خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 54
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

اونایی که ادعا دارن مشاورن بیان جواب بدن

من سال سوم دبیرستان موقع امتحان نهایی که بود تا نصف شب بیدار بودم. یعنی تا ساعت 3. صبح که میخواستم برم امتحان بدم بخاطر کم خونی و کم خوابی همش سرم گیج میرفت و چشام سیاهی میرفت جوری بود که اصن برگه امتحانی و مراقب و حتی دست و پای خودمم نمیدیدم.معدل کتبی دیپلمم شد 10.وارد پیش دانشگاهی که شدم معدل کتبیم شد 10و 76. مدرسه هم نرفتم.
      عشق پزشکیو خعلی داشتم کنکورمو خیلی بد دادم. غیر مجاز شدم. تصمیم گرفتم واسه کنکور 93 بخونم. تا 20 بهمن خیلی خوب کار کردم. 90 درصد کتابارو با انگیزه خوندمو تست زدم اومده بودیم تهران استراحت یه هفته ای یهو
      20 بهمن 92 یکشنبه ساعت 8 شب بود. داییم زنگ زد سقف خونتون ریخته پایین. منم همه ی امید و ارزوهام و کتاب تستام و جزوه هام نابود شدن. خیلی روحیم خراب شد از طرفیم کتابی نداشتم بخونم. از یه طرف اواره شدیم خونه ی فامیل. هر طرف وسایلمون یه طرف خودمون یه طرف. کنکور 93 دوباره غیر مجاز شدم.تصمیم گرفتم واسه کنکور 94 بخونم. از اول مهر شروع کردم به خوندن که بابام مریض شد حدود 7 ماه تو خونه فقط گریه ناله میشنیدم. بعد اونم نوبت مامانم شد که مریض شد و تو بیمارستان بالا سرش بودم. حالا کنکور 94 با هر بد بختی بود دادم. ادبیات و دینی بالای 50. زبان و عربی بین 10 تا 20. اختصاصیا بین صفر تا 10. حالا شما کی ادعات میشه هر سال رتبه میدی بیرون و اقای کنکوری راست میگی بیا به من بگو چیکار کنم . چطوری معدلمو جبران کنم؟ اگه شما عرضه داشتی منو پزشکی قبول کنی معلومه خیلی هنر کردی. اگه مردی بیا جواب بده.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      من سال سوم دبیرستان موقع امتحان نهایی که بود تا نصف شب بیدار بودم. یعنی تا ساعت 3. صبح که میخواستم برم امتحان بدم بخاطر کم خونی و کم خوابی همش سرم گیج میرفت و چشام سیاهی میرفت جوری بود که اصن برگه امتحانی و مراقب و حتی دست و پای خودمم نمیدیدم.معدل کتبی دیپلمم شد 10.وارد پیش دانشگاهی که شدم معدل کتبیم شد 10و 76. مدرسه هم نرفتم.
      عشق پزشکیو خعلی داشتم کنکورمو خیلی بد دادم. غیر مجاز شدم. تصمیم گرفتم واسه کنکور 93 بخونم. تا 20 بهمن خیلی خوب کار کردم. 90 درصد کتابارو با انگیزه خوندمو تست زدم اومده بودیم تهران استراحت یه هفته ای یهو
      20 بهمن 92 یکشنبه ساعت 8 شب بود. داییم زنگ زد سقف خونتون ریخته پایین. منم همه ی امید و ارزوهام و کتاب تستام و جزوه هام نابود شدن. خیلی روحیم خراب شد از طرفیم کتابی نداشتم بخونم. از یه طرف اواره شدیم خونه ی فامیل. هر طرف وسایلمون یه طرف خودمون یه طرف. کنکور 93 دوباره غیر مجاز شدم.تصمیم گرفتم واسه کنکور 94 بخونم. از اول مهر شروع کردم به خوندن که بابام مریض شد حدود 7 ماه تو خونه فقط گریه ناله میشنیدم. بعد اونم نوبت مامانم شد که مریض شد و تو بیمارستان بالا سرش بودم. حالا کنکور 94 با هر بد بختی بود دادم. ادبیات و دینی بالای 50. زبان و عربی بین 10 تا 20. اختصاصیا بین صفر تا 10. حالا شما کی ادعات میشه هر سال رتبه میدی بیرون و اقای کنکوری راست میگی بیا به من بگو چیکار کنم . چطوری معدلمو جبران کنم؟ اگه شما عرضه داشتی منو پزشکی قبول کنی معلومه خیلی هنر کردی. اگه مردی بیا جواب بده.

فیلمنامه نوشتی ؟
      اخه اتفاقاتش با هم جور در نمیاد
      مگه میشه تا این حد بدشانسی !
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Reali نمایش پست ها
      فیلمنامه نوشتی ؟
      اخه اتفاقاتش با هم جور در نمیاد
      مگه میشه تا این حد بدشانسی !
      باور نمیکنی بیا خودت از نزدیک ببین. میتونی از مریم بپرسی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خب مشکل واسه همه هست
      من ادعای مشاوره ندارم
      اما شاید کمک شد واست
      معدلتو با دیپ مجدد تو شهریور ماه روبه راه کن و از همین امروز بشین بخون واسه 95
      مشکلاتم واسه همه پیش میاد یکی کمتر یکی بیشتر
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا حتما باس پژشکی باشه؟
      دوما اینو بفرستید صدا و سیما فصل 4 ستایش هم تضمین میشه _(شوخی برای بهتر شدن روحیه )
      دپیلم مجدد بگیر
      بعدشم برا کنکور تلاشت رو بکن
      ویرایش توسط AmirMansour : 23 خرداد 1394 در ساعت 18:59

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینم حالا این دروغا که میگی راسته
      خیلی دیگه وضعت خیطه!!!
      حالا از بحث شوخی بگذریم برا جبران سابقه تحصیلی میتونی دیپلم یه رشته دیگه بگیری و برای اون وضعت که دیگه نمی دونم چیکار باید بکنی برو به بابا و مامانت بگو تا کنکور سال دیگه حق مریض شدن ندارید....
      ارزوی موفقیت برای خودت و سلامتی بستگانت
      روزی شیخی به خانه ای وارد شد و از در دیگر خارج شد...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      خب مشکل واسه همه هست
      من ادعای مشاوره ندارم
      اما شاید کمک شد واست
      معدلتو با دیپ مجدد تو شهریور ماه روبه راه کن و از همین امروز بشین بخون واسه 95
      مشکلاتم واسه همه پیش میاد یکی کمتر یکی بیشتر
      دیپلم مجدد کد سوابق تحصیلی جدید میدن واسش؟؟؟؟؟ نمیگن تو که دیپلم تجربی داشتی چرا با دیپلم ریاضی کنکور دادی؟؟؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina sad نمایش پست ها
      ببینم حالا این دروغا که میگی راسته
      خیلی دیگه وضعت خیطه!!!
      حالا از بحث شوخی بگذریم برا جبران سابقه تحصیلی میتونی دیپلم یه رشته دیگه بگیری و برای اون وضعت که دیگه نمی دونم چیکار باید بکنی برو به بابا و مامانت بگو تا کنکور سال دیگه حق مریض شدن ندارید....
      ارزوی موفقیت برای خودت و سلامتی بستگانت
      ​اگه خیلی دلت خنده میخواد برو تو اینه به قیافت بخند. من هیچ دروغی ندارم که بگم از سال 92 هم اینجام همه میشناسن منو .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMansour نمایش پست ها
      حالا حتما باس پژشکی باشه؟
      دوما اینو بفرستید صدا و سیما فصل 4 ستایش هم تضمین میشه
      دپیلم مجدد بگیر
      بعدشم برا کنکور تلاشت رو بکن
      ​هر وقت خواستم بفرستم با تو هماهنگ میکنم. جوجههههه. من گفتم مشاور. نگفتم رفتگر شهرداری

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      lمن نه مشاورم ونه ادعایی در این باره دارم.
      بابت اتفاق هایی هم که براتون افتاده و دست به دست دادن تا الان موفق نشین واقعا متاسفم.
      اما چیزی که این وسط هست از نظر منطقی بخواییم بهش نگاه کنیم کم بودن معدل دیپلم هست که با دیپلم مجدد میشه حل کرد.
      باقیش برمیگرده به هدف و علاقه تون که چقدر براتون مهم باشه , که مطمینم اگه واقعا براش وقت بزارین موفق میشین.
      همیشه بهترین نقش ها , به بهترین بازیگران تعلق دارد
      شاکی سختی های زندگی نباش
      شاید تو بهترین بازیگر خدا باشی
      .

11. Top | #11
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نمیخوام ناامیدت کنم ولی چون معدلت پایینه باید خیلی تلاش کنی خیلی جدا میگم یعنی درصدات نباید زیر 50 بیاد سال بعد هم ممکنه بشه 35 درصد ! باید خیلی درس بخونی چون الان معدل بالا کم نداریم
      اما شک نکن هدفت پزشکی باشه بهش میرسی البته با تلاش از همین تابستون هم شروع کن با قلم چی پیش برو نزار عمرت اینجوری تلف بشه بعدا خودت حسرت میخوری

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ​هر وقت خواستم بفرستم با تو هماهنگ میکنم. جوجههههه. من گفتم مشاور. نگفتم رفتگر شهرداری
      شما روحیتون خیلی خوبه کلا
      موفق باشید

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیپلم مجدد کد سوابق تحصیلی جدید میدن واسش؟؟؟؟؟ نمیگن تو که دیپلم تجربی داشتی چرا با دیپلم ریاضی کنکور دادی؟؟؟؟؟؟

نه نمیگن
      مشاور

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها

نه نمیگن
      یعنی اگر دیپلم تجربی داشته باشی با معدل 15 و دیپلم ریاضی بگیری با معدل 20 میتونی کنکور تجربی بدی با معدل 20 ؟؟؟؟

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrab07 نمایش پست ها
      یعنی اگر دیپلم تجربی داشته باشی با معدل 15 و دیپلم ریاضی بگیری با معدل 20 میتونی کنکور تجربی بدی با معدل 20 ؟؟؟؟

بله میشه صد درصد
      اما معدل مهم نیست
      تک تک دروست نمرانش مهم اند
      شما میتونی شیمی و بقیه درسا مشترک رو خوب پاس کنی تا کمکت کنه
      مشاور

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)