خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بهترین آزمون آزمایشی برای رشته ریاضی!!!

دوستان سلام..
      من رشتم ریاضیه و کنکوریه 95 ام...
      سال اول و دوم و سوم رو قلم چی رفتم...راستش تو این سه سال هم اصن هیچ واسه آزموناش درس نخوندم...فقط میرفتم آزمون میدادم یه تراز الکی هم بدست میاوردم...کلا خلاصه تو فاز کنکور نبودم و فقط در حد مدرسه میخوندم.یه چندتا آزمونشم خوندم البته ترازم دورو بر 6 هزار بود..و بگم تو مدرسه عالی ام.

درسته که قلم چی جامعه آمارش بالاس ولی توی شهر ما اصن مدیریت خوبی نداره و مشاوراشم همه داغونن.....سطح سوالاشم که میدونین از بس سخته که ادم روحیشو میبازه...

کلا تو سه راهی گیر کردم...
      1: برم قلم چی؟؟ به خاطر جامعه آماریه بالاش
      2برم گزینه 2؟ بخاطر سوالاش که میگن خیلی شبیه کنکوره و جامعه آماریه خوبش
      3: برم گاج؟؟ صرفا بخاطر اینکه همه ی قوی های شهرمون توی رشته ریاضی الان گاج میرن و مدیریت بسیار عالی ای داره توی شهرمون...و اینکه میگن کلا درسته جامعه اماری گاج پایینه ولی همه ی دانش اموزاش قوی ها هستن...یعنی قلم چی بیشترش سیاهی لشکرن..توی شهر ماه که من خودم 30 نفرو میشناسم قلم چی میرن سیاهی لشگرن فقط....یکی خوبم توش نیست..

کلا قلم چیو دوس ندارم به خاطر مدریت ضعیفشو سوالاش که اصن شبیه کنکور نیست

گزینه دو رو شک دارم به خاطر اینکه مدیریت خوبی نداره توی شهرمون و اصن تعداد دانش آموزاشم خیلی کمه تو شهرمون.

گاج رو هم بخاطر این شک دارم که میگن جامه آماریش خیلی پایینه و یه سری میگن سوالاش خوب نیست....

الان تو سه راهی بدی گیر کردم...فردا یا پس فردا باس برم یکیو ثبت نام کنم....
      ویرایش توسط AmiR_KHD : 12 تیر 1394 در ساعت 15:48

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0020 نمایش پست ها
      دوستان سلام..
      سال اول و دوم و سوم رو قلم چی رفتم...راستش تو این سه سال هم اصن هیچ واسه آزموناش درس نخوندم...فقط میرفتم آزمون میدادم یه تراز الکی هم بدست میاوردم...کلا خلاصه تو فاز کنکور نبودم و فقط در حد مدرسه میخوندم.یه چندتا آزمونشم خوندم البته ترازم دورو بر 6 هزار بود..و بگم تو مدرسه عالی ام.

درسته که قلم چی جامعه آمارش بالاس ولی توی شهر ما اصن مدیریت خوبی نداره و مشاوراشم همه داغونن.....سطح سوالاشم که میدونین از بس سخته که ادم روحیشو میبازه...

3: برم گاج؟؟ صرفا بخاطر اینکه همه ی قوی های شهرمون توی رشته ریاضی الان گاج میرن و مدیریت بسیار عالی ای داره توی شهرمون...و اینکه میگن کلا درسته جامعه اماری گاج پایینه ولی همه ی دانش اموزاش قوی ها هستن...یعنی قلم چی بیشترش سیاهی لشکرن..توی شهر ماه که من خودم 30 نفرو میشناسم قلم چی میرن سیاهی لشگرن فقط....یکی خوبم توش نیست..

گزینه دو رو شک دارم به خاطر اینکه مدیریت خوبی نداره توی شهرمون و اصن تعداد دانش آموزاشم خیلی کمه تو شهرمون.

گاج رو هم بخاطر این شک دارم که میگن جامه آماریش خیلی پایینه و یه سری میگن سوالاش خوب نیست....

منم دقیقا موندم مثل شما کدومو برم !!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان میشه راهنمایی کنید منو....فقط فردا رو وقت دارم واسه تصمیم گیری.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ببین بنظرم برا آزمون آزمایشی مهم تر هر چیز روحیه و شرایط خودته
      مثلا من سنجش میرفتم که آزموناش یه سر و گردن آسون تر از قلمچی بود ولی خیلی از دوستام که از همون اول برا رتبه های خوب شرو کرده بودن و انتظار این همه سختی رو نداشتن با رفتن به قلمچی نابود شدن و از یه جا به بعد دیگه ول کردن
      اگه میدونی روحیت حساسه به این چیزا نرو قلمچ ولی اگه حس میکنی میتونی اط پسش بر بیای و آماده ای فک کنم گزینه خوبی باشه
      مثلا من که الان کنکور دادم اگه سال بعد میخواستم دوباره بدم میرفتم قلمچی چون دیگه یه جورایی به کنکور مسلط ام و هم از نظر درسی آماده ام هم میدونم چیا در انتظارمه
      جامعه آماریم خودت تا حدی میتونی کنترل کنی
      مثلا من آزمون قبل اولین جامع سنجش رتبم از 15000 نفر شد 500 ولی جامع اول که فک کنم 30000 نفر بود شدم 3000 یعنی تو باید با توجه به رتبه های بچه های سال قبل رتبتو تخمین بزنی
      run forrest runnn

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام..

