خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کودوم کتاب برا آموزش

رأی دهندگان
    19. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • الگو آموزش

8 42.11%
    • دریافت

8 42.11%
    • فار آموزش

3 15.79%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

آموزش فیزیک پیش 1 ( آموزش الگو یا نشر دریافت ذهبی ؟ ) برا پیشخوانی

سلام . میخوام یبه کتاب بخرم فیزیک 1 پیش رو تو تابستون پیشخوانی کنم . در ضمن من مدرسمم چهارفصل نیست ومجبورم خودم بخونم . تعریف نشر دریافت رو از دو سه نفر شنیدم و خودمم میدونم که نشر الگو برای فیزیک کتاب خوبیه و تستشم دارم ولی برا آموزش میخوام ببینم کودومشو بخونم که قلم روانی داره و راحتتر برا پیشخوانی جواب میده . اگه فیزیک نشر دریافت هم مثل ادبیات هاش باشه که خوبه ولی نمیدونم .
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسنامه های فیزیک پیش گاج!

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه درسنامه کامل و روان می خوایی به همراه تست های فوق العاده قطعا نشر الگو. گاج درسنامش تقریبا نامفهومه

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا نظر بدین.
      من گاجو به هیچ وجه نمیخوام. تست الگو رو هم دارم . برای آموزش بین آموزش الگو و آموزش دریافت می خوام تصمیم بگیرم .
      ممنون

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچی مثل گاج نیست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      دوستان لطفا نظر بدین.
      من گاجو به هیچ وجه نمیخوام. تست الگو رو هم دارم . برای آموزش بین آموزش الگو و آموزش دریافت می خوام تصمیم بگیرم .
      ممنون
      الویت اول واسه اموزش الگو بعد فار بعد دریافت گاجم که دوس نداری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز یکم گنگ سوالتو مطرح کردی
      اولا جا داره به خاطره همتت و هدف برای پیش خوانی در تابستون و تلاشت بهت تبریک بگم و امیدوارم تو انجام هدفت موفق باشی . به این چند نکته ی زیر فکر کن و بعد تصمیم بگیر.
      یه خواهشی ازت دارم ، خدایی با خودت رو راس باش . ببین برای خوندن سه فصل اول پیش شما باید پایه های مرتبط با اون رو فول باشی!!! این پایه ها عبارتند از : فصل یک - فیزیک 1 ، فصل یک و دو و سه و چهار فیزیک 2 . ببین شاید از خودت بپرسی فصل یک فیزیک 1 و فصل چهار فیزیک 2 که قضیه های کار و انرژی ان و یا اینکه فصل یک فیزیک 2 که بردار پس من برای چی باید اونا بخونم؟ ببین دوست من اینا شاید به طور مستقیم اسمی ازشون برده نشده اما بدون پیشنیازن !!! ببین طراح سوال یا کتاب کمک درسی وقتی اموزش پیش یک رو در قالب یک کتاب یا جزوه تالیف میکنه اینو در نظر گرفته که شما این ایه ها رو از بَری . یعنی نگاه طراح سوال مستقیم نگینه تو سوال که تو باید تجزیه بردار بلد باشی یا قضیه کار و انرژی رو ولی اگر پاسخ نامه رو بررسی کنی میبینی که تجزیه بردار و قضیه کار رو انرژی نمیگم تو همه ی مسائلش اما شاید بگم تو 60 تا 70 درس مسائل دخیلن و جزء راه حل هستن . پس ابتدا اون ها رو بخون . ببین تجربه ی من بهم یاد داده که تو هر وقت هر کاری رو بخوای شروع کنی (حتی فارق از درس و کنکور) زمانی که پیش نیازش رو بلد باشی برات مثل اب خوردن میمونه اون کار .(در ثانی بماند که ایت تجزیه بردار و قضیه کار و انرژی علاوه بر حرکت شناسی چقدر تو فیزیک 3 بخوص قسمت های مربوط به نیروز بین بار ها کار برد داره)
      --------------------------------------------------------------------------
      حالا بریم سر سوال شما:yahoo (4):
      خو مرد حسابی اینم سوال بود؟:yahoo (4)::yahoo (4):
      معلومه که الگو . شما الگو رو بگیر اگه بد بود پولش رو بهت پس میدم.
      موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم برای آموزش فار یا دریافت بگیر.الگو تستش بهتره. البته خودت حتما برو و یه نگاه بنداز

9. Top | #9
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      الویت اول واسه اموزش الگو بعد فار بعد دریافت گاجم که دوس نداری
      نظر سنجی هم گذاشتم لطفانظر بدین

10. Top | #10
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      به نظرم برای آموزش فار یا دریافت بگیر.الگو تستش بهتره. البته خودت حتما برو و یه نگاه بنداز
      نظرسنجی

11. Top | #11
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      حالا بریم سر سوال شما:yahoo (4):
      خو مرد حسابی اینم سوال بود؟:yahoo (4)::yahoo (4):
      معلومه که الگو . شما الگو رو بگیر اگه بد بود پولش رو بهت پس میدم.
      موفق باشی
      up

12. Top | #12
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      و ممنون از نظرات . اگه کسه دیگه ی نظری داره لطفا بگه

13. Top | #13
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      صد در صد دریافت....

اول گاج داشتم .. درسنام اصلا نداشت ... مهر و ماه خریدم ... اون درسنامه داشت ولی جهشی بود .. یه قسمت بود یه قسمت نبود ... پیچونده بود خولاصه
      بعدش الگو ... نسبت به بقیه بهتر بود ولی پاسخ هاش اصلا جالب نبود ... خیلی آدم رو گیج میکنه ... آخر کار دریافت گرفتم ... شاهکاری بود در نوع خودش ... نکته تست درسنامه .... کامل کامل... مفهومی.. مخصوصا بخش حرکت شناسی و سقوط آزاد ... تستا و پاسخ تشریحیشون خیلی عالین و کلا در هیچ چیزی صرفه جویی نکرده .. نه در کاغذ نه در تست نه در قیمت! 40 تومان ناقابل ... ولی ارزشش رو داره

یه سر از دوستان رو میبینم در این تاپیک که طرفداری کور کورانه میکنن ... مخصوصا از الگو! یه غولی ازش ساختن... خو عزیز من برو یه بار کتابا دیگرم رو بخون مقایسه کن بعد با اعتماد بنفس کامل بگو الگو ...

دریافت نخری ضرر بزرگی کردی ... هم از نظر علمی هم از نظر مالی ... چون آخر مجبور میشی دریافت بگیری..

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      صد در صد دریافت....

اول گاج داشتم .. درسنام اصلا نداشت ... مهر و ماه خریدم ... اون درسنامه داشت ولی جهشی بود .. یه قسمت بود یه قسمت نبود ... پیچونده بود خولاصه
      بعدش الگو ... نسبت به بقیه بهتر بود ولی پاسخ هاش اصلا جالب نبود ... خیلی آدم رو گیج میکنه ... آخر کار دریافت گرفتم ... شاهکاری بود در نوع خودش ... نکته تست درسنامه .... کامل کامل... مفهومی.. مخصوصا بخش حرکت شناسی و سقوط آزاد ... تستا و پاسخ تشریحیشون خیلی عالین و کلا در هیچ چیزی صرفه جویی نکرده .. نه در کاغذ نه در تست نه در قیمت! 40 تومان ناقابل ... ولی ارزشش رو داره

یه سر از دوستان رو میبینم در این تاپیک که طرفداری کور کورانه میکنن ... مخصوصا از الگو! یه غولی ازش ساختن... خو عزیز من برو یه بار کتابا دیگرم رو بخون مقایسه کن بعد با اعتماد بنفس کامل بگو الگو ...

دریافت نخری ضرر بزرگی کردی ... هم از نظر علمی هم از نظر مالی ... چون آخر مجبور میشی دریافت بگیری..
      برادر بد نیس که قبل از دادن پست اون کامنت اول رو میخوندی ... دوستمون گفت برا اموزش نه تست:yahoo (1)از اثرات 19 ساعت درس خوند همینه دیگه:yahoo (21)

15. Top | #15
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      برادر بد نیس که قبل از دادن پست اون کامنت اول رو میخوندی ... دوستمون گفت برا اموزش نه تست:yahoo (1)از اثرات 19 ساعت درس خوند همینه دیگه:yahoo (21)

برادر بد نیس پست من رو دقیق بخونی؟ ایشون گفته الگو یا دریافت یا گاج منم گفتم گاج درسنامه ندار .... الگو هم جواباشو پیچونده ... میمونه دریافت که از همه نظر کامله
      فیزیک نشر دریافت نصف کاملش درسنامه + سوالات تشریحی هست و در آخر هر مبحث تست آورده که باز از همه کتابا سر تره... دریافتی حالا؟

در ضمن 19 ساعت نیس عزیزم 21 ساعته ... من بر روی عدد 21 تاکید فراوان دارم..... در ضمن 69 رو هم دوست دارم... شما چطور؟ 99 هم بد نیست ..

چیکارت کنم تورو اخه...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)