خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 43 از 43
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها ، ببینید .. همه وقت یه سری عوامل هست که شما دوست ندارید و کلا اون عوامل هنوز عیب و ایراد دارن و تصحیح نمیشن .

ولی نباید که قلب و روحیه ای که دارین رو پر از نفرت کنید ... فقط همین یه راه نیست که، چندین راه هست برای موفقیت .

مثبت اندیش باشید و از تلاش هیچ وقت تو هیچ دوره از زندگیتون خسته نشید .. شما بدنیا اومدید که حقتونو بگیرید ، زندگی کنید ، لذت ببرید .

نه اینکه اگه وضعیت این بود ، قسم حضرت عباس بخورید چمیدونم من از اوضاع این دوره نمیگذرم بهم بدی شد و از همه چی جاموندم .. نه !

اینجور بدتر همه چیو خراب میکنید و بواقع خودتون رو خیلی دسته کم میگیرید و اتفاقات بد همیشه همراهتونن .

قلبتون رو سرشار کنید از آرامش و ببخشید و با توکل به اون خدایی که اسمش برای قلبتون آرامش میاره تلاش کنید ، و ناامید نشید .

شما موفقید بشرطی که آروم باشید و فکر کنید و تلاش کنید برای زندگیتون .
      Dear GOD
      Thank you for
      Everything

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه قدر حرفای خنده دار دیدم هوا گرم میشه بعدش چه جوری تفریح کنیم زرنگه براش خوبه این که از همه خنده دارتر بود
      بشینید درستونو بخونید شرایط واسه همه یکیه یه نفر که موفق میشه انقد غر نمیزنه که از الان به فکر اون موقعید که الانم درس نخونید ؟؟؟؟؟؟؟؟خوب کار کنید بیاید جلو میبینید به چه چیزای مسخره ای فکر کرده بودید

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      بچه ها ، ببینید .. همه وقت یه سری عوامل هست که شما دوست ندارید و کلا اون عوامل هنوز عیب و ایراد دارن و تصحیح نمیشن .

ولی نباید که قلب و روحیه ای که دارین رو پر از نفرت کنید ... فقط همین یه راه نیست که، چندین راه هست برای موفقیت .

مثبت اندیش باشید و از تلاش هیچ وقت تو هیچ دوره از زندگیتون خسته نشید .. شما بدنیا اومدید که حقتونو بگیرید ، زندگی کنید ، لذت ببرید .

نه اینکه اگه وضعیت این بود ، قسم حضرت عباس بخورید چمیدونم من از اوضاع این دوره نمیگذرم بهم بدی شد و از همه چی جاموندم .. نه !

اینجور بدتر همه چیو خراب میکنید و بواقع خودتون رو خیلی دسته کم میگیرید و اتفاقات بد همیشه همراهتونن .

قلبتون رو سرشار کنید از آرامش و ببخشید و با توکل به اون خدایی که اسمش برای قلبتون آرامش میاره تلاش کنید ، و ناامید نشید .

شما موفقید بشرطی که آروم باشید و فکر کنید و تلاش کنید برای زندگیتون .
      نقل قول نوشته اصلی توسط rotbe bartar نمایش پست ها
      چه قدر حرفای خنده دار دیدم هوا گرم میشه بعدش چه جوری تفریح کنیم زرنگه براش خوبه این که از همه خنده دارتر بود
      بشینید درستونو بخونید شرایط واسه همه یکیه یه نفر که موفق میشه انقد غر نمیزنه که از الان به فکر اون موقعید که الانم درس نخونید ؟؟؟؟؟؟؟؟خوب کار کنید بیاید جلو میبینید به چه چیزای مسخره ای فکر کرده بودید
      اول اینکه آقا آرمین ممنون که فکر هستی اما کی نا امید شد که اگیزه میدی.... ما فقط یکم درد و دل کردیم گفتیم مشکلات چی هست. البته اگر برای پست اول بوده بله...

