خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من تستایی ك باید بزنمو میشمارم اگه ستاره دار شده باشه اونارو انتخاب میكنم اگه ك نه دوتا درمیون حسابشون میكنم تو دسته های بیست و پنج تایی بعنوان تست اموزشی مبحثشو میخونم بعد اونارو میزنم( كل اختصاصیای دوم وسوم یادگرفتنشون و تستای اموزشیشون هفته ی اول+خوندنیای عمومی) هفته ی دومم بازم بیست وپنج تایی تستای باقیمونده ی اختصاصیا و تستای عمومی اینو امتحان كنین شاید موثر باشه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan20 نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال...........وقتی یه درسو مطالعه میکنیم بالافاصله تست بزنیم؟
      بنظر من تو اختصاصیا بعد خوندن تست آموزشی بزنین تا یاد بگیرین و دوسه روز بعد آموزشیارو مرور كنینو تستای باقیمونده بزنین عمومیا هم دوسه روز بعدش

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali 0822 نمایش پست ها
      خیلی ممنون بابت راهنمایی های دقیقتون!
      اتفاقا سوال من هم همین قسمت از حرف های شماس که چجوری دوم و سوم رو بیش ببرم!!!اگه میشه بیشتر توضیح بدید

یکی از دوستان تو همین تابیک گفتن که بهتره مبحثی بخونم,که به نظرم کار درستیه!
      حالا اگه شمام یه راهنمایی کنید ممنون میشم

بستگي به درس مورد نظر داره،
      من براي ادبيات و عربي و زبان توصيه ميكنم اول به سراغ كلمات بريد و بعد از فول شدن كلمات بريد رو بخش قواعد و گرامر...
      براي رياضي (مجموعه كتاب هاي رياضي هندسه و جبر و حسابان و...) چون بيشتر مبحثاش در جاهاي مختلف تكرار شده (مثل مثلثات و تابع و ...)به قول دوستمون مبحثي بخون (يعني مبحثهاي مشتر ك در دوم و سوم رو با هم بخون) كه توصيه ميكنم اول از همه مثلثات بخون بعد برو رو تابع و مختصات بعد هركدوم خودت دلت خواست...
      ولي براي ديني و فيزيك از همون اول شروع كن و درس به درس بيا جلو...
      .برا شيمي هم به نظرم بهتره اول همه واكنش ها و فرمول ها و عنصر رو بلد باشي (كه تو مبتكران جدا جدا دارشون) بعد از همون اول شروع كني اينم درس به درس بياي جلو...
      هرچند باز هم ميگم برنامه ريزي كاملآ شخصيه و اين در حد توصيه بود چون من از توانايي هاي شما اطلاعي ندارم...

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan20 نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال...........وقتی یه درسو مطالعه میکنیم بالافاصله تست بزنیم؟

سلام دوست عزیز
      بهترین زمان تست زنی که بیشترین تأثیر رو داره حداقل 24 ساعت بعد از مطالعه هر مبحث و یا مطلب درسیه یعنی شما هر مبحث رو که امروز می خونی تستش رو فرداش بزن تا هم مطالب یادآوری بشن و هم عمق ماندگاری مطالب تو ذهنت بیشتر شه...
      و اونجاست که تازه متوجه میشی درس رو چجوری مطالعه کردی و عمق یادگیری چقدر بوده و تمام سعیت رو بکن که خودت به جواب برسی حالا میخواد برای یک تست هر چقدر زمان ببره کتاب رو مطالعه کن جزوه، درسنامه و یا هر چی داری رو مجدد مطالعه کن تا بتونی خودت به جواب برسی و در ابتدای کار زمان رو اصلا لحاظ نکن و فقط سعی کن وقت رو بیخودی تلف نکنی
      اگه دقیق اینکارو انجام بدی به مرور می بینی که چقدر تسلطت به تست ها زیاد میشه و همچنین با تسلطی که به دست میاری بدون استفاده از هیچ گونه فرمول تستی با سرعت بالا می تونی تست ها رو بزنی...
      این روشیه که جواب خودش رو داده و بچه هایی که اصلا تو تست ها همیشه می موندن با این روش در طی حدود سه ماه تا شش ماه بسته به توانایی ها و شرایط هر فرد کار جدی تونستن خیلی راحت خودشون با سرعت بالا جواب تست ها رو به دست بیارن و مطمئن باش اگه این روش رو درست پیش ببری به نتیجه می رسی فقط باید صبر داشته باشی و همت...
      یا علی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نظرمو میگم, شما اگه دوست داشتین بهش عمل کنین ( در ضمن این برنامه ها در تابستونه )
      از عمومیا شروع میکنم

ادبیات: هر شب 10تا تست قرابت بزن که تا آخر تابستون حداقل 900تا قرابت که 8 تست ازش میاد بهش تسلط پیدا کنی

عربی: تا آخر تابستون سه مبحث تجزیه و ترکیب, نشکیل و ترجمه را تموم کن + هرشب 1درک مطلب عربی بزن که تا آخر تابستون حداقل 72تا درک مطلب عربی زدی ( تابستون بگذره دیگه واسه درک مطلب وقت نمیتونی بذاری )

دینی: خیلیا میگن سومو بخونی ولی من میگم دوم, چون دوم را 2ساله که لاشو وا نکردی و یادت رفته, از پیش هم تا آخر تابستون 3تا درس کافیه

زبان: گرامر و لغت 1 و 2 پیش + سوم + هر شب یک reading

دیفرانسل: فصل صفر و قصل دنباله ها

هندسه تحلیلی: فصل 1

هندسه پایه: فصل 1 هردو پایه

گسسته: آنالیز ترکیبی فقط کار کن. برای تسلط به بقیه ی فصول لازمه

فیزیک: سینماتیک + آینه ها و نور و عدسی. بردار و اندازه گیری هم که باید بلد باشی

شیمی: شیمی 3 + فصل 5 شیمی 2

با آزمونا پیش نرو. آزمون بده ولی با برنامشون پیش نرو. چون اولاً یک برنامه ی واحد برای همه مناسب نیست, ثانیاً آزمون ها به کمیت توجه بیشتری دارن تا کیفیت

بازم میگم این تجربیات رتبه برنرهاست . من فقط به شما ابلاغ کردم و شما مجبور به اجرای آن نیستید.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezagooneh نمایش پست ها
      من نظرمو میگم, شما اگه دوست داشتین بهش عمل کنین ( در ضمن این برنامه ها در تابستونه )
      از عمومیا شروع میکنم

ادبیات: هر شب 10تا تست قرابت بزن که تا آخر تابستون حداقل 900تا قرابت که 8 تست ازش میاد بهش تسلط پیدا کنی

عربی: تا آخر تابستون سه مبحث تجزیه و ترکیب, نشکیل و ترجمه را تموم کن + هرشب 1درک مطلب عربی بزن که تا آخر تابستون حداقل 72تا درک مطلب عربی زدی ( تابستون بگذره دیگه واسه درک مطلب وقت نمیتونی بذاری )

دینی: خیلیا میگن سومو بخونی ولی من میگم دوم, چون دوم را 2ساله که لاشو وا نکردی و یادت رفته, از پیش هم تا آخر تابستون 3تا درس کافیه

زبان: گرامر و لغت 1 و 2 پیش + سوم + هر شب یک reading

دیفرانسل: فصل صفر و قصل دنباله ها

هندسه تحلیلی: فصل 1

هندسه پایه: فصل 1 هردو پایه

گسسته: آنالیز ترکیبی فقط کار کن. برای تسلط به بقیه ی فصول لازمه

فیزیک: سینماتیک + آینه ها و نور و عدسی. بردار و اندازه گیری هم که باید بلد باشی

شیمی: شیمی 3 + فصل 5 شیمی 2

با آزمونا پیش نرو. آزمون بده ولی با برنامشون پیش نرو. چون اولاً یک برنامه ی واحد برای همه مناسب نیست, ثانیاً آزمون ها به کمیت توجه بیشتری دارن تا کیفیت

بازم میگم این تجربیات رتبه برنرهاست . من فقط به شما ابلاغ کردم و شما مجبور به اجرای آن نیستید.
      ببخشید اینارو تا اخر تابستون اجرا کنیم اون وقت دوم چی؟؟درسایی مث ریاضی دوم شیمی دوم فیزیک اینارو میگم اینارو باید ترکیبی بخونیم ؟؟؟
      بعضی حرفها را نباید زد و بعضی حرفها را هم نباید خورد بیچاره دلم چه میکند میان این زد و خورد....

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها
      ببخشید اینارو تا اخر تابستون اجرا کنیم اون وقت دوم چی؟؟درسایی مث ریاضی دوم شیمی دوم فیزیک اینارو میگم اینارو باید ترکیبی بخونیم ؟؟؟
      آره ! تا آخر تابستون. تا جایی که میتونی ترکیبی کار کن. وقتی سینماتیکو بخونی, در واقع هم داری فصل 2 فیزیک 2 و هم فصل 1 فیزیک پیشو میخونی. درباره ی شیمی هم نظر خودته کدومو بخونی, اون به تسلط شما بر می گرده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن