خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم آزمون آزمایشی سوالاش به کنکور نزدیک تره ؟؟؟؟

رأی دهندگان
    123. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • قلم چی

35 28.46%
    • گزینه دو

28 22.76%
    • علوی

1 0.81%
    • سنجش

31 25.20%
    • گاج

8 6.50%
    • دیگر موسسات ...

0 0%
    • هیچکدوم شبیه نیست

20 16.26%
    صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 104
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گزینه 2 بهتره ولی خوب جامعه آماریش به قلم چی نمیرسه ...
      به نظر من جامعه آماری تو این آزمونا مهم تر از سبک سوالاس , چون هر چی باشه بالاخره واسه همه همونه دیگه ..

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا ثبت نام اینا کی شروع میشه؟
      Where there is a wish , there is a way

پزشکی منتظرم باش

3. Top | #33
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گزینه دو ریاضی و فیزیکش شبیه کنکور بوده؟ اصلااااا چنین حرفی نزنید. من تمام آزمونای امسال گزینه دو رو بهم دادن و اختصاصیای پنج تای اولشو برسی کردم. به نظرم ریاضی و فیزیکیش نسبت به کنکور خییییییییییلی آسون بوده و انگار مال یه دنیای دیگه س (جدا از اینکه فیزیک کلا سخت بود، اما نسبت به آزمونای دیگه میگم).
      زیستش تو یکی دوتا از آزمونا خوب بوده ولی نه به خوبی زیست کانون.
      برنامه آزمونشم سه هفته یکباره که باعث میشه برنامه در کل حجمش زیاد بشه و برنامه ریختن توی سه هفته یه کار سخت میشه با امکان اجرای پایین.

من برای گاج هم به خاطر سوالای خوبش شک داشتم. اما برنامه آزمونهاش قبل از عید خوب نیست و سه هفته یکبارم هست و کل حجم رو انداخته بعد از عید. تازه هزینه هر آزمونش هم 30 تومنه که به نظرم زیاده چون به ازاش امکانات آنچنانی ارائه نمیدن.

کانون مزیت زیاد داره اما یه عیب هایی هم داره که قابل چشم پوشی نیست: 1- هزینه آزمون بالا 2-کتابهای اجباری 3- پشتیبانهای آموزش ندیده و بعضا کاملا بدون سواد مشاوره 4-دیر تموم کردن درسها 5-آزمونهای جامع دی و بهمنش

درکل برای من کفه ترازو به نفع کانون سنگینی میکنه، چون برنامه آزمون ها برام خیلی مهمه. پس از مهر میرم کانون.
      ویرایش توسط پریس : 02 تیر 1394 در ساعت 01:45

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1k94 نمایش پست ها
      گاج شنیدم سوالای سختی داره اما جامعه آماریش پایینه!!! درسته؟؟؟
      کاملا

5. Top | #35
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آدم های کاظم قلمچی همه جا هستن من امسال هم جامع های سنجش بودم و هم قلم چی لطفا دوستانی که تو سنجش بودنم نظر بدن نه فقط تو کانون بودن فکر کردن خیلی شبیه سنجش امسال دیگه واقعا شبیه کنکور بود ریاضیش که خود سنجش بود

6. Top | #36
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      آدم های کاظم قلمچی همه جا هستن من امسال هم جامع های سنجش بودم و هم قلم چی لطفا دوستانی که تو سنجش بودنم نظر بدن نه فقط تو کانون بودن فکر کردن خیلی شبیه سنجش امسال دیگه واقعا شبیه کنکور بود ریاضیش که خود سنجش بود
      بابا آدم کانون چیه دوست عزیز؟ )))))) هرکی هر نظری میده آدم اون آزمونه؟ شما هم آدم سنجشی پس؟!
      هرکی ایده خودشو میگه دیگه
      من تا قبل از اینکه همه تاپیک ها در مورد آزمونها رو بخونم و سوالای گزینه دو رو نگاه کنم به شدت مخالف کانون و گاج بودم و طرفدا گزینه دو، اما نتیجه گیریم با توجه به روحیات شخصیم این بود که کانون برای شخص "من" بهتره.
      هرکسی باید با توجه به ویژگیهای خودش و نظر خودش انتخاب کنه. هرکی هرجا میره دلیل به بهترین بودن اون آزمون نیست که، انتخاب بین الویت های فردیه.
      داریم اینجا نظرامون رو میگیم که هرکی برای خودش بتونه سبک سنگین کنه و تصمیم بگیره.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هیچ کدام !

سنجش های جامع یکم شبیه بودن در حد 15-20 % اونم از نظر مسخره بودن سوالات !

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasul.professional نمایش پست ها
      هیچ کدام !

سنجش های جامع یکم شبیه بودن در حد 15-20 % اونم از نظر مسخره بودن سوالات !
      اما انصافا قلمچي رياضيش نسبت به بقيه بهتره دو تا از سوالاي گسسته آزمون آخر قلمچي عينا تو كنكور اومده بود

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      گزینه 2 قطعا

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      آدم های دو نفر همه جا هستن
      یکیش عمو کاظم یکیشم استااااااد حسین

Sent from my iPad Air using tapatalk. 

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      آدم های دو نفر همه جا هستن
      یکیش عمو کاظم یکیشم استااااااد حسین

Sent from my iPad Air using tapatalk.
      اگه عامل نفوذی نداشته باشن که تا این حد پیشرفت نمیکردن!

12. Top | #42
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من قلم چی ثبت نام کن برو ازموناشو بده بعدش ازمون های گاج گزینه 2 سنجش رو بگیر از دوستات یا بخرشون از سایت ها (البته بعضی ها هم رایگان میزارن) تو خونه از خودت ازمون بگیر عمرا هم کنکور خارج از این ازمون ها باشه

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یه نفری که زده علوی، بیاد از نظری که تو نظر سنجی داده دفاع کنه!

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه حتما ازمونای جامع سنجش رو شرکت کنید. واقعا عالیه.(بقیه ازموناش رو ندیدم)
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گاج تو عمومیا وبعضی درسا بد نیست مثل عمومیا و زمین شناسی زیست شیمی فیزیک کلا خوبه قلمچی توزیست فقط گزینه دو توفیزیک ریاضی یکمی وتو ی دینیو ادبیات وسنج تو عمومیها و شمی کمی هم ریاضی و فیزیک

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن