خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستای خوب...من قراره سال 96 کنکور تجربی بدم به واسطه اینکه لیسانس برق دارم و اول باس خدمتم تموم شه بعدش دوباره شرکت کنم... چند تا سوال داشتم ممنون میم دوستان پاسخ بدن:

1) با منابعی که دارم که کتابای 90،91،92 هستن میتونم شروع کنم یا تغییرات این کتابا زیاد خواهد بود؟

2) با توجه به اینکه از دروس تجربی هیچی نمیدونم! و چون دو سال فرصت دارم چجوری برنامه دو ساله بریزم؟یعنی اول از درسای دوم شروع کنم به خوندن بعد سوم بعد پیش؟

3) برای شروع چه درسایی رو پیشنهاد میکنید؟خودم به ریاضی و فیزیک علاقه دارم اگه چهار درس رو بخونم تا آخر تابستون یعنی ریاضی،فیزیک،ادبیات،دینی خوبه؟البته این دروس حفظی رو داوم باس مرور کنم

4) هر گونه پیشنهادی دارین برای بهتر شدن برنامه ام با تشکرات قبلی استقبال میکنم!!

اگه از دوستان تجربی که میخان 96 کنکور بدن کسی هست باعث افتخارمه که تو این تاپیک باهاش در ارتباط باشم
      منابع عوض شدن منابعتونو عوض کنید 2چون دوسال زمان دارین الان بهتره تو تابستون زیست1 روبخوانید عربی1رو مرور کنید فیریک و ریاضی کلا ذوم دبیرستان رو کار کنید

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      روس حفظی رو کار نکنید
      ویرایش توسط Armin80 : 03 تیر 1395 در ساعت 18:52

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برنامه ریزی

نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستای خوب...من قراره سال 96 کنکور تجربی بدم به واسطه اینکه لیسانس برق دارم و اول باس خدمتم تموم شه بعدش دوباره شرکت کنم... چند تا سوال داشتم ممنون میم دوستان پاسخ بدن:

1) با منابعی که دارم که کتابای 90،91،92 هستن میتونم شروع کنم یا تغییرات این کتابا زیاد خواهد بود؟

2) با توجه به اینکه از دروس تجربی هیچی نمیدونم! و چون دو سال فرصت دارم چجوری برنامه دو ساله بریزم؟یعنی اول از درسای دوم شروع کنم به خوندن بعد سوم بعد پیش؟

3) برای شروع چه درسایی رو پیشنهاد میکنید؟خودم به ریاضی و فیزیک علاقه دارم اگه چهار درس رو بخونم تا آخر تابستون یعنی ریاضی،فیزیک،ادبیات،دینی خوبه؟البته این دروس حفظی رو داوم باس مرور کنم

4) هر گونه پیشنهادی دارین برای بهتر شدن برنامه ام با تشکرات قبلی استقبال میکنم!!

اگه از دوستان تجربی که میخان 96 کنکور بدن کسی هست باعث افتخارمه که تو این تاپیک باهاش در ارتباط باشم

سلام منم کارشناسی میکروبیولوژی دارم و میخوام برای کنکور 96 بخونم و میدونم ک کار سختی هس ولی خوشحال میشم ک با هم بتونیم برنامه ریزی خوبی داشته باشیم
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 09 مرداد 1395 در ساعت 19:25 دلیل: قانون 17 انجمن

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکوریهای 96 منم 96 کنکور دارم و به نظرم حتما به اینجا یه سری بزنید:

http://forum.konkur.in/thread43266.html

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.منم میخوام بعد از ۱۱ سال دوباره کنکور بدم .ارشد فیزیولوژی جانوری دارم ولی خیلی به پزشکی علاقه دارم اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چیکار کنم لطفا اگر شما یه برنامه ریزی خوب گرفتید مارو هم در جریان بزارید.شرایط من سخت تره چون یک بچه ۲ ساله هم دارم انشاالله کم نیارم و همتون هم موفق باشید

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      لطفا یک گروه تلگرام بزنید همه دور هم باشیم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی و زیست خیلی و فیزیک اندکی تغییر داشتن اگر از نظر مالی تامین هستید با دکتر افشار مشاوره خصوصی بگیرید اگر هم نه به سایتشون برید و فایل خهاشون که رایگانه رو دانل،د و گوش کنید

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تشکیل زندگی دادم و راضی هم هستم از شرایطم و از اینکه زندگیم دچار سکون بشه بیزارم من ۲۸ سالمه و فقط دلم میخواد به هدفم برسم چون مدرک ارشدم اصلا قانعم نکرد و ادامه دادن هم برای دکتری اون رشته واقعا وقت هدر دادنه چون اینجا برای این رشته ها رزش قائل نمیشن.جدای از اینها من واقعا به پزشکی علاقه دارم امیدوارم همه مخصوصا خانوما و مادران خانه دار مثل من موفق بشن چون هیچ وقت دیر نیست

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم ليسانس حسابداري دارم،بتازگي سربازي تموم كردم.
      امسال در كنار ازمون استخدامي ميخوام واسه كنكور تجربي بخونم . البته امسال در راستاي منابع ازمون استخدامي ميخوام رياضي، زبان، ادبيات و دين و زندگي عالي بزنم، دركنارش يخورده هم شيمي و زيست بخونم.
      هدفم دوساله هست

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Samaneh.m نمایش پست ها
      من تشکیل زندگی دادم و راضی هم هستم از شرایطم و از اینکه زندگیم دچار سکون بشه بیزارم من ۲۸ سالمه و فقط دلم میخواد به هدفم برسم چون مدرک ارشدم اصلا قانعم نکرد و ادامه دادن هم برای دکتری اون
      رشته واقعا وقت هدر دادنه چون اینجا برای این رشته ها رزش قائل نمیشن.جدای از اینها من واقعا به پزشکی علاقه دارم امیدوارم همه مخصوصا خانوما و مادران خانه دار مثل من موفق بشن چون هیچ وقت دیر نیست
      سلام عزیزم
      منم مثل شما هستم فقط نی نی ۲ ماهست.به نظرت میتونم بخونم.وقت کم دارم.البته برنامم برا ۹۷ هست ولی میخوام تلاشم کنم شاید امسال هم بشه.برنامه ریزیت رو به منم بگو.ممنون

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      االان بخوام بخونم برا سال دوم سوم پیش چاپ چه سالی باید بخونم؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیش اگر باشه 95-96 برای سال های قبل یکی یکی بیا عقب مثلا سوم 94-95 از هرکدوم یکی کم کک

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      منصفانه نیست شمایی که مدرک گرفتین با ما تو یه ازمون شرکت کنین و با هم رقابت کنیم !
      اصلا منصفانه نیست !
      از تمام دلتنگی ها
      از اشک ها و شکایت ها که بگذریم
      باید اعتراف کنم
      پدر و مادرم که می خندند خوشبختم...

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh111 نمایش پست ها
      سلام عزیزم
      منم مثل شما هستم فقط نی نی ۲ ماهست.به نظرت میتونم بخونم.وقت کم دارم.البته برنامم برا ۹۷ هست ولی میخوام تلاشم کنم شاید امسال هم بشه.برنامه ریزیت رو به منم بگو.ممنون
      حرفی ندارم ، کنکور مهم تر از زندگی و یه بچه کوچیک تر هست ؟

البته ببخشیدا جسارت نباشه ، موفق باشین
      از تمام دلتنگی ها
      از اشک ها و شکایت ها که بگذریم
      باید اعتراف کنم
      پدر و مادرم که می خندند خوشبختم...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh111 نمایش پست ها
      سلام عزیزم
      آفرین بر شما این کارتون در آینده به فرزندتون خیلی چیزها رو یاد میده بدون اینکه نیازی به گفتن باشه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن