون ! نترسون بچه هارو !! فقط یکم فلسفش سخت ! سختم نیس یکم گیج کنندس ! که سه تا درس آخر فلسفه رو بخونی با 4 تای آخر منطق نمرشو میاری !

روانشناسی و تاریخ ادبیات ایران جهانم ک داخلین نمره مفتی میدن دیگ !!

بقیش هم میمونه ی جامعه شناسی ک خیلی آسون من اندازه 10 نمره هم کم تر خوندمش 13 گرفتم !!

تاریخ و جغرافیاشم خیلی سخت نیس !!

بقیشم تقریبا با تجربی شباهت داره !
      عربی و ادبیات هم معنی بخونی نمره میاری

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آخه چه وضعه !!

خدایا خودت میدونی ک تاثیر معدل 25 درصد و کسی ک معدلش پایین باش دیگ باید قید بعضی از رشته ها یا دانشگا ه های خوب رو بزنه !!

مد شده میگن با 3 تا تست بیشتر معدل جبران میشه !! خب جناب 3 تست هم ک بیشتر بزنیم خودمونم بکشیم ! و درصد بالا هم بیاریم نسبت ب کسی ک همون درصدارو داره خیلی رتبه داغون تری میاریم !

هی داد بیداد

هییییی!! خدا کنه دیگه این اخرین راه رو به رومون نبندن!
      این 3 یا 4 تا تست هم که واقعا حرس در بیاره! خوب وقتی ما می تونی با گرفتن دیپ مجدد همون چهارتا تست بیشتر رو بزنیم که رتبه مون بیشتر بشه چرا باید این قدر وقت بذاریم تا فقط تاثیر معدل بدمون رو جبران کنیم. خوب دیپ رو می گیریم اون 4 تا تست رو هم بیشتر می زنیم نه برای محو معدل ( چون تو دیپ جدید محوش کردیم :d) می زنیم برای بهتر شدن درصدا

نه باو آسون ! نترسون بچه هارو !! فقط یکم فلسفش سخت ! سختم نیس یکم گیج کنندس ! که سه تا درس آخر فلسفه رو بخونی با 4 تای آخر منطق نمرشو میاری !

روانشناسی و تاریخ ادبیات ایران جهانم ک داخلین نمره مفتی میدن دیگ !!

بقیش هم میمونه ی جامعه شناسی ک خیلی آسون من اندازه 10 نمره هم کم تر خوندمش 13 گرفتم !!

تاریخ و جغرافیاشم خیلی سخت نیس !!

بقیشم تقریبا با تجربی شباهت داره !
      عربی و ادبیات هم معنی بخونی نمره میاری

ممنونم ازت که تجربه ات رو در اختیار ما میذاری!
      میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ شما کمی دیپ مجدد گرفتید؟ کنکور دادید؟ من الان تو هنگم اخه هنوز امتحانات شهریور شروع نشده!
      کلا یه توضیحی بدید. چون من دارم میرم چهارم. هنوز دیپلم ریاضیم رو ندیدم. فقط یه برگه نمره سالانه دارم
      بعد اون داخلیا رو چطور نمرشو بگیریم؟ باس سر کلاس بریم؟
      ممنون!
      ویرایش توسط M.M.B : 02 مرداد 1394 در ساعت 22:45

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      هییییی!! خدا کنه دیگه این اخرین راه رو به رومون نبندن!
      این 3 یا 4 تا تست هم که واقعا حرس در بیاره! خوب وقتی ما می تونی با گرفتن دیپ مجدد همون چهارتا تست بیشتر رو بزنیم که رتبه مون بیشتر بشه چرا باید این قدر وقت بذاریم تا فقط تاثیر معدل بدمون رو جبران کنیم. خوب دیپ رو می گیریم اون 4 تا تست رو هم بیشتر می زنیم نه برای محو معدل ( چون تو دیپ جدید محوش کردیم :d) می زنیم برای بهتر شدن درصدا

ممنونم ازت که تجربه ات رو در اختیار ما میذاری!
      میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ شما کمی دیپ مجدد گرفتید؟ کنکور دادید؟ من الان تو هنگم اخه هنوز امتحانات شهریور شروع نشده!
      کلا یه توضیحی بدید. چون من دارم میرم چهارم. هنوز دیپلم ریاضیم رو ندیدم. فقط یه برگه نمره سالانه دارم
      بعد اون داخلیا رو چطور نمرشو بگیریم؟ باس سر کلاس بریم؟
      ممنون!
      داخلیا نمرش اگ معلما پایه باشن نمره میدن فقط ی امتحان الکی باید بدی !!
      بقیه نهایین !!

آره من به اندازه ای کل اعضای فروم کنکور ! کنکور دادم !

شما ی سر به واحد امتحانات بزن و درخواست دیپلم مجدد بده !!

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آخه چه وضعه !!

هی داد بیداد

آره به خدا شانس نداریم
      فلک زدمون ....
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن