خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در انتخاب هر درس شرکت کنید ؟؟ کدام مناسب تر است ؟؟

رأی دهندگان
    13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ادبیات همایش

5 38.46%
    • ادبیات جمع بندی مهروماه

1 7.69%
    • دینو زندگی زیپ فائق

0 0%
    • آیات و نکات گاج

1 7.69%
    • آیات و نکات مهروماه

1 7.69%
    • دین و زندگی خط ویژه گاج

4 30.77%
    • (یا جمع بندی خود کتاب دینی گاج ک آخرش کتاب)

0 0%
    • زبان شهاب اناری

1 7.69%
    • جکع بندی زبان مهروماه

0 0%
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

کتاب جمع بندی ادبیات ؟؟؟

سلام !!
      چن تا سوال
      1. واس جمع بندی ادبیات کتاب همایش هامون سبطی بهتره یا مهروماه ؟؟ بعضی از مباحثو ک تا حالا نخوندم میشه با کدوم یک بخونم !! (ینی بهتر میشه یادگرفت ) (مثل زبان فارسی که کم خوندمش ) یا آرایه

2.دین و زندگی چه کتابی واس جمع بندی خوبه ؟؟1 زیپ اندیشه فاِئق 2 آیات و نکات گاج 3 مهروماه ؟؟ یا خط ویژه گاج (فقط اسمشو شنیدم )

3.زبان چه کتابی خوبه ؟؟ همایش اناری؟؟ مهروماه؟؟

تو زبان مشکل دارم ( ی کتابی بگین که کمکم کنه ) چون تا حالا کم خوندمش در حد لغات پیش دانشگاهی خوندم !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

ویرایش توسط Dayi javad : 19 فروردین 1394 در ساعت 09:22

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادبیات جمع بندی نداره. فقط برای زبان فارسی که شامل 5 سوال میشه جمع بنی میتونه معنی داشته باشه.
      بیشترین تست ها مربوط به قرابت هستن که باید در طول یکی دوسال گذشته خیلی زیاد تمرین کرده بوده باشی تا مهارت معنی کردن لغات رو داشته باشی فرولی نیست که بشه یاد گرفت و جمع بندیش کرد.
      آرایه ها هم دقیقا همینطوره تشخیص آرایه ها مهارت هست.
      لغت و املا هم که جمع بنی نداره باید همه لغت ها رو با املاشون بدونی.
      تاریخ ادبیات هم که باید کل تاریخ ادبیات رو در طول سال حفظ کرده بوده باشی. جمع بندی هم بخای بکنیش یعنی اینکه یه بار چک کنی ببینی کل تاریخ ادبیات رو بلدی یا نه.
      فقط زبان فارسی هست که میشه گفت جمع بنید داره برای جمع بندی زبان فارسی از کتاب انتشارات تخته سیاه - شاهین شاهین زاد استفاده کن که کم حجم هست و عمده حجمش هم نکات مفهومی و تستی هستن .

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      واسه ادبیات کتاب همایش سبطی
      واسه زبان اناری
      موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      ادبیات جمع بندی نداره. فقط برای زبان فارسی که شامل 5 سوال میشه جمع بنی میتونه معنی داشته باشه.
      بیشترین تست ها مربوط به قرابت هستن که باید در طول یکی دوسال گذشته خیلی زیاد تمرین کرده بوده باشی تا مهارت معنی کردن لغات رو داشته باشی فرولی نیست که بشه یاد گرفت و جمع بندیش کرد.
      آرایه ها هم دقیقا همینطوره تشخیص آرایه ها مهارت هست.
      لغت و املا هم که جمع بنی نداره باید همه لغت ها رو با املاشون بدونی.
      تاریخ ادبیات هم که باید کل تاریخ ادبیات رو در طول سال حفظ کرده بوده باشی. جمع بندی هم بخای بکنیش یعنی اینکه یه بار چک کنی ببینی کل تاریخ ادبیات رو بلدی یا نه.
      فقط زبان فارسی هست که میشه گفت جمع بنید داره برای جمع بندی زبان فارسی از کتاب انتشارات تخته سیاه - شاهین شاهین زاد استفاده کن که کم حجم هست و عمده حجمش هم نکات مفهومی و تستی هستن .
      نظر شما درست !! ولی کسی که نخونده یا کم نمیتونه از الان بیاد ی کتاب هزار صفحه ای رو بزاره جلوش و شروع کنه به خوندن !!! اگ قرارم بود که همه تستارو بتونم بزنم ک دیگ نیازی به کتاب جمع بندی و این چیزا نداشتم !!!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      سلام !!
      چن تا سوال
      1. واس جمع بندی ادبیات کتاب همایش هامون سبطی بهتره یا مهروماه ؟؟ بعضی از مباحثو ک تا حالا نخوندم میشه با کدوم یک بخونم !! (ینی بهتر میشه یادگرفت ) (مثل زبان فارسی که کم خوندمش ) یا آرایه

2.دین و زندگی چه کتابی واس جمع بندی خوبه ؟؟1 زیپ اندیشه فاِئق 2 آیات و نکات گاج 3 مهروماه ؟؟ یا خط ویژه گاج (فقط اسمشو شنیدم )

3.زبان چه کتابی خوبه ؟؟ همایش اناری؟؟ مهروماه؟؟

تو زبان مشکل دارم ( ی کتابی بگین که کمکم کنه ) چون تا حالا کم خوندمش در حد لغات پیش دانشگاهی خوندم !!
      سلام جواد خوبی دادا ؟
      در مورد ادبیات ، تک جلدی گاج خیلی خوب کار کرد.
      من اون موقع که دو جلدی بود ، جلد قرابتشو گرفتم . خوب کار کرده بود به عنوان یه کتاب جمع بندی...

در مورد دین و زندگی به نظرم اندیشه فائق بهتر کار کرده. من گاج و اندیشه فائق رو دیدم.
      گاج رو که کاملا تو کتابفروشی دیدم. با پی دی اف اندیشه فائق همون درس مقایسه کردم.
      اندیشه فائق بهتر بود. یجورایی بین یه کتاب کامل و یه کتاب جمع بندی . امسالم چون روند سوالا تغییر کرد یخورده اندیشه فائق از نظر من بهتره.

در مورد زبان حقیقتش من شهاب اناری رو ندیدم...

ولی ندا مهدی زاده میگفت مبتکران کامل گفته ولی گاج در چارچوب کنکور گفته...
      من گاج رو دارم. راضیم ازش . واقعا هم اون چیزی که نیازته گفته نه حرف اضافه.

در مورد آرایه من آرایه مبحثی خیلی سبز رو گرفتم.
      پی دی افی که سبطی تو سایتش گذاشته رو پرینت گرفتم دیدم. آرایه خیلی سبز از نظر درسنامه بهتر اومد به نظرم. مثلا اومده فرق بین تضاد و پارادوکس‌و حسن تعلیل و اسلوب معادله رو درست توضیح داده بهت که بعضی موقع ها اشتباه پیش میاد .
      یا مثلا ایهام تناسب و ایهام رو بهت گفته و توضیح داده فرقشو.

حتی در مورد زبان فارسی هم با اینکه سبطی رو داشتم بازم خیلی سبز رو دیدم بهتره. از جمله ایرادایی که به کتابش شخصا دیدم این بود که خیلی اومده با توضیح میخواد بگه مثلا چرا کلمه فلان اینقدر تکواژ داره یا چرا فلان حرف رو تکواژ حساب میکنیم. در حالی که واقعا اصلا نیازی نیست داوطلب دلیلشو بدونه . زیست که نیست بخواد دلیل رد گزینه براش مهم باشه . در همین حد که بدونه مثلا اینو حساب کنیم یا نکنیم یا فلانجور کلمه ها چندتا تکواژ داره کافیه..

ولی کتاب قرابت سبطی منو تو قرابت راه انداخت. خوب بود برام...

این دو تا کتابم گفتم چون تجربه شخصی خودم بود الکی تو خرج نیفتی مثه من.
      ایشالله سربازیتم زود تموم کنی امسال بترکونی.

ایــــــست عناصر فروم ؛ - )

یا علی
      ویرایش توسط Hossein.A : 25 شهریور 1396 در ساعت 04:11

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از جمع بندی ادبیات مهروماه استفاده کردم.در مقایسه با کتاب های انتشارات دیگه به نظرم بهتره.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      موج ازمون ادبیات الگو
      دینی خط ویژه
      زبان شبقره خوبه اناری هم کفایت میکنه!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوستان این کتاب همایش سبطی چی هست اصلا ؟
      من قرابت و ارایه نشر الگو دارم تاریخ ادبیات گاج لغت مهر وماه زبان فارسیم جزوه دبیر
      حالا این کتاب همایش دقیقا چی کار میکنه؟چون به این سبطی اعتماد دارم میخواستم کتابشو بخرم ولی نمیدونستم دقیقا چه مشکلی رو حل میکنه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TRACKER نمایش پست ها
      دوستان این کتاب همایش سبطی چی هست اصلا ؟
      من قرابت و ارایه نشر الگو دارم تاریخ ادبیات گاج لغت مهر وماه زبان فارسیم جزوه دبیر
      حالا این کتاب همایش دقیقا چی کار میکنه؟چون به این سبطی اعتماد دارم میخواستم کتابشو بخرم ولی نمیدونستم دقیقا چه مشکلی رو حل میکنه
      یه جمع بندی خیلی جمو جور تو 200 صفحه ... ارزش خوندن داره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ارزش خوندن داره یعنی چی؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ارزش خوندن داره یعنی چی؟
      تو بگو دنبال چه جور کتابی هستی ... تا بگم به کارت میاد یا نه !؟!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      تو بگو دنبال چه جور کتابی هستی ... تا بگم به کارت میاد یا نه !؟!
      ببین پست قبلی رو ببینی من عملا کتاب هامو موضوعی خریدم و برای هر مبحث تست میزنم و کار میکنم
      ولی یه منبعی میخواستم قبل هر ازمون یه نگاهی بهش بندازم و یه جمبعندی کلی داشته باشم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببین پست قبلی رو ببینی من عملا کتاب هامو موضوعی خریدم و برای هر مبحث تست میزنم و کار میکنم
      ولی یه منبعی میخواستم قبل هر ازمون یه نگاهی بهش بندازم و یه جمبعندی کلی داشته باشم
      خب همین همایش دریافت همونی هستش که میخای ::
      ............

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      خب همین همایش دریافت همونی هستش که میخای ::
      ............
      بله منم میدونم اینو میخواستم بدونم دقیقا این کتاب چه ویژگی برتری نسبت به بقیه داره ؟
      هیچ کس هم جواب درستی نمیده ، یعنی کسی تو این انجمن تا حالا نخریده ؟ عجیبه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بله منم میدونم اینو میخواستم بدونم دقیقا این کتاب چه ویژگی برتری نسبت به بقیه داره ؟
      هیچ کس هم جواب درستی نمیده ، یعنی کسی تو این انجمن تا حالا نخریده ؟ عجیبه
      این کتاب خط مشی اصلی از یه جمع بندی جموجور تروتمیز واسه ادبیات رو ارائه میده ! :::: که ارائه همچین کتابی در حجم 200 صفحه .... حاصل خوش فکری از این استاد خوش ذوق و باسواد، دکتر هامون سبطی است ...... ! :::
      .........
      خط ویژه رو هم خوندم ..... اینم کتاب خیلی خوبیه :::: با این حال همایش هم در نوع خودش کم نظیره ! ::::
      ..........

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)