خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 106
    1. Top | #16
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      مطابقت زیست خوب بود؟
      سلام بله خیلی خوب بود
      لطفا امروز یه چند تا سوال از شیمی را مطابقت دهید

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Emrah نمایش پست ها

به نام خودآ
      سلام دوستان
      فک میکنم سوالات زیادی درمورد زمان برگذاری کنکور و تاثیر معدل نهائی و خیلی سوالات هس که باید جواب داد

تاثیر معدل در کنکور95 در مورد تاثیر معدل خیلی از سایت ها و بلاگ ها جوسازی میکنن میگن35 پس شما همون 35 در نظر بگیرید ولی یه احتماله اما بعید هم نیست اجراش کنن!
      در مورد زمان برگذاری کنکور هم نمیشه دقیق بررسی کرد
      ولی به احتمال زیاد بعد ماه رمضان و تقریبا در 18 یا 25 تیر 95 باشه
      حالا چرا؟!
      چون طبق برنامه های آزمون سنجش پیش تا 11 تیر آزمون برگذار میشه
      و به احتمال 90% 18 تیر باشه ینی 2 شوال که میفته دو روز بعد تموم شدن ماه رمضون

آزمون­ های آزمايشی
      بودجه بندی
      مهلت
      ثبت ­نام اینترنتی
      تاریخ و روز
      توزیع کارت اینترنتی
      تاریخ برگزاری آزمون
      اعلام نتایج
      تابستانه
      اول تابستانه
      (کل دروس دوم)
      روز 5شنبه
      مورخ 94/4/11
      روز سه شنبه
      مورخ 94/4/30
      روز جمعه
      مورخ 94/5/2
      عصر روز بـرگزاری هر آزمـون
      دوم تابستانه
      (کل دروس سوم)
      روز 5شنبه
      مورخ 94/5/1
      روز چهارشنبه
      مورخ 94/5/21
      روز جمعه
      مورخ 94/5/23
      سوم تابستانه
      (کل دروس سال دوم
      و سوم)
      روز 5شنبه
      مورخ 94/5/22
      روز سه ­شنبه
      مورخ 94/6/10
      روز جمعه
      مورخ 94/6/13
      مرحله­ ای
      مرحله 1
      طبق تقسیم ­بندی
      روز 5شنبه
      مورخ 94/7/16
      روز سه­ شنبه
      مورخ 94/8/5
      روز جمعه
      مورخ 94/8/8
      مرحله 2
      طبق تقسیم ­بندی
      روز 5شنبه
      مورخ 94/8/7
      روز سه­ شنبه
      مورخ 94/8/26
      روز جمعه
      مورخ 94/8/29
      مرحله 3
      طبق تقسیم ­بندی
      روز 5شنبه
      مورخ 94/9/5
      روز سه­ شنبه
      مورخ 94/9/24
      روز جمعه
      مورخ 94/9/27
      مرحله 4
      طبق تقسیم­ بندی
      روز 5شنبه
      مورخ 94/10/24
      روز سه ­شنبه
      مورخ 94/11/13
      روز جمعه
      مورخ 94/11/16
      مرحله 5
      طبق تقسیم ­بندی
      روز 5شنبه
      مورخ 94/11/22
      روز سه ­شنبه
      مورخ 94/12/11
      روز جمعه
      مورخ 94/12/14
      جــامع
      جامع نوبت اول
      (ویژه ترم اول)
      روز 5شنبه
      مورخ 94/10/10
      روز سه ­شنبه
      مورخ 94/10/29
      روز جمعه
      مورخ 94/11/2
      جامع نوبت دوم
      (پایه)
      روز 5شنبه
      مورخ 94/12/13
      روز سه ­شنبه
      مورخ 95/1/17
      روز جمعه
      مورخ 95/1/20
      جامع نوبت سوم
      کل منابع
      روز 5شنبه
      مورخ 95/1/19
      روز سه ­شنبه
      مورخ 95/2/7
      روز جمعه
      مورخ 95/2/10
      جامع نوبت چهارم
      کل منابع
      روز 5شنبه
      مورخ 95/2/2
      روز سه­ شنبه
      مورخ 95/2/21
      روز جمعه
      مورخ 95/2/24
      جامع نوبت پنجم
      کل منابع
      روز 5شنبه
      مورخ 95/2/16
      روز سه شنبه
      مورخ 95/3/4
      روز جمعه
      مورخ 95/3/7
      جامع نوبت ششم
      کل منابع
      روز 5شنبه
      مورخ 95/3/20
      روز سه ­شنبه
      مورخ 95/4/8
      روز جمعه
      مورخ 95/4/11

اولاً: بنام خدا « به نام خودآ »

دوماً: این رو که خیلی قبل تعاونی سنجش اعلام کردش.

سوماً: مگر همین تعاونی سنجش تاریخ آزمون هاش سنجش پیش 94 رو به دلیل همین ماه رمضان که کنکور سراسری 94 زودتر برگذار شد عقب نیاورد ، پس حتی تعاونی سنجش هم حرفش سند نیست. باید سازمان سنجش رسماً توسط توکلی یا کدخدایی اعلام کنن که کنکور 95 قبل یا بعد از ماه مبارک رمضان هستش وگرنه که من اصلاً میگم برج پنج کنکور 95 بگیرن، فایدش چیه!

در کل به نظرم من قبل ماه مبارک باشه ، چرا؟ چون صدای مراجع بزرگوار درمیاد واس یه مسائلی و از طرفی نمیخوان بهانه بدهند دست امثال ماها که روزه خوری و امثالهم و ...

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bita m نمایش پست ها
      یکم دوم سوم شوال که تعطیل رسمیه
      خب کنکور تجربی جمعه میشه
      ی روز قبل و بعدشم ریاضی و تجربی
      یا مثل امسال انسانی و ریاضی پنجشنبه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

اولاً: بنام خدا « به نام خودآ »

دوماً: این رو که خیلی قبل تعاونی سنجش اعلام کردش.

سوماً: مگر همین تعاونی سنجش تاریخ آزمون هاش سنجش پیش 94 رو به دلیل همین ماه رمضان که کنکور سراسری 94 زودتر برگذار شد عقب نیاورد ، پس حتی تعاونی سنجش هم حرفش سند نیست. باید سازمان سنجش رسماً توسط توکلی یا کدخدایی اعلام کنن که کنکور 95 قبل یا بعد از ماه مبارک رمضان هستش وگرنه که من اصلاً میگم برج پنج کنکور 95 بگیرن، فایدش چیه!

در کل به نظرم من قبل ماه مبارک باشه ، چرا؟ چون صدای مراجع بزرگوار درمیاد واس یه مسائلی و از طرفی نمیخوان بهانه بدهند دست امثال ماها که روزه خوری و امثالهم و ...

سلام عزیز من
      اولا: به نام خود آ ینی چی؟
      ینی به نام اونی که خودش هست و بود و وقتیم بنده به بن بست میخوره به دادش میرسه و میاد
      دوما : اینا همش ی تحلیل و پیش بینیه کی از فردا خبر داره عزیزم <3
      در ضمن چطور میشه برج 5 کنکور رو برگذار کرد در حالی که برای تصیح و انتخاب رشته های دانشگاه یکی دوماه حداقل وقت میبره
      یکم فکر کنید دوست من
      ویرایش توسط ikonkuri : 30 خرداد 1394 در ساعت 12:07

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

به نام خودآ
      سلام دوستان
      فک میکنم سوالات زیادی درمورد زمان برگزاری کنکور و تاثیر معدل نهائی و خیلی سوالات هس که باید جواب داد
      تاثیر معدل در کنکور95 در مورد تاثیر معدل خیلی از سایت ها و بلاگ ها جوسازی میکنن میگن35 پس شما همون 35 در نظر بگیرید ولی یه احتماله اما بعید هم نیست اجراش کنن!
      در مورد زمان برگذاری کنکور هم نمیشه دقیق بررسی کرد
      ولی به احتمال زیاد بعد ماه رمضان و تقریبا در 18 یا 25 تیر 95 باشه
      حالا چرا؟!
      چون طبق برنامه های آزمون سنجش پیش تا 11 تیر آزمون برگذار میشه
      و به احتمال 90% 18 تیر باشه ینی 2 شوال که میفته دو روز بعد تموم شدن ماه رمضون
      دوستان اصلا نا امید نشن چون واقعا وقت زیاده ولی این نباید باعث بشه از الان شل گرفت
      شما با عشق بچسبید به درسا
      چون از همین الان 413 روز مونده
      سهم معدل در کنکور سراسری ۳۵ درصد شد

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت : پیش بینی می شود تاثیر معدل در آزمون و قبولی کنکور سال آینده (۹۵- ۹۶) ۳۵ درصد تاثیر داشته باشد.

علی زرافشان با بیان اینکه بر اساس قانون باید ۸۵ درصد ظرفیت دانشگاه ها از طریق معدل و نمرات دروس دوره متوسطه تامین شود، افزود: تاثیر معدل در کنکور امسال ۲۵ درصد است و پیش بینی می شود سال آینده ۱۰درصد افزایش یابد.
      وی افزود: اکنون پذیرش دانشجو در برخی مراکز آموزش عالی نظیر دانشگاه آزاد اسلامی، پیام نور، غیر دولتی و شبانه به ۸۵ درصد نزدیک بوده ولی انتظار می رود که بخشی از ظرفیت دانشگاه های دولتی نیز به پذیرش دانش آموزان بدون کنکور اختصاص یابد.
      زرافشان با بیان این که سالانه ۱۴۰هزار نفر در دانشگاه های دولتی جذب می شوند، افزود: انتظار می رود با حذف کنکور در آینده این ظرفیت افزایش یابد.
      معاون وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: این موضوع در رشته های فنی و حرفه ای نیز دنبال شده به طوری که سال گذشته پذیرش دانش آموزان بدون کنکور در ۱۶ رشته صورت گرفت و در کنکور امسال به ۱۹رشته افزایش خواهد یافت.
      وی بیان کرد: اکنون ۴۷ رشته فنی و حرفه ای در هنرستان های کشور تدریس می شود که با ادامه این روند تاکنون نزدیک ۵۰ درصد این رشته ها بدون کنکور به مراکز آموزش عالی راه یافته اند.
      طرح بسته حمایتی خدمات آموزشی
      زرافشان همچنین به طرح بسته حمایتی خرید خدمت آموزشی در کشور اشاره کرد و گفت: یکی از سیاست های دولت مشارکت مردم در اداره دولت و به تبع آموزش و پرورش است.
      وی افزود: با توجه به محدودیت های آموزش و پرورش در تامین نیروی انسانی در مناطق محروم و دسترسی دانش آموزان به مدارس، پارسال با مشارکت موسسان مدارس غیر دولتی خرید خدمات آموزشی انجام گرفت.
      معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه ۱۴۰ هزار دانش آموز از خدمات این طرح برخوردار شده اند، افزود: در این زمینه فرایند انتخاب معلم، آموزش معلمان، نظارت و ارزیابی و برنامه ریزی فعالیت های آموزشی در مدارس مناطق محروم و دور افتاده کشور توسط موسسان مدارس غیر دولتی انجام شده است.
      به گفته وی، در اجرای این طرح سرانه ای، به ازای هر دانش آموز معادل یک سوم هزینه تمام شده آموزش به موسسان مدارس غیر دولتی در مناطق مختلف کشور پرداخت شده است.

زرافشان پیش بینی کرد: با توجه به تاثیر این طرح در کاهش هزینه های آموزش و پرورش این طرح در سال تحصیلی ۹۴ – ۹۵ نیز در مناطق محروم کشور اجرا شود.
      معاون وزیر آموزش و پرورش صبح روز سه شنبه بمنظور شرکت در آیین افتتاح مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان استان ایلام، شرکت در نشست شورای اداری آموزش و پرورش و دیدار و گفت وگو با استاندار و انعقاد تفاهم نامه همکاری به ایلام سفر کرده است.(جزیره کنکور ایران)

فایل پیوست 32261

بابا عزیز من این یارو میگه : پیش بینی می شود 35 % بشه!

پیش بینی می شود هنوز که قطعی نشده در ضمن همین الانشم کلی ملت دارن اعتراض میکنن به این تاثیر مسخره نهایی ها در کل به نظرم خیلی بخوان زیادش کنن همون 30% باشه ولی خب هیچ از این بافکرها! بعید هم نیست....

درضمن نکته پایانی اینکه خودت هم میدونی که خیلی پیش بینی ها تو کشور ما صورت میگیره اما ...

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات

بابا عزیز من این یارو میگه : پیش بینی می شود 35 % بشه!

پیش بینی می شود هنوز که قطعی نشده در ضمن همین الانشم کلی ملت دارن اعتراض میکنن به این تاثیر مسخره نهایی ها در کل به نظرم خیلی بخوان زیادش کنن همون 30% باشه ولی خب هیچ از این بافکرها! بعید هم نیست....

درضمن نکته پایانی اینکه خودت هم میدونی که خیلی پیش بینی ها تو کشور ما صورت میگیره اما ...
      احتیاط شرط عقله
      شما فکر کن 35 درصده ، ضرر که نمیکنی عوضش تلاشتو بیشتر کن که بتونی تاثیر معدلو یجوری محوش کنی

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام عزیز من
      اولا: به نام خود آ ینی چی؟
      ینی به نام اونی که خودش هست و بود و وقتیم بنده به بن بست میخوره به دادش میرسه و میاد
      دوما : اینا همش ی تحلیل و پیش بینیه کی از فردا خبر داره عزیزم <3
      در ضمن چطور میشه برج 5 کنکور رو برگذار کرد در حالی که برای تصیح و انتخاب رشته های دانشگاه یکی دوماه حداقل وقت میبره
      یکم فکر کنید دوست من

جواب اولاً : خب باشه داداش همونی که شما میگی: به نام خود آ
      جواب دوماً : من بخاطر اینکه شما تیترتون بصورت زیر نوشتین در جوابتون گفتم همون که شما میگی احتماله! و قطعی نیست آخه تیترتون کلی هستش انگار که مثلاً توکلی اومده گفته از طرفی هم در تیترتون خبری از احتمالی و پیش بینی و امثالهم نیشت دادا
      جزئیات کامل کنکور سراسری 95 (معدل،زمان برگزاری و ...)

ادامه جواب دوماً : در ضمن مثال من که گفتم کنکور رو برج 5 برگزار کنن ، یا پیشنهاد یا احتمال شما و تعاونی سنجش و گزینه سه و کانون و ... همش احتماله ، تنها مرجع رسمی هم سازمان سنجش هست...

ببخشید اونوقت یه سوال الان یک آزمون سراسری که زور بزنه 800 هزار داوطلب داره کنکور 95 رو میگم ، چه خبره برای اعلام نتایجش 2 و نیم ماه زمان ببره!
      انتخابات ریاست جمهوری که 40 الی 55 میلیون نفر شرکت میکنن نتایجش یک روزه مشخص میشه ، آزمون سراسری دیگه جای خود داره.

ویرایش توسط saj8jad : 30 خرداد 1394 در ساعت 12:34

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      احتیاط شرط عقله
      شما فکر کن 35 درصده ، ضرر که نمیکنی عوضش تلاشتو بیشتر کن که بتونی تاثیر معدلو یجوری محوش کنی

در ضمن داداش جان من کنکور رو دادم رفت پی کارش ... از دستش راحت شدم .... خخخ

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

جواب دوماً : من بخاطر اینکه شما تیترتون بصورت زیر نوشتین در جوابتون گفتم همون که شما میگی احتماله! و قطعی نیست آخه تیترتون کلی هستش انگار که مثلاً توکلی اومده گفته از طرفی هم در تیترتون خبری از احتمالی و پیش بینی و امثالهم نیشت دادا

ادامه جواب دوماً : در ضمن مثال من که گفتم کنکور رو برج 5 برگزار کنن ، یا پیشنهاد یا احتمال شما و تعاونی سنجش و گزینه سه و کانون و ... همش احتماله ، تنها مرجع رسمی هم سازمان سنجش هست...

ببخشید اونوقت یه سوال الان یک آزمون سراسری که زور بزنه 800 هزار داوطلب داره کنکور 95 رو میگم ، چه خبره برای اعلام نتایجش 2 و نیم زمان ببره!
      انتخابات ریاست جمهوری که 40 الی 55 میلیون نفر شرکت میکنن نتایجش یک روزه مشخص میشه ، آزمون سراسری دیگه جای خود داره.

انتخابات ریاست جمهور با کنکور یکیه؟؟؟؟
      مشاور

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات

ببخشید اونوقت یه سوال الان یک آزمون سراسری که زور بزنه 800 هزار داوطلب داره کنکور 95 رو میگم ، چه خبره برای اعلام نتایجش 2 و نیم زمان ببره!

عزیـــــــــــــــزمی
      این لیستی که میری انتخاب رشته کنیا ها بعد اعلام تایج نهائی
      جوابای قبولی تو دانشگاها تو شهریور میاد البته اگه کنکور تو اواخر خرداد تا هفته اول تیر برگذار بشه
      بعد اون دانشگاه ها ک لیست گله ای قبول نمیکنن اونا میطولن! عزیزم
      بعد اگه ای ن فرایند کنکور ی ماه تاخیر داشته باشه نتایج و در نتیجه شروع کلاس های دانشگا ها هم دیر میشه
      شما ک کنکور دادی پس مارو حرص نده دی

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رییس سنجش آموزش و پرورش یکی از اعضایی هست که درجلسه تعیین تاثیر معدل شرکت میکنه و ایشون میگه تاثیر معدل همون 25 درصد هست ولی دوستان کاسه داغ تر آش، میگن 35 درصد میشه!!!
      واقعا سوال اینه که هدف از این حرفا چیه ؟!تخریب روحیه ؟! یا ... ؟!
      الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      انتخابات ریاست جمهور با کنکور یکیه؟؟؟؟

عجب ها ...

داداش گلم من میگم انتخابات ریاست جمهوری که ملت 50 میلیون میان رای میدن 1 روزه اعلام نتیجه میکنن دیگه کنکور در برابر انتخابات ریاست جمهوری چیزی نیست حدود یک پنجاهمش نیست که اعلام نتایجش که بخوان حدود 2 ماه زمان ببره...!

خب حالا تعداد داوطلبین کنکور سراسری 95 کلاً زور بزنه زیر 800 هزار نفر هستند دادا آپلو که نمیخوان هوا کنن...

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      عجب ها ...

داداش گلم من میگم انتخابات ریاست جمهوری که ملت 50 میلیون میان رای میدن 1 روزه اعلام نتیجه میکنن دیگه کنکور در برابر انتخابات ریاست جمهوری چیزی نیست حدود یک پنجاهمش نیست که اعلام نتایجش که بخوان حدود 2 ماه زمان ببره...!

خب حالا تعداد داوطلبین کنکور سراسری 95 کلاً زور بزنه زیر 800 هزار نفر هستند دادا آپلو که نمیخوان هوا کنن...

خخخخخخخخخخخ کنکور است دگر باید تحمل کرد

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عجب ها ...

توی انتخابات ریاست جمهور سوال طرح نمیشه ها
      توی کنکور بعد از ازمون باید بررسی کنن که سوالی اشتباه هست حذف بشه
      در مرحله بعد ظرفیت دانشگاه ها رو بگیرن
      سنجش کلی بروکراسی داره تا مطمئن بشن مشکلی نباشه و حقی ضایع نمیشه
      بعد برفرض که دو روزه اعلام شد نتایج و انتخاب رشته هم کردی تا مهرماه که نمیشه بری دانشگاه

انتخابات رییس جمهوری اگه بیش از چند روز طول بکشه احتمال تقلب و..... هست
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 30 خرداد 1394 در ساعت 12:53

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      عزیـــــــــــــــزمی
      این لیستی که میری انتخاب رشته کنیا ها بعد اعلام تایج نهائی
      جوابای قبولی تو دانشگاها تو شهریور میاد البته اگه کنکور تو اواخر خرداد تا هفته اول تیر برگذار بشه
      بعد اون دانشگاه ها ک لیست گله ای قبول نمیکنن اونا میطولن! عزیزم
      بعد اگه ای ن فرایند کنکور ی ماه تاخیر داشته باشه نتایج و در نتیجه شروع کلاس های دانشگا ها هم دیر میشه
      شما ک کنکور دادی پس مارو حرص نده دی

والا قصد حرص دادن شما رو ندارم داداشی
      در کل راصت میگی
      مسولین سازمان رنجش و بدبختی کشور آخه بد باورشون شده فکر کردن واقعاً میخوان آپولو هوا کنن...
      فقط میگم کلاً با نظم و مدیریت همه چیز قابل حل شدنه ... ولی کو نظم کو مدیریت کو ...!

ان شاء الله موفق باشی

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن