خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

راهنمایی در مورد تدریس کلاس ریاضی در اموزشگاه ها

سلام بچه های گلم
      خوبین؟
      بچه ها در استان بوشهر و شهرستان برازجان زندگی میکنم!
      دوستم زبانش خوبه بلده البته هیچ مدرکی نداره ها کلاس زبان رفته و بلده الان در آموزشگاه های شهرستان تدریس زبان میکنه(اینو گفتم که بدونید اموزشگاه های اینجا مدرک نمیخوان فقط بدونن بلدی کافیه!)
      من ریاضیم خوبه و تقریبا یاد همه دوستام و آشناها میدم حتی تو دانشگاه همه بچه ها میان پیش من(البته یوقت فکر نکنید که دارم تعریف میکنم خیلی از من بهتر هم هستن)!
      اینم فکر نکنید که ریاضی یاد دوتا دوستم دادم الان میگم مخ ریاضیم خخخخ
      یه زمانی تو اموزشگاهی درس میدادم ولی موقع دانشگاه سرم شلوغ شد و نتونستم برم البته یه تجربه دوماهی بود و هیچ تجربه دیگه نداشتم واسه همین از بچه ها الان کمک میخوام!الان باز میخوام برم ولی میخوام پامو قوی تر بردارم و با مدرک برم.
      میخواستم برم تو آموزشگاه ها درس بدم دروس دبیرستان سال اول دوم سوم و چهارم.
      راستش فکر میکنم زبان و ریاضی یکم باهم فرق دارن دوستم که زبان درس میده شاید مدرک نخواد ولی حس میکنم ریاضی مدرک میخواد!میخواستم بدونم آموزشگاهی سایتی جایی چیزی نیست که برم مدرک تدریس ریاضی یا هم چین چیزی بگیرم که برم درس بدم!؟
      اگه کلاس ها برای گرفتن مدرک تو شهر های تهران و شیراز هم باشه مشکلی نیست و میتونم برم و مدرکش بگیرم!
      لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم کجا برم مدرکی چیزی بگیرم؟
      و کلا کسی هست که بخواد مثل من اینکار کنه یا کرده باشه؟راهنماییم کنه از کجا شروع کنمو چیکار کنم که پام به تدریس تو آموزشگاه ها باز شه؟!
      یا اصلا اگه کسی اینجوری مثل من تدریس میکنه بگه چیکار کنم که منم برم تدریس کنم؟آخه دوماهی که تدریس کردم خواستم برم جای دیگه هم تدریس کنم که ازم مدرک خواستن و نشد برم!
      مرسی بچه ها
      منتظرم
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها کسی نیست جواب بده!؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آقا نبود؟
      کسی نیست!؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)