اما اقا یا خانوم rotbe bartar من نفهمیدم منظورتون از خنده دار حرف های ما بود یا نه اما اگر بوده براتون ابراز تعصف میکنم.

جهت اطلاع بگم مشکل دقیقا اینجا ست که شرایط برای همه یکی نیست. اگر بود که ما مشکلی نداشتیم.

به نظر میاد که همیطور که نوشتید مشغول به تحصیل در دانشگاه باشید و بدونید همه چیز برای شما تمام نشده. شما نمیدونید و نمیتونید کسی رو مقصر در نرسیدن به موفقیت کنید در پی سرنوشت و مصلحت خیلی عوامل دیگه هست که دخیل هستن. اما هر کسی به هر صورتی از نرسیدن به آرزو هاش و خواسته هاش ناراحت میشه.

پس دفعه بعد که خواستید بخندید اول به خودتون نگاه کنید و ببنید اگر در موقعیت های فرد قرار میگرفتید میتونستید به خودتون بخندید؟

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eragon نمایش پست ها
      اول اینکه آقا آرمین ممنون که فکر هستی اما کی نا امید شد که اگیزه میدی.... ما فقط یکم درد و دل کردیم گفتیم مشکلات چی هست. البته اگر برای پست اول بوده بله...

اما اقا یا خانوم rotbe bartar من نفهمیدم منظورتون از خنده دار حرف های ما بود یا نه اما اگر بوده براتون ابراز تعصف میکنم.

جهت اطلاع بگم مشکل دقیقا اینجا ست که شرایط برای همه یکی نیست. اگر بود که ما مشکلی نداشتیم.

به نظر میاد که همیطور که نوشتید مشغول به تحصیل در دانشگاه باشید و بدونید همه چیز برای شما تمام نشده. شما نمیدونید و نمیتونید کسی رو مقصر در نرسیدن به موفقیت کنید در پی سرنوشت و مصلحت خیلی عوامل دیگه هست که دخیل هستن. اما هر کسی به هر صورتی از نرسیدن به آرزو هاش و خواسته هاش ناراحت میشه.

پس دفعه بعد که خواستید بخندید اول به خودتون نگاه کنید و ببنید اگر در موقعیت های فرد قرار میگرفتید میتونستید به خودتون بخندید؟
      تاسف نه تعصف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      البته با عرض پوزش

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arhn نمایش پست ها
      تاسف نه تعصف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      البته با عرض پوزش
      همون تاسف درسته

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی چیزایی هست برا همه دانش آموزا هس مثل سخت شدن مثل عقب و جلو شدن زمان آزمون و درسته ممکنه بد باشه یا نادرست هم باشه این اتفاق و تصمیمات اما چه میشه کرد باید آدم خودشو باهاش وفق بده و از این شرایط بهترین بهره رو ببره.که اونوقت بیای و بگی من با صفر کاری کردم که بعضی ها با صد تا صد نکردن.
      اما حوزه ی ما اومد 6 7 دقیقه دیر تر شروع کرد بعد اون موقع سر 12 و 10 دقیقه هم گرفتنش .اگر اینطور نمیشد میتونستم حداقل درصد ریاضیم رو بکشم بالا چون آخرشو گذاشته بودم برای استراتژی بازگشت ریاضی.....ک این برای همه نبوده.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      كنكور رقابت ( مقايسه ) است و اين تغييرات برای همه بوده است پس زياد نگران نباشيد.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eragon نمایش پست ها

افتادن کنکور بعد ماه رمضان سخت شدن سوالات امتحان نهایی و کنکور و گرم شدن هوا و روزه برای همه یکی نیست؟؟؟مشکلات شخصی هم برای خیلی ها هست اما با هر مشکلی که هست تلاش کنید به موفقیت میرسید چون خدا جواب زحمت هر فرد رو اگه واقعا تلاش کرده باشه میده

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rotbe bartar نمایش پست ها
      افتادن کنکور بعد ماه رمضان سخت شدن سوالات امتحان نهایی و کنکور و گرم شدن هوا و روزه برای همه یکی نیست؟؟؟مشکلات شخصی هم برای خیلی ها هست اما با هر مشکلی که هست تلاش کنید به موفقیت میرسید چون خدا جواب زحمت هر فرد رو اگه واقعا تلاش کرده باشه میده
      داداش من شما میگید شرایط اما تا حالا فکردید شاید کسی وسیله سازگاری با شرایط رو نداشته باشه. مثلا شاید معلم خوب یا تدریس خوبی نداشته و پولی برای معلم نداشته یا مثل خیلی ها دیگه فرد نتونه یا نخواد تقلب کنه یا اینکه خیلی ها هستند که به خاطر شرایط مالی مقطعی مشکلات براشون پیش میاد. مشکلات شخصی هم مثل هم نیست. منظور من این نیست سنجش بیاد برای برای خونه ما کولر بخره اما میتونه با هماهنگی به جای این همه کتاب مزخرف و به درد نخور دبیرستان مثل آمار یک کتاب برای مشاوره و آماده سازی کنکور بزاره که حداقل همه افراد از نظر مشاوره ای با هم یکسان بشن و یک نفر که پول یک میلیون یا 700 هزار تومن مشاور شخصی نداره رو جبران که.بحث ما این هست. اما متاسفانه صدایی یکی مثل من رو مسئولین نمیشنون یا اگر هم میشنون خودتون بهتر میدونید. تو مستند یکی حرفی زد راست گفت گفت ایران دل سوز نداره. کی دلش برای منی میسوزه که نمیتونم مثلا پول فراهم کنم. شما همین الان برو بپرس شرایط آموزش و پرورش چطوری هست.
      شما که نوشتید شریف هستید بگید چند نفر از کسایی که تو شریف با پول و کلاس و حل تستی و سهمیه اومد داخل وسطاش پا پس میکشن؟
      اما راست آخرین قسمت رو دست گفتید من دیدم خدا به یک نفر که قبلا خوب بوده اما به خاطر شرایط کنکور رو خراب کرده چیزی نداره که من هنوز هم توی کف هستم و باورم نمیشه.

البته یادم رفت بگم افتادن کنکور بعد ماه رمضون اصلا هم بد نیست. بچه ها دیدن تنور داغ هست این رو هم چسبوندن!!! بعضی ها نمیگن که اگر 14روز بیوفته جلو دیگه خیلی بدتر از امسال میشه که 14 روز افتاده بود جلو. تازه خیلی هم خوبه اگر بخواید با اجازه مرجع میشه روزه نگرفت یا یک در میون روز گرفت.
      ویرایش توسط Eragon : 15 تیر 1394 در ساعت 21:14

10. Top | #40
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بن لعنت به شانس ما! اینکه بعد کنکور ماه رمضونه از همه چیز بد تره..

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله با حرف های استارتر موافقم ولی حالا که قادر به انجام کاری نیستیم و همه چی گذشته بهتره خودمون رو بیش از این اذیت نکنیم ... از این چند روز قبل از اعلام نتایج لذت ببرید .....
      ولی من برای بچه های سال آینده بیشتر نگرانم چون اگه کنکورشونو بازم عقب بندازند یه دردسره و اگه بندازن بعد ماه رمضون یه دردسر دیگه است ... خدا خودش پشت و پناه بچه های 95 ای باشه ... موفق و موید باشید .
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mitraa نمایش پست ها
      ماه رحمت الهیه!
      فقط دما لامصب خیلی بالاست!

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mitraa نمایش پست ها
      4-5 روز اول یکم سخته بخونی تو ماه رمضون! بعدش دیگه عادت میکنی.
      خودمم اولاش خیلی سخت بود بخونم، ولی الآن دیگه خدا رو شکر راضیم.
      ...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن