خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 109
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

*چرا فک میکنی تو نمیتونی برتر بشی*

سلام به همه راستش وقتی داشتم ماه عسل امشب رو میدیدم یه احساسی عجیبی تو من به بوجود اومد
      گفتم براتون به اشتراک بزارم ..چرا فک میکنی نمیتونی رنبه برتر بشی؟؟
      فک میکنی اونایی که برتر میشن از مریخ میان؟؟؟توانایی خاصی دارن؟ایا هوششون بالاتره؟؟؟ همه ی جواب های منفی است ..یه جمله ی معروفی هست میگه موفقیت یک فرد 1% به هوش و 99% به تلاشش بستگی داره ..پس مطمئن باش اونایی که برتر میشن هیچ چیزی بیشتر ندارم جز پشتکار و تلاش ..شاید خیلی از ما میگیم اره روزی 10 ساعت میخونیم و ما تلاشمون رو میکنیم و و خدا مارو برتر می کنه..ولی خواهر من برادر من واقعا گفتنش آسونه ولی عمل کردنش سخته و برتر واقعی اونیه که این سختی رو به دوش بکشه خواهشا بچه هایی که 95 کنکور دارن چه اونایی که بعدا میخوان این مارارتن به ظاهر سخت(در صورت تلاش نکردن)رو تجربه کنن بیاین به هم قول بدیم که واقعا تلاشمون رو بکنیم کلمه واقعا خیلی مهمه !خیلی ..مطمئنا روزی میرسه که واقعا خسته میشید ولی این باعث نمیشه از هدفت خسته بشی ..
      اینم بدونید هر دقیقه ای که از فرصتتون استفاده کنین از خیلی ها جلو میافتید
      I LOVE BIOLOGY

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ماه عسل امروز در مورد چی بود مگه؟ کنکور؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      چه خوب گفتی

موافقم باهات

ان شاء الله خدا به همه مون کمک کنه
      کمک کنه تلاش کنیم
      تا بتونیم به بنده هاش خدمت کنیم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      ماه عسل امروز در مورد چی بود مگه؟ کنکور؟
      یه مریض سرطانی خوب شده

شد رتبه 47 کنکور
      هم پرستاری میخونه هم پزشکی
      باهم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinah1377 نمایش پست ها
      سلام به همه راستش وقتی داشتم ماه عسل امشب رو میدیدم یه احساسی عجیبی تو من به بوجود اومد
      گفتم براتون به اشتراک بزارم ..چرا فک میکنی نمیتونی رنبه برتر بشی؟؟
      فک میکنی اونایی که برتر میشن از مریخ میان؟؟؟توانایی خاصی دارن؟ایا هوششون بالاتره؟؟؟ همه ی جواب های منفی است ..یه جمله ی معروفی هست میگه موفقیت یک فرد 1% به هوش و 99% به تلاشش بستگی داره ..پس مطمئن باش اونایی که برتر میشن هیچ چیزی بیشتر ندارم جز پشتکار و تلاش ..شاید خیلی از ما میگیم اره روزی 10 ساعت میخونیم و ما تلاشمون رو میکنیم و و خدا مارو برتر می کنه..ولی خواهر من برادر من واقعا گفتنش آسونه ولی عمل کردنش سخته و برتر واقعی اونیه که این سختی رو به دوش بکشه خواهشا بچه هایی که 95 کنکور دارن چه اونایی که بعدا میخوان این مارارتن به ظاهر سخت(در صورت تلاش نکردن)رو تجربه کنن بیاین به هم قول بدیم که واقعا تلاشمون رو بکنیم کلمه واقعا خیلی مهمه !خیلی ..مطمئنا روزی میرسه که واقعا خسته میشید ولی این باعث نمیشه از هدفت خسته بشی ..
      اینم بدونید هر دقیقه ای که از فرصتتون استفاده کنین از خیلی ها جلو میافتید
      با احترام.برای رتبه برتر شدن هوش خیلی تاثیر داره.بهتره بگم 50 درصد و شایدم بالاتر تاثیر داره.
      ?

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      یه مریض سرطانی خوب شده

شد رتبه 47 کنکور
      هم پرستاری میخونه هم پزشکی
      باهم
      عههههه..ندیدم... خوب شد مامان بابام خونه نبودن وندیدن...گرنه باس منو دیوانه میکردن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      با احترام.برای رتبه برتر شدن هوش خیلی تاثیر داره.بهتره بگم 50 درصد و شایدم بالاتر تاثیر داره.
      ببیند ما فردی رو نداریم که بی هوش!!!باشه پس هممون درصدی رو از این هوش خدادادی داریم حالا اونی که 50 رو داره رتبه 1 میشه و بقیه هم میتونن برتر بشن..ولی سوالانی سراسری اونقدر هم سخت و مشکل نیستن که اگه کامل خونده باشی نیازی به هوشت باشه!
      I LOVE BIOLOGY

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      عههههه..ندیدم... خوب شد مامان بابام خونه نبودن وندیدن...گرنه باس منو دیوانه میکردن
      تو مجله کانون یه بار داستانشو نوشته بود.انقدر بچه باهوشی بود احسان علیخانی محوش شده بود نمیتونست دربرابرش حرف بزنه
      ?

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      پس کسانی که رتبشون کم میشه
      یا نمره پایین میارن کم هوشن دیگه
      درسته؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinah1377 نمایش پست ها
      ببیند ما فردی رو نداریم که بی هوش!!!باشه پس هممون درصدی رو از این هوش خدادادی داریم حالا اونی که 50 رو داره رتبه 1 میشه و بقیه هم میتونن برتر بشن..ولی سوالانی سراسری اونقدر هم سخت و مشکل نیستن که اگه کامل خونده باشی نیازی به هوشت باشه!
      شما سال 95 کنکور دارید؟این انرژیو بچه های 94 تو تابستون 93 داشتن ولی کوشن الان؟کنکور محو میکنه ادمو.من خودم تو کانون ترازم بین 6600 تا 7000 بود زیست کانونو 4بار 100 زدم ولی سر جلسه نتونستم بزنم میدونی چرا؟چون طراح از من و طراحهای کانون باهوشتر بود.چون هوش هیجانیمو نتونستم کنترل کنم.همه چی هوشه .هوش به معنای کامل کلمه .موفق باشید و همین طور پر انرژی.
      ?

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      پس کسانی که رتبشون کم میشه
      یا نمره پایین میارن کم هوشن دیگه
      درسته؟
      غلطه
      ?

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      غلطه
      ولی شما گفتی واسه رتبه شدن باهوشی مهمه
      اینی که من گفتم عکسشه دیگه

به هرحال من با حرفتون مخالفم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی جالبه. همه دارن درست میگن....
      باید توجه کنیم که یک عامل نمیتونه باعث موفقیت بشه. تلاش،هوش،هوش هیجانی و کنترل اون،میزان استرس،داشتن برنامه و غیره.
      هیچوقت نمیتونیم بگیم شما تلاش کن 100% موفقی.باید چند مورد رو کنار هم داشته باشی.هرفردی در چند مورد ضعف و در چند مورد قوی هستش. پس نباید فقط هوش یا تلاش رو تاثیر گذار بدونیم.
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      خیلی جالبه. همه دارن درست میگن....
      باید توجه کنیم که یک عامل نمیتونه باعث موفقیت بشه. تلاش،هوش،هوش هیجانی و کنترل اون،میزان استرس،داشتن برنامه و غیره.
      هیچوقت نمیتونیم بگیم شما تلاش کن 100% موفقی.باید چند مورد رو کنار هم داشته باشی.هرفردی در چند مورد ضعف و در چند مورد قوی هستش. پس نباید فقط هوش یا تلاش رو تاثیر گذار بدونیم.
      ممنونم ازت خیلی عالی گفتی ..لپ کلام اینه که هوش به تنهایی کافی نیست تلاش هم به تنهایی کافی نیست ..خطاب به اقا بهزاد:اقا شما اگه نتونستی توی زیست موفق باشی به این دلیله که مهارت این که خودت رو سر جلسه کنترل کنی و دانسته هات رو روی ورقه بریزی در خودت تقویت نکردی
      I LOVE BIOLOGY

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      شما سال 95 کنکور دارید؟این انرژیو بچه های 94 تو تابستون 93 داشتن ولی کوشن الان؟کنکور محو میکنه ادمو.من خودم تو کانون ترازم بین 6600 تا 7000 بود زیست کانونو 4بار 100 زدم ولی سر جلسه نتونستم بزنم میدونی چرا؟چون طراح از من و طراحهای کانون باهوشتر بود.چون هوش هیجانیمو نتونستم کنترل کنم.همه چی هوشه .هوش به معنای کامل کلمه .موفق باشید و همین طور پر انرژی.
      داداش روحیه و آماده شدن برای شرایط با هوش فرق داره
      برا کنکور هوش خیلی نیاز نیست
      فقط خوبه درساتو خوب بلد باشی + روحیه داشته باشی + شرایطو کنترل بتونی کنی
      run forrest runnn

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن