خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: حیوان دوستی

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

حیوان دوستی

عصر جمعه یک زن 30 ساله عشایری از طایفه فارسیمدان شهرستان سمیرم مورد حمله یک قلاده خرس قرار می‌گیرد که با کمک شوهرش نجات پیدا می‌کند.

حمله خرس به این زن عشایری در منطقه «سرتنگ پادنا» از توابع شهرستان سمیرم سبب جراحت شدید بازوی چپ و سر و گردن وی شده و این زن اکنون در بیمارستان سیدالشهداء سمیرم بستری شده و تحت مراقبت است.

بر اساس گفته‌‌های مصدوم بعد از حمله ناگهانی خرس وحشی، شوهر زن با شنیدن داد و فریاد و دیدن این صحنه وحشتناک با دستان خالی به خرس حمله و بعد از درگیری، خرس قهوه‌ای به سمت کوهستان دنا متواری می‌شود و با کمک اهالی منطقه مصدوم را به بیمارستان سمیرم منتقل می‌کنند.

* حاضر به تیراندازی به خرس نشدم

به گفته حسنی شوهر مصدوم، درگیری وی برای نجات همسرش از چنگال خرس وحشی بدون هیچ وسیله دفاعی در حالی صورت می‌گیرد که در سیاه چادر خود اسلحه داشته و حاضر به تیراندازی به این حیوان نشده است.

منطقه عشایرنشین «سرتنگ» یکی از زیستگاه‌های مهم خرس دنا است که در فاصله 125 کیلومتری سمیرم در دامنه رشته کوه دنا قرار دارد.

به نقل از فارس، پیش از این نیز چندین مورد حمله خرس به انسان، گله و نیز باغ‌ها در منطقه سرتنگ و شهرستان سمیرم گزارش شده است.

شهرستان سمیرم با داشتن 27 هزار نفر جمعیت عشایری در قالب 4هزار و 750 خانوار به عنوان بزرگ‌ترین شهرستان ییلاقی، نیمی از جامعه عشایری استان را در خود جای داده است.

تصاویر جراحت این زن عشایری

نظرتون در مورد کار این دوستمون چیه ؟ ایا کار خوبی کرده به خرسه شلیک نکرده در حالی که داشته زنشو تیکه پاره میکرده و امکان داشته خودش هم در درگیری با خرس کشته بشه

طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

ویرایش توسط Adam Hart : 26 تیر 1394 در ساعت 16:59

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آره .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میدونید زور بازوی خرس اینقدر زیاده که اگه به سر یه انسان ضربه بزنه سرش از جاش کنده میشه..؟!
      این چجوری زنده مونده و اون چجوری مبارزه کرده خدا میدونه...
      ضمنا معلوم نیست بعد شلیک خرسه عصبانی تر میشده یا نه...چون قطعا با یه تیر نمیمیره خرس...

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

من خیلی حیواناتو دوست دارم،...
      نمیدونم اگر جای اون آقا بودم چیکار میکردم،نمیدونم کارش درست بود یا نه، فقط میدونم اول خدا به این دوتا رحم کرد که جراحتِ بیشتر ندیدن و زنده هستن، دوم هم خدا به خرسه رحم کرد که طرف نکشتتش
      شاید من بودم از تیر استفاده میکردم...خب شوهرمه گناه داره دلم نمیاد جلو چشمم پرپر بشه ولی خب حتماََ سعی میکردم کمترین آسیبی هم به خرسه برسه...

یکی دوتا تیر هوایی شاید میترسوندتش...
      اول حواس خرسه رو پرت میکردم، بعد حالا برای عکس العمل بعدی فکر میکردم

با دلام*_*

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آفرین به این شعور بالا ... کاش بعضی ها یکم یاد می گرفتن ....

البته امیدوارم شوهر گرامی در فکر خلاصی از دست خانومش نبوده باشه
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چقدر باشعور
      :-)
      بعد بعضی ها چ راحت حیوانات رو زجرکش میکنن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      باید خرسه رو تیکه پاره میکردیه حیوون **** ارزشش از یه انسان بالاتر نیس کهایا شوهرش میتونست تضمین کنه زنش سالم میمونه؟؟

و اینجایی که ایران است

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      موضوع حیوان دوستیه!

طرف اومده مشاوره ازدواج میده

دگ نپرسیده آیا زن بگیریم یا نگیریم!
      یه اسپم دنبالش ،اسپم دگ میاره...

اسپم ندید لطفا!

خرسه،عقل نداره که!
      کارش خوب بوده،نظر خودم

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خودم برای حیوانات ارزش خیلی زیادی قائلم ( اگه اغراق نباشه مثل یه انسان )

ولی این مورد واقعا شرایط خیلی سختی هست برای تصمیم گیری .. درگیری شدید احساس و منطق ( شاید اگه من بودم تسلیمِ احساس میشدم )

فک میکنم شوهرش هم به تصمیم گیری منطقی نرسیده و شیوه ای رو انتخاب کرده که هم خرس آسیب نبینه و هم زنش ( تا حدودی ) نجات پیدا کنه که خیلی قابل تحسینه
      تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن