خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doodomeh نمایش پست ها
      آقا منم همین سوال دارم لدفن جواب بدیننننن
      مگه برا طرح کارت معافیت رو نگاه میکنن ببینن معافیتت چیه.
      اقا تو دانشگاه بجز زمان ثبت نام دیگه هیچوقت از شما مدرک نظام وظیفه نمیخوان

درضمن کسی که معافیت پزشکی میگیره اگه دوست نداشت بعدا میتونه درخواست بده باطلش کنن و بره سربازی
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadfathi نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من بخاطر دیسک کمرم احتمال زیاد میتونم معافیت پزشکی بگیرم

به نظرتون بگیرم یا نه ؟

با دلیل هم بگید اره یا نه
      ممنون
      منتظرم
      سریعا اقدام کن که شرایطو سخت تر نکردن
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      یه سوال دیگه: برای گرفتن پاسپورت و رفتن به خارج و غیره مشکلی ایجاد نمیشه؟؟

برای گرفتن پاسپورت فقط یک مدرکی میخواد که نظام وظیفه شما مشخص بشه ، همین دیگه کاری ندارن شما معافیت پزشکی داری یا نه ...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

به نظرتون بگیرم یا نه ؟

ممنون
      منتظرم

این حرف که اگه معافیت پزشکی بگیری بهت سخت کار میدن حداقل ماله یک دهه پیش بود الان دیگه شرایط کلا تغییر کرده مگر اینکه معافیت مربوط به اعصاب و روان باشه که بله شرایط روسختتر میکنه.

الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اگه معافیت پزشکی بگیرین برای گرفتن پاسپوریت و گواهینامه و این جور چیزا هیچ مشکلی ندارین. اگه میخواین یه شغل آزاد داشته باشین یا پزشک بشین هم هیچ مشکلی نداره معافیت پزشکی براتون. اما اگه ماعفیت پزشکی بگیرین باید قید شغل های دولتی رو بزنین ( من خودم میتونستم بگیرم اما چون دیدم همه جا نوشته کارشناس حقوق برای کار در سردفترداری نیاز داریم که یا کارت پایان خدمت داشته باشه یا معافیت غیر پزشکی ، قیدشو زدم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sin fc نمایش پست ها
      اگه معافیت پزشکی بگیرین برای گرفتن پاسپوریت و گواهینامه و این جور چیزا هیچ مشکلی ندارین. اگه میخواین یه شغل آزاد داشته باشین یا پزشک بشین هم هیچ مشکلی نداره معافیت پزشکی براتون. اما اگه ماعفیت پزشکی بگیرین باید قید شغل های دولتی رو بزنین ( من خودم میتونستم بگیرم اما چون دیدم همه جا نوشته کارشناس حقوق برای کار در سردفترداری نیاز داریم که یا کارت پایان خدمت داشته باشه یا معافیت غیر پزشکی ، قیدشو زدم

بستگی داره شغل دولتی چی باشه مثلا مراکز نظامی ( کادر و ... ) بله حرف شما درسته البته
      بدون پارتی!!
      ولی بقیه شغلهای دولتی مثل اکثر بانکها یا ... این حرف صدق نمیکنه حتی مجلس هم دو سال پیش قانونی تصویب کرد که تو استخدام سازمانها حق ندارن افراد دارای معافیت پزشکی رو رد کنن ، از فامیل ما هم یکی دو نفر هست که تو ادارات دولتی کار میکنن با معافیت پزشکی .

مثلا : آگهی استخدام بانک تجارت
      7- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یامعافیت دائم پیش از تاریخ «۲۸-۱-۱۳۹۴»(داوطلبان ذکور)
      تبصره: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی است.
      الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بستگی به رشته انتخابی مورد علاقه شما داره ، برخی رشته ها افراد دارای معافيت پزشكی را نمی پذيره.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue.sky نمایش پست ها

بستگی داره شغل دولتی چی باشه مثلا مراکز نظامی ( کادر و ... ) بله حرف شما درسته البته
      بدون پارتی!!
      ولی بقیه شغلهای دولتی مثل اکثر بانکها یا ... این حرف صدق نمیکنه حتی مجلس هم دو سال پیش قانونی تصویب کرد که تو استخدام سازمانها حق ندارن افراد دارای معافیت پزشکی رو رد کنن ، از فامیل ما هم یکی دو نفر هست که تو ادارات دولتی کار میکنن با معافیت پزشکی .

مثلا : آگهی استخدام بانک تجارت
      7- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یامعافیت دائم پیش از تاریخ «۲۸-۱-۱۳۹۴»(داوطلبان ذکور)
      تبصره: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی است.
      شما یه سرچ تو همین اینترنت بکن ببین تعداد شغلایی که معافیت پزشکیو نمیگرن تا چه اندازه زیاده.

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      برادر خود من با معافیت پزشکی ( نزدیک بینی ) ، هم بانک ملی قبول شد، هم صادرات هم اداره دارایی ،سه سال اداره دارایی کار کرد( استخدام پیمانی ) بعد هم فوق لیسانسشو گرفت و برای دکتری رفت کانادا.

تازه قبل از همه این ها هم دو سال قراردادی تو یه شرکت وابسته به وزارت دفاع کار می کرد. ( شرکت دولتی بود و همه مراحل مصاحبه و گزینش و ... ) رو هم سپری کرد.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

به نظرتون بگیرم یا نه ؟

ممنون
      منتظرم

سلام
      چون من خودم سربازم و اطلاعات کافی تو این مورد دارم میگم که شما به هیچ وجه معاف کامل نمیشید باید برید سربازی ولی معاف از رزم میشید که فرق چندانی با سرباز سالم نداره.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط stephanie نمایش پست ها
      برادر خود من با معافیت پزشکی ( نزدیک بینی ) ، هم بانک ملی قبول شد، هم صادرات هم اداره دارایی ،سه سال اداره دارایی کار کرد( استخدام پیمانی ) بعد هم فوق لیسانسشو گرفت و برای دکتری رفت کانادا.

تازه قبل از همه این ها هم دو سال قراردادی تو یه شرکت وابسته به وزارت دفاع کار می کرد. ( شرکت دولتی بود و همه مراحل مصاحبه و گزینش و ... ) رو هم سپری کرد.
      ایشون شانسشون خوب بوده چون چند نفرو میشناسم که بخاطر معافیت پزشکی محدودیتای بسیاری براشون ایجاد شده.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما یه سرچ تو همین اینترنت بکن ببین تعداد شغلایی که معافیت پزشکیو نمیگرن تا چه اندازه زیاده.

باشه برادر همونی که تو میگی ...
      الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ایشون شانسشون خوب بوده چون چند نفرو میشناسم که بخاطر معافیت پزشکی محدودیتای بسیاری براشون ایجاد شده.
      ربطی به شانس نداره

هر شغلی یه سری تواناییهای جسمی می خواد که متناسب با نیازمندیهای اون شغل یه سری معافیت های پزشکی قبول میشن یه سری رد.

طبیعیه برادرم مثلا برای کار تو واحد های عملیاتی شرکت نفت مثل حفاری یا کار روی دکل .یا ... پذیرفته نمیشد. حتی اگر هم قبولش می کردن خودش نمی رفت چون در درجه اول خارج از تواناییهای جسمیش بود.

این که بگیم هر کی معاقی پزشکی داره دیگه کار گیرش نمیاد همون اندازه غلطه که بگیم با داشتن معافی پزشکی در آینده هیچ مشکلی از نظر استخدام نخواهیم داشت. هر دو فکر غلطه

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معلم ما میگفت وزارت بهداشت معافیت پزشکی و کفالت رو قبول نداره درسته یا نه؟ بعد میشه یه توضیحی در مورد طرح بدید ؟چند ساله؟ بعد تو این مدت حقوق هم میدن؟ مثلا اگه طرف داروساز یا پزشک باشه

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بگیر بابا دوسال از عمرت هدر میشه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن