خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 101 از 101 نخستنخست ... 91100101
    نمایش نتایج: از 1,501 به 1,515 از 1515
    1. Top | #1501
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alixmir نمایش پست ها
      سلام یه سوال مهم داشتم
      لطفا جوابمو بدید

من امسال کنکور دادم و قبول شدم دانشگاه مرکز استان ...
      ولی از رشتم راضی نیستم
      و میخوام با استفاده از کارنامه نهایی که هفت مهر میاد و کد رشته ها و محل قبولی الویت هایی پایین تر رو میده تغییر رشته بدم و منتقل شم شهر خودم

و در ضمن میدونم از رشته های شهر خودم روزانشو مجاز میشم

سوالم اینه که میشه تو همین مهر ماه انتقالی گرفت برا رشته دیگه ای

و ایا اون رشته اگه روزانه باشه میتونم تو شهر خودم روزانه تحصیل کنم یا شبانه محسوب میشم

و اینکه سطح دانشگاه شهر خودم به مراتب پایین تر از دانشگاهی هست که الان قبول شدم این تاثیر داره ؟؟؟؟؟
      ولی واسه یه شرایط خاصی باید همین مهر انتقالی بگیرم

لطفا لطفا لطفا جواب بدید ..... خیلی ممنونم

قابل توجه همه کنکوری های قدیمی و جدید گرفتن انتقالی بستگی به دانشگاه مبدا و مقصد داره و زمان درخواست الکترونیکی در چند ساله در دیماه و از طریق سایت سنجش امکان پذیره

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #1502
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پرسش و پاسخ های متداول آبان ماه کنکوریها و سومی ها

روش مطالعه و تقویت آیات دین و زندگی

روش مطالعه و تقویت ریدینگ زبان

بهترین استفاده از کلاس های تشریحی

ترمیم معدل ( لازم یا واجب ؟؟!1 )

نواقص DVD های آموزشی کنکور

تعدد منابع کنکور

جبران عقب ماندگی

کنترل اضطراب و استرس

www.alirezael.ir

3. Top | #1503
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون

4. Top | #1504
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.دانش اموز رشته ریاضی (پیش)هستم.استاد96کنکورمه.ازد وم دبیرستان درس نخوندم تاجایی که معدل پارسالم13شد.
      راستش میخواستم بدونم اگ ازالان شروع کنم با این شرایط و بنیه علمی ضعیف(زیست هم که نداشتیم پس صفرکیلومترم.)و رقابت زیاد میتونم 96 یکی از3رشته اصلی تجربی قبولی بیارم؟ زیست هم که نداشتیم پس صفرکیلومترم.
      اگ امکانش نیست بگین تا رو رشته خودم تمرکز کنم چون هم پایم خرابه و هم رقابت زیاد.

5. Top | #1505
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad77shoma نمایش پست ها
      سلام.دانش اموز رشته ریاضی (پیش)هستم.استاد96کنکورمه.ازد وم دبیرستان درس نخوندم تاجایی که معدل پارسالم13شد.
      راستش میخواستم بدونم اگ ازالان شروع کنم با این شرایط و بنیه علمی ضعیف(زیست هم که نداشتیم پس صفرکیلومترم.)و رقابت زیاد میتونم 96 یکی از3رشته اصلی تجربی قبولی بیارم؟ زیست هم که نداشتیم پس صفرکیلومترم.
      اگ امکانش نیست بگین تا رو رشته خودم تمرکز کنم چون هم پایم خرابه و هم رقابت زیاد.

سلام
      بچه هایی که به هر دلیل اونجور که باید شاید کار نکردند در سال قبل مسلما پایه درسی ضعیفی دارند ولی این دلیل نمیشه که این بچه ها دیگه موفق نشن
      امید خودشان از دست بدهند و ...
      بودن دانش آموزان قوی با پایه درسی و معدل عالی که در کنکور شل گرفتند و موفقیت از آنها دور شده و چه بسا بودند بچه هایی که تو شرایط مشابه شما با همت و کار زیاد به موفقیت رسیدند
      میخوام خشکه انگیزشی صحبت کنم ولی باور در برابر آینده خودت مسئولی
      اگر بخشی از راه درست نیامدی
      بقیه اش مونده ... کارت درست تمام کن
      میشه انشالله

www.alirezael.ir

6. Top | #1506
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام استاد عزیز

بنده 2 تا سوال داشتم:

1.من ب کامپیوتر و برنامه نویسی و اینطور مسائل علاقه زیادی دارم + تا بحال اطلاعات خوبی کسب کردم.
      راستش از سال اول دبیرستان گشتم دنبال رشته مناسب و IT رو انتخاب کردم و فهمیدم اگ کارت خوب باشه بازار کار خوبیم داره.
      ولی اطرافیان میگن ک: خیلیا هستن ک IT خوندن ولی بیکارن اما من باور دارم اگ تو همین رشته خوب کار کنم , کارم خودش میاد.نظر شما درباره این رشته چیه؟

2.برای قبولی در این رشته در دانشگاه های دولتی تهران حدودا باید رتبم تو چ رنجی باشه (منطقه یک هستم)?

