خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 112 از 112
    1. Top | #106
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Joker عزیز اولا بسیار ممنونم که این همه وقت میذاری و برای انگیزه ی بچه ها تایپ میکنی
      میخواستم بگم که من احتمال 1000درصد سال 95 کنکور میدم اما واقعا درصدام تو ازمون ها افتضاح هستن.
      درمورد درس زیست که برام توصیح دادی دمت گرم

اما میخوام بدونم که برای شیمی ریاضی و فیزیک چکار میکنی که امیدوارم مثل زیست خوب توصیح بدی

2. Top | #107
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      عزیزم شما نه کمبود توجه دارین نه بیش فعالی نه هیچی .. سالم سالمی ... مغزت از مغز اینشتین هم بهتر کار میکنه .....
      اگه بتونی خوب از مغزت استفاده کنی با توجه به اینکه میگی تمرکزت خوبه قبول شدن در پزشکی برای شما دور از انتظار نیست......

باید یکی روش مطالعه یادت بده .... باید یکی رات بندازه ... یه شروع رویایی میخوای ... حالا بزار فکر کنم صبح بهت میگم چیکار کنی ....
      من روش خوندن هر درسی رو هم بلدم ... فقط منتظر ی شروع رویایی ام ...

منتظرم شیخ بزرگ ! :yahoo (94):
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

3. Top | #108
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliseydali نمایش پست ها
      Joker عزیز اولا بسیار ممنونم که این همه وقت میذاری و برای انگیزه ی بچه ها تایپ میکنی
      میخواستم بگم که من احتمال 1000درصد سال 95 کنکور میدم اما واقعا درصدام تو ازمون ها افتضاح هستن.
      درمورد درس زیست که برام توصیح دادی دمت گرم

اما میخوام بدونم که برای شیمی ریاضی و فیزیک چکار میکنی که امیدوارم مثل زیست خوب توصیح بدی
      اگر حرف منو گوش میکنی ... دیگه آزمون نده .. اصلا ... روحیت بشدت میاد پایین... بهترین وقت برای آزمون زمانی که درس رو فول باشی...

برای شیمی:

جزوه دبیرم منبع اصلیمه چون نکات عالی میگه و از حد کتاب فراتر رفته طوری که وقتی تستای شیمی رو میبینم خندم میگیره .. یه جورایی سر سختم کرده
      هر چند جزوه ام فقط شامل نکات محاسباتی میشه .. برای حفضیات باید ی سری کار دیگه کرد...
      بعد از اینکه جزوه دبیر رو کامل خوندم .... مبتکران رو بصورت کامل میخونم ... بعد سعی میکنم هرچی بلدم رو تو دفتر پیاده کنم ... بعد میرم سر وقت تست ها ... معمولا برای تست از گاج جامع استفاده میکنم ...از آسونا شروع میکنم ... تا میرسم به سختا... تستای سخت نعمتن ... هر کدومشون نکات با ارزشی دارن ... تست هایی که سخت و نکته دار هستند رو در یه دفتر جداگونه یاد داشت میکنم و در زیر تست هرچی از اون نکته فهمیدم رو کامل مینویسم....
      عیب کار من در اینکه برخلاف سایر دروس اصلا به کتاب درسی شیمی توجه نمیکنم ... اصلا برام جذاب نیست کتابش .... ولی شما اشتباه من رو تکرار نکن ... برای بار اول و قبل از شروع فصل روزنامه وار از رو کتاب درسی بخون.. بعد کمک درسی

منابع خوب برای شیمی:

مبتکران: درسنامه عالی و بیان خوبی داره
      جامع گاج: از نظر تستی عالیه .. درسنامش هم بسیار خوبه ولی من از شیوه بیانش خوشم نمیاد ... دست کمی از مبتکران نداره
      خیلی سبز: تعریفش رو بسیار بسیار زیاد شنیدیم ... خودم استفاده نکردم و نمیکنم چون مبتکران کارم رو را میندازه
      مهر و ماه: شیمی سال دومش بشدت افتضاح بود ... ارزش خرید نداره ... هرچند جامعش رو ندیدم....
      لقمه مهر و ماه: از سال دومشم افتضاح تره .. کلا کتابای لقمه ارزش ندارن ... خریدشون اشتباهه
      موضوعی مهر و ماه: بر خلاف کتابای دیگش در صورتی که در مبحث از شیمی مشکل داشتید میتونید یکی از کتابای موضوعی مربوط به همون قسمت رو تهیه کنید .. مثلا من در استوکیومتری مشکل داشتم و مشکلم با کتاب موضوعی استوکیومتری رفع شد..

پیشنهاد من به شما: مبتکران به تنهایی هست ... اگر میتونید جامع گاج هم بگیرید ... تست های بسیار خوبی داره .... اگر هردو کتاب رو تموم کردید جلد "تکمیلی" مبتکران تستای سخت و خوبی داره .. بقیشون ارزش خرید ندارن

برای درس فیزیک:

فیزیک یکی از چالش های دوران دبیرستانم بود ولی خدا رو شکر یه ماه پیش با یه تکنیک خوب رفعش کردم ...
      کتاب درسی فیزیک ر اصلا دور بریز ... نخون اصلا ...
      در وهله اول جزوه دبیر رو فقط برای آشنایی میخونم ... وقتی موضوع اومد دستم میرم سراغ فیزیک نشر الگو .. از درسنامش رو میخونم و دو الی سه تست آموزشی حل میکنم .... تا اینجای کار مطالب رو خوب متوجه شدم ولی احتیاج هست که مسلط بشم بهمش پس یه راست نشر همایش رو باز میکنم و میرم سراغ تستا .... پر از نکته و تست جالب که نمونش در بقیه کتابا نیست ....و در آخر هفته مشغول زدن تست از رو جامع گاج میشم ....
      روش خوب برای فیزیک اینکه هر تستی که میزنی قبلش در یه دفتر یادداشت کن ... تست رو چه غلط چه درست حل کن ... جواب رو در دفتر بنویس ... حالا برو جواب خود کتاب رو چک کن ... ببن اشتباهت کجا بوده .. ببن کودوم فرمول رو اشتباه انتخاب کردی ... خولاصه اشتباهت رو بفهم.... حالا جواب درست رو از رو کتاب در دفتر زیر جواب خودت بنویس .... بعدش دلیل اشتباهت رو هم همون زیر بنویس ...
      آخر هفته تستایی که زدیو دوباره مرور کن ... دونه به دونه حلشون کن ... حالا برو سر وقت همون دفتر تستات ببین آیا همون اشتباه قبل رو تکرار کردی یا نه؟ اگر اره پس یه زیر نگاهی به جواب بنداز و فرمول درست رو پیدا کن.. نه اینکه کل جواب رو نگا کنی .. نه فقط یه سر نخ کوچیک بگیر بعد .. سریع دفتر رو ببند و شروع کن دوباره حل کردن تست ... در نهایت هر هفته همین کارو انجام بده ....

متابع خوب:

نشر همایش: بعد از کلی خرید کتاب تازه فهمیدم این کتاب همونی هستش که میخواستم .. بدون شک هم به تنهایی و هم بصورت ترکیبی با دیگر کتاب ها معجزه میکنه
      گاج جامع: تستاش بسیار خوبن و من فقط برای تست ازش استفاده میکنم ... درسنامه خوبی نداره ... به تنهایی توصیه نمیشه
      نشر الگو: نکات ریز و خوبی داره که موشوغ رو برات روشن میکنه ... به تنهایی توصیه نمیشه
      مهر و ماه: ارزش چندانی نداره ... نه تست خوب داره و نه درسنامه خوب ... در کل توصیه نمیشه
      معجزه مهر و ماه: کل تکنیک ها رو خلاصه وار گفته .. برای مرور خوبه ... برای شروع توصیه نمیشه

پیشنهاد من به شما: نشر همایش است ... اگر خواستید گاج یا الگو هم بگیرد ولی همایش یه چیز دیگست...

برای ریاضی هم با اینکه کلی مبنع دارم ولی هنوز به صورت جدی شروع نکردم .. سر در گمم...

4. Top | #109
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام دوستااااان ... منم میخام به جمعتوت ملحق بشم اگرچه چند روز از اولین پست تاپیک می گذره! ولی ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه ست ! پر انرژی باشیم و ادامه بدیم تا روز کنکور! !! فایتینگ! !

5. Top | #110
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام.دوستان ببخشید اینجا درخواستم رو مطرح میکنم کسی اینجا پایه هست جزوه حدس سوالات احتمالی واموزش ریاضی میز طراح در33روزش رو شریکی بخریم که هم قیمتش واسمون کم بیاد هم اگه به درد نخورد زیاد ضررنکرده باشیم(فکر نکنم به درد بخور نباشه چون چندتاازدوستام که خریده بودن راضین منتهی به من ندادن حق هم دارن چون خیلی گرونه) لطفا اطلاع رسانی هم کنید.مرسی

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      گول این چیزا رو نخور من پارسال سوالای احتمالی کنکور با قیمت بالا گرفتم اخرش مجبور شدم بندازم سطل اشعال
      نقل قول نوشته اصلی توسط katalan نمایش پست ها
      سلام.دوستان ببخشید اینجا درخواستم رو مطرح میکنم کسی اینجا پایه هست جزوه حدس سوالات احتمالی واموزش ریاضی میز طراح در33روزش رو شریکی بخریم که هم قیمتش واسمون کم بیاد هم اگه به درد نخورد زیاد ضررنکرده باشیم(فکر نکنم به درد بخور نباشه چون چندتاازدوستام که خریده بودن راضین منتهی به من ندادن حق هم دارن چون خیلی گرونه) لطفا اطلاع رسانی هم کنید.مرسی
      ویرایش توسط Divergent : 28 اسفند 1393 در ساعت 15:51

7. Top | #112
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ممنون ولی این جزوه اموزش هم داره

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن