خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 51 از 51
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      این که گفته از تاریخ 15-07-93
      اونوقت شما میگی خیلی وقته که قانون قبلی لغو شده؟
      نه عزیز این خبر مال دائمی شدن این دستور و تبدیل شدنش به قانون هست.
      لینک های قبلی از سال 91 هستن که دستورهای موقت برای انجام این کار ارسال شده بود از سوی نیروی اتظامی.

گیرم که جدید بود و خیلی وقت نبود چه فرقی میکرد؟؟ باعث میشد حرف شما که میفرمایین در حین تحصیل نمیشه معافیت گرفت درست باشه؟؟؟

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      نه عزیز این خبر مال دائمی شدن این دستور و تبدیل شدنش به قانون هست.
      لینک های قبلی از سال 91 هستن که دستورهای موقت برای انجام این کار ارسال شده بود از سوی نیروی اتظامی.

گیرم که جدید بود و خیلی وقت نبود چه فرقی میکرد؟؟ باعث میشد حرف شما که میفرمایین در حین تحصیل نمیشه معافیت گرفت درست باشه؟؟؟
      این خبر از نیمه دوم مهر امسال اومده یعنی از مهر 93 میشده انجامش داد بدون انصراف
      شما میگی خیلی وقته که لازم نیست انصراف بدی این حرف که درست نیست
      مشاور

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      این خبر از نیمه دوم مهر امسال اومده یعنی از مهر 93 میشده انجامش داد بدون انصراف
      شما میگی خیلی وقته که لازم نیست انصراف بدی این حرف که درست نیست
      نخیر درست هست عزیزم. از سال 91 میشه بدون انصراف معافیت گرفت بقیه خبرها رو بخونین. همون موقع ها هم خیلی ها رفتن معافیت گرفتن.
      اصلا موضوع سر این نیست موضوع اینه که شما میفرمایین نمیشه در حین تحصیل معافیت گرفت منم عرض میکنم میشه.
      بزرگترین دبیر زیست شناسی کشور که ارشدش گیاهی هست یه مطلبی رو در مورد بافت های گیاهی در اینستاگرام نوشته بود و من بهش تذکر دادم که اشتباه هست و کتاب خلافش رو گفته. وقتی فهمید رفت ویرایشش کرد و گفت که اشتباه کرده.
      من و شما نه بزرگتر از ایشون هستیم که اشتباه بودن اطلاعاتمون باعث از بین رفتن شخصیتمون بشه نه اینکه خاشع بودن در مقابل حرف حق چیزی از آدم کم نمیکنه بلکه به شخصیت آدمم اضافه میکنه.

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      نخیر درست هست عزیزم. از سال 91 میشه بدون انصراف معافیت گرفت بقیه خبرها رو بخونین. همون موقع ها هم خیلی ها رفتن معافیت گرفتن.
      اصلا موضوع سر این نیست موضوع اینه که شما میفرمایین نمیشه در حین تحصیل معافیت گرفت منم عرض میکنم میشه.
      بزرگترین دبیر زیست شناسی کشور که ارشدش گیاهی هست یه مطلبی رو در مورد بافت های گیاهی در اینستاگرام نوشته بود و من بهش تذکر دادم که اشتباه هست و کتاب خلافش رو گفته. وقتی فهمید رفت ویرایشش کرد و گفت که اشتباه کرده.
      من و شما نه بزرگتر از ایشون هستیم که اشتباه بودن اطلاعاتمون باعث از بین رفتن شخصیتمون بشه نه اینکه خاشع بودن در مقابل حرف حق چیزی از آدم کم نمیکنه بلکه به شخصیت آدمم اضافه میکنه.
      انسان ممکن الخطاست این دبیر هم معصوم نبوده
      درضمن من کاری با ایشون ندارم
      من از اخبار جدید اگاهی نداشتم از مهر 93 میشده بدون انصراف درخاست داد
      اما از قبلش خیر چندین دوست و اشنای بنده سر همین قضیه کلی پرس و جو کردن نمیشده از قبل مهر 93 اینکارو کرد
      درثانی گیرم که میشده چرا تاریخ اطلاعیه رو زده 15 مهر 93 میزد از سال 91 میشده
      من از این قانون اطلاع نداشتم که جدیدا میشه این قسمت اشتباهمو قبول دارم
      اما قسمت قبلش که از قبل مهر 93 باید انصراف میداده درست هست حالا شما قبول نکن مشکل خودتونه
      لطفا هم نقل قول نکن دیگه
      نتیجه اینکه از 15 مهر 93 به بعد میشه بدون انصراف درخواست داد
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 25 اسفند 1393 در ساعت 18:29

5. Top | #50
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kordali نمایش پست ها
      دوست عزیز تشکر بابت راهنماییت
      اما من امسال در حد دانشگاه تربیت دبیر و تربیت معلم خوندم که قبول بشم حدودا 94 رتبه 4 هزار میارم
      اما گفتم اگه بخوام برم علوم قضایی سخت میشه. قبول شد.
      شایدم برم تربیت معلم ادامه بدم
      بازم تشکر
      راستی این برگه معافیت که گفتید من که مدرک پیش دانشگاهی رو 93 گرفتم که نیاز نیس بگیرم؟ آخه من شنیدم که میگن همه یه سال وقت دارن برا کنکور اگه برم پیام نور امسال باید معافیت بگیرم که سال بعدش قبول بشم؟
      ببین منم شهریور 93 پیش رو گرفتم ولی چون به قانون های آموزش پرورش و نظام وظیفه اعتمادی نیست ترسیدم که نکنه بیچاره بشم
      به همین خاطر پیام نور رو هم زدم ،
      وقتی پیام نور قبول میشی برات یه معافیت چهارساله صادر میشه، وقتی هم که انصراف بدی باید اون معافیتت رو لغو کنی که واسه سال بعد دوباره برات صادر کنن
      در مورد تاریخ انصراف هم میتونی بعد از قبولی انصراف بدی همونطوری که دوستان گفتن
      ولی من که میگم بهمن انصراف دادم واسه این بود که دیگه دردسر مرخصی گرفتن و شهریه دادن رو نداشته باشم

6. Top | #51
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_7 نمایش پست ها
      ببین منم شهریور 93 پیش رو گرفتم ولی چون به قانون های آموزش پرورش و نظام وظیفه اعتمادی نیست ترسیدم که نکنه بیچاره بشم
      به همین خاطر پیام نور رو هم زدم ،
      وقتی پیام نور قبول میشی برات یه معافیت چهارساله صادر میشه، وقتی هم که انصراف بدی باید اون معافیتت رو لغو کنی که واسه سال بعد دوباره برات صادر کنن
      در مورد تاریخ انصراف هم میتونی بعد از قبولی انصراف بدی همونطوری که دوستان گفتن
      ولی من که میگم بهمن انصراف دادم واسه این بود که دیگه دردسر مرخصی گرفتن و شهریه دادن رو نداشته باشم
      تا لحظه اخر واسه انصراف صبر کرد بهتره
      حرف شمام درسته
      مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)