خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 56
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.Samira نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز انشاالله که در ادامه هم کما فی سابق ! موفق باشید شما نظرتون بر اینه که دانش آموزا برای یادگیری از جزوات دبیرای خودشون استفاده کنن!

ولی من فارغ از مدرسه ام! و در ثانی دبیر خوبی هم در دوران مدرسه نداشتم بخصوص در درس فیزیک و طبیعتا ! جزوات خوبی هم در اکثر دروس ندارم

شما برای هر درس چه کتاب کمک آموزشی رو پیشنهاد میدید که البته حجم معقولی هم داشته باشه و بتونه برای من خلاء وجود جزوات آموزشیِ کنکوریِ خوب رو پر کنه ؟؟

+شما از لقمه های جمع و تفریق ضرب و جذر سریع و تکنیک های سریع مهروماه هم استفاده کردید؟؟؟
      به نظر من شما برا درسی که ضعیف هستین چون فارغ تحصیلی کلاس برو...چون پشت کنکور موندن اونم همش تو خونه باشی هم حس رقابتتو کم میکنه هم طاقت فرساست
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzeyh نمایش پست ها
      خیلی ممنون بابت توضیحاتتون
      خواهش

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز انشاالله که در ادامه هم کما فی سابق ! موفق باشید شما نظرتون بر اینه که دانش آموزا برای یادگیری از جزوات دبیرای خودشون استفاده کنن!

ولی من فارغ از مدرسه ام! و در ثانی دبیر خوبی هم در دوران مدرسه نداشتم بخصوص در درس فیزیک و طبیعتا ! جزوات خوبی هم در اکثر دروس ندارم

شما برای هر درس چه کتاب کمک آموزشی رو پیشنهاد میدید که البته حجم معقولی هم داشته باشه و بتونه برای من خلاء وجود جزوات آموزشیِ کنکوریِ خوب رو پر کنه ؟؟

+شما از لقمه های جمع و تفریق ضرب و جذر سریع و تکنیک های سریع مهروماه هم استفاده کردید؟؟؟

سلام
      ببینید من نظرم روی جزوات معلمه ولی درصورتی که ندارید میتونید از کتاب های خوش خوان استفاده کنید که یکم زیاده و مثال های بالایی داره ولی بخونید حسابی حرفه ای میشید
      در صورتی که تستی میخونید نظرم روی کتاب های الگو و خیلی سبز هست
      خیلی سبز فیزیک سومش خوبه و بقیه ی سال هارو الگو بگیرید و تست بزنید البته جزوات چکیده ای هم داره

همچنین میتونید با یک جستوجو توی گوگل یا پرسش از دوستان جزوه بگیرید درصورتی که جزوات این 2 تا کتاب نتونست کمکتون کنه
      من زیاد اطلاعی از جزوات فیزیک ندارم
      اما برای ریاضی
      به نظرم کتاب گاج نقره ای رو بگیرید به همراه ابی قلمچی سوم دبیرستان
      و جزوات کنکوری یا از اینترنت یک جزوه خوب از ناشر معروف خریداری کنید
      یا اینکه از ریاضیات مبتکران استفاده کنید که عالی هست

برای جمع بندی سوالات ریاضی کنکور های سال های اخیر هم من بهتون جزوه ریاضی محمد قاسمی رو پیشنهاد میکنم طبقه بندی شدست و چرت و پرت توش نیست و الگوریتم ها رو هم میگه من خودم بن تخفیف دارم خواستی میدم من نمیخوام

راستی مکتبستان هم شنیدم جزوات خوبی داره خودم استفاده نکردم ولی تعریفشو شنیدم
      در اخر هم سعی کن اگه توی مبحثی از ریاضی با جزوات اوکی نشدی از همین سایت کنکور یک سرچ بزنی یک جزوه خوب پیدا میکنی برای مبحثش ولی اینطور نشه که برای هر مبحث از یک استاد استفاده کنید این واقا سمه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa rohani نمایش پست ها
      میگم داداش شما مطمئنی که توی تابستون روزی 4 ساعت کم نیس؟من میخواستم از روزی 8ساعت شروع کنم
      ببینید این یک چیز عادی هست که شما اول سال تحصیلی تصمیم میگیری که امسال تا میتونم میخونم و میترکونم اما وقتی مثلا ما عادتی به خوندن درس بالای 4 ساعت نداریم و 8 ساعت بخونیم شاید روز های اول خیلی حال کنیم ولی به تدریج با دیدن دوستامون که با ساعت های پایین تر همون نتیجه رو میگیرن مارو کم کم از درون داغون میکنه و از درس میبریم
      باید اروم اروم خودتون رو عادت به زیاد خوندن بدید
      سعی کنید وعده های درسیتون تا بیشتر از 12.5 شب طول نکشه چون ملاتونین که ترشح شه درصد یادگیری از 100 به 30 کاهش پیدا میکنه یعنی توی حافظه کوتاه مدت هست ولی بلند مدت نمیمونه
      سعی کنید صبح به مدت 1 ساعت اون چیزی رو که شب قبل خوندید رو تیتر وار یک دوره بکنید از قید خیلی استفاده کنید و با همین تایم بخونید مطمئن باشید موفق میشید از اول مهر هم میاد روی 8 ساعت

سوالی داشتید در خدمتم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط has نمایش پست ها
      شما از لقمه های جمع و تفریق ضرب و جذر سریع و تکنیک های سریع مهروماه هم استفاده کردید؟؟؟
      من همه ی کتاب های لقمه ی مهر و ماه رو خریداری و استفاده کردم
      بدون شک همشون توی کنکور به کمکم اومد هم قیداش هم فرمولاش و هم.....

همشو بخرید که خیلی بهکارتون میاد

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      3. دوستان تجربی در تابستان با مطالعه 4 ساعت در روز شروع کنند و به تدریج بر اساس توان خودتون به .6 ساعت در پایان شهریور برسونید دوستان دقت کنید که خواندن بیش از 6 ساعت در تابستان واقعا خطرناکه چون دوستانی داشتم که با مطالعه بیش از 10 ساعت در اوخر ابان ماه از درس زده شدند و مطالعه رو به کمتر از 4 ساعت کاهش دادند یعنی تایمی که همه دارن میخونن اونها نمیخونن این نکته رو الکی نگیرید و خودتونو از بقیه جدا نکنید که واقعا خطرناکه دوستان ریاضی هم با 3 ساعت شروع و به5.5 ساعت برسونن

[center] ممنون !!
      Dear GOD
      Thank you for
      Everything
      ویرایش توسط - Amir - : 06 تیر 1394 در ساعت 02:55

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام و تشکر از صاحب تاپیک و دو سوال :
      1.درصدهاتون رو میگید درس به درس؟
      2.درس به درس منبع رو معرفی میکنید؟(اینطوری که گفتی جسته گریخته هست و زیاد...برای هر درس یک یا دو منبع عالی که بهتون بازده عالی داده)
    8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      3. دوستان تجربی در تابستان با مطالعه 4 ساعت در روز شروع کنند و به تدریج بر اساس توان خودتون به .6 ساعت در پایان شهریور برسونید دوستان دقت کنید که خواندن بیش از 6 ساعت در تابستان واقعا خطرناکه چون دوستانی داشتم که با مطالعه بیش از 10 ساعت در اوخر ابان ماه از درس زده شدند و مطالعه رو به کمتر از 4 ساعت کاهش دادند یعنی تایمی که همه دارن میخونن اونها نمیخونن این نکته رو الکی نگیرید و خودتونو از بقیه جدا نکنید که واقعا خطرناکه دوستان ریاضی هم با 3 ساعت شروع و به5.5 ساعت برسونن

ــــــهمهـــــ مشاورا این موردو قبول ندارن !!

راجع به خوندن تو این ماه هم یه چی بگید ،(روزه و ...)
      من خودم راستیتش از مشاور مدرسمون کمک گرفتم و با توجه به گفته های ایشون عمل کردم و نتیجه گرفتم نظر با نظر فرق میکنه و مشاورا از من بهتر میدونن من فقط اون کارایی که خودم و دوستام کردنو دارم بهتون انتقال میدم بازم خودتون مختار هستید من به نظر شما احترام میذارم

برای خوندن توی ماه رمضون من نظرم اینه که شما ساعت 6 که هوا بهتره و هنوز شارژ هستید تا ساعت 10 یا 11 بشینید دروس عمومی رو بخونید و تست بزنید

و بعد از اون هم اگه سریالی رو دنبال میکنید اون هارو ببینید و استراحت کنید تا اذان بعد از افطار 30 دقیقه استراحت و بعد شروع به خواندن دروس تخصصی کنید که انرژی کامل به مغزتون میرسه به هیچ عنوان سریال ها و هر کار متفرقه ی دیگه رو بعد از افطار انجام ندید

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط quietboy نمایش پست ها
      سلام و تشکر از صاحب تاپیک و دو سوال :
      1.درصدهاتون رو میگید درس به درس؟
      2.درس به درس منبع رو معرفی میکنید؟(اینطوری که گفتی جسته گریخته هست و زیاد...برای هر درس یک یا دو منبع عالی که بهتون بازده عالی داده)
      با تشکر

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibahadori نمایش پست ها
      من خودم راستیتش از مشاور مدرسمون کمک گرفتم و با توجه به گفته های ایشون عمل کردم و نتیجه گرفتم نظر با نظر فرق میکنه و مشاورا از من بهتر میدونن من فقط اون کارایی که خودم و دوستام کردنو دارم بهتون انتقال میدم بازم خودتون مختار هستید من به نظر شما احترام میذارم

برای خوندن توی ماه رمضون من نظرم اینه که شما ساعت 6 که هوا بهتره و هنوز شارژ هستید تا ساعت 10 یا 11 بشینید دروس عمومی رو بخونید و تست بزنید

و بعد از اون هم اگه سریالی رو دنبال میکنید اون هارو ببینید و استراحت کنید تا اذان بعد از افطار 30 دقیقه استراحت و بعد شروع به خواندن دروس تخصصی کنید که انرژی کامل به مغزتون میرسه به هیچ عنوان سریال ها و هر کار متفرقه ی دیگه رو بعد از افطار انجام ندید
      Thank you for
      Everything
      ویرایش توسط - Amir - : 06 تیر 1394 در ساعت 02:52

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من سردرگمم واقعا !

مشاورِ تاپ شهرمون گفت ، دو هفته ای شیمی و فیزیک 3 رو جمع کنید ، و کنارش قرابت و عربی رو هم کش دار کنید 40 روزه تموم شه ..

نمیدونم بنظرت کار درستیو دارم میکنم ؟

بقیه باز یه نحو دیگه .. اصلا گیج شدم چی کار کنم .

درضمن برای فیزیک و شیمی هم سه ساعت گفته بود هرروز ..
      اخه من نمیدونم یکی باید به این مشاور ها بگه چجوری میشه فیزیک سوم و شیمی سوم که به نظر من سخترین بخش از شیمی هست چجوری میتونه دانش اموز توی دوهفته جمع کنه
      اقا اصلا گوش نده به این حرف های الکی شما بهش بگو خودت میتونی همچین کاری بکنی؟ دانش اموزی داشتی که اینکارو کرده؟
      شاید بتونی جزوشو کامل توی 2 هته یاد بگیری ولی اینکه تست هاشو بزنی جوری که جمع شه من نتونستم نیمدونم والا شاید بقیه میتونن که میگن
      اگه مدرسه میرید برای چهارم از مشاور مدرسه کمک بگیرید
      اون چیزایی که با عقل و منطق خودتون جور در میاد رو دریافت و بقیش هم فقط سرتو تکون بده
      مهم توی خوندن عمقی خونده من یک فصل از زیست سوم رو 3 روز داشتم میخوندم درحالی که خیلی ها نیم روزه بستن اما طوری خوندم که با یک دوره بعداز یک ماه تا اخر اسفند مو به موشو یادم بود

وقت تابستون رو بیشتر روی جزوات و یادگیریعمقی درس بپردازید
      تست زمانی خوبه که مبحثو فهمیدید
      و گرنه انقدر تست های مختلف میتوننطراحان عزیز بدن که شما 10000 هزار تا تست هم بزنی باز هم توش گیر کنی
      تحلیلی بخون متن هارو فکر کنید ازمایش کنید هرچی میتونی حفظ کن توی دروس حفظی
      اصلا هم ترس زمان نداشته باش فقط یاد بگیری تمومه
      راحت بهت قول میدم بیش از 5 بار میتونی کل دروس رو دوره و 2 بار هم کل کتاب های تست زنی رو تموم کنی

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      راستی برای محاسبات چیکار کنم ؟
      من تو تقسیمای اعشار لنگ میزنم ، بعضی اوقات قاطی میکنم اصلا .. متاسفانه عزیز خیلی از ماشین حساب استفاده کردم .. میخوام بشکنمش ولی کلا
      موندم ..
      تو شیمی ، مسائل استوک سره همین تقسیم های غلطم خیلی ضربه میخورم . :/
      کتابی هست کمک کنـه ؟!
      شیمی هم 2و 3شو مبتکر دارم عالیه
      از کتاب های لقمه ی مهر و ماه مخصوص تسریع و محاسبات دقیق استفاده کنید
      همچینین جزوات خوبی در این مورد توی اینترنت به صورت رایگان و پولی وجود داره
      توی همین سایت خوب کنکور هم یک چرخی بزنید شایدباشه
      برای منباع هم به زودی یک تاپیک جامع میزنم
      تا 2روزاینده

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      از کتاب های لقمه ی مهر و ماه مخصوص تسریع و محاسبات دقیق استفاده کنید
      همچینین جزوات خوبی در این مورد توی اینترنت به صورت رایگان و پولی وجود داره
      توی همین سایت خوب کنکور هم یک چرخی بزنید شایدباشه
      برای منباع هم به زودی یک تاپیک جامع میزنم
      تا 2روزاینده
      من خودم خیلی از کارای سرعتی تو محاسبات و خلاقیت های ریاضی رو با تمرین زیاد و حل کردن مسئله از مباحث مختف فیزیک و ریاضی(شیمی ضعیفم و باید خیلی کار کنم...فعلا فقط تو این چند روز تابستان بی برنامه ریاضی و فیزیک خوندم که بیکار نباشم...ولی از شنبه با برنامه شروع میکنم)یاد گرفتم...به نظرتون اینکه بشینم راه های محساباتی رو دونه دونه حفظ کنم بهتره یا اینکه به همین صورت خودم یاد بگیرم و به یه سری تکنیک که تو کتابای مختلف اشاره شده بهشون اکتفا کنم؟چون احساس میکنم از راه تجربه بهتر میشه سرعت محاسباتی رو بالا برد...
      توصیه واسه یه فرد که خیلی تو شیمی ضعف داره دارید؟من با مبتکران هم سوم و هم دوم پیش میرم...ممنون

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majesticfire نمایش پست ها
      من خودم خیلی از کارای سرعتی تو محاسبات و خلاقیت های ریاضی رو با تمرین زیاد و حل کردن مسئله از مباحث مختف فیزیک و ریاضی(شیمی ضعیفم و باید خیلی کار کنم...فعلا فقط تو این چند روز تابستان بی برنامه ریاضی و فیزیک خوندم که بیکار نباشم...ولی از شنبه با برنامه شروع میکنم)یاد گرفتم...به نظرتون اینکه بشینم راه های محساباتی رو دونه دونه حفظ کنم بهتره یا اینکه به همین صورت خودم یاد بگیرم و به یه سری تکنیک که تو کتابای مختلف اشاره شده بهشون اکتفا کنم؟چون احساس میکنم از راه تجربه بهتر میشه سرعت محاسباتی رو بالا برد...
      توصیه واسه یه فرد که خیلی تو شیمی ضعف داره دارید؟من با مبتکران هم سوم و هم دوم پیش میرم...ممنون
      ببنید کسی مگه گفته محسبات رو حفظ کنید؟
      این یک تکنیکه و خیلی راحت یاد میگیرید
      حرف شما هم متینه
      شما این تکنیک رو یاد میگیرد و بعد توی مسائل این تکنیک رو استفاده میکنید و بهتر جا میافته تا اینکه 100 نوع خودتون اختراع کنید
      اینطوری توی وقتتون بیشتر صرفه جویی کردید و از یک راه حل که تست شده استفاده میکنید

موفق باشید

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببنید کسی مگه گفته محسبات رو حفظ کنید؟
      این یک تکنیکه و خیلی راحت یاد میگیرید
      حرف شما هم متینه
      شما این تکنیک رو یاد میگیرد و بعد توی مسائل این تکنیک رو استفاده میکنید و بهتر جا میافته تا اینکه 100 نوع خودتون اختراع کنید
      اینطوری توی وقتتون بیشتر صرفه جویی کردید و از یک راه حل که تست شده استفاده میکنید

موفق باشید
      ممنون...کاش سوالم رو جواب میدادیندر ضمن فکر من اینه که چیزایی که خودم یاد میگیرم و خودم امتحانش میکنم یه جورایی فرار نیست ولی چیزایی که حفظ میکنم اگه دوره نشه زود میپره
      ویرایش توسط Majesty : 05 تیر 1394 در ساعت 10:07

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن