خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 100 از 101 نخستنخست ... 9099100101 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,486 به 1,500 از 1507
    1. Top | #1486
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط StarryNight نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      چرا ساعت انجمن یه ساعت جلوتره؟
      چیز زیاد مهمی نیس ولی خب تو تاپیک های ثبت ساعت بیداری و گزارش یکم رو مخ میره!
      میشه اینو درستش کنید؟

سلام
      به تنظیمات ساعت پروفایلت ورود کن و تغییرات فصلی رو خاموش یا روشن کن تا درست شه
      ساعت انجمن در حال حاضر درسته

2. Top | #1487
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      خسته نباشید
      یه مدت تو فکر بودم که چه بهتر میشد «اخبار کنکور» با «محتوای آموزشی کنکور» دو تا کتگوری مجزا باشن.
      همونطوری که عمومی و دانشجویی و اینها داریم.
      راستش اولش خواستم خواهشی کنم که تاپیک های بی ربط و بی مورد و اسپم طور حذف بشن که متوجه شدم واقعا امکانش نیست و باید ناظر وجود داشته باشه و اون هم نمیشه
      به نظرم این راه اقلا شدنیه که این دو تا بخش جدا بشن.
      تشکر فراوان
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

3. Top | #1488
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام.
      این تاپیکای روسی و انگلیسی چی هستن و چرا میان ؟؟ برای همه است ؟؟

screenshot-2024-02-09-124735.png
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

4. Top | #1489
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      سلام.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2024-02-09 124735.png
مشاهده: 289
حجم: 73.9 کیلو بایت
      منم حس کردم سایت هک شده:/

5. Top | #1490
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      سلام.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2024-02-09 124735.png
مشاهده: 289
حجم: 73.9 کیلو بایت
      وای اره خیلی رو مخن کاش محو و نابودشون میکردن
      @Araz@ کمککک
      ..God, I’m so blue

6. Top | #1491
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      نمیشه امکان حذف دو طرفه پیام خصوصی اضافه بشه ؟!

5 ماه و 5 روز برای 5 سال و 5 ماه
      Mon 22 1 2024
      ˙ᵕ˙

7. Top | #1492
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلاام
      بخش اعلانات من نوشته 16 پیام بازدید کننده
      چجوری میتونم اینو حذفش کنم ؟
      مال خیلی وقت پیشه و من همون موقع خوندم اینا رو ولی نمیتونم حذفشون کنم
      میشه شما یکاری کنین حذف بشن؟؟ @Araz
      。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka

8. Top | #1493
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت مدیریت محترم @Araz
      خواستار یک سری نظارت ها بر چت باکس هستم
      دلیل اول وجود یک سری از کاربران مهمان که انواع و اقسام فحش ها و ناسزا ها رو به کاربران انجمن نسبت میدهد
      دلیل دوم وجود یک چالش سرگرم کننده (چالش ناشناس) که وجود این چالش از حد خود فرا تر رفته و تقریبا کل موضوع چت باکس به این چالش اختصاص داده شده (متاسفانه یا نمیدونم چجوری بگم بدبختانه من این چالش رو به این فضا وارد کردم و یک سری پیام مبنی بر نارضایتی برخی کاربران دریافت کردم اگر میشه این چالش ممنوع شه)
      دلیل سوم واضحات و مشخص بودن سخنان و الفاظ رکیک در این فضا که یکی از دلایل اصلی ان وجود همان چالش است (بسیاری از دوستان بنده و حتی خود بنده یک سری ناسزا ها گفتیم تو چت باکس که باز هم موجب نارضایتی برخی کاربران شده و کاملا هم حق دارند چون اینجا یه فضای کنکوریه و اینجور بحث ها مناسب نیست واقعا)

دوم خواستار اخراج این کاربری هستم...متچکر میشم اگر اخراج بشم

پ.ن: شاید بسیاری از دوستانم از اینکه این پیامو گذاشتم ناراحت بشن ولی خب بنظرم این درست ترین کاری بود که میتونستم برای بهتر شدن اوضاع انجام بدم. از شما عذر خواهی میکنم جهت گرفتن یک سرگرمی مسخره!

موفق و موید باشید
      با آرزوی بهترین ها برای تمامی کاربران انجمن...

9. Top | #1494
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط °Dew° نمایش پست ها
      با سلام خدمت مدیریت محترم @Araz
      خواستار یک سری نظارت ها بر چت باکس هستم
      دلیل اول وجود یک سری از کاربران مهمان که انواع و اقسام فحش ها و ناسزا ها رو به کاربران انجمن نسبت میدهد
      دلیل دوم وجود یک چالش سرگرم کننده (چالش ناشناس) که وجود این چالش از حد خود فرا تر رفته و تقریبا کل موضوع چت باکس به این چالش اختصاص داده شده (متاسفانه یا نمیدونم چجوری بگم بدبختانه من این چالش رو به این فضا وارد کردم و یک سری پیام مبنی بر نارضایتی برخی کاربران دریافت کردم اگر میشه این چالش ممنوع شه)
      دلیل سوم واضحات و مشخص بودن سخنان و الفاظ رکیک در این فضا که یکی از دلایل اصلی ان وجود همان چالش است (بسیاری از دوستان بنده و حتی خود بنده یک سری ناسزا ها گفتیم تو چت باکس که باز هم موجب نارضایتی برخی کاربران شده و کاملا هم حق دارند چون اینجا یه فضای کنکوریه و اینجور بحث ها مناسب نیست واقعا)

دوم خواستار اخراج این کاربری هستم...متچکر میشم اگر اخراج بشم

پ.ن: شاید بسیاری از دوستانم از اینکه این پیامو گذاشتم ناراحت بشن ولی خب بنظرم این درست ترین کاری بود که میتونستم برای بهتر شدن اوضاع انجام بدم. از شما عذر خواهی میکنم جهت گرفتن یک سرگرمی مسخره!

موفق و موید باشید
      با آرزوی بهترین ها برای تمامی کاربران انجمن...

سایت مورد نظر فیلتر شد
      چون مولتی یوزر بودی اخراج شدی و دیگه حق عضویت نداری

10. Top | #1495
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درخواست تعلیق شدن دارم مدیر @Araz

11. Top | #1496
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

رسیدگی کنید @Araz @Faraz

12. Top | #1497
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا مرا نیز تعلیق فرمایید با تشکر @Araz@
      اگر پند خردمندان به شیرینی نیاموزی
      فلک آن پند را روزی به تلخی ات بیاموزد
      پایان فعالیت در ۱۴۰۳/۲/۳
      ویرایش توسط aytay : 03 اردیبهشت 1403 در ساعت 21:17

13. Top | #1498
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HUNDRED نمایش پست ها

رسیدگی کنید @Araz @Faraz

تا دیشب که هرچی فحاشی و ناسزایی گویی بود همه را به ferrycadman نسبت دادید و با جمع کثیری از دوستان همه متفق‌القول شدید که دشمن دیرینه،روباه شیطان صفت،بیمار روانی و ابلیس‌چت‌روم کسی جز او نمیباشد دلیل های بسیار زیادی هم برای اثبات ادعای خود آوردید و گفتید که تمام دشمنی ها و فش کاری ها از جایی شروع شد که این فرد وارد چت باکس شد و در آنجا شروع به فعالیت کرد.

و همان دوستان و انجمن متحدین شما از هیچ تهمت و فحشی چه در فضای چت روم و چه در پیام خصوصی نسبت به بنده دریغ نکردند و بارها بنده را از جهات مختلف مورد عنایت قراردادند و به کررات زیاد با گفتن الفاظ بسیار رکیک و آلوده به بیمارهای ایدز و هپاتیت۳ هرچه در توان داشتند+مقداری هم که از دروهمسایه قرض گرفتند بنده را مخاطب قرار دادند.

ولی چون از بچگی باور داشتیم که خداوند خود بصیر و سیمع است و فردای حقیقت نزدیک؛در جواب دوستان فقط گفتیم نرست ازخار تهمت دامن پیراهن یوسف

و دیدیم که با اخراج ما بازهم این بازی کثیف به پایان نرسید و همچنان دوستان بر طبل فحش و مخاطب قرار دادن و خار و مادر هم کوبیدند وکار به جایی رسید که کسانی که تا دیروز در یک سنگر بودند امروز در دو جبهه قرار گرفتند.

هدف من هم این پیام ابراز ندامت،شرمندگی و تغییر نگرش شما و باقی دوستان نسبت به بنده نیست چون به هرحال اتفاقی بود که باید می‌افتاد و قسمت همینطور بود و از کسی هم گله ای نداریم،ولی امروز یا بهتر بگم امشب به حقیقت این جمله پی‌بردم که میگه طولانی پنهان نخواهند ماند؛خورشید،ماه و حقیقت

شب و روزگار خوش

14. Top | #1499
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ♦Mystique♦ نمایش پست ها

تا دیشب که هرچی فحاشی و ناسزایی گویی بود همه را به ferrycadman نسبت دادید و با جمع کثیری از دوستان همه متفق‌القول شدید که دشمن دیرینه،روباه شیطان صفت،بیمار روانی و ابلیس‌چت‌روم کسی جز او نمیباشد دلیل های بسیار زیادی هم برای اثبات ادعای خود آوردید و گفتید که تمام دشمنی ها و فش کاری ها از جایی شروع شد که این فرد وارد چت باکس شد و در آنجا شروع به فعالیت کرد.

و همان دوستان و انجمن متحدین شما از هیچ تهمت و فحشی چه در فضای چت روم و چه در پیام خصوصی نسبت به بنده دریغ نکردند و بارها بنده را از جهات مختلف مورد عنایت قراردادند و به کررات زیاد با گفتن الفاظ بسیار رکیک و آلوده به بیمارهای ایدز و هپاتیت۳ هرچه در توان داشتند+مقداری هم که از دروهمسایه قرض گرفتند بنده را مخاطب قرار دادند.

ولی چون از بچگی باور داشتیم که خداوند خود بصیر و سیمع است و فردای حقیقت نزدیک؛در جواب دوستان فقط گفتیم نرست ازخار تهمت دامن پیراهن یوسف

و دیدیم که با اخراج ما بازهم این بازی کثیف به پایان نرسید و همچنان دوستان بر طبل فحش و مخاطب قرار دادن و خار و مادر هم کوبیدند وکار به جایی رسید که کسانی که تا دیروز در یک سنگر بودند امروز در دو جبهه قرار گرفتند.

هدف من هم این پیام ابراز ندامت،شرمندگی و تغییر نگرش شما و باقی دوستان نسبت به بنده نیست چون به هرحال اتفاقی بود که باید می‌افتاد و قسمت همینطور بود و از کسی هم گله ای نداریم،ولی امروز یا بهتر بگم امشب به حقیقت این جمله پی‌بردم که میگه طولانی پنهان نخواهند ماند؛خورشید،ماه و حقیقت

شب و روزگار خوش
      سلام من اگه بختون توهین یا فحاشی کردم واقعاً معذرت میخوام
      وضعیت جوری بود که متاسفانه بخاطر همه چیز شما مهتم شدین
      و دلیل رفتار من این بود که شما اومدین توی این تاپیک و یه متن بلند بالا نوشتین که کاربرای خاطی که توی متنتون هم اورده بودین هرکسی که در چالش ناشناس شرکت کرده ، یعنی از جمله من و تمام کسایی که هیچ گناهی نداشتن اخراج بشن
      در صورتی که میتونستین لینک سایت جدید رو بدین مدیریت فیلتر کنن نه این که نزدیک بیست کاربر بخاطر یکی دو نفر اخراج شن در صورتی که هیچ کاری نکردن
      ما هم اگر بیشتر از شما مورد حجوم فحش و حرف های جنسی قرار نگرفته بوده باشیم باز هم کمتر از شما نیست.
      باز هم من عذرخواهی میکنم بخاطر تهمتی که زدم

15. Top | #1500
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      کوچکترینی توهینی چه در پیام خصوصی و چه در چت باکس و ... بهم گزارش بشه ، اخراج دائم بدون هیچ راه بازگشتی به دنبال خواهد داشت ( بدون فرصت دادن توضیحات به کاربر خاطی )

تمام کاربرانی که در کل کل و توهین در چت باکس انجمن به هر نحوی شرکت داشته باشند ، از چت باکس برای همیشه بلاک خواهند شد

صفحه 100 از 101 نخستنخست ... 9099100101 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن