خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

حد نصاب رتبه دانشگاه ازاد های برتر کشور

هرچی قلمچی تو امار دانشگاه های دولتی خوب کار کرده واسه ازاد گند زده هیچ تخمین درستی از علوم تحقیقات و تهران جنوب و... نیست
      یکی اینکه کدوم بهتره (برای رشته مکانیک و مواد) و با چه رتبه ای می گیره رشته ریاضی منطقه۱
      کسی می دونه کمک کنه لطفا
      You Can live your Dream

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      up
      You Can live your Dream

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال کنکور داشتم مکانیک مرکز قبول شدم البته تهران جنوبو از عمد بعد از مرکز زدم چون برام راهش سخت بود.ترازم 6هزار و خورده ای بود ازاد فقط و فقط تراز زیرگروه مهمه نه رتبه در سهمیه و..مکانیک علوم تحقیقات هم با تراز 8000 قبول میشی
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rahil.nk نمایش پست ها
      من پارسال کنکور داشتم مکانیک مرکز قبول شدم البته تهران جنوبو از عمد بعد از مرکز زدم چون برام راهش سخت بود.ترازم 6هزار و خورده ای بود ازاد فقط و فقط تراز زیرگروه مهمه نه رتبه در سهمیه و..مکانیک علوم تحقیقات هم با تراز 8000 قبول میشی
      ترازم 6430 شده به نظرت مکانیک تهران جنوب میارم؟
      راستی یه چی دیگه از دانشگات راضی ای؟ سطح علمی و فضا امکانات کارگاه و...
      You Can live your Dream

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فناوری اطلاعات و کامپیوتر علوم تحقیقات چه ترازی میخواد؟
      واحد تهران شمال چی؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad DH نمایش پست ها
      ترازم 6430 شده به نظرت مکانیک تهران جنوب میارم؟
      راستی یه چی دیگه از دانشگات راضی ای؟ سطح علمی و فضا امکانات کارگاه و...
      lمتاسفانه یا خوشبختانه من کامپیوتر روزانه قبول شدم و مکانیک تهران مرکز نرفتم ولی شنیدم که دانشکده فنی مهندسی پونک تهران مرکز نوسازه و امکاناتش عالیه
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.H.S.A.N نمایش پست ها
      فناوری اطلاعات و کامپیوتر علوم تحقیقات چه ترازی میخواد؟
      واحد تهران شمال چی؟
      علوم تحقیقات فکر نمیکنم رشته های کامپیوتری داشته باشه حتی برقم نداره! تمرکزش رو تحصیلات تکمیلیه .مقطع لیسانس رشته هایی مثل مکانیک نفت و پلیمر و مهندسی پزشکی و مواد داره
      واحد تهران شمال به نسبت واحد ضعیفیه البته فکر کنم از غرب و شرق بهتر باشه، یعنی در حد جنوب ومرکز و علوم تحقیقات نیست برای رشته های فنی این سه ازاد بهترینن با تراز حدود 5000 وشاید یه خوردم کمتر ای تی شمالو میشه اورد
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

ویرایش توسط nikra : 31 تیر 1394 در ساعت 03:27

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      lمتاسفانه یا خوشبختانه من کامپیوتر روزانه قبول شدم
      دولتی کجا قبول شدی؟ اگه الان بر می گشتیم به پارسال بازم نمی رفتی ازاد؟
      مرسی از این که وقت می ذاری جواب می دی
      You Can live your Dream

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad DH نمایش پست ها
      دولتی کجا قبول شدی؟ اگه الان بر می گشتیم به پارسال بازم نمی رفتی ازاد؟
      مرسی از این که وقت می ذاری جواب می دی
      صنعتی کرمانشاه ،
      من راستش مکانیک میخواستم توی کارنامه سبزم هم بعد از رشته ی قبولیم شبانه محقق اردبیلی مکانیک رو قبول شده بودم ولی من دوست پدرم دانشگاه تهران مرکز استاد گروه عمرانه بهم گفت کامپیوتر دولتی رو برو !و همینظور یکی از فامیلامون که برق تبریز بود کلا تحت تاثیر حرف بقیه رفتم کامپیوتر. البته الان نسبتا از درسای اصلیم خوشم اومده خدا روشکر،ولی اگه برگردم به پارسال میرم ازاد چون این مساله که نرفتم دنبال علاقم داره روحمو ازار میده هرچند که ممکنه توی رشته فعلیم نسبت به مکانیک خیلی موفق تر باشم
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      صنعتی کرمانشاه ،
      من راستش مکانیک میخواستم توی کارنامه سبزم هم بعد از رشته ی قبولیم شبانه محقق اردبیلی مکانیک رو قبول شده بودم ولی من دوست پدرم دانشگاه تهران مرکز استاد گروه عمرانه بهم گفت کامپیوتر دولتی رو برو !و همینظور یکی از فامیلامون که برق تبریز بود کلا تحت تاثیر حرف بقیه رفتم کامپیوتر. البته الان نسبتا از درسای اصلیم خوشم اومده خدا روشکر،ولی اگه برگردم به پارسال میرم ازاد چون این مساله که نرفتم دنبال علاقم داره روحمو ازار میده هرچند که ممکنه توی رشته فعلیم نسبت به مکانیک خیلی موفق تر باشم
      کرمانشاه چطوره به نظرت یعنی اگه مکانیک تهران جنوب و مکانیک کرمانشاه رو قبول شدم کدوم برم؟
      فضای دانشگاهتون امکاناتش استاداش و...
      You Can live your Dream

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      علوم تحقیقات فکر نمیکنم رشته های کامپیوتری داشته باشه حتی برقم نداره! تمرکزش رو تحصیلات تکمیلیه .مقطع لیسانس رشته هایی مثل مکانیک نفت و پلیمر و مهندسی پزشکی و مواد داره
      واحد تهران شمال به نسبت واحد ضعیفیه البته فکر کنم از غرب و شرق بهتر باشه، یعنی در حد جنوب ومرکز و علوم تحقیقات نیست برای رشته های فنی این سه ازاد بهترینن با تراز حدود 5000 وشاید یه خوردم کمتر ای تی شمالو میشه اورد
      ممنون بابت اطلاعاتت
      حالا همون رشته کامپیوتر،توی دانشگاه های آزادی که توی تهران هست،بهترینش چیه؟مرکز؟جنوب؟غرب؟و تراز اونا چطوری میشه

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام

یعنی چی فقط تراز زیر گروه مهمه. اومدیم و ۱۰۰۰ نفر ترازشون بالای ۸۰۰۰ شد.همه هم مکانیک زدن. تکلیف چیه؟
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      سلام

یعنی چی فقط تراز زیر گروه مهمه. اومدیم و ۱۰۰۰ نفر ترازشون بالای ۸۰۰۰ شد.همه هم مکانیک زدن. تکلیف چیه؟
      یعنی بر اساس تراز زیرگروه رتبه بندی میشن برای ورود به یه رشته این اساس انتخاب رشته ازاده یه کارنامه قبولی ازاد رو ببینید نحوه ی قبولیشو متوجه میشید
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

ویرایش توسط nikra : 31 تیر 1394 در ساعت 11:34

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.H.S.A.N نمایش پست ها
      ممنون بابت اطلاعاتت
      حالا همون رشته کامپیوتر،توی دانشگاه های آزادی که توی تهران هست،بهترینش چیه؟مرکز؟جنوب؟غرب؟و تراز اونا چطوری میشه
      پارسال یه فایل http://dl.konkour.org/tarazdaneshgahazad.pdf دانلود کرده بودم اطلاعات کامل و تراز های ازاد های با کنکور داره البته اطلاعاتش برای سال 92 فکر کنم
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

ویرایش توسط nikra : 31 تیر 1394 در ساعت 11:51

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یعنی بر اساس تراز زیرگروه رتبه بندی میشن برای ورود به یه رشته
      چه فرقی با سراسری کرد؟؟ مگه سراسری غیر اینه؟
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن