خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 56
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مطالعه کتاب درسی

نقل قول نوشته اصلی توسط alibahadori نمایش پست ها
      اتفاقا به نظر من توی کنکور کتاب درسی خوندن اصلا خوب نیست بد نیست ولی در حد حل تست های کنکوری نه

شما بهتره برای اموزش فیزیک و ریاضی از یک جزوه ی خیلی خوب و جامع استفاده کنید و توی 3 ماه تابستون بهترین زمان برای یاد گیری هست عمقی بخون و تا نفهمیدی رد نشو
      درسنامه های میکرو گاج یک درسنامه جامع نیست بلکه مختصر هست و فقط برای حل تست های همون بخش به کار میره ولی توی کنکور همیشه ترکیب سوالات عوض میشه و شما باید همه ی مباحث رو کامل بلد باشی

جزوه های فروشی رو من زیاد نمیشناسم چون خودم به جزوه ی کنکوری معلممون اکتفا کردم و نتیجه گرفتم
      اما برای تست به نظرم گاج نقره ای به همراه تمامی کتاب های لقمه ی مهر و ماه برای 2 درس و همچنین کتاب فیزیک 3 خیلی سبز با ریاضی 3 ابی قلم چی کفایت میکنه
      من این هارو خوندم
      و ریاضی رو 87 و فیزیک رو 67 زدم

با احترام فراوان به دوست عزیز مون ولی باید به این نکته اشاره کنم که از الان که هنوز زمان کافی برای مطالعه کنکور دارین به هیچ وجه سراغ جزوه و منابع دیگه نرین و فقط و فقط برای مطالعه از کتاب درسی استفاده کنین که بهترین منبع مطالعه کنکوره و در کنارش برای تست زنی از کتاب های کمک آموزشی استفاده کنین...
      این تنها راه و بهترین راه یادگیری عمقی و صحیح مطالبه...
      یا علی

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majesticfire نمایش پست ها
      ممنون...کاش سوالم رو جواب میدادیندر ضمن فکر من اینه که چیزایی که خودم یاد میگیرم و خودم امتحانش میکنم یه جورایی فرار نیست ولی چیزایی که حفظ میکنم اگه دوره نشه زود میپره
      ببینید فکر کنم دقت به حرفام نکردید من میگم اصلا نیازی به حفظ کردن نیست
      یعنی لازم نیست حفظ کنید 120 در 119 چند میشه (که اینو ماشین حساب هم هنگ میکنه)
      شما کتاب لقمه برای انجام محاسباتشو بگیرید و تکنیک هایی که توی جمع و تفریقشه رو یاد بگیرید یعنی با یک بار روخوانی میتونید اموزش بگیرید
      من راستیش اینکارو کردم و جواب داد بستکی به خود ادم داره شما شاید اینطوری راحت نباشید که این نظر شماست و قابل احترام

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hn3435 نمایش پست ها
      با احترام فراوان به دوست عزیز مون ولی باید به این نکته اشاره کنم که از الان که هنوز زمان کافی برای مطالعه کنکور دارین به هیچ وجه سراغ جزوه و منابع دیگه نرین و فقط و فقط برای مطالعه از کتاب درسی استفاده کنین که بهترین منبع مطالعه کنکوره و در کنارش برای تست زنی از کتاب های کمک آموزشی استفاده کنین...
      این تنها راه و بهترین راه یادگیری عمقی و صحیح مطالبه...
      یا علی
      سلام اتفاقا نظر بنده مخالف نظر شماست
      درسته توی دروسی عمومی و درس تخصصی مثل زیست باید کتاب رو حفظ کرد ولی ایا میتونیم توی درسی مثل فیزیک و ریاضی و شیمی با خوندن کتاب تست بزنیم؟

وقتی توی تست های کنکور ریاضی بعضی از تست ها با قاعده هوپیتال حل میشه که توی کتابدرسی نیست
      یا وقتی مساحت یک مثلث قائم الزاویه که هیچ عددی ندادن برابر میشه با مساحت 2 تا نیم دایره که روی ضلع های مجاورش هست که درسنامش توی چاپ 83 کتاب درسی هست و الان حذف شده ایا با روخونی و عمیق خوندن کتاب حاصل میشه ؟
      یا اینکه مثلا راه حل های تستی برای حل مسائل استوکیومتری توی کتاب هست در حالی که بیشتر هنر کتاب تبدیل گرم به مول و تبدیل مول به میلی لیتر هست ؟؟

