خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fantom نمایش پست ها
      معلم ما میگفت وزارت بهداشت معافیت پزشکی و کفالت رو قبول نداره درسته یا نه؟ بعد میشه یه توضیحی در مورد طرح بدید ؟چند ساله؟ بعد تو این مدت حقوق هم میدن؟ مثلا اگه طرف داروساز یا پزشک باشه

دوست عزیز قرار نیست به حدسیات غلط افراد بی اطلاع توجه کنین اگه شرایط معافیت رو دارین بگیرین .

الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معلم ما میگفت وزارت بهداشت معافیت پزشکی و کفالت رو قبول نداره درسته یا نه؟ بعد میشه یه توضیحی در مورد طرح بدید ؟چند ساله؟ بعد تو این مدت حقوق هم میدن؟ مثلا اگه طرف داروساز یا پزشک باشه
      درسته طرح رو باید رفت دوسال طرح هست 24 ماه با حقوق بستگی به شرایطت داره حقوقش

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با دیسک کمر معاف از رزم میشی ولی سربازی رو باید بری

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرمالک نمایش پست ها
      با دیسک کمر معاف از رزم میشی ولی سربازی رو باید بری
      من رفتم دکتر بهم گفت میتونی معاف بشی. مطمئنی نمیشه؟؟؟
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      من رفتم دکتر بهم گفت میتونی معاف بشی. مطمئنی نمیشه؟؟؟

اصلا نمیشه کلی گفت، دیسک با دیسک خیلی فرق داره ( بستگی داره به میزان شدت دیسک ، تعداد مهره های درگیر و ... )
      شما باید با پرس و جوی زیاد ! یکی از پزشکان عضو در کمسیون پزشکی رو پیدا کنین
      اون هم در معاینه اول مستقیم به شما نخواهد گفت معاف میشین یا نه ! باید با یه حالت التماس گونه ازش جواب بگیرین!
      الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      درسته طرح رو باید رفت دوسال طرح هست 24 ماه با حقوق بستگی به شرایطت داره حقوقش
      مرسیمیشه بگین چه شرایطی؟

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای معافیت مجموع شماره دو چشم باید چند باشه؟ قبلا هشت بود الان. همونقدره؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بیشتر بستگی به محلی داره که توش خدمت میکنین. که بین 5 تا 9 میلیون معمولا حقوق ماهانه شه.
      هرچه منطقه محروم تر به 9 میلیون نزدیک تر.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مرسیمیشه بگین چه شرایطی؟
      بیشتر بستگی به محلی داره که توش خدمت میکنین. که بین 5 تا 9 میلیون معمولا حقوق ماهانه شه.
      هرچه منطقه محروم تر به 9 میلیون نزدیک تر.

10. Top | #40
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان اصلا نگران طرح نباشین. شما 2 سال میرین تو منطقه محروم در مجموع با پایه حقوق 5 میلیون تومن حدود 120 میلیون در میارین . یعنی پولی که مثلا یه مرزبان تو 6 سال درمیاره. بعدشم که طرحتون تموم شد میتونین تو یه شهر کوچیک مطب بزنین و یا دوباره داوطلبانه برین تو منطقه محروم با پایه حقوق 8 میلیون تومن و فرض کنین 5 سال کار کنید نزدیک به 500 میلیون در میارین. که اون موقع تقریبا 33-34 سال سن دارید با 600 میلیون سرمایه و با خیال راحت برگردید شهرتون و یه مطب بزنید و قانع باشید و زندگی راحتی برای خودتون و خانوادتون فراهم کنید.(شما با مدرک عمومی هم روزی 5 تا مریض ویزیت کنید نزدیک ماهی 3 میلیون رو با خیال راحت دارید.)

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad96 نمایش پست ها
      دوستان اصلا نگران طرح نباشین. شما 2 سال میرین تو منطقه محروم در مجموع با پایه حقوق 5 میلیون تومن حدود 120 میلیون در میارین . یعنی پولی که مثلا یه مرزبان تو 6 سال درمیاره. بعدشم که طرحتون تموم شد میتونین تو یه شهر کوچیک مطب بزنین و یا دوباره داوطلبانه برین تو منطقه محروم با پایه حقوق 8 میلیون تومن و فرض کنین 5 سال کار کنید نزدیک به 500 میلیون در میارین. که اون موقع تقریبا 33-34 سال سن دارید با 600 میلیون سرمایه و با خیال راحت برگردید شهرتون و یه مطب بزنید و قانع باشید و زندگی راحتی برای خودتون و خانوادتون فراهم کنید.(شما با مدرک عمومی هم روزی 5 تا مریض ویزیت کنید نزدیک ماهی 3 میلیون رو با خیال راحت دارید.)
      اگر فردی به عنوان سرباز به طرح بره مطمئنم که حقوقش زیر یک.میلیونه
      در حدود 400 تومن فک کنم
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

12. Top | #42
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      اگر فردی به عنوان سرباز به طرح بره مطمئنم که حقوقش زیر یک.میلیونه
      در حدود 400 تومن فک کنم
      بله همینطوره. ولی دیگه آموزشی ندارن...

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه راحت
      پس این دکترا چرا همش مینالن از بی پولی

Sent from my iPad Air using tapatalk. 

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما که میری طرح و اینجوری حساب کردین تو دوره طرح از چی تغذیه می کنین؟ هوا؟ با توجه به اونکه شرط حکم میکنه با اون سن تشکیل خانواده هم بدین.پس به کل این میزان سرمایه ای که تو ذهنتون درست کردین بزارین کنار چون با توجه به شرایط زندگی و تورم ها چیزی برای پس انداز نمی مونه.زندگی تو مناطق محروم و دور افتاده به اندازه کافی سخت هست که کسی برنگرده سمتش.برای مطب زدن هم اینقدر خوش خیال نباشین که طرح تموم شد اجازه مظب دارین.این خبرا نیست
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      دو نوع معافیت پزشکی داریم.نوع اول که پزشکی هایی شامل چشم و عمل کمر و ... این هاست که کارت معافیت سبز به شما میدن که هیچ فرقی با کارت دیگه نداره و مشکلی هم براتون ایجاد نمی کنه.من خودم معافیت پزشکی چشم دارم.همه کارم باهاش کردم.نوع دوم کارت معافینه که برای بیماری های روانی و اعصاب و مشکلات صرع و ... این ها میدن که رنگ اون کارت قرمزه.این کارت معافیت ایجاد محدودیت تو خدمات دولتی می کنه
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن