خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 114 از 114
    1. Top | #106
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم تا چندسال پیش که تنها منبع خبریم تی وی بود فک میکردم سال 88،چار نفرالکی اغتشاش کردن!

2. Top | #107
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه کشور ایرانی که الان هست رو دوست ندارین میتونین برین که امریکایی که دوست دارین. در ضمن من خیلی هم کشورم رو دوست میدارم و اگه امریکا گزینه روی میز شکسته اس رو اجرا کنه که غلط میکنه پا میشم میرم جبهه یه بمب اتم عمودی میزنم تل اریو سوراخ بشه

لاحَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ

من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو
      پیش من جز سخی شمع و شکر هیچ مگو
      سخن رنج مگو جز سخن گنج مگو
      ور از این بی‌خبری رنج مبر هیچ مگو

3. Top | #108
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz نمایش پست ها
      منم تا چندسال پیش که تنها منبع خبریم تی وی بود فک میکردم سال 88،چار نفرالکی اغتشاش کردن!
      جوری میگی منم انگار تنها خونه ای که تو ایران ماهواره داره شمایین؟تی وی؟من تو عمرم به جز برای فوتبال شبکه های ایرانو نگاه نکردم

4. Top | #109
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shirin.H نمایش پست ها
      اگه کشور ایرانی که الان هست رو دوست ندارین میتونین برین که امریکایی که دوست دارین. در ضمن من خیلی هم کشورم رو دوست میدارم و اگه امریکا گزینه روی میز شکسته اس رو اجرا کنه که غلط میکنه پا میشم میرم جبهه یه بمب اتم عمودی میزنم تل اریو سوراخ بشه
      بسیار توهم جالبی زدین
      همونطور که مردم در زمان شاهان پهلوی 50 سال مبارزه کردن تا بیرونشون کنن و از ایران بیرون نرفتن ما هم نمیریم...ما هم مثله امام علی که 25 سال سکوت کرد سکوت میکنیم تا موقع فریاد برسه
      ز ما اگه بتی شکست بت های تازه جاش نشست
      کاشکی بهمون ویزا میدادن میگفتن بفرما هر جا دوست داری برو...
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

5. Top | #110
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      آمریکا یک کشور آزاد برای تمامی انسانهاست
      حسن اللهیاری که یک روحانی شیعه اس در آمریکا شبکه داره و از شیعه دفاع میکنه
      شیعه ستیز تر از حسن اللهیاری نداریم ! آره آمریکا مهد آزادیه وقتی با لباس تشیع بیای به سنی فحش بدی , بعد سنی هم (بعضی هاشون) بخاطر توهینای اللهیاری میره داعش سر 100 تا شیعه رو میبره , چه دفاع جالبی میکنه اللهیاری و چه آزادی جالبی داره آمریکا !حرفای این حسن اللهیاری شده آمپول دوپینگ داعشی ها ! هر وقت دیدیدیمش داره بهمون , به مراجعمون , به رهبرمون فحش میده , آره خوب آمریکا قربون صدقه ی همچین آخوندی رو هم میره ! چرا که نه !

6. Top | #111
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

پیرامون صحبتای دوست خوبمel3rah1m

7. Top | #112
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینطور که من متوجه شدم ایران مهد صلح و دوستی هست و دیگر مناطق کره ی خاکی وحشیو الاغو حیوانو اینا.. درست فهمیدم؟
      و همینطور فهمیدم جمعیت بهشت باید حدود 80 میلیون باشه اگه همین الان همه چی تموم شه و اون 6 میلیارد میرن جهنم.. اینم درست فهمیدم؟؟

میگم اگه چیز دیگه ایی رو باید بدونم بگید روشن شم خو

8. Top | #113
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-ss1 نمایش پست ها
      اینطور که من متوجه شدم ایران مهد صلح و دوستی هست و دیگر مناطق کره ی خاکی وحشیو الاغو حیوانو اینا.. درست فهمیدم؟
      و همینطور فهمیدم جمعیت بهشت باید حدود 80 میلیون باشه اگه همین الان همه چی تموم شه و اون 6 میلیارد میرن جهنم.. اینم درست فهمیدم؟؟

میگم اگه چیز دیگه ایی رو باید بدونم بگید روشن شم خو
      هیچکی نگفته که جمعیت بهشت 80 میلیونه ما بحثمون یه چیز دیگست اما دلم نمیاد جوابتو ندم من خودم یکی از جهنمی ها هستم
      اما درباره حرف اول تون همه دنیا وحشی نیستن اما خب ببینید پلیس امریکا روزانه حداقل یه سیاه پوست رو میکشه اگه این جور باشه پلیس ایران باید روز یه کرد یا بلوچ یا ... رو بکشه ایا میکشه؟اگه کشت اون وقت من میگم دولت ایران هم مث امریکاست

9. Top | #114
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz نمایش پست ها
      منم پیشنهادکنم اول معنی بیانو بفهم بعد آزادیش!داری میگی نژادپرستی باز میگی آزادی بیان؟آمریکا یه کشوریه که جمعیت زیادی داره و سیاهپوستاشم زیادن خب ممکنه تعدادی از مردمش نژادپرست باشن که این به فرهنگشون بر میگرده واز یه طرفم حجم زیادی ازخلافکارای آمریکا سیاهپوستن خب طبیعیه که این تعداد کشته رو هم داده باشه،هرچند باید منبع این آماروارقامم مشخص باشه!ازادی بیان ینی اینکه مردمشون میان به خیابونا و هرچی دلشون خاست میگن اونم به هرکی ونیاز به مجوز ندارن...امیدوارم درکم به درکت رسیده باشه!

نمونه ای کوچک از رفتار مدعیان حقوق بشر جهان!
      http://forum.konkur.in/thread23817.html

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)