وقتی یک کمک اموزشی مثل مبتکران ادم داشته باشه که خط به خط کتاب رو اموزش میده و اگه کتاب نوشته اثر لیدن فراست و مبتکران میاد 2 صفحه درموردش همراه باتست هایی که از این یک خط اومده ایا لازمه کتاب رو با این همه کاستی ها خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توی کنکور فک نکنم بشه از طریق روش ضریب تبدیل توی 1 دقیقه در حالی که یک موازنه سخت رو باید انجام بدی تست شیمی زد
      این حرف من نیست
      حرف خیلی از دانش اموزان و مشاوران هست
      اما بازم دانش اموز هست تا دانش اموز من خودم کتاب شیمی رو بخونم و برم امتحان زیر 10 میگیرم اگه یکم سخت بشه
      ولی نظر شما هم قابل احترام هست
      هرکسی یک جوری نتیجه میگیره

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفاقا مشکل اونجایی شروع میشه که کتاب های کمک آموزشی بر اساس فهم و درک نویسنده کتاب از محتوای کتاب درسی نوشته شدن در حالیکه طراح سوال کنکور فقط و فقط بر اساس محتوای کتاب درسی سوالات رو طرح میکنه و نه نظر نویسنده کتاب های کمک آموزشی...
      اتفاقا اگر کتاب رو به صورت عمقی و دقیق مطالعه کنیم و نه فقط حفظ مباحث کتاب هر آنچه برای حل تست نیاز هست داخل کتاب های درسی هستش و اگه بخواین دنبال استثناها باشین در مورد هر کدوم از کتاب های کمک آموزشی هم میشه به تعداد زیاد از این استثناها پیدا کرد ضمن اینکه مشکل اصلی در کنکور سال های اخیر همینه که بچه ها از اصل محتوای کتاب های درسی غافل شدن و بعضیا کلا کتاب ها رو بوسیدن و گذاشتن کنار و بعد سر جلسه کنکور با مسایلی مواجه میشن که چون با فرمول و روش حل تستی که یاد گرفتن حل نمیشه شوکه میشن و کلا ذهنشون بهم میریزه و باقی سوالات رو هم خوب نمی تونن حل کنن در حالی که به اقرار اکثر مشاوران برتر کنکور فقط نحوه طراحی سوالات تغییر کرده و در کل سوالات سخت تر نشده فقط چون شکل طراحی سوالات تغییر کرده دیگه خیلی از اون روش هایی که تو کتاب ها و منابع کمک آموزشی جانبی آموزش میدن جواب نمیده در صورتیکه داوطلبانی که به کتاب درسی خوب و کامل مسلط هستن و در کنارش فن تست زنی رو هم بلدن هیچ مشکلی نداشتن
      ضمن اینکه این نکته هم مهمه که فقط با خوندن کتاب نمیشه تست زد بلکه باید به کتاب مسلط شد و در کنارش به صورت مبحث به مبحث تست زد و در نهایت هم تست جامع و به مرور چنان تسلطی داوطلب پیدا میکنه که با سرعت بالا هر نوع تستی رو می تونه حل کنه چون به روش های خاص متکی نیست بلکه اساس مطلب رو فهمیده و بنابراین هر تستی رو می تونه حل کنه
      بهر حال در شروع کار باید با کتاب درسی شروع کرد تا به مطالب تسلط پیدا کرد و این حفظ مطالب نیست بلکه فهم دقیق مطالب و در کنارش تست زنی از مباحث و در ماه های بعد که با کمبود زمان مواجهیم به کتاب های کمک آموزشی هم مراجعه کنیم خوبه و اتفاقا نتیجه بهتری هم میده چون مطلب درسی رو خوب فهمیدیم و حالا اون نکات ذکر شده در اون منابع رو خیلی خوب میتونیم بفهمیم و استفاده کنیم...
      خلاصه این حاصل تجربه این حقیر ذر طی سال هایی است که تو این زمینه کار کردم و با داوطلبای گوناگون مواجه شدم و همه نوع مطالعه و نتیجه اش رو دیدم و وظیفه خودم دونستم که حالا که اینجا بحثش باز شده و کاملا اتفاقی این مبحث رو دیدم توضیحی ارایه کنم ضمن اینکه به نظر همه دوستان عزیز هم احترام میذارم و همین که دوستان میان و به دیگران توصیه های خودشون رو ارایه میدن جای تقدیر و تشکر داره...
      حق یارتون

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اتفاقا مشکل اونجایی شروع میشه که کتاب های کمک آموزشی بر اساس فهم و درک نویسنده کتاب از محتوای کتاب درسی نوشته شدن در حالیکه طراح سوال کنکور فقط و فقط بر اساس محتوای کتاب درسی سوالات رو طرح میکنه و نه نظر نویسنده کتاب های کمک آموزشی...
      اتفاقا اگر کتاب رو به صورت عمقی و دقیق مطالعه کنیم و نه فقط حفظ مباحث کتاب هر آنچه برای حل تست نیاز هست داخل کتاب های درسی هستش و اگه بخواین دنبال استثناها باشین در مورد هر کدوم از کتاب های کمک آموزشی هم میشه به تعداد زیاد از این استثناها پیدا کرد ضمن اینکه مشکل اصلی در کنکور سال های اخیر همینه که بچه ها از اصل محتوای کتاب های درسی غافل شدن و بعضیا کلا کتاب ها رو بوسیدن و گذاشتن کنار و بعد سر جلسه کنکور با مسایلی مواجه میشن که چون با فرمول و روش حل تستی که یاد گرفتن حل نمیشه شوکه میشن و کلا ذهنشون بهم میریزه و باقی سوالات رو هم خوب نمی تونن حل کنن در حالی که به اقرار اکثر مشاوران برتر کنکور فقط نحوه طراحی سوالات تغییر کرده و در کل سوالات سخت تر نشده فقط چون شکل طراحی سوالات تغییر کرده دیگه خیلی از اون روش هایی که تو کتاب ها و منابع کمک آموزشی جانبی آموزش میدن جواب نمیده در صورتیکه داوطلبانی که به کتاب درسی خوب و کامل مسلط هستن و در کنارش فن تست زنی رو هم بلدن هیچ مشکلی نداشتن
      ضمن اینکه این نکته هم مهمه که فقط با خوندن کتاب نمیشه تست زد بلکه باید به کتاب مسلط شد و در کنارش به صورت مبحث به مبحث تست زد و در نهایت هم تست جامع و به مرور چنان تسلطی داوطلب پیدا میکنه که با سرعت بالا هر نوع تستی رو می تونه حل کنه چون به روش های خاص متکی نیست بلکه اساس مطلب رو فهمیده و بنابراین هر تستی رو می تونه حل کنه
      بهر حال در شروع کار باید با کتاب درسی شروع کرد تا به مطالب تسلط پیدا کرد و این حفظ مطالب نیست بلکه فهم دقیق مطالب و در کنارش تست زنی از مباحث و در ماه های بعد که با کمبود زمان مواجهیم به کتاب های کمک آموزشی هم مراجعه کنیم خوبه و اتفاقا نتیجه بهتری هم میده چون مطلب درسی رو خوب فهمیدیم و حالا اون نکات ذکر شده در اون منابع رو خیلی خوب میتونیم بفهمیم و استفاده کنیم...
      خلاصه این حاصل تجربه این حقیر ذر طی سال هایی است که تو این زمینه کار کردم و با داوطلبای گوناگون مواجه شدم و همه نوع مطالعه و نتیجه اش رو دیدم و وظیفه خودم دونستم که حالا که اینجا بحثش باز شده و کاملا اتفاقی این مبحث رو دیدم توضیحی ارایه کنم ضمن اینکه به نظر همه دوستان عزیز هم احترام میذارم و همین که دوستان میان و به دیگران توصیه های خودشون رو ارایه میدن جای تقدیر و تشکر داره...
      حق یارتون
      حق یارتون
      سلام
      قبل از هرچیزی ممنون از شما که قابل دونستید و اومدید و این نظرات خوبتون رو نوشتید

من مشاور نیستم و این تاپیک رو هم فقط بابت این زدم که بتونم تجربیات و کارهایی که در طی کنکور انجام دادم رو به دوستان کنکوری بازگو کنم
      والا این تجربیات من بود که برای تمامی دروس عمومی و درس زیستم کتاب رو مرجع جزوه ایم قرار دادم و کتاب های تستی هم گرفتم و تست زدم
      اما برای 3 تا درس شیمی و فیزیک و ریاضی
      از وقتی دیدم که همه مشاورا دارن مینالن که اقا کتاب درسی برای تست زدن مضره و با اوردن سوالاتی از کنکور که توی کتاب نبود یا اینکه با روش کتاب به سختی حل میشد منم برای این 3 تا درس از منابع جامعی استفاده کردم که بهترین دبیرای کشور نوشتن

این حرف شما درست که باید کتاب رو عمیق خوند ولی به این سوال من جواب ندادید ایا واقعا میشه تست های شیمی یا فیزیک رو با روش کتاب درسی تست زد؟
      میشه تست زد ولی تایمی که صرف میشه رو حساب کردید ؟ شما دانش اموزی داشتید که با روش ضریب تبدیل و روش موازنه رویایی که توی کتاب درسی اموزش داده شده تونسته باشه درصد بالا بزنه؟

این حرف من نیست حرف دوستان شیمی هست که امسال امتحان نهایی دادن از زمان 120 دقیقه ای که امتحان شیمی داشت برای حل کمتر از 7 تا مسئله به روش ضریب تبدیل و پاسخ دادن به سوالات پاسخ کوتاه و ... که باید با روش کتاب درسی باید پاسخ داده میشد دانش اموزان یک چیزی حدود 80 دقیقه در صورت بلد بودن صرف نوشتن میکردند
      این در حالی بود که همین تایم رو با روش تستی میتونستن در کنتر از 30 دقیقه پاسخ بدن

حالا سوال من از شما اینه دیگه دانش اموز چقدر باید عمقی بخونه توی شیمی که سر جلسه کنکور با اون همه استرس و سوالاتی که حداقل 2 خط و نیم صورت داره که فقط 10 ثانیه طول میکشه که مسئله رو بخونه (غیر از فهمیدن درخواست مسئله) و بعد یک موازنه که بعضی هاش اصلا توی کتاب نیست مثلا موازنه ی بار ها تو کجای کتاب درسی هست/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      با همه این مشکلات شروع کنه به موازنه از روش کتاب درسی
      میزنه ولی جای 1 دقیقه سرعتش خوب باشه توی 3 دقیقه میزنه ایا واقعا فکر خوبیه؟

این فقط یک نکته ی خیلی ریز بود که بازگو کردم
      مطمئن باشید خود طراح های کنکور اگه بخوان با روش کتاب درسی پیش برن زود تر از 2 دقیقه نمیتونن حل کنن
      این چیزی هست که واقعا ثابت شده که سوالات در حد و اندازه ی کتاب درسی نیست
      درسته سوال از مبحث موازنه هست ولی اینکه چجوری باید حل شه خارج از این مبحثه که توی کتابه

درکل هرکسی یک نظری داره مهم اون دانش اموزی هست که باید تجزیه و تحلیل کنه که با خوندن کتاب میتونه تست بزنه یا یک کمک اموزشی قوی
      بازم میگم من نظرم روی این 3 تا درسه وگرنه عمومی و درس زیست اشتباهه کتاب رها شه

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibahadori نمایش پست ها
      سلام
      قبل از هرچیزی ممنون از شما که قابل دونستید و اومدید و این نظرات خوبتون رو نوشتید

من مشاور نیستم و این تاپیک رو هم فقط بابت این زدم که بتونم تجربیات و کارهایی که در طی کنکور انجام دادم رو به دوستان کنکوری بازگو کنم
      والا این تجربیات من بود که برای تمامی دروس عمومی و درس زیستم کتاب رو مرجع جزوه ایم قرار دادم و کتاب های تستی هم گرفتم و تست زدم
      اما برای 3 تا درس شیمی و فیزیک و ریاضی
      از وقتی دیدم که همه مشاورا دارن مینالن که اقا کتاب درسی برای تست زدن مضره و با اوردن سوالاتی از کنکور که توی کتاب نبود یا اینکه با روش کتاب به سختی حل میشد منم برای این 3 تا درس از منابع جامعی استفاده کردم که بهترین دبیرای کشور نوشتن ...........
      دقیقا حرفتون تایید میشه ... تازه اینا که خوبه , جدیدا تو شیمی یه مساله هایی میدن که با روش های خارج از کتابی که تو کتاب آموزشیا هست هم نمیشه حل کرد باید یه روش جدید اختراع کنی خودت موقع حل سوال ....
      اصن یه وضی ...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...Rahim... نمایش پست ها
      دقیقا حرفتون تایید میشه ... تازه اینا که خوبه , جدیدا تو شیمی یه مساله هایی میدن که با روش های خارج از کتابی که تو کتاب آموزشیا هست هم نمیشه حل کرد باید یه روش جدید اختراع کنی خودت موقع حل سوال ....
      اصن یه وضی ...
      ممنون از نظرتون

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام .
      خیلی ممنون بابت توضیحات مفیدی که ارائه دادین .
      یه سوال دارم ازتون با توجه به اینکه مدرسه ی ما از 1 مرداد کلاس های فیزیک و ریاضی داره به نظرتون من این تایمی که تا اون موقع دارم رو چه درسی بخونم ؟ خودم شروع به خوندن زیست کردم نمیدونم تا چه حدی درسته ...
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      سلام .
      خیلی ممنون بابت توضیحات مفیدی که ارائه دادین .
      یه سوال دارم ازتون با توجه به اینکه مدرسه ی ما از 1 مرداد کلاس های فیزیک و ریاضی داره به نظرتون من این تایمی که تا اون موقع دارم رو چه درسی بخونم ؟ خودم شروع به خوندن زیست کردم نمیدونم تا چه حدی درسته ...
      سلام دوست عزیز
      اتفاقا خیلی کار درستی میکنید که داریدزیست میخونید
      من نظرم اینه که شما تمامی دروس سال دوم و سوم رو اغار کنید یک برنامه خوب بریزید که تا اخر شهریور کامل بتونید جمع کنید

صبح های از ساعت 6 تا 11 دروس عمومی
      و شب هم بعد از افطار از ساعت 10 تا 1.30 دروس اختصاصی خوابتون رو یک جوری تنظیم کنید که بین ساعت 12 ظهر تا 8 شب توی این تایم خواستید استراحت کنید

بعد از ماه رمضان هم تاپیک میزنم

حتما دروس رو شروع کنید
      اول جزوتون رو حسابی خونید و عالی خوندید فرداش تست هاشو بزنید تا ببینید که چقدر مسلط هستید همون لحظه تست بزنید درسته بلدید ولی اعتماد به نفس کاذبه

موفق باشید

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام یه سوال داشتم ...

تو درس دین و زندگی میشه فقط به زدن تست و خوندن کتاب درسی اکتفا کرد ؟

اگه کتاب دیگه ای لازم هست شما چه کتابی رو توصیه می کنید ؟

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maestro Arman نمایش پست ها
      سلام یه سوال داشتم ...

تو درس دین و زندگی میشه فقط به زدن تست و خوندن کتاب درسی اکتفا کرد ؟

اگه کتاب دیگه ای لازم هست شما چه کتابی رو توصیه می کنید ؟
      به نظرم توی عمومی ها کتاب کمک درسی نیازی نیست و بهتره کتاب رو کامل حفظ کنید و بعد از کتاب های لقمه ی دین و زندگی هرچی که هست استفاده کنید
      و بعد تست بزنید و مشکلات خودتونو نکته برداری کنید

12. Top | #42
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      سلام . خیلی ممنون که جواب ما رو میدید. بعضی از مشاور ها میگن تو تابستون اصلا دین و زندگی و تاریخ ادبیات و املا و لغت نخونید . ولی تو آزمون های تابستون میاد . ب نظر شما بخونیم یا نه ؟ بعد میشه این کتابایی که برای محاسبات سریع استفاده کردید رو بگید ؟
      اینکه بازنده به دنیا اومدی از اجتماع توئه
      اینکه بازنده از دنیا بری اشتباه توئه
      بیباک

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_h نمایش پست ها
      سلام . خیلی ممنون که جواب ما رو میدید. بعضی از مشاور ها میگن تو تابستون اصلا دین و زندگی و تاریخ ادبیات و املا و لغت نخونید . ولی تو آزمون های تابستون میاد . ب نظر شما بخونیم یا نه ؟ بعد میشه این کتابایی که برای محاسبات سریع استفاده کردید رو بگید ؟
      سلام
      متاسفانه تعداد مشاور های تحصیلی داره از تعداد دانش اموزان بیشتر میشه هر کی هم برای درامد زایی میاد مخالف حرف اون یکی رو میزنه
      ایشون هم حتما اشتباه گفتن چون تمامی درس ها در ازمون های تابستانی میاد و شما باید تا اخر شهریور دینی و ادبیات 2 رو کامل و 3 رو تا نصفه جمع بندی کنید

همه دروس رو بخونید و یک برنامه خیلی خوب خودتون بریزیدچون هیچ کسی بهتر از خود فرد نمیتونه برنامه ریزی کنه

یا علی

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام مجدد
      همین امروز به توصیه ی شما و چند نفر از دوستان عمل کردم و رفتم کتابچه ی دین و زندگی مهر و ماه رو خریدم به نظر کتاب خوبی میاد و بعد از اینکه رو خودکتاب دین و زندگی 2 و 3 مسلط شدم حتما رو اون هم وقت میذارم .
      یه سوال هم از شما داشتم . واقعا به نظرتون لازم و واجبه که از همین تابستون بریم تو آزمون های برنامه ای قلمچی یا گزینه 2 شرکت کنیم ؟
      اگه تو خونه از خودمون امتحان بگیریم نمی شه ؟ چون راستش من زیاد با این آزمون های برنامه ای رابطه ی خوبی ندارم
      و یه سوال دیگه ...
      آیا تو درس فیزیک و شیمی و حسابان لازمه رو خود کتاب درسی هم وقت بذاریم ؟
      لازم می دونم یه تشکر هم از شما بکنم که با اینکه ادعا ندارید مشاور هستید ولی به عنوان کسی که از سد کنکور گذشته خیلی خوب به سوال ها پاسخ می دید .
      ویرایش توسط Maestro Arman : 08 تیر 1394 در ساعت 14:16

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maestro Arman نمایش پست ها
      با سلام مجدد
      همین امروز به توصیه ی شما و چند نفر از دوستان عمل کردم و رفتم کتابچه ی دین و زندگی مهر و ماه رو خریدم به نظر کتاب خوبی میاد و بعد از اینکه رو خودکتاب دین و زندگی 2 و 3 مسلط شدم حتما رو اون هم وقت میذارم .
      یه سوال هم از شما داشتم . واقعا به نظرتون لازم و واجبه که از همین تابستون بریم تو آزمون های برنامه ای قلمچی یا گزینه 2 شرکت کنیم ؟
      اگه تو خونه از خودمون امتحان بگیریم نمی شه ؟ چون راستش من زیاد با این آزمون های برنامه ای رابطه ی خوبی ندارم
      و یه سوال دیگه ...
      آیا تو درس فیزیک و شیمی و حسابان لازمه رو خود کتاب درسی هم وقت بذاریم ؟
      لازم می دونم یه تشکر هم از شما بکنم که با اینکه ادعا ندارید مشاور هستید ولی به عنوان کسی که از سد کنکور گذشته خیلی خوب به سوال ها پاسخ می دید .
      بعد از این که کاملا خوندید تست هارو بزنید و پاسخ تشریحی رو کامل بخونید چون الان مهم تعداد تست تیست بلکه اینکه تست هارو خوب بخونید و کاملا مسلط بشید
      دوم اینکه واقعا اینه که ازمون های قلمچی من مخالفشم چون میگن جامعه اماری ولی یک سوال میپرسم ایا همه این رتبه های برتر کنکور توی قلم چی هستن؟
      نصف جامعه اماری قلمچی واقعا دانش اموزان پایین تر از حد متوسط هستند که فقط برای خنده و به زور مدرسه میان 30 دقیقه میمونن و میرن

من نظرم اینه شما تابستون رو گزینه دو برید و با گزینه دو پیش برید چون هم خیلی کمتر من من میکنه و هم اروم داره کارشو انجام میده و سوالات بهتر و استاندارد تر میده
      برای قلم چی شما یک کتاب ابی و زرد قلم چی با پیش ازمونشو بخری و بخونی 60 رو راحت میزنی ولی ایا تست کنکور از این کتاب ها میاد؟

به نظرم حیفه تابستون نرید من خودم رفتم و الانم چهارمید هرچی بیشتر ازمون بدید و اجازه بدید بقیه سوال بدن و شما حل کنید تا خودتون از خودتون امتحان بگیرید به نظرم نتیجه بهتری حاصل میشه

2.من توی این 3 درس به هیچ عنوان کتاب رو پیشنهادنمیکنم چون اصلا در سطح کنکور نیست و به درد نمیخوره حالا میخوای کل کتاب رو عمقی بخون
      ولی عمومی ها رو فقط کتاب منبع اموزشی باشه

3.خواهش میکنم دوست عزیز خوشحالم میتونم کمکت کنم
      یاعلی

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن