خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

قبول نشدن در کنکور سراسری 94

سلام.
      من ترسم اینه که رشته مورد علاقه ام برق توی کنکور سراسری قبول نشم. ایا دانشگاه ازاد رشته برق با برق ملی فرق داره منظورم سطح علمی . تجهیزات اگه قبول نشدم مجبورم برم چون معدلم پایینه نمی تونم سال بعد صبر کنم ایا بنظر شما چطور؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از الان چرا به قبول نشدن فک میکنی فعلن حواست به کنکورت باشه و منفی فک نکن

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masudr نمایش پست ها
      سلام.
      من ترسم اینه که رشته مورد علاقه ام برق توی کنکور سراسری قبول نشم. ایا دانشگاه ازاد رشته برق با برق ملی فرق داره منظورم سطح علمی . تجهیزات اگه قبول نشدم مجبورم برم چون معدلم پایینه نمی تونم سال بعد صبر کنم ایا بنظر شما چطور؟
      بهترین کار اینه که الآن ماکزیمم تلاشتو بکنی و نتیجه رو واگذار کنی به خدا
      دانشگاه ملی هزینه ش بالاست، بنظرم دانشگاه آزاد برو اگه قبول نشدی !

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میخوای مدرکش با سراسری هم سطح باشه برو پردیس خودگردان
      فک نکنم معدل هم تاثیری بذاره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آزاد با سراسری در مدرک هیچ تفاوتی نخواهد داشت
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها
      آزاد با سراسری در مدرک هیچ تفاوتی نخواهد داشت
      اتفاقا از از مین تا اسمون فرق دارن
      شما بری سرکار با مدرک ازاد 100 تا سنگ جلو پات میندازن
      حالا با مدرک سراسری برو 100 گل جلو پات میریزن
      البته پردیس با سراسری یکیه نه ازاد

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masudr نمایش پست ها
      سلام.
      داداش من تو اين ١٨ سال زندگيم به يه نتيجه رسيدم! از هر چي بترسي سرت مياد!!! انرژي منفي نده اگه فك كني قبول نميشي پس نمي شي! چون سر جلسه هول ميكني كه من قبول نميشمو اين يه ماه آخر كنار ميخوني!
      فقط يك كار بكن!!! از امروز بشين وااااقعا درس بخون انرژي مثبت بده بگو من قبول ميشم! من رشته برق قبول ميشم من مي تونم كنكور ساده س! وقتي ميتوني با كمي سختي و شب بيداري سراسري بياري چرا اصلا به آزاد فكر ميكني؟؟؟ تو مي توني!!! ديگه هم نترس اگه بترسي واقعا قبول نميشي
      اميدوارم تونسته باشم كمكت كرده باشم
      موفق باشي

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هرینه تحصیل رشته برق در سراسری و ازاد چقدر تفاوت داره بچه ها؟

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      سراسري خييييلي كم پول ميدي
      اما آزاد زياد!
      به نظرمن الان به اين چيزا فكر نكن
      فقط بشين بخون شايد سراسري آوردي!

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من جای تو بودم می رفتم همون آزاد اگر قبول نمی شدم مگر اینکه واقعا علاقمند باشی و خیلی خوب کار کنی بستگی به شرایطت داره
      توی رشته های مهندسی دانشگاه خیلی مهم نیست البته نه اینکه مهم نباشه اما انقدر هم اهمیت نداره بیشتر پیدا کردن کار مهم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad202020 نمایش پست ها
      اتفاقا از از مین تا اسمون فرق دارن
      شما بری سرکار با مدرک ازاد 100 تا سنگ جلو پات میندازن
      حالا با مدرک سراسری برو 100 گل جلو پات میریزن
      البته پردیس با سراسری یکیه نه ازاد
      هیچ فرقی نداره
      آمار بالای فارغ التحصیلان به تعداد جایگاه شغلی نشون میده خیلی چیزهای مهم تر از نوع دانشگاه محل تحصیل فرد در اون دخیله که در این مقوله نمیگنجه
      اون مدرک ازاد و دولتی و اینها دقیقا مثل سوالات زیست کنکور 80 تا 85ه که نگاه میکنی الان میبینی چقدر کمدی بوده
      دیگه به اون صورت کارمند دولتی استخدام نمیشه که بخوان سنگ بندازن جلوی مدرک
      الان همه کارها و بخش ها به سمت خصوصی سازی داره میل میکنه و عملا تمام پرسنل قراردادی و پیمانی هستن و بیشتر کارها هم پیمانکاری
      متاسفانه

تنها تفاوت در اینه که آزاد حداقل ترمی 1.5 باید بدی ولی روزانه نه
      راستی شبانه هزینه ای برابر ازاد داره

نکته دیگه اینه که اگه خواستین فرار مغزها شین، ازاد تهران خیلی با فلان دانشگاه دولتی فرق نداره، معادل سازی میکنن بعد ازمون ازتون میگیرن، ازتون پروپزال و تحقیق میخوان و ...
      اغلب موارد بیشتر تمام موارد فارق التحصیل اینجا باید تعداد واحدهای مورد نظر اونها را بگذرونه و وارد مقطع بالاتر شه
      پ.ن:" بورسیه کاملا بحث جدایی داره که باید تا صبح براش بنویسم

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

ویرایش توسط N a v i d : 17 اردیبهشت 1394 در ساعت 00:35

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N a v i d نمایش پست ها
      هیچ فرقی نداره
      آمار بالای فارغ التحصیلان به تعداد جایگاه شغلی نشون میده خیلی چیزهای مهم تر از نوع دانشگاه محل تحصیل فرد در اون دخیله که در این مقوله نمیگنجه
      اون مدرک ازاد و دولتی و اینها دقیقا مثل سوالات زیست کنکور 80 تا 85ه که نگاه میکنی الان میبینی چقدر کمدی بوده
      دیگه به اون صورت کارمند دولتی استخدام نمیشه که بخوان سنگ بندازن جلوی مدرک
      الان همه کارها و بخش ها به سمت خصوصی سازی داره میل میکنه و عملا تمام پرسنل قراردادی و پیمانی هستن و بیشتر کارها هم پیمانکاری
      متاسفانه

تنها تفاوت در اینه که آزاد حداقل ترمی 1.5 باید بدی ولی روزانه نه
      راستی شبانه هزینه ای برابر ازاد داره

نکته دیگه اینه که اگه خواستین فرار مغزها شین، ازاد تهران خیلی با فلان دانشگاه دولتی فرق نداره، معادل سازی میکنن بعد ازمون ازتون میگیرن، ازتون پروپزال و تحقیق میخوان و ...
      اغلب موارد بیشتر تمام موارد فارق التحصیل اینجا باید تعداد واحدهای مورد نظر اونها را بگذرونه و وارد مقطع بالاتر شه
      پ.ن:" بورسیه کاملا بحث جدایی داره که باید تا صبح براش بنویسم
      این مهم نیست که شما در چه دانشگاهی درس می‌خوانید، مهم این است که آن دانشگاه چه اساتیدی دارد.
      طبیعی که در دانشگاه‌های دولتی نظارت بر روی اساتید و دانشجویان بیشتر و اساتیدی که انتخاب می‌شوند از لحاظ علمی و تجربی برتراند. بنابراین بخواهید یا نخواهید کیفیت دانشگاه دولتی را هیچ کجا ندارد.
      دقت کن که به این خاطر نیست که مثلاً آن‌ها سیستم آموزشی یا سرفصل بهتری دارند، نه همه چیز دست به دست هم داده تا آنجا بهتر باش مثلاً شما در آن محیط، افرادی را می‌بینید که همه مشتاق درس‌اند و این شما را ترغیب می‌کند که پر تلاش باشید اما در دانشگاه‌های رده پایین، اکثر افراد دنبال یک جمله‌اند: «استاد! خسته نباشید!» هر چه زودتر بتوانند خسته نباشید را به استاد بفهمانند و کلاس را تمام کنند، شادتراند!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازم میگم کسی که با معدل 18 از ازاد تهران فارغ میشه از کسی که با معدل 15 از سراسری تهران فارغ شده شانس کمتری داره در یک موسسه یا شرکت معتبر
      هیچ وقت داداش یه شریفی را با یه ازادی مقایسه نکن
      البته این حرفم قبول دارم که پول کمتر بگیر کار کن بیخیال مدرک که بعضی از شرکت ها طبق این قانون پیش میرن خوشبختانه یا بدبختانه
      اما داداش هیچوقت نگو فرق نداره
      ویرایش توسط Mamad org : 17 اردیبهشت 1394 در ساعت 01:18

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad202020 نمایش پست ها
      این مهم نیست که شما در چه دانشگاهی درس می‌خوانید، مهم این است که آن دانشگاه چه اساتیدی دارد.
      طبیعی که در دانشگاه‌های دولتی نظارت بر روی اساتید و دانشجویان بیشتر و اساتیدی که انتخاب می‌شوند از لحاظ علمی و تجربی برتراند. بنابراین بخواهید یا نخواهید کیفیت دانشگاه دولتی را هیچ کجا ندارد.
      دقت کن که به این خاطر نیست که مثلاً آن‌ها سیستم آموزشی یا سرفصل بهتری دارند، نه همه چیز دست به دست هم داده تا آنجا بهتر باش مثلاً شما در آن محیط، افرادی را می‌بینید که همه مشتاق درس‌اند و این شما را ترغیب می‌کند که پر تلاش باشید اما در دانشگاه‌های رده پایین، اکثر افراد دنبال یک جمله‌اند: «استاد! خسته نباشید!» هر چه زودتر بتوانند خسته نباشید را به استاد بفهمانند و کلاس را تمام کنند، شادتراند!

این هم درست نیست خرف شما
      من هم دولتی خوندم هم آزاد هم یک کشور دیگه
      استاد استاده، کسیه که (برای درسهای تخصصی )phd اون رشته را داره و درس میده
      دانشگاه دیگه مثل مدرسه نیست که دبیر و معلم داشته باشه
      هر استادی روش تدریس خودش را داره، یکی همه ازادن، یکی دو دقیقه دیر بیای دیگه راهت نمیده، یکی با 3 جلسه غیبت حذفت میکنه
      یکی هر جلسه کوییز میگیره
      همشون هم استادن، همین استاد تهران شمال درس میده بعد هم میره امیرکبیر
      مگه مثلا توی تهران چند تا phd عمران و سازه خوندن ؟

مهندس شریف فقط اسم داره بخواد توی ایرون کار کنه، فقط این میمونه براش "ای ول طرف شریف خونده" ولی از نظر حقوق و استخدام و ... کاملا یکسانن
      معدل 10 یا 12 یا 14 یا 20 هم تو ثبت نام فرقی نداره، مهم بند پ هستش که کی داره کی نداره، داشته باشی بهت میگن دکتر، تداشته باشی هم
      اما اگه شما تاکید دارین که فرق داره ما هم قبول میکنیم، چون اگه شما روی این اعتقاد باشین من یک هفته هم دلیل بیارم نمیتونم نظر شما را عوض کنم
      من فقط تجربه 10 سال تحصیل و کار از بعد دانشگاهم را گفتم

بند پ داشته باش، مدرکت از ازاد یا پیام نور علی اباد کتول با معدل 12 هم باشه میری سرکار ولی اگه نداشته باشی معدلت 20 شریف هم باشه نمیری سر اون کار ...
      تموم شد،

پ.ن: بعنوان کسی که حدود 10 سال از شما بزرکتره، اشتباه من را تکرار نکن، نشین و یکسال عمر خودت را تلف کن که بری دولتی، اون یکسال 10 سال بعد خیلی برات با ارزشتره
      پ.ن2: برای رزیدنتی (انشالله) ازت نمیپرسن دولتی بودی یا آزاد مهم قبولی توی امتحان و مصاحبست
      پ.ن3: توی همین اصفهان که دوست دارین برین دانشگاه من چند تا دکتر نامی و معروف خواستی معرفی میکنم که الان استادیارن و سخت ترین تخصص یعنی مغز و اعصاب دارن و عمومیشون نجف آباد بوده

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

ویرایش توسط N a v i d : 17 اردیبهشت 1394 در ساعت 03:15

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن