خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل در حسابان

با سلام ببخشید من توی درس حسابان مشکل دارم ....پارسال ریاضی دوم رو خوب بودم ..اما امسال زیاد تعریفی نیستم....به خصوص بخش مثلثات که اصلا نمیدونم چطوری سوال میاد از کجاش بیشتر سوال میاد و حتی چطوری بخونم...

ممنون میشم یکی یکم راهنماییی کنه و بگه چطور بخونم ...

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما دایره مثلثاتی رو یاد بگیر بقیشو هم یه مقیاس بگیر توی اون

اتفاقا به نظرم مثلثات یکی از بخشای روون ریاضی هست .

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      شما بیشتر بخون و فرمول هارو یاد بگیر بعد نمونه سوال سال گذشته رو بخون حتما می فهمی چه بخش هایی پایه ثابت سوالاس ، در ضمن در جواب اون دوستمون که گفت یکی از بخش های روان هست ، اتفاقا جزو مباحثی هست که بخان بپیچونن خیلی راحت می تونن .

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم امسال خیلی مشکل پبدا کردم با این درس اگه کسی یه کتاب کمک اموزشی خوب بهم معرفی کنه ممنون میشم

هرگاه رد پای کسی که ارامشم را گرفته بود دنبال کردم به خودم رسیدم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شاید این مشاورا و معلما کتاب انتشارات فار رو بگن، اصلا نخرین!من خریدم تستاش عالی عالیه ولی برای نهایی کاربردی نداره!
      بهترین کتاب برای یادگیری و نکات کنکوری و امتحانات نهایی "گاج پرسمان"+"آموزش حسابان نشر الگو" هست! این دوتا یه جورایی مکمل هم دیگه هستن!
      در مــــدرســه از نشاطــمان كم كردند.
      از فرصت ارتباطمان كم كردند.
      هروقت به هم ع♥ش♥قتعارف كرديم.
      از نمره انظباطمان كم كردند.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دس رو دلم نزارین که این حسابان خودش به تنهایی هر هفته ترازمو میکشه پایین مخصوصا این مثلثات ....

کتاب کمک آموزشی هم بالاخره نفهمیدیم چی خوبه یکی میگه تست نشر الگو یکی میگه آموزشش یکی میگه گاج سبز بخدا گیج شدیم...
      در کل فقط بگین واسه تستش چی کار میشه کرد؟(امتحان نهایی که آسونه در حد دوسالانس)

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین داداش تو حسابان دو بحث هست که واقعا باید ابتکار به خرج بدی و اگه بخوان بپیچوننت خیلی راحت میتونن برات دردسر ساز بشن
      1-برد
      2-همین مثلثاتکه چارشم حل مسایل زیاده که با ایده ها و خلاقیت های مختلف آشنا شی و اگرم برات مقدرو هست از کتاب های نظام قدیم استفاده کن عالیه
      وگرنه مرجع مثلثات خوشخوان عالیه با یه لوح فشردس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن