خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Angry توهین سایت عربستانی به مردم ایران...!

یکی از وب سایت‌های وابسته به دربار آل سعود در اقدامی تامل برانگیز با انتشار کاریکاتوری، به ملت ایران توهین کرد. در این کاریکاتور مردم ایران به صورت انسان‌های اولیه نمایش داده شده که باید محبوس باشند.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تقصیر خودمون که به این عربا رو دادیم البته منظورم عرب نیست بلکه السعوده ||

هیچ وقت یادم نمیره بعد جام ملت های اسیا که عراق تیم 10 نفره ما رو با یه یار دوپینگی تو ضربات پنالتی بردن | چی کار کردن

اون شب تو فیس بوک فدراسیون فوتبال عراق هر جور توهینی به ما شد یکیشون عکس گذاشته بود که ما شما رو هم تو فوتبال

له کردیم هم تو جنگ

بله خودمون بهشون رو دادیم

کسی ما رو مجبور نکرده که بریم دلار دلار بریزیم به حساب این ها واسه زیارت |
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کارمون به کجا کشیده که یه مشت وهابی که دختراشون رو زنده به گور میکردن حالا واسه ایرانیا که 7 هزار سال تمدن دارن دم دراوردن.واقعا ادم متاسف میشه.خداییش وقتشه بزنن سفارت عربستان رو بترکونن.در ضمن این بی عرضگی بعضی از مسیولان رو نشون میده اون از تجاوز به دو تا جوون که برای زیارت خانه خدا رفته بودن اینم از توهین به ملت.بایداقتدار نظامیمون رو بهشون نشون داد تا حالیشون بشه با کیا طرفن.
      ویرایش توسط milad475 : 29 فروردین 1394 در ساعت 00:37

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      کارمون به کجا کشیده که یه مشت عرب که دختراشون رو زنده به گور میکردن حالا واسه ایرانیا که 7 هزار سال تمدن دارن دم دراوردن.واقعا ادم متاسف میشه.خداییش وقتشه بزنن سفارت عربستان رو بترکونن.در ضمن این بی عرضگی بعضی از مسیولان رو نشون میده اون از تجاوز به دو تا جوون که برای زیارت خانه خدا رفته بودن اینم از توهین به ملت.بایداقتدار نظامیمون رو بهشون نشون داد تا حالیشون بشه با کیا طرفن.
      اقتدار نظامی ؟؟؟؟

همینکه ایران یه سال زائر نفرسته اقتصاد عربستان 300 هزار میلیارد دلار افت میکنه
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دست مردمه که برن یا نرن. کسی نمیتونه جلوی مردم رو برای زیارت بگیره.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نود درصد برا ریا میرن مکه ...
      یه عادم تحصیل کرده و فهمیده من تا حالا ندیدم بیشتر از یکبار بره , حالا یارو روستایی بی سواد هنوز از کربلا نیومده میره مکه, تو مکه فکرشه بره سوریه ....
      از ماست که بر ماست ., دولت هم بخواد, مردم فهمیده ما میگن دولت کفر میگه, خانه خدا نریم ؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هه ..

خُب معلومه ، کجا احترام واسمون مونده که پیشه یه مشت عرب مونده باشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه اینجوری که میگی نیست دوست عزیز

سفر مکه خوبه ولی یکبار

تمام کشور ها یکبار یا حداکثر دوبار میرن مکه ولی ایرانی ها نه اینجوری نیست مکه رفتن واسشون شده 13 به در رفتن
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نشون دهنده شخصیتشونه .. خیلی سادست از این توافق موقت خونشون به جوش اومده و اینکه خودشون میدونن ایرانی ها همیشه از هر نظری برتری داشتن..دیگه نمیدنن چجوری خالی ککن خودشونو!حتی اگه ثروتمند ترین هم باشن در دنیا ، جهان اونارو به اسم بی فرهنگی میشناسه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این عربا با ایرانیا هیچ وقت خوب نبودن و نخواهند بود زمان کوروش اصلا ادم حسابشون نمیکردیم حالا اونا مارو ادم حساب نمیکنن تقصیر خودمونه که پا میشیم میریم اونجا با این توهینا سالی یه بارم نباید رفت.از ماست که بر ماست.
      ?

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عرب در بیابان ملخ میخورد

سگ اصفهان آب یخ میخورد

چقد قراره توهین شه نریم اونجا پولامونو بدیم به اینا
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب کپی پیس میکنی
      من قبلا این تاپیکو زده بودم
      http://forum.konkur.in/thread23633.html

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yzsd نمایش پست ها
      خوب کپی پیس میکنی
      من قبلا این تاپیکو زده بودم
      http://forum.konkur.in/thread23633.html
      1-چی میگی تو عمو جون..؟ خودم که قرار نیست برم خبر تهیه کنم! تو یه سایت خبری دیدم گفتم بذارم...
      2-الان من رفتم به تاپیکت نگاه کردم توش عوض اینکه در مورد موضوع تاپیک حرف بزنی در مورد مسعودی حرف زدی! آقا مسعودی بی سواد احمدیم دزد, ok?

و اما در مورد خود تاپیک:
      ببینید درسته اعراب ضریب هوشی پایینی دارن و تا همین 40-50 سال پیش بدبخت بیچاره بودن اما کسی که در حال خاضر داره عربستانو میچرخونه خود اعراب نیستن...اینو مطمئن باشین...
      ا
      ینم بگم بد نیست:
      مقاومت فسطین (همون حماس) وقتی داعش اون اوایل تشکیل شده بود با اسرائیل سر جنگ داشت...این فلسطینیا اینایی که 35 ساله داریم مهمات و نیرو و غذا و دارو و 100 جور امکاناتو بهشون میرسونیم وقتی دیدن موضع داعش اینه گفتن ما نه موشک های ایرانو میخوایم نه مبارزای ایرانیو...ایرانیان شیعه اند و خون شیعه نجس است...
      بعد که داعش با خود اینام درگیر شد باز برگشتن طرف ما...
      این اعراب همگی سر و ته یه کرباسن عربستانش که شیعیانو قتل عام میکنه, عراقو که میبینید, سوریه که داره مردم خودشو میکشه, مصر که هرکی زورش میرسه قدرتو میگیره دستش بعد میزنه یه تعداد از اعتراض کننده هارو میکشه تا جو آروم شه...
      اینا هر بلایی سرشون بیاد حقشونه...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان نظرتون چیه بریم به سایت این نشریه و هر چی لایقشونه بهشون بگیم. اینم ادرس سایتش.جريدة الرياض

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر ایرانی هر کسی که میتونه
      یک وبلاگ با نام ایران و ایرانی درست کنه این بهترین راه مقابله با اینجور توهین هاست وگرنه با توهین متقابل چیزی درست نمیشه اینجوری میتونیم تمدن 7 هزار ساله خودمون رو بالا ببریم
      مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)