خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

Question پرستاری یا علوم آزمایشگاهی ؟

سلام دوستان
      من بین علوم آزمایشگاهی و پرستاری موندم ، میشه دوستانی که این رشته ها رو میخونن لطف کنن و راهنماییم کنن.
      از نظر
      1 - جایگاه اجتماعی و پرستیژ
      2- درآمد
      3- بازار کار
      4- محیط کار
      5 - ادامه تحصیل و ارزش ادامه تحصیل
      این دو رشته رو مقایسه کنید .
      دردی که انسان را به سکوت وا میدارد،
      بسیار سنگین تر از دردی ست که انسان را به فریاد وا میدارد...!
      و انسانها فقط
      به فریاد هم میرسند،
      نه به سکوت هم...!

فروغ فرخزاد

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازار کار پرستاری خیلی خیلی خیلی از علوم ازمایشگاهی بهتره
      میتونید ی کار دانشجویی خوب بهم معرفی کنید؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پرستاری هم کار بهتری داره ، هم حقوق بالاتری ، استخدام هم مطمئنا داره

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حقوق هر دو نهایت تا 1500 میره
      بستگی به شرایط روحیت داره
      که کار پرستاری و پانسمان خراشیدگی و... رو روحیه اشو داری یا
      علوم ارمایشگاه کار با خون و ادراد و......
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      1 -پرشتیژ آزمایشگاه در ایران بالاتر از پرستاریه.
      2- درآمدشون با مدرک کارشناسی یکیه تقریبا
      3- پرستاری خیلی بهتره.
      4- بستگی داره.
      5 - در صورت ادامه تحصیل،علوم آزمایشگاهی خیلی بهتر از پرستاریه.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در مورد بدست آوردن زودتر بازار کار پرستاری بله اولویت داره اما در مورد درامد اگر بتونید دکترای یکی از گرایشهای علوم آزمایشگاهی رو برای تاسیس آزمایشگاه بزنید البته قبلا باید از سه تخصص مختلف سه نفر + پزشک پاتولوژیست امتیاز رو میگرفتند که دنبال تغییرش بودن نمیدونم به کجا رسید قطعا درامد علوم آزمایشگاهی بهتره و محدودیت نداره مثل پرستاری.
      ضمنا در مورد تفاوت علوم آزمایشگاهی در ایران و سایر کشورها فقط د ایران علوم آزمایشگاهی اجازه کار بالینی داره یعنی همین کارهای که میبینید ولی در هیچ کجای دنیا به علوم آزمایشگاهی اجازه چنین کاری نمیدن فقط میتوه ریسرچ و تدریس داشته باشه.(_اینم محض آینده و برنامه ریزی بلند مدت گفتم)
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از وقتی این وزیر بهداشته اومده شدیدا وضع پرستارا خوب شده اونایی که استخدامن 2500 حقوق دارن ماهیم 1500 کارانه دارن تازه این با 144 ساعت کاره بماند که شیفت اضافه تو بیمارستانای خصوصیم میدن.ولی پزشکای عمومی اونایی که استخدامن حال میکنن 120 ساعت کار میکنن که 5تا شیفت 24 ساعته میشه 12 تومن با کارانه میگیرن بقیشم میرن مطب.حالا نیاید حمله کنید بگید پزشکا بیکارن بدبختن و فلان چیزی که دارم میبینمو میگم.حالا متخصص طب اورژانس اوردن 3تا ماهی 45 تومن حقوقو کارانه میدادن قهر کردن رفتن.برشون گردوندن ماهی 80 تومن دارن میدن بهشون.رفیقم کارگزینیه بیمارستانه فیشای حقوقیشونو میاره میبینیم حسرت میخوریم.کلا 70 درصد در امد بیمارستانو باید کارانه بدن به دکترا.الان من بیهوشیم ولی اورژانس 115 کار میکنم البته استخدام رسمی هستم ماهی 2500 میگیرم و ماهی 300 کارانه دم وزیر بهداشت گرم ولی ببینید چقد تفاوته بین ما و دکترا .
      ?

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      از وقتی این وزیر بهداشته اومده شدیدا وضع پرستارا خوب شده اونایی که استخدامن 2500 حقوق دارن ماهیم 1500 کارانه دارن تازه این با 144 ساعت کاره بماند که شیفت اضافه تو بیمارستانای خصوصیم میدن.ولی پزشکای عمومی اونایی که استخدامن حال میکنن 120 ساعت کار میکنن که 5تا شیفت 24 ساعته میشه 12 تومن با کارانه میگیرن بقیشم میرن مطب.حالا نیاید حمله کنید بگید پزشکا بیکارن بدبختن و فلان چیزی که دارم میبینمو میگم.حالا متخصص طب اورژانس اوردن 3تا ماهی 45 تومن حقوقو کارانه میدادن قهر کردن رفتن.برشون گردوندن ماهی 80 تومن دارن میدن بهشون.رفیقم کارگزینیه بیمارستانه فیشای حقوقیشونو میاره میبینیم حسرت میخوریم.کلا 70 درصد در امد بیمارستانو باید کارانه بدن به دکترا.الان من بیهوشیم ولی اورژانس 115 کار میکنم البته استخدام رسمی هستم ماهی 2500 میگیرم و ماهی 300 کارانه دم وزیر بهداشت گرم ولی ببینید چقد تفاوته بین ما و دکترا .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      2500 میگین درآمد؟
      توی شرایط فعلی خط فقر درامد 4 میلیون هست

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamanana نمایش پست ها
      2500 میگین درآمد؟
      میدونی که خیلیا فقط با یارانه زندگیشونو میگذرونن دیگه؟

فرستاده شده از Z3ِ من با Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamanana نمایش پست ها
      2500 میگین درآمد؟
      بچه زرنگ کجایی شما که دو نیم میلیون تومان براتون زیر خط فقر حساب میشه؟
      به زندگی و درآمد و کار و علایق هم احترام بزاریم، هرچی که هستیم و هر جایگاهی داریم برا خودمونه و هرکس که با زحمت و شرافت کار میکنه فارغ از درآمد بزرگه میخواد پیک موتوری باشه پاکبان باشه یا دکتر مهندس...

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اول ازهمه پزشکی وپزشکی وپزشکیولی ازبین پرستاری وعلوم آزمایشگاه قطعا پرستاری
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معلومه پرستاری

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اوضاع رادیولوژی چطوره بنظرتون؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن