خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 112
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من مطمنم قبول میشم

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ایشالا موفق میشین به انژی منفی که میدن گوش نکنین با قدرت برید جلو...با ایمان میریم جلو بگو یا مرگ یا موفقیت
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      این برنامه ی منه و از امروز استارت زدم و برنامه ی امروزو تموم کردممممم
      درباره ی عربی هم بگم چون ترجمه و تعریب در کنکور خیلی تاثیر داره در طول عید قصد دارم تکنیکاشو یاد بگیرم و بعد عید برم سراغ قواعد
      اگر سوالی بود در خدمتم
      ویرایش توسط Majid-VZ : 22 اسفند 1393 در ساعت 20:26

4. Top | #19
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوستان ما هم هستیم... هر چند استارت کار رو خیلی وقته زدیم ولی زیاد پیشرفت نکردیم ولی اینبار دیگه میریم که بترکونیم! دسته جمی!

یه گروهی چیزی تشکیل بدیم و هر شب آمار و وضعیتتمون رو گزارش بدیم...یا اگر امکان گروه نیست در همین تاپیک این کارو بکنیم....

این آمار ماست:
      تا الان سه فصل زیست 1 رو تموم کردم... برنامم برا این درس: تا 13 فروردین تمومش کنم + زیست سال سوم رو نصف کنم
      عربی سال دوم رو دارم تموم میکنم ولی تست نزدم و زیادی توش ضعف دارم برنامم برا این درس: تا 13 فروردین تستاش رو کامل بزنم و مرورشون کنم + لغات عربی 1 و 2 رو بخونم
      ریاضی سال اول رو یه نگاهی بهش کردم و ریاضی سال دوم رو تا لگاریتم پیش رفتم... برنامم برا این درس: تموم کردن لگاریتم - ماتریس - دستگاه مختصات - معادله و نامعادله و یه سری مباحث ساده دیگه
      ادبیات دس نزدم بهش فقط آرایه هارو تموم کردم بقیش صفر صفرم ... برنامم واسه این درس: آرایه ها رو تموم کنم و برم سر وقت زبان شیرین پارسیو تا 13 فروردین بترکونمش....
      انگلیسی دس نزدم بهش! ولی شخصا انگلیسیم خوبه در عرض دو هفته میتونم کلش رو مرور کنم... برنامم واسه این درس: تا 13 فروردین انگلیسی سال سه و و چهار رو تموم کنم + حفظ لغات با جعبه لایتنر . کاغذ دیواری
      شیمی سال اول فصل یک و دوش رو تموم کردم ... برنامم واسه این درس: تا 13 فروردین کل کتاب رو مرور کنم و تستاش رو کامل بزنم ... و یه دو سه بخش از شیمی سال سوم رو بخونم
      فیزیک سال اول بخش نور و انعکاس و عدسی و ... رو تموم کردم باید یه مرور ساده داشته باشم ... فیزیک پیش حرکت شناسی رو تموم کردم و دینامیک رو نصف کردم.... برنامم واسه این درس: کار ترم یک پیش رو بکل یک سره کنم و برم برای فصول دیگه
      زمین شناسی در برنامه درسیم نیست بنظرم وقت تلف کردنه.... برنامم واسه این درس: نمیدونم ... ارزش نداره ولی اگه وقت کردم یه دو سه فصل ازش میخونم

به امید موفقیت!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم به نظره خودم زیاد خوب نخوندم.منم پایه م.حرکت
      واقعیت همینه که بدی خوبه
      /
      ولی حقیقت این نیست.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      دوستان ما هم هستیم... هر چند استارت کار رو خیلی وقته زدیم ولی زیاد پیشرفت نکردیم ولی اینبار دیگه میریم که بترکونیم! دسته جمی!

یه گروهی چیزی تشکیل بدیم و هر شب آمار و وضعیتتمون رو گزارش بدیم...یا اگر امکان گروه نیست در همین تاپیک این کارو بکنیم....

این آمار ماست:
      تا الان سه فصل زیست 1 رو تموم کردم... برنامم برا این درس: تا 13 فروردین تمومش کنم + زیست سال سوم رو نصف کنم
      عربی سال دوم رو دارم تموم میکنم ولی تست نزدم و زیادی توش ضعف دارم برنامم برا این درس: تا 13 فروردین تستاش رو کامل بزنم و مرورشون کنم + لغات عربی 1 و 2 رو بخونم
      ریاضی سال اول رو یه نگاهی بهش کردم و ریاضی سال دوم رو تا لگاریتم پیش رفتم... برنامم برا این درس: تموم کردن لگاریتم - ماتریس - دستگاه مختصات - معادله و نامعادله و یه سری مباحث ساده دیگه
      ادبیات دس نزدم بهش فقط آرایه هارو تموم کردم بقیش صفر صفرم ... برنامم واسه این درس: آرایه ها رو تموم کنم و برم سر وقت زبان شیرین پارسیو تا 13 فروردین بترکونمش....
      انگلیسی دس نزدم بهش! ولی شخصا انگلیسیم خوبه در عرض دو هفته میتونم کلش رو مرور کنم... برنامم واسه این درس: تا 13 فروردین انگلیسی سال سه و و چهار رو تموم کنم + حفظ لغات با جعبه لایتنر . کاغذ دیواری
      شیمی سال اول فصل یک و دوش رو تموم کردم ... برنامم واسه این درس: تا 13 فروردین کل کتاب رو مرور کنم و تستاش رو کامل بزنم ... و یه دو سه بخش از شیمی سال سوم رو بخونم
      فیزیک سال اول بخش نور و انعکاس و عدسی و ... رو تموم کردم باید یه مرور ساده داشته باشم ... فیزیک پیش حرکت شناسی رو تموم کردم و دینامیک رو نصف کردم.... برنامم واسه این درس: کار ترم یک پیش رو بکل یک سره کنم و برم برای فصول دیگه
      زمین شناسی در برنامه درسیم نیست بنظرم وقت تلف کردنه.... برنامم واسه این درس: نمیدونم ... ارزش نداره ولی اگه وقت کردم یه دو سه فصل ازش میخونم

به امید موفقیت!
      شما کنکوری ۹۴ هستید?

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

این آمار ماست:

به امید موفقیت!

چرا شیمی سال اول بخونی؟؟؟؟؟منظورت همون شیمی دوم بود؟؟؟!!!

8. Top | #23
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      شما کنکوری ۹۴ هستید?
      بلی! من میخواستم 95 شرکت کنم.... ولی میخوام امسال حداکثر تلاشم رو بکنم...

چرا شیمی سال اول بخونی؟؟؟؟؟منظورت همون شیمی دوم بود؟؟؟!!!
      بلی بلی ... منظورم همون شیمی یک بود ( سال دوم)

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هم یه چیزکی خوندم ! ولی باید عید نتیجه رو تغییر بدم و بیام تو 7000 ! تا الان فقط ای کاش بود ولی بعد عید برام میشه باید

چیزک هایی که عالی خوندم

زیست : دوم بصورت کامل + سوم بجز 9و10 + پیش کامل بجز فصل های نا مهم 3و4 و6و7 که تو عید میترکونمشون

فیزیک : بجز حرکت و گرما و فشار بقیشون به مقدار کافی کار شدن

ریاضی : فعلا راجع بش حرفی ندارم ! چون دلیلی برای درصدای 20-30 نمیتونم بیارم ! باید خوبش کنم

شیمی : شیمی 2 کلش خوب بوده ولی شیمی 3 و اسیدو باز می لنگم ، اشکال شیمی 3 هم روی درس 2 هست

زمین : ازش راضیم یعنی به 30-40 درصد تو کنکور میرسونمش و برام کافیه ( اگه دارو بهشتی آوردم حتی با کله هم میرم )

عمومی ها هم بجز دینی بقیه رو خوب کار کردم و توی عید فقط تست میزنم ! عربی هم که همیشه بالا 90 بوده ولی نقطه ضعفم روی دینی هست که متعادلش میکنم

نظرتون ؟
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaMeD.DeljoO نمایش پست ها
      من هم یه چیزکی خوندم ! ولی باید عید نتیجه رو تغییر بدم و بیام تو 7000 ! تا الان فقط ای کاش بود ولی بعد عید برام میشه باید

چیزک هایی که عالی خوندم

زیست : دوم بصورت کامل + سوم بجز 9و10 + پیش کامل بجز فصل های نا مهم 3و4 و6و7 که تو عید میترکونمشون

ریاضی : فعلا راجع بش حرفی ندارم ! چون دلیلی برای درصدای 20-30 نمیتونم بیارم ! باید خوبش کنم

شیمی : شیمی 2 کلش خوب بوده ولی شیمی 3 و اسیدو باز می لنگم ، اشکال شیمی 3 هم روی درس 2 هست

زمین : ازش راضیم یعنی به 30-40 درصد تو کنکور میرسونمش و برام کافیه ( اگه دارو بهشتی آوردم حتی با کله هم میرم )

عمومی ها هم بجز دینی بقیه رو خوب کار کردم و توی عید فقط تست میزنم ! عربی هم که همیشه بالا 90 بوده ولی نقطه ضعفم روی دینی هست که متعادلش میکنم

نظرتون ؟
      ترازتون چند میشه معمولا؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaMeD.DeljoO نمایش پست ها

چیزک هایی که عالی خوندم

نظرتون ؟
      عالیست...
      کاش این راز عربیت رو به ما هم میگفتی... نمیدونم چیکارش کنم...

فقط یه چیزی ... سعی کن همه "خوب" هارو به "عالی" تغییر بدی...
      فیزیک رو اگه کافی کار کردی بهتره این کافی رو به عالی تبدیل کنی...
      کیفیت بر کمیت ارجحیت داره

من زیاد به بودجه بندی توجه نمیکنم و همه فصل ها رو به یه اندازه میخونم .. چه فصلی که ازش 1 سوال میاد چه فصلی که ازش 6 سوال میاد..نمیدونم ضرر میکنم یا نه..

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      ترازتون چند میشه معمولا؟
      میانگین : 6150 ولی از نیم سال دوم به بعد همش 6200 تا 6300 بوده !

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      الکی مثلا من عاشقشم

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالیست...
      کاش این راز عربیت رو به ما هم میگفتی... نمیدونم چیکارش کنم...

فقط یه چیزی ... سعی کن همه "خوب" هارو به "عالی" تغییر بدی...
      فیزیک رو اگه کافی کار کردی بهتره این کافی رو به عالی تبدیل کنی...
      کیفیت بر کمیت ارجحیت داره

من زیاد به بودجه بندی توجه نمیکنم و همه فصل ها رو به یه اندازه میخونم .. چه فصلی که ازش 1 سوال میاد چه فصلی که ازش 6 سوال میاد..نمیدونم ضرر میکنم یا نه..

درود ؛ درصد عربیم که راض خاصی نداره فقط علاقه ! تست زیاد میزنم ولی به اندازه بقیه روش وقت یمزارم

فقط یه نکته که تو عربی همیشه رعایت میکنم اینه که هر شب تا یک درک مطلب حل نکنم خوابم نمیبره

شاید این تاثیر زیادی داشته

-------

این که به بودجه بندی دقت نمیکنید تو مطالعه به نظر من تا حدودی خوبه ولی باعث ضعف در بخش های مهم و کار زیاد در بخش های نا مهم میشه

مثلا من میدونم درس 3و4و6و7 پیش (زیست) رو نخونم فوقش 2 تست رو تو کنکور از دست دادم ولی وقت زیادی نگه داشتم برای ژنتیک یا گیاهی ولی اگه بیام وقت زیادی بزارم روی این درس ها و گیاهی و ژنتیک هم به اندازه اینا کار کنم مسلمه که نتیجه خوبی نمیگیرم

امیدوارم کمک کرده باشم

arab.jpg

الکی مثلا من عاشقشم

14. Top | #29
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      درود ؛ درصد عربیم که راض خاصی نداره فقط علاقه ! تست زیاد میزنم ولی به اندازه بقیه روش وقت یمزارم

فقط یه نکته که تو عربی همیشه رعایت میکنم اینه که هر شب تا یک درک مطلب حل نکنم خوابم نمیبره

شاید این تاثیر زیادی داشته
      آخرین روزی که عربی کار کردم 5 روز پیش بود که به کل از کنکور و درس زده شدم... انقد بدم میاد از این عربی....

ولی موشکلی نیست... منم طبق روش شما پیش میرم! روزی تا 40 تست (کافیه؟) نزنم نمیخوابم... هرچند در کل من اصلا خواب ندارم...

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخرین روزی که عربی کار کردم 5 روز پیش بود که به کل از کنکور و درس زده شدم... انقد بدم میاد از این عربی....

ولی موشکلی نیست... منم طبق روش شما پیش میرم! روزی تا 40 تست (کافیه؟) نزنم نمیخوابم... هرچند در کل من اصلا خواب ندارم...
      حتما همین کارو بکنید ولی تا شب کنکور این 40 تا به 70-80 تا برسه که ضعف شما رو به نقطه قوت تبدیل کنه ! هر چی که دیگران نمیزنند نمره تراز بالایی میده !

ریاضی و عربی از همین ها هستند ( این نمره تراز هم در کنکور بالا میشه و هم در کانون )

الکی مثلا من عاشقشم

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن