خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

یه سوال از امنحان نهایی

سلام یه سوال داشتم من از چند نفر شنیدم که امتحان نهایی رو باید واو به واو کتاب بنویسی و اگه فرق داشته باشه با کلیدش خط میزنن روش و قبول نمیکنن!!!ایا درسته؟؟؟یعنی اگه مفهوم رو برسونیم قبول نمیکنن؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خاک بر سر این نظام آموزش کشور ...... قبلنا بچه ها نهایت استرس رو دوره پیش دانشگاهی داشتن....الان این استرسه یکسال کشیده شده عقب (امتحان نهایی) ..... تا چند سال دیگه فک کنیم شاهد این هستیم که یه دانش آموز دبستانی پست میزاره که من برا امتحانم استرس دارم و تاثیرش برا کنکور چقدره و از این حرفا ......

اگه مطالب رو خوب فهمیده باشی و مفهوم برسونی، نمره میگیری .... اگه مشکلی پیش اومده بود ، اعتراض بزن، دوباره برگت رو تصحیح میکنن....خیلی کم پیش میاد بد صحیح کنند، اما این جور تصحیح کننده ها هستند ولی تعدادشون نادره(اینم از شانس خودته)!!!!!!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinah1377 نمایش پست ها
      سلام یه سوال داشتم من از چند نفر شنیدم که امتحان نهایی رو باید واو به واو کتاب بنویسی و اگه فرق داشته باشه با کلیدش خط میزنن روش و قبول نمیکنن!!!ایا درسته؟؟؟یعنی اگه مفهوم رو برسونیم قبول نمیکنن؟؟؟
      بستگی به دو چیز داره
      1)اکثر معلمایی که خودشون شاخ و قوی میدونن کاری به کلید ندارم
      2)ممکنه مثل دین و زندگی پارسال بشه که طبق اون چیزی که من از حدود 60 نفر پرسیدم همه گفتن احتمالا از رو کلسد تصحیح نشده چون اگه اونجور بود همه از جمله خودم نمره کمتری میگرفتیم
      در کل سعی کن تو دروس عمومی جوابات کامل باشه حتی اضافه هم بنویسی اشکالی نداره تازه بهتره
      اما درباره اختصاصی چرا باید واو به واو بنویسی یعنی حتی سوالایی که فرمول دارن نوشتن فرمول نمره مختص خودشو داره راه حل نمره مختص خودش و جواب پایانی نمره مختص خودش یعنی اگه همه چی درست باشه و فقط جواب پایانی غلط باشه به سهم خودش نمره کم میشه نه کلش
      بهتون پیشنهاد میکنم سوالای نهایی حداقل 90 به بعد رو کار کنید که موفق بشید.یا علی!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinah1377 نمایش پست ها
      اصلا اینطور نیست
      هر کی این حرفا رو میزنه یا اطلاع نداره یا میخواد شما رو ناامید کنه
      من خودم فکر میکردم دین و زندگی رو 19 میشم اما شدم 20
      چون مفهوم رو رسونده بودم
      اصلا زیر برگه ی راهنمای تصحیح برای دبیرا مینویسن که به دیگر جواب های درست نمره بدهید
      به هر حال اینا رو گفتم که نگران نباشید
      هر چی بهتر بنوسید جوابا رو خیالتون راحت تره
      پس خوب درستون رو بخونید و قدر فرصتتون رو بدونید
      مردم شهری که همه در آن می لنگند ,
      به کسی که در آن راه می رود می خندند .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran sp نمایش پست ها
      اصلا اینطور نیست
      هر کی این حرفا رو میزنه یا اطلاع نداره یا میخواد شما رو ناامید کنه
      من خودم فکر میکردم دین و زندگی رو 19 میشم اما شدم 20
      چون مفهوم رو رسونده بودم
      اره دقیقا من دینی پارسال با تصحیح خودم 13 میشدم دیگه نزدیک بود دیوونه بشم یکی از عواملی هم که باعث شد معدلم از 19/5 بیاد به 18/5 هم این بود با این امتحان روحیم خراب شد
      پیشنهاد میکنم اصلا برگه ها رو تصحیح نکنید که مث من میشید
      اما مفهوم رسوندن درباره اختصاصی بی معنیه تو اختصاصی باید حتی فرمول هم نوشته بشه اما یه خوبیایی هم داره مثلا من پارسال جبر 19/75 شدم اون 25 صدم رو به خاطر جواب اخر از کم شده مظمئنن برای این میگم خوبی چون اگه معلم خودمون بود دقیقا کل سوال رو خط میزد

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بــــستگی به مصحح داره!
      دبیر ریاضیمون میگفت یارو حسابان نهایی 19.5 اومده بوده و از دست خطش تشخیص دادم که دانش آموز خودمه براش 20 گذاشتم
      ...

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تصحیح فوق العاده (!) دین و زندگی 93 احتمالا به خاطر اعتراضاتی بود که به آموزش و پرورش شده بود!
      من به اندازه 3 نمره ننوشته بودم! یعنی خالی بود! علاوه بر اون ها با کلید که تصحیح کردم 2-3 تا سوال هم غلط نوشته بودم!!
      نمرم ام شده بود 18/5! خدا خیر بده مصححش رو!
      البته فکر نکنید که امسال هم اینجوری خواهد بود. شما تا اونجایی که میتونید سعی کنید جواب رو کامل بنویسید. تو اختصاصیا که از فرمول شروع میشه تا رسیدن به جواب آخر. هر قسمت نمره داره!
      تو عمومیا هم تا حد امکان متن کتاب رو بنویسید اما اگه دیدید نمیشه همون مفهوم رو برسونید کافیه. نگران نباشید. نمره میدن
      ویرایش توسط MahMoUoD : 12 اردیبهشت 1394 در ساعت 21:18

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یه نکته خیلی خیلی مهم اینه که حتما بعد از امتحان، جواباتون رو طبق کلید تصحیح کنید و نمرتون رو یه جایی یادداشت کنید. من خودم میخواستم این کار رو کنم اما یکی از رفیقام گفت این کار رو نکن چون اگه نمرت کم شده باشه، روحیه ت ضعیف میشه. رفت تا رسید زمان اعلام نتایج. اکثر بچه ها اعتراض زدن و به همشون هم حداقل حداقل 0/5 نمره اضافه شد اما من چون نمرم رو نمیدونستم، اعتراض نزدم و الان هم پشیمونم ...

نکته اخلاقی: حتما اعتراض بزنید

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بیستگی به مصححش داره
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)