خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آیا زمان باقیمانده عید را می توانم مرور کنم؟ سوم تجربی

با سلام خدمت همه دوستان.

بنده امسال دانش آموز سال سوم تجربی هستم و همونطور که خودتون میدونین معدل نهایی 25 درصد تاثیر مستقیم داره. و با توجه به همین موضوع، من میخواستم که مرور کنم. اما به دلایلی (از جمله بی حوصلگی، عید دیدنی ها و مهمونی و ... ) نتونستم که برنامه ام رو از1 فروردین شروع کنم و میخوام که ایشالا از فردا (7 فروردین ) شروع کنم. خوب بنده دو سوال داشتم:

1- برای آزمون 7 فروردین آماده نیستم. به نظرتون میتونه این آزمون ، آزمون تاثیر گذاری باشه؟ (با توجه به اینکه آزمون از کل ترم اوله)
      2- آیا اگه از فردا 7 فروردین شروع کنم، میتونم با تلاش بیشتر مروری بر درسا داشته باشم؟ (لازم به ذکره که در این مورد، برنامه ای هم نوشتم)

موفق و سلامت باشید.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zkia نمایش پست ها
      با سلام خدمت همه دوستان.

بنده امسال دانش آموز سال سوم تجربی هستم و همونطور که خودتون میدونین معدل نهایی 25 درصد تاثیر مستقیم داره. و با توجه به همین موضوع، من میخواستم که مرور کنم. اما به دلایلی (از جمله بی حوصلگی، عید دیدنی ها و مهمونی و ... ) نتونستم که برنامه ام رو از1 فروردین شروع کنم و میخوام که ایشالا از فردا (7 فروردین ) شروع کنم. خوب بنده دو سوال داشتم:

1- برای آزمون 7 فروردین آماده نیستم. به نظرتون میتونه این آزمون ، آزمون تاثیر گذاری باشه؟ (با توجه به اینکه آزمون از کل ترم اوله)
      2- آیا اگه از فردا 7 فروردین شروع کنم، میتونم با تلاش بیشتر مروری بر درسا داشته باشم؟ (لازم به ذکره که در این مورد، برنامه ای هم نوشتم)

موفق و سلامت باشید.
      آره که میشه دوسته عزیز .

منم خودم از دیروز پریروز شروع کردم ، دنبال مرور نباش ، وقت گیره بخوای همه ی کتابارو مرور و یا بخونی .

بیشتر رفع اشکال کن .

مثلا بیا شیمی 3 رو بردار .. ببین یه برگ نهایی رو بعد ببین کجاها مشکل داری ؟ تو حل مسائل ویا ... برای دروس اختصاصی این کار و بکن .

برای عمومی ها هم .. پیشنهادم اینه که وقت نذاری براشون .. فقط طی فروردین و اردیبهشت با مدرسه بخونشون . آخر سال (خرداد) کارت راحته .

برای آزمون ها هم اگر میخونی سعی کن تشریحی بخونی

تستی بخونی ، همین موقع سال بعدت پشیمونی که ای کاش معدلت فلان بود بهمان بود ..

منم سوم تجربی هستم .

امیدوارم کمکی هرچند کم رو بهت کرده باشم .
      Dear GOD
      Thank you for
      Everything

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      آره که میشه دوسته عزیز .

منم خودم از دیروز پریروز شروع کردم ، دنبال مرور نباش ، وقت گیره بخوای همه ی کتابارو مرور و یا بخونی .

بیشتر رفع اشکال کن .

مثلا بیا شیمی 3 رو بردار .. ببین یه برگ نهایی رو بعد ببین کجاها مشکل داری ؟ تو حل مسائل ویا ... برای دروس اختصاصی این کار و بکن .

برای عمومی ها هم .. پیشنهادم اینه که وقت نذاری براشون .. فقط طی فروردین و اردیبهشت با مدرسه بخونشون . آخر سال (خرداد) کارت راحته .

برای آزمون ها هم اگر میخونی سعی کن تشریحی بخونی

تستی بخونی ، همین موقع سال بعدت پشیمونی که ای کاش معدلت فلان بود بهمان بود ..

منم سوم تجربی هستم .

امیدوارم کمکی هرچند کم رو بهت کرده باشم .

سلام
      درسته ولی میخوام یه طوری باشه که وقتی (فرضاً ) 1 اردیبهشت سوال نهایی بزارن جلوم بتونم اونو تو سریع ترین زمان حل کنم. حتما میدونی که سوالات نهایی هم با کلید تصحیح میشه بنابر این حفظ کردن واو به واو کتاب درسی الزامیه. با این حال سعی می کنم در کنار مرور کردن ، به رفع اشکال هم بپردازم .ممنون از شما.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)