خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 114
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصلن چرا تا وقتی میتونیم صلح کنیم و جون هزاران بی گناهی که نون شبشونو به زور بدست میارن ازشون نگیریم،مرتب هی به طبل جنگ بکوبیم؟!ده آخه جنگ که بشه منو توی...رو میفرستن جلو خودشون که ازون بالاها مهندس ناظرن!حتی اگه بزرگترین ابرقدرت دنیام باشی جنگ چیز خوبی نیست....

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من ترجیح میدم با عشاق امریکا بحث نکنم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تادقایقی دیگر:
      تاپیک بسته شد!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      باعث افتخاره

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با وجود تحریم ها ساخت همچین موشکی واقعا کار بزرگیه
      در ضمن قرار نیست که توی جهان اول باشیم هر کشوری در حد توانایی های خودش مقایسه میشه و ایران هم با توجه به ظرفیت ها و شرایطی که داره تونسته همچین موشکی رو تولید کنه که خیلی از کشور های پیشرفته دیگه تواناییشو ندارن
      وقتی کنترل همه ی کشور ها دست امریکاست کاملا بدیهیه که تجهیزات نظامیش برتر باشه و بیاد سفینه هایی تولید کنه که مردم فکر کنن بشقاب پرنده های موجودات فضایی هست!!!
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      ولی اسرائیل خیلی قویه زمانی که از غزه روزانه 200 راکت پرتاب میشد فقط 4 یا 5 تاش از گند آهنین میگذشت
      منبع : .: نسيم - خبرگزاری بین المللی پیام کوتاه :. - ارائه پیش‌نویس جدید پیشنهادی آمریکا به شورای امنیت و تاکید بر خلع سلاح غزه/ سخنگوی حماس:هرگونه
      ارتش رژیم صهیونیستی در گزارشی تلویحا به ناکارآمدی "گنبد آهنین" اذعان کرد / به گزارش روزنامه صهیونیستی "جروزالم پست"، در بیانیه ارتش این رژیم آمده است: از نیمه‌شب گذشته ۵۳ راکت از غزه به اسرائیل شلیک شده؛ "گنبد آهنین" یک راکت را منهدم کرده است
      روزنامه صهیونیستی: از ۱۳۰ راکت شلیک شده، "گنبد آهنین" ۱۶ راکت را رهگیری کرد / "یدیعوت‌ آحارونوت" در گزارشی با اذعان تلویحی به ناکارآمدی این سامانه ضدموشکی نوشت: طی روز گذشته ۱۳۰ راکت به اسرائیل شلیک شده که گنبد آهنین تنها توانست ۱۶ راکت را رهگیری و منهدم کرد
      ارتش رژیم صهیونیستی: از زمان نقض آتش‌بس، ۲۳۱ راکت به اسرائیل شلیک شده است / به گزارش روزنامه صهیونیستی "جروزالم پست"، ارتش تلویحا ناکارآمدی سامانه ضد موشکی این رژیم را تایید و اعلام کرد: "گنبد آهنین" ۳۷ راکت را رهگیری و منهدم کرده است
      ارتش رژیم صهیونیستی تلویحا به ناکارآمدی "گنبد ‌آهنین" اعتراف کرد / پایگاه توئیتر رسمی ارتش این رژیم گزارش داد: شب گذشته ۷۴ راکت به اسرائیل شلیک شد که "گنبد آهنین" توانست هفت راکت را منهدم کند/ ما طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۸ نقطه از نوارغزه را هدف قرار دادیم
      تلویزیون رژیم صهیونیستی به ناکارآمدی گنبد آهنین اعتراف کرد/شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از بیانیه ارتش این رژیم اعلام کرد: از آغاز نبرد اخیر، ۲۸۴۰ موشک از سوی مقاومت به مناطق مختلف اسرائیل شلیک شده که تنها ۵۳۰ موشک توسط "گنبد آهنین" منهدم شده است
      رسانه صهیونیستی: از شب گذشته تاکنون ۲۵ راکت به اسرائیل شلیک شده است / "یدیعوت آحارونوت" گزارش داد: از مجموع ۲۵ راکت شلیک شده، تنها ۴ راکت (توسط گنبد آهنین) رهگیری شده است
      رسانه‌های صهیونیستی: گنبد آهنین در رهگیری موشک‌های فلسطینیان ناموفق است / به گزارش العهد، بسیاری از رسانه‌های صهیونیستی امروز "عدم کارایی سامانه دفاع موشکی گنبد آهنین در مقابله با موشک‌های مقاومت فلسطین" را در صدر اخبار خود قرار دادند
      "گنبد آهنین" تاکنون تنها ۴۰ راکت از ۲۲۵ راکت شلیک شده فلسطینیان را رهگیری کرده است / در گزارش روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارانوت" همچنین آمده است: از آغاز دور جدید حملات اسرائیل به غزه از شب دوشنبه، ارتش ۴۳۵ حمله علیه غزه ترتیب داده است
      منبع:شکست کامل سیستم دفاع موشکی گنبد آهنین در جنگ سوم علیه غزه - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency
      به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار گزارشی درباره جنگ علیه غزه اعلام کرد: سیستم گنبد آهنین تنها توانست 558 موشک از کل 3245 موشک گروه‌های مقاومت فلسطینی را که به سوی اسرائیل پرتاب شده را منهدم کند.

استاد حسن عباسی هم گفته که از 7 تا موشک فجر یکیشو گنبد آهنی زده ! 6/7 خورده. بعدشم گفت که موشک فجر موشکی با فناوری 50-60 سال قبله

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      افرین که اینقدر هوافضا مون تو این شرایط سخت تحریم و در صورتی که اکثر مخ های هوا فضا کشور دارن میرن خارج ببین چی ساختیم
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بله باز هم ایران قهرمان جهان شد.دیگه یکی دوتا علم مونده اونم به دست میاد.امریکام بدبخت شد با این موشک سریع.
      ?

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed735 نمایش پست ها
      مثلا گفتم خب داش
      منم خاستم باهات شوخی کنم داش
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      استدلالتون به نظر من اشتباه هست
      عربستان در سال 2014 بیش از 80 میلیارد دلار سلاح و تجهیزات نظامی خریده و در قدرت نظامیش به نظر من تجدید نظر بکنید
      ترکیه هم از نظر توان دفاعی واقعا بالا است
      اما پاکستانو موافقم با اینکه اتمی داره اما خیلی ضعیفه
      ولی اسرائیل خیلی قویه زمانی که از غزه روزانه 200 راکت پرتاب میشد فقط 4 یا 5 تاش از گند آهنین میگذشت
      خوب اخه کجای اسراییل قویه اگه قوی بود که از غزه و لبنان شکست نمیخورد .

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازهم به یاد سخن ماندگار امام (ره) افتادم
      امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند
      ویرایش توسط Mamad org : 19 اردیبهشت 1394 در ساعت 01:55

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      خوب اخه کجای اسراییل قویه اگه قوی بود که از غزه و لبنان شکست نمیخورد .
      اسرائیل غزه رو ویران کرد ... اگر حماس سپر انسانیشو نداشت و پشت مردم در غزه پنهان نمی شد مطمئن باش شکست بذار سختی میخورد
      حتی ایران هم اعلام کرد که در شهر غزه مقرهای حماس راکت پرتاب میکردن
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اسرائیل غزه رو ویران کرد ... اگر حماس سپر انسانیشو نداشت و پشت مردم در غزه پنهان نمی شد مطمئن باش شکست بذار سختی میخورد
      حتی ایران هم اعلام کرد که در شهر غزه مقرهای حماس راکت پرتاب میکردن
      عزیز جان از اسراییل از این بیشتر هم انتظار نمیره.هر چی داشت در توان گذاشت اما دریغ از پیروزی.اینم که کل غزه رو ویران کرد به این خاطر بود که زورش به حماس نرسید .در ضمن حماس پشت مردم مخفی نشد خود مردم غزه طرفدار حماسند.اسراییل جنایتکار جنگیه و باید محاکمه بشه.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      عزیز جان از اسراییل از این بیشتر هم انتظار نمیره.هر چی داشت در توان گذاشت اما دریغ از پیروزی.اینم که کل غزه رو ویران کرد به این خاطر بود که زورش به حماس نرسید .در ضمن حماس پشت مردم مخفی نشد خود مردم غزه طرفدار حماسند.اسراییل جنایتکار جنگیه و باید محاکمه بشه.
      من نمیخوام حملات اسرائیل رو توجیه کنم
      من در زمان حمله اسرائیل به غزه در فیس بوک یه گروه درست کردم به نام غزه در خون و اسرائیل رو محکوم کردیم
      اما حماس رو هم محکوم کردیم به دلیل قایم شدنش پشت مردم
      اسرائیل حملات هوایی و بمب باران زیادی به غزه داشت اماچرا ناکام موند در برابر حماس ...چون حماس دقیقا در بین مردم راکت می انداخت و هیچ نشانی از اردوگاه نظامی نبود که اسرائیل شناسایی کنه و اونجا رو بمب باران کاونجابه اشتباه مناطق مسکونی رو بمباران میکرد
      چرا اسرائیل در این همه بمباران مناطق راکت اندازی رو هدف نگرفت؟؟پاسخ مشخصه چون اونجاهارو پیدا نکرد
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نمیخوام حملات اسرائیل رو توجیه کنم
      من در زمان حمله اسرائیل به غزه در فیس بوک یه گروه درست کردم به نام غزه در خون و اسرائیل رو محکوم کردیم
      اما حماس رو هم محکوم کردیم به دلیل قایم شدنش پشت مردم
      اسرائیل حملات هوایی و بمب باران زیادی به غزه داشت اماچرا ناکام موند در برابر حماس ...چون حماس دقیقا در بین مردم راکت می انداخت و هیچ نشانی از اردوگاه نظامی نبود که اسرائیل شناسایی کنه و اونجا رو بمب باران کاونجابه اشتباه مناطق مسکونی رو بمباران میکرد
      چرا اسرائیل در این همه بمباران مناطق راکت اندازی رو هدف نگرفت؟؟پاسخ مشخصه چون اونجاهارو پیدا نکرد
      .تمام.
      ویرایش توسط milad475 : 19 اردیبهشت 1394 در ساعت 02:48

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)