خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین کتاب تست برا دیفرانسیل؟؟؟

رأی دهندگان
    130. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • اندیشه فائق (دیفرانسیل کتاب تست )

24 18.46%
    • آبی قلمچی (دیفرانسیل کتاب تست )

9 6.92%
    • میکرو طبقه بندی گاج (دیفرانسیل کتاب تست )

32 24.62%
    • خوش خان (دیفرانسیل کتاب تست )

9 6.92%
    • تخته سیاه محمد مهربان (دیفرانسیل کتاب تست )

56 43.08%
    صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 118
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بهترین کتاب تست برا دیفرانسیل

لطفا نظرتون رو درباره بهترین کتا ب تست دیفرانسیل بگید...

2. Top | #2
      UDK
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من محمد مهربان دارم چون تو شهرمون هم درس میده خیلی تعریفشو شنیدم ولی کلاساش نرفتم.!

کتابش خیلی خوبه.!

ولی حیف به گفته کسانی که میرن کلاسش گفته دیفرانسیل 2 تالیف نمیکنه و بجاش ریاضایت پایه تا یک مدت دیگه چاپ میکنه!

(اصلش دیفرانسیل 2 بود که تست مشتق بزنیم.! )

ابی قلمچی هم فکر کنم خوب باشه!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب محمد مهربان سطحش بالا نیست؟؟؟؟؟؟؟منظورم اینه که برا کسی که هیچی نمیدونه گنگ نیست؟؟؟؟
      تو سایت تخته سیاه که تبلیغ جلد 2 ش رو کرده؟؟؟
      پس دیفرانسیل 2 رو چی بخریم؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میکروبانک گاج

5. Top | #5

نمایش مشخصات
      نشر الگو-مهرداد کیوان(طراح سوالات آزمون های گزینه دو)
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من این کتاب ها رو دارم و ازشون راضی هستم :

آبی 30 سال قلم چی ریاضیات پایه و دیفرانسیل
      میشه گفت یه کتاب کامل واسه جمع بندی مطالب تو هر زمان که میخونی...درس خوب یاد بگیر ، بعد برو سراغش
      پاسخ های تشریحی کاملی هم داره
      ---------------
      تست دیفرانسیل نوبل
      کتاب خیلی کاملیه ، فقط یه خورده سطحش بالاس ، اونم توی سوال های تالیفی که طرح شده ، اما اونا رو یاد بگیری ، کنکوری ها خیلی آسون میشن
      پاسخ تشریحیش یه جورایی در سطح معلم هست ، خیلی کوتاه و مختصر توضیح داده ، یا فقط حل کرده !
      --------------------
      کتاب جمع بندی ریاضیات پایه و دیفرانسیل مهر و ماه
      تست هاشو خودش حل کرده
      ولی یه خوبی که داره ، سوال های جدید کتاب رو به صورت تست در آورده و ازشون سوال طرح کرده
      درس نامه تقریبا کاملی هم داره ( در سطح کنکور البته )
      ----------------------
      میکروطبقه بندی گاج
      کمترین استفاده رو ازش دارم و زیاد ازش خبری ندارم
      فقط چندتا از تالیفی هاش ( که آزمون های گاج هم توش بوده ) رو دیدم ، سطح تالیفی هاش پایینه
      اما آرشیو خوبی داره
      درسنامه هم داره ، اما من تاحالا بهش نگاه نکردم
      یه جورایی میخواد دلگرم کنه آدمو
      ---------------------
      دیفرانسیل محمد مهربان هم دیدم ، خیلی خوب بود ، اما اصلش جلد 2 هست ، اون نباشه بدرد نمیخوره!

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sm.unknown7 نمایش پست ها
      من این کتاب ها رو دارم و ازشون راضی هستم :

آبی 30 سال قلم چی ریاضیات پایه و دیفرانسیل
      میشه گفت یه کتاب کامل واسه جمع بندی مطالب تو هر زمان که میخونی...درس خوب یاد بگیر ، بعد برو سراغش
      پاسخ های تشریحی کاملی هم داره
      ---------------
      تست دیفرانسیل نوبل
      کتاب خیلی کاملیه ، فقط یه خورده سطحش بالاس ، اونم توی سوال های تالیفی که طرح شده ، اما اونا رو یاد بگیری ، کنکوری ها خیلی آسون میشن
      پاسخ تشریحیش یه جورایی در سطح معلم هست ، خیلی کوتاه و مختصر توضیح داده ، یا فقط حل کرده !
      --------------------
      کتاب جمع بندی ریاضیات پایه و دیفرانسیل مهر و ماه
      تست هاشو خودش حل کرده
      ولی یه خوبی که داره ، سوال های جدید کتاب رو به صورت تست در آورده و ازشون سوال طرح کرده
      درس نامه تقریبا کاملی هم داره ( در سطح کنکور البته )
      ----------------------
      میکروطبقه بندی گاج
      کمترین استفاده رو ازش دارم و زیاد ازش خبری ندارم
      فقط چندتا از تالیفی هاش ( که آزمون های گاج هم توش بوده ) رو دیدم ، سطح تالیفی هاش پایینه
      اما آرشیو خوبی داره
      درسنامه هم داره ، اما من تاحالا بهش نگاه نکردم
      یه جورایی میخواد دلگرم کنه آدمو
      ---------------------
      دیفرانسیل محمد مهربان هم دیدم ، خیلی خوب بود ، اما اصلش جلد 2 هست ، اون نباشه بدرد نمیخوره!
      دوست خوبم همه این کتاب هارو داری چنددرصدش رو خوندی؟
      یکی از اشتباهات رایج میان بچه ها همینه فکر می کنن داشتن انوع و اقسام منابع مطالعاتی بهشون در قبولی کمک می کنه که کاملا غلط هست شما باید اول سطح علمی خودت رو بشناسی که از نظر پایه در کجا قرار داری جزو کدام دسته از دانش آموزان با چه تعداد ساعت مطالعه هستی بعد منبع انتخاب کنی اینکه شما برای چه دانشگاه ورشته ای هم خیز برداشتی صرفنظر از افکالر رویایی خیلی می تونه بهتون کمک کنه قرار نیست شما تستهای موجود در بازار کتاب با این تنوع رو حفظ کنید بعد موفق بشید برای ریاضیات تنها بخشی که شاید نیاز هست کمی بیشتر تست زده بشه هندسه پایه هست و در سایر بخش ها رعایت کردن حداقل ها اما عمق دادن به کار و مطالعه مفهومی تنها عامل موفقیت هست و طرح این موضوع که کدام کتاب مناسب تر هست از بنیاد غلط هست این پایه درسی دانش آموز هست که می تونه در انتخاب کتاب راهگشا باشه برای روشن شدن موضوع یک مثال میزنم به نظر شما کتاب خوشخوان بده؟
      نمی ئونم جواب شما چیه اما شخصا این کتاب رو برای دانش آموزهام زمانی به عنوان کتاب کمکی پیشنهاد میدم که از سال دوم به این نوشتار عادت کرده باشن چون باید با کلماتش مانوس شده باشن این دسته از دانش آموزها بهترین استفاده رو می تونن از این کتاب ببرن و نتیچه هم خوب می گیرن اما اگر در پیش دانشگاهی کسی بخواهد استارت با چنین کتابی بزنه زمان زیادی رو از دست میده ÷س طرح موضوع باید با در نظر گرفتن شرایط باشه
      معمول دانش آموزای ما در مدارسی که درس میدیم نیاز به کتاب خاص ندارن اما به این دلیل که به هر شکل دانش آموز کنکوری چه درس خون چه درس نخون دارای حساسیت هست برای اطمینان بخشی به اونها یک منبع مطالعاتی هم در کنار تستهایی که بهشون داده میشه استفاده می کنن اون هم تازه فقط برای روزای قبل از آزمون که خودشون رو از یک دریچه دیگر محک زده باشن
      امیدوارم این همه نوشتار خستتون نکرده باشه و کمی هم از سردرگمی رهایی پیدا کرده باشید
      و شايد آيندگان از اينکه نشان داده ام قديمي ها همه چيز را نمي دانستند ، سپاسگزار من باشند. (پير فرما)

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام استاد
      من بیشتر تمرکزم روی آبی 30 سال و نوبل بوده ( اینا رو اول گرفتم )
      هرچی مبحث هم مربوط به امسال بوده ، اکثر تست هاشو زدم ( بیشتر کنکوری ها ) و کمی هم پایه تست زدم
      مهر و ماه هم به خاطر ابعاد کوچکش گرفتم تا هرجا میرم یه سری به ریاضیات زده باشم و به خاطر تمرین های منطبق بر کتاب امسال!
      همون طور هم که گفتم ، میکرو گاج هم از کسی بهم رسیده که فقط در حد نگاه بوده ...
      اما واقعا حرف استاد درسته ، من خودم چون پایه ضعیفی داشتم ، نمیدوستم باید چه منابعی بگیرم
      مثلا تو درس فیزیک پیش من 80 هزار تومن کتاب خریدم که الان 45 هزار تومنش به دردم نمی خوره ( 2 تا کتاب )
      واقعا دقت کردن تو خرید کتاب خیلی مهمه ، اول باید ببینی در چه سطحی هستی ، بعد فکر خرید باشی ...
      البته بحث خرید کتاب برای اکثر دانش آموزان امسال کنکوری تموم شده ... انشاله تجریبات ما برای آیندگان !!!
      متاسفانه تو اکثر مدارس ایران هم معلمان کلاس های مدرسه ( اگر معلم تست دانش آموز نباشن ) کاری به کنکورشون هم ندارن!
      سر همین دانش آموز ، خودش باید به فکر خودش باشه
      ممنون از استاد محبی پور عزیز ...

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      معلم ما میگه یه چیزایی تو کتاب هس که تو هیچ کمک درسی نیس!!!!
      یه چیزایی هم هس که کتاب خودش چند صفحه بعد نقض کرده مثلا تعریف تابعsng!!!!!!!!!!

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      یعنی چی این که نشد نظر سنجی حداقل یه گزینه هم میزاشتین سایر واسه افرادی مثل من
      همه که قرار نیس فقط اونا رو بخونن
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان پیش 2 آموزش خوب چی هست ؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام!کتاب میکروگاج خوب نیست؟اخه مدرسه ما این کتاب رو میده!البته قرار امسال یه کتاب دیگه بده!خودم خواستم گاج رو بخرم!البته مهندش مهربان رو میشناسم!فقط نمیدونم کتابش خوبه یا نه!میشه بگید کدوم رو بین این دوتا بگیرم؟
      ویرایش توسط alilord : 14 تیر 1392 در ساعت 23:43

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ن پیش 2 گاجو داشتم این طوسیه ..خوب کتابی بودش
      خدانگهدار

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من کتاب "ديفرانسيل و انتگرال و رياضيات پايه " خیلی سبز واقعاً خوبه.

ویرایش توسط milad101 : 15 تیر 1392 در ساعت 00:22

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      آیا کسی از دوستان جزوه دیفرانسیل مهندس مهربان رو داره ؟

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن