خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فرصتی کوتاه برای تصمیمی بزرگ

1- از همین الان راجع به محتوای رشته ها ، سختی یاسادگی آنها توانایی ها ی فرد در گذراندن واحدها ،آزمایشگاه ها و کارگاه های آن،زمینه اشتغال شان ومیزان آشنایی خودتان و اطرافیان تان با آنها بررسی و مطالعه داشته باشید تا بتوانید تاحدی تصمیم خود را گرفته و در زمان انتخاب رشته بیشتر به انتخاب دانشگاه و شهر فکر کنید با توجه به وضعیت خود در آزمون های قلم چی و آمار واطلاعات موجود در سابت کانون تقریبا نتیجه شما در کنکور قابل پیش بینی است پس فرایند انتخاب رشته خود از الان شروع نمایید

2- مشورت را سرلوحه کار خود قرار دهید اول از همه باپدر و مادر و سپس با افراد مجرب در این زمینه مشورت نمایید

3- به ماندن در شهر خود به عنوان یک اصل بسیار مهم فکر کنید زیرا که در افزایش آرامش شما ووالدین تان و ایجاد در آمد در دوران تحصیل و سلامت زندگی شما تاثیر بسیاری دارد ویک رشته پایین تر در شهر خودتان را به یک رشته بهتر در یک شهر دور ترجیج دهید

4- به آمار و اطلاعات سال های گذشته و نیز اطلاعات مندرج در دفترچه انتخاب رشته و اقبال عمومی راجع به رشته ها توجه کنید واز تکنیک های مهم در انتخاب رشته مانند هم ارزش بودن تمام انتخابات و مرتب کردن رشته هابر اساس ترجیح و نه علاقه و و نیز جایگاه رشته های خاص و نیمه متمرکز در برگه انتخاب رشته و اجبار در خواندن رشته های روزانه در صورت قبولی وموضوعاتی مانند آن توجه کنید

5- به وضعیت شغلی نزدیکان خصوصا پدر و مادر خواهر وبرادر، دایی و عمو وسایر بستگان نزدیک توجه کنید و حتی المقدور رشته هایی راانتخاب کنید که زمینه اشتغال شان در اطرافیان فراهم باشد و نزدیکان نسبت به آنهامطلع باشند

6- طوری انتخاب رشته کنید که هم رشته های انتخابی رادوست داشته و هم نهایتا در آنها قبول شوید

7- در طول انتخاب رشته با کمک تکنیک ها و روش های درست انتخاب رشته و مشاوره با اولیاء وپشتیبان و یا مشاورتان انتخاب فنی و درستی را انجام دهید تا در بهترین رشته ممکن قبول شده و بعدا نیز پشیمان نشوید
      مشاور

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون از artim عزیز !

یه سوال !
      این دفترچه های اتخاب رشته پارسال رو بگیریم مطالعه کنیم ؟ یا عوض میشن ؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasul.professional نمایش پست ها
      ممنون از artim عزیز !

یه سوال !
      این دفترچه های اتخاب رشته پارسال رو بگیریم مطالعه کنیم ؟ یا عوض میشن ؟

کد رشته هاش که ممکنه عوض باشه
      اما کلیت انتخاب رشته همون بگیر اما دفترچه جدید هم اومد بگیر بخونش
      پیشنهادم اینه رشته های مورد علاقه ات رو بری سرچ کنی دربارش اطلاعات به دست بیاری
      خواهش
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      کد رشته هاش که ممکنه عوض باشه
      اما کلیت انتخاب رشته همون بگیر اما دفترچه جدید هم اومد بگیر بخونش
      پیشنهادم اینه رشته های مورد علاقه ات رو بری سرچ کنی دربارش اطلاعات به دست بیاری
      خواهش
      کلا گیج شدم دادا !

این هفته کار دارم ! هفته بعد میرم پیش یه مشاور خوب ! حضوری یکم صحبت کنم باهاش ! و اطلاعات جمع کنم !

چون الان نمیدونم اولیتم دانشگاه باشه شهر باشه یا رشته باشه !!

کسی رو تهران کرج سراغ ندارن دوستان واسه انتخاب رشته و مشاوره حضوری ؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasul.professional نمایش پست ها
      کلا گیج شدم دادا !

این هفته کار دارم ! هفته بعد میرم پیش یه مشاور خوب ! حضوری یکم صحبت کنم باهاش ! و اطلاعات جمع کنم !

چون الان نمیدونم اولیتم دانشگاه باشه شهر باشه یا رشته باشه !!

کسی رو تهران کرج سراغ ندارن دوستان واسه انتخاب رشته و مشاوره حضوری ؟
      اول رشته هاتتو سرچ کن اطلاعات بگیر فقط ام به حرف یه مشاور اکتفا نکن خودتو بگرد
      مشاور

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      18- در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)