خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برا جمع بندی کی شروع کنم؟

سلام علیکم
      ببخشین شاید تکراری باشه این تاپیک ولی یه تاپیک درس حسابی نیس ک سوالارو بپرسیم حالا ب هر حال ببخشید دیگه اگه بوده من ندیدم

میگم من هی یه چیزی اذیتم می کنه من درسام رو حدودا تا آخرای اردیبهشت می تونم تموم کنم شاید 25 یا شایدم دیگه آخر اردیبهشت...
      رشته ریاضی ام به نظرتون جمع بندی رو از 1 خرداد شروع کنم دیر نیس؟
      من درسارو با همه ی تستو ..... دارم می خونم و هر کدومو دوبار ینی امروز ک 3 ساعت شیمی می خونم فردا 1 ساعت درس دیروز رو مرور می کنم با تستایی ک اشتبا زدم
      برا جمع بندی هم می خوام یه بار دیگه همه درسارو کامل بخونم و از تستاش فقط تستایی ک اشتبا زدم ک حدودا 2 یا 4 تا از 10 تا تسته...
      به نظرتون وقت میشه؟
      البته دور دنیا در 4 ساعتم فقط کنکورای 90 به بعد رو کار می کنم ک 8 تا میشه 8 روز صبح فقط وقتمو می گیره...

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nikolas نمایش پست ها
      سلام علیکم
      ببخشین شاید تکراری باشه این تاپیک ولی یه تاپیک درس حسابی نیس ک سوالارو بپرسیم حالا ب هر حال ببخشید دیگه اگه بوده من ندیدم

میگم من هی یه چیزی اذیتم می کنه من درسام رو حدودا تا آخرای اردیبهشت می تونم تموم کنم شاید 25 یا شایدم دیگه آخر اردیبهشت...
      رشته ریاضی ام به نظرتون جمع بندی رو از 1 خرداد شروع کنم دیر نیس؟
      من درسارو با همه ی تستو ..... دارم می خونم و هر کدومو دوبار ینی امروز ک 3 ساعت شیمی می خونم فردا 1 ساعت درس دیروز رو مرور می کنم با تستایی ک اشتبا زدم
      برا جمع بندی هم می خوام یه بار دیگه همه درسارو کامل بخونم و از تستاش فقط تستایی ک اشتبا زدم ک حدودا 2 یا 4 تا از 10 تا تسته...
      به نظرتون وقت میشه؟
      البته دور دنیا در 4 ساعتم فقط کنکورای 90 به بعد رو کار می کنم ک 8 تا میشه 8 روز صبح فقط وقتمو می گیره...
      شما جمع بندی رو حداکثر از یک هفته دیگه شروع کن در کنر جمع بندی درسای روزانه اتم بخون
      1 خرداد دیره
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه اینایی ک مونده خیلی زیاده و مهمه مثلا شیمی 3 و فیزیک 3 کاملا مونده:yahoo (4):
      ولی راحت می تونم تو دو هفته سوم رو بخونم و تموم میشه چون مثلا فیزیک پیش و شیمی پیش رو از روی گاج کامل کامل سه هفته طول کشید...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nikolas نمایش پست ها
      آخه اینایی ک مونده خیلی زیاده و مهمه مثلا شیمی 3 و فیزیک 3 کاملا مونده:yahoo (4):
      ولی راحت می تونم تو دو هفته سوم رو بخونم و تموم میشه چون مثلا فیزیک پیش و شیمی پیش رو از روی گاج کامل کامل سه هفته طول کشید...
      خب شما از هفته بعد جمع بندیتو شروع کن در کنارش اینها هم بخون
      و یادت باشه 100 درصد یادگیری 50 درصد مطالب بهتر از 50 درصد یادگیری 100 درصد مطالبه
      مشاور

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      تکراری
      جمع بندی

لطفا قبل از ایجاد موضوع جستجو کنید

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن