خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 100
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اتفاقاً بنده دیروز تصادفاً این موضوع رو فهمیدم و واقعاً بابت این موضوع متاسف و متاثر شدم...انشاءالله در سایه رحمت الهی و ولایت علی ابن ابی طالب(ع) قرین رحمت باشه.روحش شاد.
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

2. Top | #32
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چرا ؟؟
      واقعا متاسف شدم ..............
      اولین باری بود که از مرگ یک نفر شوکه شدم ... گفتم چندوقت توی کانون پیداش نبود ....
      آن كه دانست ، زبان بست وآن كه مي‌گفت،ندانست ...!

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گلچین روزگار عجب خوش سلیقه هست ...می چیند آن گلی که به عالم نمونه است

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      معلوم نیست که علت سکته هاش چیه
      به هر حال روحش شاد اما کسی از درس خوندن زیاد و فشار درسی نمرده
      اگه توي مراكز درماني كار كنين و مريض ها را ببينين به ندرت استرس كوچك ميتونه فاجعه درست كنه
      البته مشخصا حرفت درسته، استرس تنها مخصوصا توي بك جوان ١٧ ساله چنين كاري نميكنه، احتمال زياد نارسايي قلبي يا مشكل دريچه قلبي يا ... داشته كه استرس موجب سكته شده

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

5. Top | #35
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سوم دبیرستان بودم کلاس زیست میرفتم کنکوریا هم باهامون بودن یکیشون که 19 سالش بود به خاطر استرس بیش از حدی که داشت سکته کرد.
      دوست صمیمی خودم پارسال به خاطر اینکه کنکورشو خراب کرد افسردگی گرفت و دارو مصرف میکرد.
      یه دختری رو میشناسم که سال کنکورش 1 ماه بیمارستان روانی بستری شده بود به خاطر افسردگی شدید.
      کسی که بعد از کنکور خودکشی کرد.خودشو انداخت تو کارون!
      واقعا کنکور زندگی خیلیا رو خراب کرده البته اگه حذف بشه قطعا یه جایگزین بدتر داره.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a1s2d3f4 نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان عزيز.
      يه راس ميرم سراغ اصل مطلب.حدودا اوايل ارديبهشت بود كه خبري خواندم بسي تاسف بار كه قلبمو از جا كند. يكي از كنكوري هاي نخبه كه توي قلمچي هميشه جزو تك رقميا بود پر كشيد وبه آسمان رفت.بله كنكور دوباره در نقش قاتل ظاهر شد جان امير حسين اقداميو گرفت فایل پیوست 32547
      امير حسين شب مي خوابه و در اثر دو سكته قلبي و مغزي مي ميره.ديگه نتونسته فشارها و استرس كنكورو تحمل كنه و تسليم ميشه.اميرحسين رفت و فقط غم و اندوه واسه پدر و مادرش جا گذاشت با يه عالمه آرزوهاي بزرگ.خبري كه كانون قلمچي اونو تيتر سايتش نكرد و حتي تو مجله ي آزمون هيچ مطلبي در مورد اون نزاشت.فقط كافي بود كه اميرحسين رتبه برتر بشه تا كانون نه تنها از صد شبكه تلويزيوني اون خبرو پخش كنه بلكه در مجله آزمون و برگه نظر سنجي و...با نشان دادن عكس او جولان به پاكنه.خيلي دوست دارم برم و با پدر و مادرش حرف بزنم و بگم كنكور ارزشش را داشت تا اين اتفاق بيفته آيا ارزشش را داشت تا يك شهر را غرق غم و اندوه كنه و يه نخبه را كه مي توانست دز بهترين دانشگاه هاي جهان علم جويي كنه به كام مرگ بكشونه.مطمئنم كه پاسخ اونا مثبته.ديروز عصر بود كه داشتم تو پارك قدم مي زدم كه ديدم كسي منو صدا ميزنه.اول نشناختمش بعد كه رفتم جلو ديدم دوستم علي رو نيمكت پارك نشسته اما قيافش 180درجه تغيير كرده بود.من آخرين باري كه عليو ديدم حدودا 9 ماه پيش بود. موهاي سرش ريخته بود طوري كه كه جلوي سرش تاس شده بود صورتش چند سال پيرتر شده بود و فقط يه پوست بود كه به چند تا استخون چسبيده بود.خيلي تعجب كردم گفتم علي خودتي چرا اين جوري شدي گفت فكر و فشارهاي كنكور بلايي سرم اورد كه زندگي توي اين18 سال با من نكرد. بهم گفت وقتي تو خيابون راه ميرم همه با يه ديد تحقيرآميز به من نگاه مي كنن.بهش گفتم واقعا يه امتحان4ساعته اين قدر مهمه كه ديگه نمي توني سرتو جلوي مردم نگاه كني و اون هيچ چيز نمي گفت و سرشو پايين انداخته بود و افسوس مي خورد.كنكور جوانيش را نابود كرده بود!
      داداشا و آبجي هاي گلم كنكور كه همه زندگي نيست بريد عشق و حالتونو بكنيد از زندگي لذت ببريد اينقدر خودتونو تو اتاق حبس نكنيد و به كنكور فكر كنيد بزاريد مردم هر حرفي مي خوان بزنن به درك ديگه طوري شده كه كنكور بعضي ادما رو از زندگي سير مي كنه
      حرف آخر:شما به من بگيد كنكور ارزش داره كه فشار هاي اون اتفاقات ناگواري بيفته كه متاسفانه منجر به مرگ يه جوون بشه؟؟؟
      خدا لعنت کنه باعث و بانی این کنکورو و این موسساتی که روش تبلیغو بستنو پول پارو میکنن و بیش از حد سختش میکنن

پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عمر دست خداست تو این دنیا نه کنکور نه هیچ چیز دیگه ارزش این همه فشار و استرس رو نداره. اینو یکی مثل من که شریف درس میخونه(دانشگاهی که شاید ارزوی خیلیا باشه) و در استانه انصراف دادنه به خوبی درک میکنه.همه ما یه روزی میرسیم اخر خط! مهم اینه اون روز وقتی به پشت سرمون نگاه میکنیم از خودمون و شیوه زندگیمون راضی باشیم خدا رحمتش کنه. روحش شاد..
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      كنكور ب قول اون دوستم فقط يه غول پنبه اييه! من رفتم سر جلسه باور نمي كردم ك عه! واقعا دارم كنكور مي دم! اين كنكور ك اين همه بزرگش كرده فقط همينه؟ باور كنين دقيقا مثل يه آزمونه قلم چيه! واقعا فقط خوده ماييم كه ازش يه غول ساختيم! يه غوله پنبه ايي!

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      واااااااااااااای خدای من

آخه چرااااااا ؟
      بیچاره مادرش چی میکشه ؟!!

خیییییییلی درد داره خییییلی واقعا نمیدونم چی بگم

+انشاالله روحت در آرامش باشه

با خودم میگویم :

باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد

آن قدر که اشک ها خشک شوند

باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد ..

به چیز دیگری فکر کرد

باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد ...

"آنا گاوالدا"

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم چی بگم آخه ..
      اینجور موارد تنها کسایی که پیشگیری میکنن ، دو نفرن ، پدر و مادر .. چون ببینید کنکور این قدر دیگه غول نیست که ما تقصیره همه چی میدونیم . (عدالت آموزشی و ...)

غیر از اینه آخه ؟!
      Dear GOD
      Thank you for
      Everything

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مایه تاسفه
      همین
      حالا کنکور یه زهر ماریه واسه خودش ولی نباید همه چی رو ربط بدیم به کنکور ، فشارهایی که تو فامیل ، آشنا ، موسسات ، معلم ها یا حتی انتشارات به دانش آموز وارد میکنن کم نیست
      در کل چه ایران باشه که یه کشور خارجی باشه این مسائل هست ، یادمه چند ماه پیش تو ایالت جورجیا یه دانشجوی پزشکی خودکشی کرده بود
      عزیزان من نباید به جز استرس کنکور اجازه بدیم که فشار های کمر شکن دیگه ای بر ما وارد کنن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      نمیدونم چی بگم آخه ..
      اینجور موارد تنها کسایی که پیشگیری میکنن ، دو نفرن ، پدر و مادر .. چون ببینید کنکور این قدر دیگه غول نیست که ما تقصیره همه چی میدونیم . (عدالت آموزشی و ...)

غیر از اینه آخه ؟!
      اولا تا وقتی که تو جوش قرار نگرفتیم (خودم رو میگم) نباید قضاوت کنیم...دوما فکر نمیکنم فقط استرس و یه سکته(به تنهایی) باعث مرگ شده باشه(واسه یه فرد سالم.اونم تو این سن)...باید دلیل اصلی مرگ معلوم شه...چون همین خبری که گذاشتن و مرگ یه شخص رو انداختن گردن کنکور خودش خیلی خیلی استرس کسایی که(بازم میگم.خودم) میخوان تو جو کنکور وارد بشن زیاد میکنه
      خیلیا مثل من شاید فکر کنن که به یه همچین چیزی دچار خواهند شد...دردمون خیلی کم بود.اینکه قراره با درس خوندن و استرس کنکور بمیریم هم بهش اضافه شدخدا لعنت کنه این مسئولین مارو...
      خدا روحش رو شاد کنه این بنده خدارو و به خانوادش صبر بده.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا من دیدم دلم سوخت!من تا سال سوم ریاضی بودم بعد چهارم رفتم تجربی میدونم ریاضیا چه ریاضی خوندن و هندسه 2 رو خوندم که این آقا توی 28 فروردین 100 صد زده!
      واقعا نخبه بوده و شاید چند وقت دیگه اگر زنده بود اسم جزو رتبه های زیر 10 کنکور روی دفترچه های نظر سنجی آزمونای قلمچی بود!

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      روحشون شاد...
      واقعا کنکور برای گروه خاصی بیشتر از یک استرس یا حتی سرطان هست...!

هنوز صدای خنده هاشو به یاد دارم...
      پسر 19ساله ای(الان حدود26سالش باید شده باشه)که به سختی میتونست حرف بزنه...ولی مثل بقیه نبود...از لحاظ ظاهری کاملا نرمال...از لحاظ هوشی خیلی خوب...ولی متاسفانه یکی از قربانی های کنکور شده بود و بعد از شکستش در کنکور انچنان شوکی بهش وارد شده بود که باید اونو تو بخش روانی میدیدیم...
      فقط میشه افسوس خورد...شاید اگه اختلاف بین بازار کار و درامد و طبقه ی اجتماعی رشته ها انقدر فاجعه نبود,هر کسی به دنبال علاقش میرفت و شاهد این موارد نمیبودیم...
      ولی افسوس که اینطور نیست...

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا اتفاق دردناکیست خداوند به خانوادش صبر بده و این جوان رو مورد رحمت خودش قرار بده به حق این ماه
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن