خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سه تا ازمون جامع قلمچی یا ازمون های سنجش؟؟؟

سلام چهارم تجربی هستم....میخواستم بدونم واسه اخرا که همین یکی دو ماه دیگه هست.....ازمونای جامع سازمان سنجش رو شرکت کنم یا اون سه تا ازمون جامع قلمچی؟؟؟؟؟ چون تاریخ اخرین ازمون(۱۵خرداد)قلمچی و سنجش باهم افتاده موندم کدومشو برم؟؟؟؟اخه پشتیبانم میگه اون سه تا ازمون قلمچی خیلی مهمه چون ما تو هر عزمون یک درس رو خیلی سخت میگیریم علتش هم اینه که هر سال تو کنکور سراسری یک درس سخت تر از بقیه درسا برگزار میشه ما این کار رو میکنیم تا سر کنکور شوکه نشین......از طرفی سنجش سوالاش به کنکور نزدیکهشرکشرکت در اونها لازمه......با توجه به این تو ضیحات کمک!!!!!!!!!!!!!!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      سلام چهارم تجربی هستم....میخواستم بدونم واسه اخرا که همین یکی دو ماه دیگه هست.....ازمونای جامع سازمان سنجش رو شرکت کنم یا اون سه تا ازمون جامع قلمچی؟؟؟؟؟ چون تاریخ اخرین ازمون(۱۵خرداد)قلمچی و سنجش باهم افتاده موندم کدومشو برم؟؟؟؟اخه پشتیبانم میگه اون سه تا ازمون قلمچی خیلی مهمه چون ما تو هر عزمون یک درس رو خیلی سخت میگیریم علتش هم اینه که هر سال تو کنکور سراسری یک درس سخت تر از بقیه درسا برگزار میشه ما این کار رو میکنیم تا سر کنکور شوکه نشین......از طرفی سنجش سوالاش به کنکور نزدیکهشرکشرکت در اونها لازمه......با توجه به این تو ضیحات کمک!!!!!!!!!!!!!!

صد درصد سنجش جامع هاش بهتره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من پارسال تو سه تای آخر قلم چی بودم : رتبه کنکورم شد پنجاه تا بالاتر از رتبه ی آزمون دوم
      وعده ی ما ... 24 خرداد / دختر پسرای خوبی باشید / سایتم ب هم نزنید ...

.
      .
      .
      بر میگردم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط جامع سنجش

5. Top | #5
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من فقط ازمون جامع اخر سنجش رو میرم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هر چی داداش آرتیم بگه همونه / سنجش / نظر مخالف کسی داشته باشه برخورد میشه ... فقط سنجش
      وعده ی ما ... 24 خرداد / دختر پسرای خوبی باشید / سایتم ب هم نزنید ...

.
      .
      .
      بر میگردم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کاری به دوستان ندارم، اما تجربه شخصیمو می گم، من واقعا واقعا پارسال اشتباه کردم جامع سنجش دادم... امسال تا آخرین آزمون فقط قلمچی می دم. دوست من حرفی که دکتر چلاجور که خودشون هم طراح سوالات زمین سنجش هستن به من گفتن اینه که سنجش از سوالای سوخته کنکور استفاده می کنه اما قلمچی حداقل سوالاش تالیفیه...

اما دوست من اگه می خوای بهترین تصمیم رو بگیری، آخرین جامع سنجش و قلمچی و به علاوه سوالات کنکور 93 بزار جلوت، خودت تصمیم بگیر
      موفق باشی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaT نمایش پست ها
      من کاری به دوستان ندارم، اما تجربه شخصیمو می گم، من واقعا واقعا پارسال اشتباه کردم جامع سنجش دادم... امسال تا آخرین آزمون فقط قلمچی می دم. دوست من حرفی که دکتر چلاجور که خودشون هم طراح سوالات زمین سنجش هستن به من گفتن اینه که سنجش از سوالای سوخته کنکور استفاده می کنه اما قلمچی حداقل سوالاش تالیفیه...

اما دوست من اگه می خوای بهترین تصمیم رو بگیری، آخرین جامع سنجش و قلمچی و به علاوه سوالات کنکور 93 بزار جلوت، خودت تصمیم بگیر
      موفق باشی
      نظر شماهم محترم
      اما اگه به سوالات سنجش مرحله ای و جامع نگاه بندازی متوجه میشی که سولات سوخته نداره اتفاقا در سنجش بعضی از سوالات جدیدی که طرح میشه در بعضی از سال ها همون سبک در کنکور میاد
      اصلا سنجش سوالات سوخته و به درد نخور و یا سخت به درد نخور نداره
      قلمچی ام خوبه اما سوالات سخت به درد نخورداره

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل سنجش اینه که دی وی دی و مجله ازمون و مشاوره و یکسری پیازداغ هایی که بقیه ازمون ها میدن رو نمیده

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میشه مثلا قلمچیو رفت و از آزمون سنجش تو روش 3روز یک بار استفاده کرد...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جامع سنجش خوبه ولی سوالای قلم چی هم یه نگاه بنداز ضرر نمیکنی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      نظر شماهم محترم
      اما اگه به سوالات سنجش مرحله ای و جامع نگاه بندازی متوجه میشی که سولات سوخته نداره اتفاقا در سنجش بعضی از سوالات جدیدی که طرح میشه در بعضی از سال ها همون سبک در کنکور میاد
      اصلا سنجش سوالات سوخته و به درد نخور و یا سخت به درد نخور نداره
      قلمچی ام خوبه اما سوالات سخت به درد نخورداره
      داداش این حرفی بود که دکتر چلاجور پارسال تو همایش زمین به ما زد با اینکه خودش تو سنجشه... در هر صورت بنده به شخصه فکر می کنم اگه جامع قلمچیو می دادم تاثیر بهتری داشت... اما شایدم حق با شما باشه.

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سنجش بهتره به تا قلم چی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پارسال سنجش شرکت کردم ولی خیلی اهمیت نمیدادم بعد کنکور که داشتم دفترچه سوالات سنجشمو جمع میکردم دیدم یکی از سوالات شیمی سنجش تو کنکورم اومده بود:yahoo (21):
      امسال حتما سه آزمون آخر سنجش شرکت میکنم

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaT نمایش پست ها
      داداش این حرفی بود که دکتر چلاجور پارسال تو همایش زمین به ما زد با اینکه خودش تو سنجشه... در هر صورت بنده به شخصه فکر می کنم اگه جامع قلمچیو می دادم تاثیر بهتری داشت... اما شایدم حق با شما باشه.
      نظرتون برام محترمه
      ممنونم ازتون

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)