سپاس بابت وقتیکه میزاید
      ویرایش توسط M0H4M4D.77 : 29 آبان 1395 در ساعت 20:14

7. Top | #1507
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M0H4M4D.77 نمایش پست ها
      سلام استاد عزیز

بنده 2 تا سوال داشتم:

1.من ب کامپیوتر و برنامه نویسی و اینطور مسائل علاقه زیادی دارم + تا بحال اطلاعات خوبی کسب کردم.
      راستش از سال اول دبیرستان گشتم دنبال رشته مناسب و IT رو انتخاب کردم و فهمیدم اگ کارت خوب باشه بازار کار خوبیم داره.
      ولی اطرافیان میگن ک: خیلیا هستن ک IT خوندن ولی بیکارن اما من باور دارم اگ تو همین رشته خوب کار کنم , کارم خودش میاد.نظر شما درباره این رشته چیه؟

2.برای قبولی در این رشته در دانشگاه های دولتی تهران حدودا باید رتبم تو چ رنجی باشه (منطقه یک هستم)?

سپاس بابت وقتیکه میزاید
      سلام

رشته هایی مثل مهندسی کامپیوتر و زیر شاخه هاش از یک دید که نیاز به سرمایه چندانی نداره و زمینه های کارآفرینی در آن زیاد پیدا میشه خیلی حاثز اهمیت است و شرایط کاری ویژه ای برای علاقه مندان داره
      لما از نظر اینکه فارغ التحصیلان این رشته از انواع و اقسام دانشگاه های کشور هستند و حتی از مجتمع های فنی مهندسی با گذران دوره هایی خاص می توانند کار کنند و .... بازارکارش در دو سه سال اخیر خیلی محدود و بسته اس و باید دید کار با چه نرف افزارهایی در بورس هست و با ایده های نوین ( استارت آپی ) به سمت این رشته ها اومد و خودت خیلی خیلی بروز نگه داری و براش وقت بذاری تا نتیجه بگیری
      الان نرخ بیکاری فارغ التحصیلان این رشته در بین مهندسی خیلی بالاست

www.alirezael.ir

8. Top | #1508
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دکتر

من پشت کنکوریم
      سال های زیادی کلاس زبان رفتم و از لحاظ درس انگلیسی مشکلی ندارم
      کنکور 95 زبان 89 زدم تو ازموناهم همیشه بالای 60 70 ه درصد زبانم(بدون مطالعه ی قبلی)

1.نظرتون چیه کلا انگلیسی رو از برنامم حذف کنم بزارم برا دوران جمع بندی(از عید ب بعد)(مث زمین)بخونم تو دو سه ماه جمع کنم؟

2.سوال دیگم اینه که من تو برنامه ی روزانم هر هفتا درس(4 تا اختصاصی و سه تا عمومی بجز انگلیسی)هست البته دربازه های زمانی کوتاه بطوری که روی هم حدود 11 الی 12 ساعت میشه در روز
      ب نظرتون این برنامه بهتره یا اینکه تعداد دروس رو کم و تایم هرکدومو افزایش بدم؟(البته منظورم از تایم حجم درسیه که اون روز میخونم چون همونطور ک خودتون گفتید برنامه ریزی حجمی بر زمانی بهتره)

ممنون میشم اگر پاسخ بدید
      ?Do you Dream while you sleep or is it an Escape from the horrors of reality
      ویرایش توسط MeisteR : 18 آذر 1395 در ساعت 10:37

9. Top | #1509
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeisteR نمایش پست ها
      سلام دکتر

من پشت کنکوریم
      سال های زیادی کلاس زبان رفتم و از لحاظ درس انگلیسی مشکلی ندارم
      کنکور 95 زبان 89 زدم تو ازموناهم همیشه بالای 60 70 ه درصد زبانم(بدون مطالعه ی قبلی)

1.نظرتون چیه کلا انگلیسی رو از برنامم حذف کنم بزارم برا دوران جمع بندی(از عید ب بعد)(مث زمین)بخونم تو دو سه ماه جمع کنم؟

2.سوال دیگم اینه که من تو برنامه ی روزانم هر هفتا درس(4 تا اختصاصی و سه تا عمومی بجز انگلیسی)هست البته دربازه های زمانی کوتاه بطوری که روی هم حدود 11 الی 12 ساعت میشه در روز
      ب نظرتون این برنامه بهتره یا اینکه تعداد دروس رو کم و تایم هرکدومو افزایش بدم؟(البته منظورم از تایم حجم درسیه که اون روز میخونم چون همونطور ک خودتون گفتید برنامه ریزی حجمی بر زمانی بهتره)

ممنون میشم اگر پاسخ بدید

سلام
      عید شما مبارک

1 . بهتره زبان کلا کنار نذاری و در حد هرشب یک درک مطلب و کلوز کار کنیذ

2 . تنوع درس در برنامه هرچقدر بیشتر باشه به شرط ساعت مطالعه و تست و تمرین زیاد خوبه و این باعث میشه تا کیفیت و تراکم در مطالعه بالا بره و ذهن هر لحظه از توان بیشتری که داره استفاده کنه و بالعکس آرامش تک درس در یک روز ذهن رو کند و حواس پرتی بالا و سرعت مطالعه و تراکم در مطالعه پایین میاره و این تناقض داره با یک روز کولاک کنکوری ما

برای همین تنوع درس کمتر و در خاص ترین شکل ممکن یک کتاب در روز فقط و فقط در شب های امتحان توصیه می کنیم که ب خاطر استرس مثبت امتحان کیفیت و حجم کار شما پایین نمیاد

توضیحات بیشتر در همایش های سایتم

www.alirezael.ir

10. Top | #1510
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دانلود فایل صوتی همایش 25 آذر 95ویژه سومی ها و کنکوری ها
      استان فارس: لامرد_گله دار_ مهر

_نحوه برنامه ریزی در امتحانات نوبت اول

_جبران عقب ماندگ های گذشته

_مباحث انگیزشی

لینک دانلود قسمت اول

www.alirezael.ir

11. Top | #1511
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما اقای افشار

فایل صوتی همایش 25 اذر رو گوش کردم واقعا ازتون ممنونم بایات صبحت های مفید وارزشمندتون
      خیلی انگیزه گرفتم تمام صحبتاتون در قیمت اول انگار واقعا محشر بود .
      من پشت کنکوری هستم ورشتم ریاضی هستش سال 95 کنکور تجربی شرکت کردم ولی رتبه ی خوبی کسب نکردم ودوباره استارت کارمو از مهرو زدم ولی تا اینجا که اومدم خوندم ولی ترازم زیاد جالب نیست مشکل من تست زدنه
      اوایل تعداد کمی تست میزدم به خوندنم شک داشتم همش دوست داشتم که بخونم ولی کم کم این عادتو گذاشتم کنار شروع کردم به تست زدن ولی ترازم زیاد تغییر چندانی نکرده ؟؟
      البته ازمون قبل بخاطر تست زیاد عمو می ها افرایش تراز در عمومی داشتم 4300 به 5000 رسیدم ولی در اختصاصی وضعیتیم خوب نیست و4300 هست
      الان که نزدیک ترم اوله نمیدونم چیکار کنم مطالبی که تا اینجا خوندم بلدم ولی همش به بخاطر کم کاری تستی نمیتونستم سوالات ازمون رو حل کنم
      برای ترم اول چیکار کنم که افزایش تراز داشته باشم؟؟
      در خوندن زیست کمی مشکل دارم مطالب کتاب رو میفهمم ولی وقتی تست حل میکنم همش شک دارم که جواب کدوم گزینه هست
      بعضی وقتا واسه جواب هایی که میدم انگار که استدلالی ندارم حتی اگه درست پاسخ بدم؟؟
      ببخشید که زیاد نوشتم عذر میخوام
      من هنوز امید دارم هنوز پشت کارمو دارم ))
      باتشکر از شما @afshar

12. Top | #1512
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام استاد.وقتتان بخیروخداقوت.استادمن امسال دومین باره که میخوام کنکوربدم ومعدل دیپلمم18.97ومعدل کتبیم16.31هست.استادمن پارسال هیچی نخوندم وحتی مدرسه هم نرفتم امابه لطف خداتونستم امتحانات خردادماه روپاس کنم ودردرسی مثل دین وزندگی نمره19.5روبگیرم.امااستاد رتبه کنکورم خیلی بدو55هزارمنطقه2شد.استادبه نظرتون من با16ساعت مطالعه در24ساعت میتونم به پزشکی سراسری روزانه برسم.باتوجه به اینکه تاالان هیچی نخوندم.ازتون عاجزانه درخواست میکنم که هرچه سریعترجوابم رابدهید.ممنون.
      ویرایش توسط ThinkeR : 11 دی 1395 در ساعت 16:25

13. Top | #1513
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عرض سلام و خسته نباشید.....یه سوال داشتم ...راستش توی زبان توی تست زنیش وقت کم میارم محصوصا روی ریدینگ ها و همین با عث میشه زبانو درصد کمی بزنم.......میخواستم ازتون کمک بخوام منبع کتاب یا تکنیکی بهم معرفی کنین که بتونه مشکلمو حل کنه

14. Top | #1514
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام استاد گرامی
      بنده پشت کنکوری تجربی هستم با میانگین تراز 7000 کانون
      یه سوال داشتم خدمتتون:
      من همه منابعم رو کار کردم تو همه درس ها برای پیش 1. میتونم برم و منابع جدید رو کار کنم که ترجیحا حرفه ای تر هستن؟
      (مثل فیزیک الگو یا زیست iq یا ریاضی خوشخوان) اونم تست زمان دار که دستمون برای آزمون راه بیفته؟
      ممنون از شما.

15. Top | #1515
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دکتر...من واسه نوروز اصلا شرایط درس خوندن داخل خونه رو ندارم و میخوام از اردوهای مطالعاتی نوروزی استفاده کنم اما نمیدونم به کدوم موسسه اعتماد کنم میشه لطفا بهم کمک کنید و اگر ممکنه یه موسسه رو معرفی کنید؟

صفحه 101 از 101 نخستنخست ... 91100101

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن