خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
      استادی دانشگاه قضاوت و سردفتری
      سر دفتری ازمون معمولا هر 7-8 سال یک باره پس بش فکر نکنید بهتره
      قضاوت قبلا هر چند سال یک بار بود الان هر سال ازمون هست ولی خوب هم باید تو ازمونش قبول بشید هم تو مصاحبه عقیدتی و روان شناسیش قبول بشید پس بش فکر نکنید بهتره چون هرچقدرم درستون خوب باشه امکان داره تو مصاحبه عقیدتی یا روان شناسیش رد بشید میمونه همون وکالت یک دهم یا یک بیستم افراد قبول میشن که اینم بش فکر نکنید خیلی بهتره !!!!!!!!!
      استادی دانشگاهم که باید تا دکترا بخونید اون وقت یا قبول بشید ایا نشید پس بش فکر نکنید بهتره !!!!!!!!
      به نظر من بهترین رشته انسانی در حال حاضر رشته حسابداریه
      واقعا دقیق میدونید شرایطشون اینطوریه؟
      پس دور حقوقو خط بزنیم

حسابداری؟چرا؟
      روان شناسی و مدیریت چطورن؟
      یا علوم اجتماعی؟

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Johnny Depp نمایش پست ها
      واقعا دقیق میدونید شرایطشون اینطوریه؟
      پس دور حقوقو خط بزنیم

حسابداری؟چرا؟
      روان شناسی و مدیریت چطورن؟
      یا علوم اجتماعی؟
      بله حقوق همینطوریه جالبه بدونید تو کنکور ارشد حقوق سال 92 طبق امار 81 هزار تا ثبت نامی و 66 هزار نفر حاضر در جلسه داشت !!!!!!! تازه اینا کسایی هستند که میخواستن ارشد بخونن اونایی که فقط لیسانس داشتند و نمیخواستن ارشد بدن یا اونایی که قبلا ارشد قبول شده بودن رو هم جمع کن حالا برو ببین سهمیه وکالت جمعا چند تاست تو کل کشور اون موقع متوجه میشی چند درصد حقوقی ها باید بیکار بمونند !!!!!!!!!! علت خوب بودن حسابداری اینه که حسابداری زیاد سواد دانشگاهی نمیخواد و به زرنگی خودته یعنی با لیسانس هم میشه کار خوب پیدا کرد و میتونی تو دوران دانشجویی فعال باشی و بری رایگان یا با حقوق کم جایی کار کنی تا کار یاد بگیری در حالی که در روان شناسی تا فوق نداشته باشی مجوز بت نمیدن برای اینکه دفتر بزنی ثانیا همه شرکت ها و نهادها اعم از دولتی و غیر دولتی جسابدار میخوان پس بازار خوبی داره به نظرم حسابداری از مدیریت بهتره چون کسی که مدیریت خونده تنها تو یک سری از شرکت ها میتونه فعالیت کنه ولی حسابدار تو هر شرکتی ( چه تجاری باشی چه خدماتی باشه و چه هر کار دگه که شرکت داره میکنه ) میتونه فعالیت کنه روان شناسی هم بگیر و نگیر داره بستگی داره بتونی یک مطب بزنی یا نه و اگر زدی چقدر کارت بگیره حسابداری احتیاج به سرمایه نداره چون میری یک شرکت استخدام میشی ولی روان شناسی برای خرید یا اجاره مطب یا تبلیغات باید سرمایه داشته باشی علوم اجتماعی دقیقا نمیدونم بازار کارش چطوره ولی خب فکر نکنم بازار کار خوبی داشته باشه

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بله حقوق همینطوریه جالبه بدونید تو کنکور ارشد حقوق سال 92 طبق امار 81 هزار تا ثبت نامی و 66 هزار نفر حاضر در جلسه داشت !!!!!!! تازه اینا کسایی هستند که میخواستن ارشد بخونن اونایی که فقط لیسانس داشتند و نمیخواستن ارشد بدن یا اونایی که قبلا ارشد قبول شده بودن رو هم جمع کن حالا برو ببین سهمیه وکالت جمعا چند تاست تو کل کشور اون موقع متوجه میشی چند درصد حقوقی ها باید بیکار بمونند !!!!!!!!!! علت خوب بودن حسابداری اینه که حسابداری زیاد سواد دانشگاهی نمیخواد و به زرنگی خودته یعنی با لیسانس هم میشه کار خوب پیدا کرد و میتونی تو دوران دانشجویی فعال باشی و بری رایگان یا با حقوق کم جایی کار کنی تا کار یاد بگیری در حالی که در روان شناسی تا فوق نداشته باشی مجوز بت نمیدن برای اینکه دفتر بزنی ثانیا همه شرکت ها و نهادها اعم از دولتی و غیر دولتی جسابدار میخوان پس بازار خوبی داره به نظرم حسابداری از مدیریت بهتره چون کسی که مدیریت خونده تنها تو یک سری از شرکت ها میتونه فعالیت کنه ولی حسابدار تو هر شرکتی ( چه تجاری باشی چه خدماتی باشه و چه هر کار دگه که شرکت داره میکنه ) میتونه فعالیت کنه روان شناسی هم بگیر و نگیر داره بستگی داره بتونی یک مطب بزنی یا نه و اگر زدی چقدر کارت بگیره حسابداری احتیاج به سرمایه نداره چون میری یک شرکت استخدام میشی ولی روان شناسی برای خرید یا اجاره مطب یا تبلیغات باید سرمایه داشته باشی علوم اجتماعی دقیقا نمیدونم بازار کارش چطوره ولی خب فکر نکنم بازار کار خوبی داشته باشه
      تقریبا جو هرکدوم دستم اومد!

حسابداری کلا استخدامیه پس...
      حقوقش اینا چقدر هست؟
      تو دانشگاهم حتما باید ریاضیت عالی باشه نه؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تقریبا جو هرکدوم دستم اومد!

حسابداری کلا استخدامیه پس...
      حقوقش اینا چقدر هست؟
      تو دانشگاهم حتما باید ریاضیت عالی باشه نه؟
      البته 100 درصد نیست ولی خب احتمالش بیشتره ضمنا بگم بر اساس اطلاعاتی که دارم این ها رو میگم بدیهی هستش که من معصوم نیستم و شاید در اشتباه باشم ( مثل همه کسان دیگه که دارن مشورت میدن ) اگر یک وقتی اشتباه گفته باشم حلالم کن
      حقوقش رو خیلی دقیق نمیدونم بستگی به زرنگی خودت داره و اون جایی که استخدام میشی
      فکر کنم ریاضی هم داره ولی خب احتمال زیاد ریاضیش سنگین نیست که برای رشته انسانی هم گذاشتنش البته وقتی بری سر کار زیاد فرمولای ریاضی نداره و باید کلا عملی یاد بگیریش
      من دیوانه رو بگو که هم ریاضی و هم اقتصاد رو 100 زدم و رفتم حقوق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      ویرایش توسط sardare azmoon : 01 تیر 1394 در ساعت 04:10

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      البته 100 درصد نیست ولی خب احتمالش بیشتره ضمنا بگم بر اساس اطلاعاتی که دارم این ها رو میگم بدیهی هستش که من معصوم نیستم و شاید در اشتباه باشم ( مثل همه کسان دیگه که دارن مشورت میدن ) اگر یک وقتی اشتباه گفته باشم حلالم کن
      حوقش رو خیلی دقیق نمیدونم بستگی به زرنگی خودت داره و اون جایی که استخدام میشی
      فکر کنم ریاضی هم داره ولی خب احتمال زیاد ریاضیش سنگین نیست که برای رشته انسانی هم گذاشتنش البته وقتی بری سر کار زیاد فرمولای ریاضی نداره و بید کلا عملی یاد بگیریش
      من دیوانه رو بگو که هم ریاضی و هم اقتصاد رو 100 زدم و رفتم حقوق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      نه بابا...خیلی ممنون
      اطلاعات خوبی بود...

پس ریاضیش سنگین نیس خخخ
      امیدوار شدم!

خخخخ
      شمام پس جذب اسم حقوق شدین !
      و الان کلا پشیمونی یعنی؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه بابا...خیلی ممنون
      اطلاعات خوبی بود...

پس ریاضیش سنگین نیس خخخ
      امیدوار شدم!

خخخخ
      شمام پس جذب اسم حقوق شدین !
      و الان کلا پشیمونی یعنی؟

من الان بورسیه قوه قضاییه هستم و میتونم به راحتی و بدون ازمون ورودی قاضی بشم و در پایین ترین مرتبه 4 یا 5 میلیون حقوقشه ولی این قدر قوانین خلاف شرع و اخلاق داریم که حالم به هم میخوره به نحوی که میخوام انصراف بدم !!!!!!!!!!!!!!! جالبه بدونی که من یک سال رتبه 3 رقمی کشوری شدم (900 کشور و 400 منطقه ) شدم چیزی که شاید شما حاضر باشی 10 میلیون بدی تا این رتبه رو بیاری ولی با این رتبه یک سال وایسادم تا حقوق قبول بشم سال بعد دو رقمی شدم ( 58 منطقه و 87 کشور ) و قبول شدم امسال هم رتبه تک رقمی ( رتبه 2 )ارشد حقوق شدم ولی با این همه تلاش میخوام در بیام و جالبه اگر در بیام باید بیش از 30 میلیون خسارت بدم در حالی همچین پولی هم ندارم و تا پول رو ندم مدرک بم نمیدم و هزار گرفتاری دیگه حالا با این همه زحمت میخوام در بیام و این همه مصیبت بکشم دیگه خودت بفهم چقدر قوانینمون بد و غیر اخلاقی هستند !!!!!!!!!!!!!! ( یک توضیح تا دیشب دوست من با این ایدی میومد و گفت یک چیزهایی راجع من گفته از این به بعد من با این ایدی میام اگر تعارضی بین پست های قبلی من با این پست هست به همین دلیله )

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راستی برای اینکه ببینید چقدر شانس کار پیدا کردن تو حقوق کمه لینک زیر رو باز کنید و به جدولی که در انتهای صفحه هست برید و درصد قبولی های وکالت رو ببینید تقریبا همشون زیر 10 درصده
      كدام كانون را براي ثبت نام انتخاب كنيم؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      من الان بورسیه قوه قضاییه هستم و میتونم به راحتی و بدون ازمون ورودی قاضی بشم و در پایین ترین مرتبه 4 یا 5 میلیون حقوقشه ولی این قدر قوانین خلاف شرع و اخلاق داریم که حالم به هم میخوره به نحوی که میخوام انصراف بدم !!!!!!!!!!!!!!! جالبه بدونی که من یک سال رتبه 3 رقمی کشوری شدم (900 کشور و 400 منطقه ) شدم چیزی که شاید شما حاضر باشی 10 میلیون بدی تا این رتبه رو بیاری ولی با این رتبه یک سال وایسادم تا حقوق قبول بشم سال بعد دو رقمی شدم ( 58 منطقه و 87 کشور ) و قبول شدم امسال هم رتبه تک رقمی ( رتبه 2 )ارشد حقوق شدم ولی با این همه تلاش میخوام در بیام و جالبه اگر در بیام باید بیش از 30 میلیون خسارت بدم در حالی همچین پولی هم ندارم و تا پول رو ندم مدرک بم نمیدم و هزار گرفتاری دیگه حالا با این همه زحمت میخوام در بیام و این همه مصیبت بکشم دیگه خودت بفهم چقدر قوانینمون بد و غیر اخلاقی هستند !!!!!!!!!!!!!! ( یک توضیح تا دیشب دوست من با این ایدی میومد و گفت یک چیزهایی راجع من گفته از این به بعد من با این ایدی میام اگر تعارضی بین پست های قبلی من با این پست هست به همین دلیله )
      آهان از قوانینش خوشت نمیاد پس
      اعصاب میخواد واقعا...

واوو خیلی خوبه
      از آشناییتون خوشحالم

پس حقوق واقعا سخته شرایطش...

آهان اوکی

ببخشید مزاحم شدم
      بازم ممنون

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آهان از قوانینش خوشت نمیاد پس
      اعصاب میخواد واقعا...

واوو خیلی خوبه
      از آشناییتون خوشحالم

پس حقوق واقعا سخته شرایطش...

آهان اوکی

ببخشید مزاحم شدم
      بازم ممنون
      من خودم به شخصه از قوانین بدم میاد ولی به خاطر این به شما نگفتم که حقوق بده بلکه به خاطر دیگر شرایطش گفتم لینکی که در پست قبلی فرستادم رو باز کنید و ببینید چقدر درصد قبولی ها کمه تقریبا همش زیر 10 درصده

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      من خودم به شخصه از قوانین بدم میاد ولی به خاطر این به شما نگفتم که حقوق بده بلکه به خاطر دیگر شرایطش گفتم لینکی که در پست قبلی فرستادم رو باز کنید و ببینید چقدر درصد قبولی ها کمه تقریبا همش زیر 10 درصده
      بله دیدم...
      رفته رفته شانس قبولی تو اکثرشون کم شده!

بعد این کانون یعنی چی؟
      یعنی مثلا تو کانون قزوین قبول شی اونجا باید دفتر بزنی؟!

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله دیدم...
      رفته رفته شانس قبولی تو اکثرشون کم شده!

بعد این کانون یعنی چی؟
      یعنی مثلا تو کانون قزوین قبول شی اونجا باید دفتر بزنی؟!
      بله اونجا باید بزنی

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام پدر خودِ من خودشو برای قضاوت کشت تا قبول شد حالا حقوقش به 4 هم نمیرسه ولی فامیلمون که وکیله همون سال اول ماشین و باغ و همه چیزش جور شد
      از نظر میزان درآمد حرف نداره فقط یه مشکلی هست
      اون اینکه تو می ری از یک قاچاقچی دفاع می کنی و اون پولی رو که از راه قاچاق به دست آورده به تو میده نمیگم حرومه پول تو ولی یه حالیه
      یا از یک آدم کش دفاع کنی
      یا یک متجاوز
      اگر بتونی با خودت کنار بیای اتفاقا دردسری هم نداره

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1st نمایش پست ها
      سلام پدر خودِ من خودشو برای قضاوت کشت تا قبول شد حالا حقوقش به 4 هم نمیرسه ولی فامیلمون که وکیله همون سال اول ماشین و باغ و همه چیزش جور شد
      از نظر میزان درآمد حرف نداره فقط یه مشکلی هست
      اون اینکه تو می ری از یک قاچاقچی دفاع می کنی و اون پولی رو که از راه قاچاق به دست آورده به تو میده نمیگم حرومه پول تو ولی یه حالیه
      یا از یک آدم کش دفاع کنی
      یا یک متجاوز
      اگر بتونی با خودت کنار بیای اتفاقا دردسری هم نداره
      البته برخی از وکلا اینطوری درامدشون اینطوری برخی وکلا به میلیون هم نمیرسه در امدشون شما برای انتخاب رشته باید هر دوگروه روببینید

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط U N I V E R S E نمایش پست ها
      بجز وکالت،بقیه ی شغل های رشته ی حقوق، چیا هستند؟ اگه از مشاغل دیگه ش هم میدونین ممنون میشم یه توضیح در موردشون بدین======== آخه این روزا تا اسم حقوق میاد، همه به وکالتش فکر میکنن
      سلام دوست عزیز
      وکالت بسیار بسیار از حیث گستره کاری و بازار کار خوبی داره مخصوصا در جایی مثل تهران که کلان شهر است و تراکم بالای پرونده رو شاهد هستیم و البته مرکزیت بسیاری از شرکت ها و سازمان های تجاری، به عنوان مثال اگر شما وکیل پایه یک باشی(دوره کارآموزی دوساله رو زیر نظر وکیل مجرب طی کرده باشی) میتونی به راحتی نمایندگی حقوقی و استشار حقوقی یک سازمان تجاری مثل بانک و کشتیرانی و یا یک شرکت تجاری پردرامد مثل هلدینگ ها یا شرکت های بازرگانی کارکشته رو بگیرید که بطور متوسط کمتر از ۲۰ الی ۴۰ میلیون تومن در ماه به نحو ثابت داشته باشی طبعا این در صورتی هست که شما خوب به قوانین حقوقی و تجاری مسلط باشی تا در کارت به مشکل نخوری ضمنا این در حالی هست که اکثر این سازمانهای تجاری به صورت پاره وقت وکیل استخدام میکنن، پس وقتی به حقوق و شغل وکالت فکر میکنی لزوما به اینکه در دفترت نشستی و منتظر ارباب رجوعی فکر نکن باید همیشه به فکر پیدا کردن راه های دیگه برای گسترش کارت و درامدت باشی...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن