خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      بچه ها چرا انقدر میگید فرهادیان بده ؟؟؟من 1بار برنامه فرصت برابرو دیدم خوشم اومد از تدریسش نمیدونم والا
      نظر شخصیه , منم تو همون فرصت برابر چند بار دیدم تدریس میکرد , کلا خوشم نیومد ولی دلیل نمیشه بد باشه.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HANA199665 نمایش پست ها
      به نظر من اگه امسال میخای کنکور بدی دیگه سراغ dvdنباش چون وقت گیره زیاد فرصت میخاد تا بری dvdببینی و نکته برداری کنی تو این زمان کنکور بهترین گزینه ای که باعث سر در گمی نمیشه خوندن کتاب درسی و نکاتی که قبلا استخراج کردیه +زدن تست های خارج و داخل 88به بعده
      آره میدونم وقت گیره..ولی مگه این dvd جمع بندی هارو واسه همین موقع ها نزدن؟؟!
      حالا به نظر شما همین کارایی که گفتینو بکنم کافیه؟؟یعنی میتونم 80 به بالا بزنم؟؟
      یه جورایی وسواسی شدم ..هی فکر میکنم نکته های مورد سوال رو بلد نیستم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Immortal King نمایش پست ها
      ای بابا

دو دلم کردی خدا نگذره ازت

این پک جمع بندی آفبا چطوریاس ؟ آمارشو بده پیلیز
      نمیدونم من نگرفتم تو فرصت برابر تدریس فرهادیان رو دیدم...من جامع های آفبا رو گرفتم خیلی خوب بود..واسه همین فکر میکنم فرهادیانم خوب باشه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M-Amin نمایش پست ها
      آره میدونم وقت گیره..ولی مگه این dvd جمع بندی هارو واسه همین موقع ها نزدن؟؟!
      حالا به نظر شما همین کارایی که گفتینو بکنم کافیه؟؟یعنی میتونم 80 به بالا بزنم؟؟
      یه جورایی وسواسی شدم ..هی فکر میکنم نکته های مورد سوال رو بلد نیستم
      اینطور میگن ولی با خوندنشون ادم سر در گم تر میشه
      همون کتابو با نکاتش بخونی کافیه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      فرهادیان خوب نیس . خیلی حاشیه میره. کرامت بهتره
      حاشیه میره دقیقا یعنی چی؟؟یعنی نکته های ترکیبی اضافی میگه که به کار کنکور نمیاد...چون نکته هایی که تو فرصت برابر میگه حرفا ایه

شما دیدی؟؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها چرا انقدر میگید فرهادیان بده ؟؟؟من 1بار برنامه فرصت برابرو دیدم خوشم اومد از تدریسش نمیدونم والا
      منم همین تدریسشو دیدم...همه نکته هارو ترکیب کرده بود..احساس کردم اینارو بلد باشم خیلی خوبه ..نمیدونم بازم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حاشیه میره دقیقا یعنی چی؟؟یعنی نکته های ترکیبی اضافی میگه که به کار کنکور نمیاد...چون نکته هایی که تو فرصت برابر میگه حرفا ایه

شما دیدی؟؟
      حس میکنم خارج از کتاب زیاد میگه . نمیدونم اگه دوست دارید ببینید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HANA199665 نمایش پست ها
      اینطور میگن ولی با خوندنشون ادم سر در گم تر میشه
      همون کتابو با نکاتش بخونی کافیه
      من تستای گاجو زدم..نکته هاشم مارک کردمو خوندم..کتابم حفظم..الآنم میخوام تست های کنکورو بزنم..کافیه؟؟

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      من عاشق فرهادیانم وحشتناک
      از درس دادن لباس پوشیدن و فنوتیپش کاملا خوشم میاد

مشکلی که اینجا هست اینه بر اساس نظریات شخصی حکم های زیادی صادر میشه متاسفانه
      قبلا هم گفتم، درست نیست چون از فرهادیان خوشم نمیاد مثلا کل مجموعه را ببرم زیر سوال

اتفاقا جمع بندی فرهادیان یکی از بهترین جمع بندی هایی هستش که تو بازاره به نظر من
      نمیاد از حفظ 4 تا نکته تکراری بگه و بره
      اتفاقا ایندفعه اومده ماهیگیری یاد بده و بره
      اینبار نمیذازه بیکار باشی، ازت میخواد خودتم شرکت کنی/
      میگه برو فلان صفحع را بهون، فلان صفحه قید توش را در بیار

به نظر من عالی بود
      تا اینجا باهاش خوندم و راضی بودم

خانم Itak شما که ندیدن جمع بندی فرهادیان را از کجا اینقدر با قاطعیت میگین که بده یا حالب نیست؟ چون ازش قبلا برنامه ای ممکنه دیده باشین و ممکنه ازش خشوتون نیومده؟/

من اصلا و ابدا حرفتون را قبول ندارم، نه چون فرهادیان خوشم میاد نه ابدا ... ادم از 150000 نفر خوشش میاد ولی نمیتونه بگن این خوبه و درس دادتش عالیه، من حرفتون را قبول ندارم چون ندیدهه دارین قضاوت میکنین
      مطمئن باشین اگه دیده بودین برناممه را و میگفتین قبول میکردم

یهتره این عینک قضاوت را از جشمهامون برداریم و کتاب را از روی جلدش قضاوت نکنیم

به هر حال @M-Amin عزیز اینی که از من از فرهادیان دیدم این بود، به نظر من خوب بود و من دوستش داشتم
      البته من دو هفته قبل کنکور هم حتما کرامت را هم میبینم چون اون هم به نظر من حرفهایی برای زدن داره

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

ویرایش توسط N a v i d : 11 اردیبهشت 1394 در ساعت 01:35

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N a v i d نمایش پست ها

قبلا هم گفتم، درست نیست چون از فرهادیان خوشم نمیاد مثلا کل مجموعه را ببرم زیر سوال

اتفاقا جمع بندی فرهادیان یکی از بهترین جمع بندی هایی هستش که تو بازاره به نظر من

به نظر من عالی بود

خانم Itak شما که ندیدن جمع بندی فرهادیان را از کجا اینقدر با قاطعیت میگین که بده یا حالب نیست؟ چون ازش قبلا برنامه ای ممکنه دیده باشین و ممکنه ازش خشوتون نیومده؟/

من اصلا و ابدا حرفتون را قبول ندارم، نه چون فرهادیان خوشم میاد نه ابدا ... ادم از 150000 نفر خوشش میاد ولی نمیتونه بگن این خوبه و درس دادتش عالیه، من حرفتون را قبول ندارم چون ندیدهه دارین قضاوت میکنین

به هر حال @M-Amin عزیز اینی که از من از فرهادیان دیدم این بود، به نظر من خوب بود و من دوستش داشتم
      البته من دو هفته قبل کنکور هم حتما کرامت را هم میبینم چون اون هم به نظر من حرفهایی برای زدن داره
      شما داری پس..چند تا دیسکه؟پس فرهادیانو به کرامت ترجیح بدم؟؟

یه سوال دیگه من کتابو حفظم..تستای گاج نقره ای رو هم زدمو نکته های ترکیبیشو خوندم..الآن دارم دریافت میخونم بعدم میخوام تست کنکور بزنم..کافیه به نظرت..با همینا میتونم زیست بالا 80 بزنم؟؟!
      ویرایش توسط M-Amin : 11 اردیبهشت 1394 در ساعت 04:30

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      شما داری پس..چند تا دیسکه؟پس فرهادیانو به کرامت ترجیح بدم؟؟

یه سوال دیگه من کتابو حفظم..تستای گاج نقره ای رو هم زدمو نکته های ترکیبیشو خوندم..الآن دارم دریافت میخونم بعدم میخوام تست کنکور بزنم..کافیه به نظرت..با همینا میتونم زیست بالا 80 بزنم؟؟!
      به نظر من دوتاش را ببین
      14 تا دیسکه آفبا

انشالله بالای 80ی با این روش

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N a v i d نمایش پست ها

به نظر من عالی بود

ممنون از انتقادتون
      ولی ببینین من نمیگم که کسی نگیره من فقط نظرم رو گفتم مطمعنا همیشه نظرات موافق و مخالف توی هر چیزی هست
      ولی خب من حرفتون رو قبول ندارم چون حرفتون عین این می مونه که من بخوام بین 4-5 تا معلم فقط یکی رو انتخاب کنم و مثلا از معلم اول و جلسه اول کلاسش خوشم نیومد نمیتونم که بگم حالا بذار 2 - 3 جلسه دیگه برم شاید این دفعه اینطور بود و بعدا بهتر بشه . مطمعنا وقتش نیس
      منم نمیتونم وقتی میدونم از روش این دبیر بدم میاد هزینه کنم که چرا ؟ چون ممکنه ایشون روشش بهتر بشه یا کلا عوض بشه چون نه حوصلشو دارم و نه وقتش و صد البته پولش رو
      مثلا همین آقای عمارلو هر سال کلی شاگرد داره ولی من یه دفعه توی شبکه اموزش دیدم و از تدریسش خوشم نیومد چون حوصلم سر میرفت تا میومدم یه جملش رو گوش بدم یهو میرفت جمله بعدی بدون اینکه جمله قبلش رو تکمیبل کنه خب مسلما من نمیتونم 300-400 تومن هزینه کنم و بگم شاید بهتر بشه روشش و برم آفبا رو بخرم
      پس چی کار میکنم؟
      میرم دی وی دی استادی رو که از همون اول از تدریسش خوشم اومد میگیرم عین کرامت
      ممنون از انتقادتون

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بچه ها جمع بندی کرامت بهتره یا جامعش؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من تستای گاجو زدم..نکته هاشم مارک کردمو خوندم..کتابم حفظم..الآنم میخوام تست های کنکورو بزنم..کافیه؟؟
      اره خارج و داخل رو بزن کلی نکته توپ یاد میگیری

15. Top | #30
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها جمع بندی کرامت بهتره یا جامعش؟
      تو جمع بندی فقط فصل های مهم گفته

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)