سلام.... وقتتون بخیر
      دوست عزیز به این موضوع دقت داشته باش که هیچ آزمون خوب یا بدی وجود نداره
      شما هر آزمونی رو که زیر ذره بین بذاری میفهمی که هر کدوم یه سری نقطه قوت و یه سری نقطه ضعف دارن
      اولا که به نظر من الان بحث جامعه ی آماری کشکه... اینو با خیلی از اساتید در میون گذاشتیم و بعضیاشون با این حرف موافق بودن...
      شما هر آزمونی که توش شرکت کنی تخمین رتبه ی معادل کنکور داره واین یعنی مقایسه شدن با بزرگترین جامعه ی آماری ممکن
      از نظر بنده جامعه ی آماری باید الویت آخرتون باشه...
      چیزی که بسیار اهمیت داره رفع نقاط ضعف و آشنا شدن شما با نُرم اصلی سوالات کنکور هست...
      خب پس متوجه شدید که باید درآزمونی شرکت کنید که جدای از دشوار بودن یا نبودن حتما به سوالات کنکور نزدیک باشه
      نه این که قلمچی سوالاتش شبیه کنکور نیست برعکس تا جایی که تونسته سعی کرده این معیارو داشته باشه اما خب...
      بدون تعارف باید گفت که دراین مورد گزینه2 گوی سبقت رو از سایر رقبا ربوده و بسیار عالی عمل کرده . یعنی شما با دادن
      آزمونهای گزینه2درطول سال چندین بار کنکور رو(دشوار تر از کنکور)شبیه سازی کردید...
      اما ضعف این موسسه در برنامه ریزیش هست..متاسفانه برنامه ریزی گزینه 2 جدای ازضعف هایی که داره اما هرگز به برنامه ریزی اصولی قلمچی نمیرسه ... .و این که خیلی به حاشیه های کانون توجه نکنین چون بعضا خدماتی که میده و هزینه ای که
      درقبالش دریافت میکنه خیل مثمر ثمر نیست...
      شما بعد از دادن آزمون به چندین نوع کارنامه نیاز دارید تا زیروبم آزمون رو براتون مشخص کنه و هردو موسسه این کارو انجام میدن ودراین مورد سایت گزینه2 به طرز موشکافانه ای تمامی سوالاتی که درست اشتباه یا نزده داشتید بهتون نشون میده با
      آدرس دقیق صفحه ومبحث+هزارویک امکان دیگه
      من حیث المجموع اگر احساس میکنید خیلی نتونستید با برنامه وسیستم کانون پیش برید من گزینه 2 رو پیشنهاد میدم
      و این که گاج آزمونهای بسیار خوب و عالی داره اما خب جایی که آب باشه تیمم باطله
      موفق وپیروز باشید

ویرایش توسط Faghat Pezeshki : 12 تیر 1394 در ساعت 22:18

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام من یه پشنهاد بکنم منم شرایط شما رو دارم ولی من تجربی ام ..ولی یه تصمیم باحال گرفتم ببین هر ازمونی میخوای برو فرقی نداره ولی تو میتونی شرایط ازمون رو توی خونه برا خودت شبیه سازی کنی و سوالای موسسات دیگه رو از خودت بگیر...چجوری؟؟؟خیلی راحت مثلا تو ازمون گاج میدی با بودجه بندیش داری پیش میری بعدش زمانی که گزینه 2 ازمون داره فرداش بیا از همین سایت کنکور سوالاش رو بخر جمعا هر موسسه فک کنم حدود 25 تومن در بیاد یعنی میتونی با 75 تومن سوالای همه موسسات رو نجربه کنی و اصلا مثلا 700 تومن الکی به قلمچی نده و فک نکنم بودجه بندی این ازمونا خیلی باهم فرق داشته باشن بالاخره حداکثر دو یا سه درس فرق دارن ولی این بهترین راهه که دیگه وسط راه نگی کاش میرفتم این موسسه و اینا من خودم هم میخام اینجوری کنم
      I LOVE BIOLOGY

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      سلام.... وقتتون بخیر
      دوست عزیز به این موضوع دقت داشته باش که هیچ آزمون خوب یا بدی وجود نداره
      شما هر آزمونی رو که زیر ذره بین بذاری میفهمی که هر کدوم یه سری نقطه قوت و یه سری نقطه ضعف دارن
      اولا که به نظر من الان بحث جامعه ی آماری کشکه... اینو با خیلی از اساتید در میون گذاشتیم و بعضیاشون با این حرف موافق بودن...
      شما هر آزمونی که توش شرکت کنی تخمین رتبه ی معادل کنکور داره واین یعنی مقایسه شدن با بزرگترین جامعه ی آماری ممکن
      از نظر بنده جامعه ی آماری باید الویت آخرتون باشه...
      چیزی که بسیار اهمیت داره رفع نقاط ضعف و آشنا شدن شما با نُرم اصلی سوالات کنکور هست...
      خب پس متوجه شدید که باید درآزمونی شرکت کنید که جدای از دشوار بودن یا نبودن حتما به سوالات کنکور نزدیک باشه
      نه این که قلمچی سوالاتش شبیه کنکور نیست برعکس تا جایی که تونسته سعی کرده این معیارو داشته باشه اما خب...
      بدون تعارف باید گفت که دراین مورد گزینه2 گوی سبقت رو از سایر رقبا ربوده و بسیار عالی عمل کرده . یعنی شما با دادن
      آزمونهای گزینه2درطول سال چندین بار کنکور رو(دشوار تر از کنکور)شبیه سازی کردید...
      اما ضعف این موسسه در برنامه ریزیش هست..متاسفانه برنامه ریزی گزینه 2 جدای ازضعف هایی که داره اما هرگز به برنامه ریزی اصولی قلمچی نمیرسه ... .و این که خیلی به حاشیه های کانون توجه نکنین چون بعضا خدماتی که میده و هزینه ای که
      درقبالش دریافت میکنه خیل مثمر ثمر نیست...
      شما بعد از دادن آزمون به چندین نوع کارنامه نیاز دارید تا زیروبم آزمون رو براتون مشخص کنه و هردو موسسه این کارو انجام میدن ودراین مورد سایت گزینه2 به طرز موشکافانه ای تمامی سوالاتی که درست اشتباه یا نزده داشتید بهتون نشون میده با
      آدرس دقیق صفحه ومبحث+هزارویک امکان دیگه
      من حیث المجموع اگر احساس میکنید خیلی نتونستید با برنامه وسیستم کانون پیش برید من گزینه 2 رو پیشنهاد میدم
      و این که گاج آزمونهای بسیار خوب و عالی داره اما خب جایی که آب باشه تیمم باطله
      موفق وپیروز باشید
      خیلی ممنون از توضیحات کاملتون واقعا سپاسگذارم...

فقط چندتا سوال...اینکه برنامه ریزیه گزینه 2 خوب نیست یعنی چی؟؟ از چه لحاظ خوب نیس؟؟

و اینکه میشه بگید گزینه دو آزموناش چند وقت به چند وقته؟؟ چطور میتونم برنامه راهبردیشو گیر بیارم؟؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      من فک کنم قلمچی بهترینشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      من چون بابام نمایندگی گزینه 2 رو داره نمیتونم بی طرفانه حرف بزنم
      برو گزینه 2

10. Top | #10
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تراز زير 6500 چون احتمال از دست دادن روحيه هست قلمچي نرن ولي بالاي 6500 برن قلمچي!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گزینه 2..برنامش خوب نیست فقط

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدترین برنامه مطالعه ماله آزمونایه آزمایشی از دید من ، من که اصلا نمیتونستم باشون پیش برم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از توضیحات کاملتون واقعا سپاسگذارم...

فقط چندتا سوال...اینکه برنامه ریزیه گزینه 2 خوب نیست یعنی چی؟؟ از چه لحاظ خوب نیس؟؟

و اینکه میشه بگید گزینه دو آزموناش چند وقت به چند وقته؟؟ چطور میتونم برنامه راهبردیشو گیر بیارم؟؟

خواهش میکنم انجام وظیفست...
      ببینید برنامه ریزی گزینه 2 طوریه که کاملا مطابق با برنامه ی آموزش و پرورشه مثل قلمچی
      با این تفاوت که به شما فرصت مرور زیاد دروس پایه رو نمیده و شما باید خودتون اونو تو برنامه جا بدید
      درصورتی که درآزمونای قلمچی شما هر درسی رو چندین بار مرور میکنید اون هم با فواصل استاندارد
      اما این نکته هم پنهان نمونه که در گزینه 2 دروس پیش بسیار مرور میشن ولی در مورد دروس پایه اینطور نیست
      متاسفانه چون من در طرح جدید موسسه ثبت نام نکردم برنامه راهبردیشو ندارم و برنامه قبلی هم در دسترسم
      نیست اگر از دوستانتون کسی در موسسه ثبت نام کرده میتونین بپرسین ویا موقع ثبت نام در یافتش کنید

14. Top | #14
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . در تابستان آزمون گزینه دو برنامه و کیفیت سوال بهتری داره
      طول سال برای اکثر بچه ها بخصوص فارغ التحصیلان کانون بهتره

نقد و بررسی برنامه آزمون توسط مشاور کنکور

مقایسه برنامه آزمون های آزمایشی تابستان

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر سه فرق نمیکنه کدوم برات خوبن اینا همش وسواسه بعد کنکور میفهمید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن