خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 73
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نتیجه گیری کلی در مورد دی وی دی های که استفاده کردید و واستون سودمند بوده

سلام دوستان شاید کسانی باشند که بخوان دی وی دی بخرند با باز شدن این همه موسسه سر در گم میشن شما انچه که دیدید و سودمند بوده واستون بیاین و نظر بدید مثلا درس فلان موسسه فلان خوب کار کرده خواهش هم جو گیر نشید و بیایید توهین کنید درباره موسسات من نمیخوام خوش نیومدنتون را بگید من هدفم کمک به بچه های دیگه هستش ممنون میشم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      dvd عربی رهپویان (تاج بخش) رو بگیر ، اگه بد بود پولت رو پس میدم!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موسسه کنکور آسان است :

ریاضی وفیزیک مسعودی : واقعا عالی و بی رقیب.
      فیزیک کازرانی : بد نیست.
      زیست دادگستری : خیلی خوب
      زیست عرفان اکبری : *****- مجانی هم بهتون دادن نگیرینش. حیف اون 560 هزار تومن حقوق کارگریم.
      زیست گیاهی دکتر چلاجور خوبه
      شیمی سیروس رضایی و شیمی یزدانی و شیمی معمارزاده : ***** و افتضاح
      عربی و ادبیات و دینی استاد احمدی : افتضاح - مفتش گرونه واقعا.
      عربی ساداتی فر: بد
      کلا توصیه میکنم از کنکورآسان هیچی نخرین مگه اینکه فیزیکتون خیلی ضعیف باشه. فیزیک هم فیزیک مفهومی جدید مسعودی رو بگیرین نه اون تکنیک های خنده دار قدیمیش.

موسسه آفبا :

زیست: سبک تدریس عمارلو مشابه کرامت هست منتهی نکته های مهم رو نگفته و قدرت انتقال مطلبش هم پایینه. فقط هم پیش رو تولید کرده تا جایی که من میدونم.

ریاضی تجربی سروش موئینی: خیلی عالیه البته. بعضی جاهاش علی مقدم نیا میپره وسط حرف سروس موئینی که واقعا کیفیت کارش رو میاره پایین. ولی در کل خوبه.
      فیزیک آفبا : من سوم و پیش 1 رو دارم تدریس مفهومیش بد نیست ولی به درد کنکور نمیخوره زمان بر هست.
      شیمی مصلایی: اصلا سبکش خوشم نمیاد. با اینکه همه نکته های تستی رو میگه ولی آموزش مفهومی مدرن نداره و از سبک قرن های گذشته که صرفا بر حفظ کردن مطالب استوار هست استفاده میکنه. شیمی مبتکران (بازرگانی ) قیمتش یک پنجاهم آفبا هست ولی عالیه.
      زمین شناسی چلاجور آفبا: عالیه. چلاجور برای کنکور آسان هم زمین شناسی داره که خیلی قدیمیه.
      دینی کریمی: خیلی خوبه ولی بعضی جاها نکات آیه ها رو کامل یاد نداده به نظر من جایگزین کتاب تست نمیتونه باشه.
      ادبیات آفبا شاهین زاد: آرایه ها و زبان فارسی رو خیلی خوب تدریس کرده.حتما کتابهاش رو هم همراهش بگیرین.
      عربی آفبا: ورژن قدیمیش که ماهینی و اسماعیل خان تدریس کردن عالیه.

موسسه رهپویان :

زیست شناسی کرامت عالی هست. قیمت خیلی پایینی داره ولی به نظر من بهترین محصول زیست شناسی در بازار هست.
      ریاضی تجربی آرش رحیمی: آموزشی هاش خیلی بد هستن اصلا به درد کنکور نمیخورن ولی جمع بندیش خیلی خوبه.
      عربی واعضی و عربی تاج بخش : متوسط به پایین هستن.
      فیزیک جمع بندی نوروزی: خیلی خوبه برای جمع بندی حتما بگیرینش. بقیه فیزیک های این موسسه خوب نیستن من فیزیک های سبزرنگشون رو هم گرفتم ولی به هیچ وجه برای کنکور مناسب نیستن.
      محصولات آموزش مفهومی موسسه رهپویان هم زیاد جالب نبودن من کل آموزش مفهومی عربی و شیمی و فیزیک رو گرفتم ولی واقعا پشیمونم.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من عربی ونوس (ازاده ) داشتم بدرد نخورد و پولم بشه سرطان واسه شون با اون یقه مسخره و ریاضی پرواز کنکوری که که خیلی از سوالات رو غلط حل کرد و تست کمی دارد و بدرد هم نجورد
      در کل dvd خوب نیست

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghale13930 نمایش پست ها
      من عربی ونوس (ازاده ) داشتم بدرد نخورد و پولم بشه سرطان واسه شون با اون یقه مسخره و ریاضی پرواز کنکوری که که خیلی از سوالات رو غلط حل کرد و تست کمی دارد و بدرد هم نجورد
      در کل dvd خوب نیست
      ارین حیدری رو میگی؟
      مشاور

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ریاضی تجربی حرف اخر از استاد منتظری که فوق العادس
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      موسسه کنکور آسان است :

ریاضی وفیزیک مسعودی : واقعا عالی و بی رقیب.
      فیزیک کازرانی : بد نیست.
      زیست دادگستری : خیلی خوب
      زیست عرفان اکبری : *****- مجانی هم بهتون دادن نگیرینش. حیف اون 560 هزار تومن حقوق کارگریم.
      زیست گیاهی دکتر چلاجور خوبه
      شیمی سیروس رضایی و شیمی یزدانی و شیمی معمارزاده : ***** و افتضاح
      عربی و ادبیات و دینی استاد احمدی : افتضاح - مفتش گرونه واقعا.
      عربی ساداتی فر: بد
      کلا توصیه میکنم از کنکورآسان هیچی نخرین مگه اینکه فیزیکتون خیلی ضعیف باشه. فیزیک هم فیزیک مفهومی جدید مسعودی رو بگیرین نه اون تکنیک های خنده دار قدیمیش.

موسسه آفبا :

زیست: سبک تدریس عمارلو مشابه کرامت هست منتهی نکته های مهم رو نگفته و قدرت انتقال مطلبش هم پایینه. فقط هم پیش رو تولید کرده تا جایی که من میدونم.

ریاضی تجربی سروش موئینی: خیلی عالیه البته. بعضی جاهاش علی مقدم نیا میپره وسط حرف سروس موئینی که واقعا کیفیت کارش رو میاره پایین. ولی در کل خوبه.
      فیزیک آفبا : من سوم و پیش 1 رو دارم تدریس مفهومیش بد نیست ولی به درد کنکور نمیخوره زمان بر هست.
      شیمی مصلایی: اصلا سبکش خوشم نمیاد. با اینکه همه نکته های تستی رو میگه ولی آموزش مفهومی مدرن نداره و از سبک قرن های گذشته که صرفا بر حفظ کردن مطالب استوار هست استفاده میکنه. شیمی مبتکران (بازرگانی ) قیمتش یک پنجاهم آفبا هست ولی عالیه.
      زمین شناسی چلاجور آفبا: عالیه. چلاجور برای کنکور آسان هم زمین شناسی داره که خیلی قدیمیه.
      دینی کریمی: خیلی خوبه ولی بعضی جاها نکات آیه ها رو کامل یاد نداده به نظر من جایگزین کتاب تست نمیتونه باشه.
      ادبیات آفبا شاهین زاد: آرایه ها و زبان فارسی رو خیلی خوب تدریس کرده.حتما کتابهاش رو هم همراهش بگیرین.
      عربی آفبا: ورژن قدیمیش که ماهینی و اسماعیل خان تدریس کردن عالیه.

موسسه رهپویان :

زیست شناسی کرامت عالی هست. قیمت خیلی پایینی داره ولی به نظر من بهترین محصول زیست شناسی در بازار هست.
      ریاضی تجربی آرش رحیمی: آموزشی هاش خیلی بد هستن اصلا به درد کنکور نمیخورن ولی جمع بندیش خیلی خوبه.
      عربی واعضی و عربی تاج بخش : متوسط به پایین هستن.
      فیزیک جمع بندی نوروزی: خیلی خوبه برای جمع بندی حتما بگیرینش. بقیه فیزیک های این موسسه خوب نیستن من فیزیک های سبزرنگشون رو هم گرفتم ولی به هیچ وجه برای کنکور مناسب نیستن.
      محصولات آموزش مفهومی موسسه رهپویان هم زیاد جالب نبودن من کل آموزش مفهومی عربی و شیمی و فیزیک رو گرفتم ولی واقعا پشیمونم.
      امکانش هست در مورد ریاضی تجربی ارش رحیمی , یه کم بیشتر توضیح بدین

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      امکانش هست در مورد ریاضی تجربی ارش رحیمی , یه کم بیشتر توضیح بدین
      مثال هایی مشابه تمرینات کتاب درسی و مثال های دیگه ای مشابه تست های قدیمی دانشگاه آژاد حل میکنه فقط.

===

راستی من حرف آخر منتظری ریاضی تجربی رو هم خریدم ورژن 92 و 320 هزارتومنم هم سر همین به باد رفت.
      البته اگه کسی سطحش خیلی پایین باشه براش فوق العادست چون تدریس مفاهیم رو خوب انجام داده.
      ولی در کل شما رو به جایی نمیرسونه که از پس تست های کنکور بربیاین.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      اینم جمع بندیه من
      فیزیک=دکتررحمانی عالیه خیلی هم زیاده 105تاdvdهرdvdتقریبا2:20هست
      ریاضی=آفباکه دیگه همه میشناسن
      شیمی=اتفاقامن از مصلایی بیشتراز بابایی خوشم میاد بهتر از این دوتا فردی هست که باپیروزان همین پارسال تولید کرده
      زیست=چیزه بدرد بخوری نیست ماله کرامت هم ندیدم
      عربی=ماهینی آفبا
      دینی=نمیدونم
      ادبیات=احمدنیا پرواز یاسوری پیروزان شاهین زاد خوب نیست
      زبان=نمیدونم
      زمین=فقط چلاجور هست دیگه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      الان بهترین دی وی دی ریاضی همه نظرشون آفباست؟ یکی میگفت سنگین درس میدن صحت داره؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کلا دی وی دی نخریدم ولی اونایی که از بقیه گرفتم و خوب بودن
      فیزیک مسعودی واقعا عالیه مخصوصا خازن و مقاومت
      ریاضی منتظری خیلی خوبه اگر تست زیاد بزنی باهاش
      شیمی کلا دی وی دی نمیخواد
      عربی ماهینی گاج واقعا عالیه( کلا من عربیم مدیون این دی وی دی هستم)
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه اشتباه نکنم هرکسی به نوعی دید خودش رو نوشته , به همین خاطر نظرات متفاوت هستن .

13. Top | #13
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      الان بهترین دی وی دی ریاضی همه نظرشون آفباست؟ یکی میگفت سنگین درس میدن صحت داره؟
      ریاضی افبا سنگین نیس. همه چی رو به جا میگن. به نظرم فیزیکش سنگین و ناقص بود.

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh15 نمایش پست ها
      ریاضی افبا سنگین نیس. همه چی رو به جا میگن. به نظرم فیزیکش سنگین و ناقص بود.
      خواهرم سال دیگه کنکوریه ریاضیش به خودم رفته ضعیفه...میخوام ببینم اگه خوبه براش بگیرم ..دیگه احتیاج به کلاس رفتن نمیخواد؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      خواهرم سال دیگه کنکوریه ریاضیش به خودم رفته ضعیفه...میخوام ببینم اگه خوبه براش بگیرم ..دیگه احتیاج به کلاس رفتن نمیخواد؟
      من قبلا واسه ریاضی کلاس خصوصی بیرون رفتم.ولی درصد ریاضیم پایین ترین بود بازم. استادش بد نبود. ولی طرز بیانش خوب نبود.
      ولی امسال که دی وی دی ریاضیش رو گرفتم درصدم 50 درصد بالا رفته.
      من به شخصه راضی بودم و پشیمون نیستم .
      و در کنارش کتاب تست میتونه عالی باشه. فقط خود دی وی دی کافی نیست.

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

ویرایش توسط Farzaneh15 : 22 فروردین 1394 در ساعت 21:47

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)