خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

بچه ها این کنکور ازمایش 95 ها چه تاریخی بدرد تک ازمون دادن میخوره مثلا ای یارو قلمچی

اقا من تا سریع بدوم حفظ کنم بگید چه تاریخی میشه یک کنکور مناسب داد مثلا در 5 ماه اینده باشه یعنی اوخر پاییز
      من حوصله ندارم برا چیزی که اصلا معلوم نیست امده بشم پول بدم کنکور ازمایش شرکت کنم از طرفی خودم تو خونه و تو هاردم کلی کنکور دارم که از سرم داره گیج میره می خوا بینم رتبه و درجم چنده و تا الان سابقه نداشته یک مقدار درس اماده بشم برای یک کنکوری الا سال 1385 بود که همش یک 20 درصد ریاضی زدم وهمین ودرسای دیگه هم هیچی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حوصله نداری یعنی چی؟ اگه با این طرز فکر و این روحیه می خوای کنکور بدی که شرکت نکن به نظرم. اینا همه کمک می کنه به آماده شدنت برای کنکور، نه اینکه بگی چون معلوم نیست واسه کنکور آماده باشم نمی خوام آزمایشی شرکت کنم. کنکور قبول شدن انگیزه و تلاش زیادی می خواد اینطور که از پستت حس میشه انگیزه ی خاصی نداری.. کنکور هایی که تو هاردت داری زیاد کمکت نمی کنن بفهمی بین رقیبات چیکاره ای چون سال به سال هم سطح سوالا تغییر می کنه هم سطح بچه ها. باید همه تون با هم یه آزمون آزمایشی رو هم زمان بدی تا بفهمی چی به چیه. قلمچی به درد کسی می خوره که به قول خودشون آهسته و پیوسته بره جلو. بر خلاف چیزی که شاید خیلی ها فکر کنن، اگر به چیزایی که بهت میگن عمل کنی آزمون های قلمچی می تونن مفید باشن چون هر آزمون حجمش کمه و راحت میشه آدم خودش رو برسونه و معیار سنجش بدی هم نیست. اگه حال آزمون های زیاد قلمچی رو نداری می تونی آزمون های سنجش رو بنویسی که هم دیر به دیرترن و هم استاندارد کنکورن. من خودم برنامه ی زندگیم با سنجش بیشتر جور در میاد. ولی اولش گفتم که، اگه جدی و با انگیزه نیستی هیچ آزمون آزمایشی ای رو ننویس چون همونطور که خودت اشاره کردی پولت الکی حروم میشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)