خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question دو سوال از نامعادله...

سلام عزیزان...
      دو تا سواله از نامعادله, یکیو حل کردم اما جواب تو گزینه ها نبود, گفتم بدم دست شما اساتید...
      یکیشم نتونستم حل کنم!

سوال 1:
      f1.gif
      سوال 2:
      f2.gif
      پیشاپیش ممنون از همگی...

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      سلام عزیزان...
      دو تا سواله از نامعادله, یکیو حل کردم اما جواب تو گزینه ها نبود, گفتم بدم دست شما اساتید...
      یکیشم نتونستم حل کنم!

سوال 1:
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: f1.gif
مشاهده: 35
حجم: 2.3 کیلو بایت
      سوال 2:

نام: f2.gif
مشاهده: 34
حجم: 1.4 کیلو بایت
      پیشاپیش ممنون از همگی...
      در جواب سوال 1 باید بگم که اول هر ترمی رو مساوی صفر باید قرار بدی و ریشش رو بدست بیاری ... ترم 2x-8 که ریشش 3 میشه ترم بعدی که اصلا ریشه نداره و همینطور ریشه های مخرج کسرو پیدا میکنیم بعد جدول تعینن علامت رو تشکیل میدیم و ....
      سوال دوم هم یبار حدود x رو برای (x+1)به توان دو بزرگتر از 9 رو بدست میاری که میبینی بینه -4 و 2 نیست و یبار حدود همون رو واسه عدد 36 بدست میاری که میبینی بین -7 و 5 هست .. اشتراک که بگیری از جوابها حدود ایکس بین 2 و 5 و از اونطرف بین -4 و -7 هست
      از دوستان عزیزی که این page رو میخونن اگر کسی سوالی از مفاهیم ریاضی و فیزیک داره بپرسه در حد توانم جوابشو میدم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      در جواب سوال 1 باید بگم که اول هر ترمی رو مساوی صفر باید قرار بدی و ریشش رو بدست بیاری ... ترم 2x-8 که ریشش 3 میشه ترم بعدی که اصلا ریشه نداره و همینطور ریشه های مخرج کسرو پیدا میکنیم بعد جدول تعینن علامت رو تشکیل میدیم و ....
      سوال دوم هم یبار حدود x رو برای (x+1)به توان دو بزرگتر از 9 رو بدست میاری که میبینی بینه -4 و 2 نیست و یبار حدود همون رو واسه عدد 36 بدست میاری که میبینی بین -7 و 5 هست .. اشتراک که بگیری از جوابها حدود ایکس بین 2 و 5 و از اونطرف بین -4 و -7 هست
      از دوستان عزیزی که این page رو میخونن اگر کسی سوالی از مفاهیم ریاضی و فیزیک داره در حد توانم جوابشو میدم
      ممنون برادر عزیز و ارجمند...
      سوال 1 جواب رو نوشته 7...من آوردم 0و3 اجتماع با 5 و مثبت بینهایت!شمام لطفا اون جواب آخریو بذار...
      سوال 2 جواب رو نوشته -8 که من خودمم حساب کردم این نیومد...الان جواب شما هم این نمیاد...

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون برادر عزیز و ارجمند...
      سوال 1 جواب رو نوشته 7...من آوردم 0و3 اجتماع با 5 و مثبت بینهایت!شمام لطفا اون جواب آخریو بذار...
      سوال 2 جواب رو نوشته -8 که من خودمم حساب کردم این نیومد...الان جواب شما هم این نمیاد...
      کی نوشته !!! -8 رو در معادله جایگزین کن میشه 49 !!! باید از 36 کوچکتر باشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کی نوشته !!! -8 رو در معادله جایگزین کن میشه 49 !!! باید از 36 کوچکتر باشه
      سیگما ایکسه ها...یعنی مجموع همه ایکس ها...

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سیگما ایکسه ها...یعنی مجموع همه ایکس ها...
      دوست عزیز راه حل مشخصه ... واسه حل اینگونه مسایل ... یکم دقت کن به حل من و اگه اشتباه کردم جاییش خودت اصلاحش کن !

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      vvv.jpg:سوال دوم قطعا همین جواب درسته که نوشتم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها

نام: vvv.jpg
مشاهده: 26
حجم: 39.6 کیلو بایت:سوال دوم قطعا همین جواب درسته که نوشتم

منم همینو آوردم دادا...اما نوشته بود -8 گفتم شاید یه جا بازه باز و بسترو اشتباه نوشتم...!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم همینو آوردم دادا...اما نوشته بود -8 گفتم شاید یه جا بازه باز و بسترو اشتباه نوشتم...!
      نه قطعا درسته شک نکن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سوال اول هم جوابش میشه بینهایت! چون یک بخش 5 تا بینهایت داره و مجموع این فاصله بینهایته.این سوال احتمالا خود طراح هم نتونسته حل کنه!!!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوال اول هم جوابش میشه بینهایت! چون یک بخش 5 تا بینهایت داره و مجموع این فاصله بینهایته.این سوال احتمالا خود طراح هم نتونسته حل کنه!!!
      دمت گرم! آقا سیاوش راه حلو گفت اما هرچی گفتم جواب آخرو بگو نگفت...من خودمم تو همین صفحه قبلیم نوشتم که 0و3 اجتماعش با 5 و بینهایت میاد که جوابش میشه بینهایت...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم همین جوابو دراوردم

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معذرت میخوام البته اگه جوابو کامل نگفتم ... سن که کمی بالا بره حوصله دست به قلم شدن آدم نداره .. ولی تا جایی که بتونم سعی میکنم جواب سوال همه دوستانو مفهومی بگم ... خیلی خوبه که دوستمون nakayama تویه انجمن سوالاشو مطرح میکنه .. تو یادگیری بقیه افرادم تاثیر مثبت میذاره

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      معذرت میخوام البته اگه جوابو کامل نگفتم ... سن که کمی بالا بره حوصله دست به قلم شدن آدم نداره .. ولی تا جایی که بتونم سعی میکنم جواب سوال همه دوستانو مفهومی بگم ... خیلی خوبه که دوستمون nakayama تویه انجمن سوالاشو مطرح میکنه .. تو یادگیری بقیه افرادم تاثیر مثبت میذاره
      نفرمایید قربان سن شما کی بالاست. دقیقا همین سوالا خیلی به یادگیری و البته مرور مطالب کمک میکنه . من تا حال خودم کلی یاد گرفتم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن