خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

خلیفه داعش به سراغ نابودی ابوالهول می رود!

به گزارش العالم، "ابوبکر بغدادی" تأکید کرد که هم اکنون آماده است به مصر برود و آثار تاریخی این کشور را ویران کند.

بغدادی ادعا کرد که این آثار تاریخی "بت" و برخلاف "عقیده اسلامی" هستند.

روزنامه ایتالیایی "ژورنال" با اعلام این خبر تأکید کرد که گروه تروریستی داعش پس از تخریب شهر باستانی "نمرود" در عراق همچنان در حال تهدید آثار تاریخی است.

وزارت گردشگری و آثار تاریخی عراق هفته گذشته اعلام کرد که عناصر داعش شهر باستانی نمرود را که در 35 کیلومتری شرق موصل قرار داشت، ویران کردند.

یک هفته قبل نیز عناصر داعش فیلمی را از تخریب آثار تاریخی موزه موصل منتشر کردند.
      اخبار بین الملل - العالم
      ویرایش توسط likeastatue : 17 اسفند 1393 در ساعت 22:51

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مثل اینکه علاقه به نابود کردن اثار فرهنگی و تاریخی ملتها بین عربای 1400 سال پیش و داعشیا مشترکه...
      خوبه خوبه.
      سر صبح یه نخ سیگار تا چشما باز شد ...
      روی میز تیکت با پول نقد و پاسپورت
      یه کبریت، یه بنزین، یه رویا، یه خونه
      یه کوله خاطره که باید جا بمونه...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حاج قاسم مگه میذاره اینا از سوراخشون بیرون بیان؟؟؟؟
      وعده ی ما ... 24 خرداد / دختر پسرای خوبی باشید / سایتم ب هم نزنید ...

.
      .
      .
      بر میگردم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arashp74 نمایش پست ها
      حاج قاسم مگه میذاره اینا از سوراخشون بیرون بیان؟؟؟؟

داداش از ی طرف بغدادی اعلام میکنه میخایم اثار باستانی مصرو خراب کنیم میخایم کلا مسیحی ها رو قتل عام کنیم میخایم...
      باز از ی طرف هی شکست متحمل میشن
      هی مجبور به عقب نشینی میشن
      مجبور ب فرار میشن از هم می پاشن با لباس زنانه قصد در امان موندن دارن
      از ی طرف با طالبان درگیر میشن
      و
      .
      .
      .

باز ****** هی میگه چیکار میکنم چیکار میکنم
      پرچمشونم که سفید کردن!!!!شوکولات میدن دست بچه ها!!!گل پرورش میدن!!! نکنه میخان پیش بینی امام علی (ع) رو نقض کنن
      :yahoo (21):

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه زندگی تو ایران رو تحمل میکنم فقط یه دلیل دارره : هنوز هستن کسایی که وقتی پا ناموسشون بیاد وسط حاضرن جون خودشون که سهله ، تکه تکه شدن جسمشونم بها بدن برای در امون موندن ناموسشون

رفقایی که تو ایلام و کردستان و کرمانشاهن ... اینا کردن . اینا نمیذارن ناموس ایرانی به خطر بیفه
      هشت سال جنگ اینو نشون داده

بغدادی هم خوب مردم ایرانو شناخته که جرات نداره پاشو بذاره طرف ایران
      خودش میدونه جنگ با ایران جنگ با یه ارتش نیست
      جنگ با یه کشوره

مشکل مردم عراق اینه هنوز خودشون نمیدونن واقعا بغدادی رو قبول دارن یا نه...
      از طرفی قوانین داعش باب دندون مردای عربه / واس همین کلا تو دلشون بدشونم نمیاد از داعش

اگه یک سوم ارتش عراق رو آدمایی مث پیش مرگه های کرد تشکیل میداد داعش جرات نمیکرد حتی آب نبات چوبی بگیره دستش

.
      .
      .
      بر میگردم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      اگه زندگی تو ایران رو تحمل میکنم فقط یه دلیل دارره : هنوز هستن کسایی که وقتی پا ناموسشون بیاد وسط حاضرن جون خودشون که سهله ، تکه تکه شدن جسمشونم بها بدن برای در امون موندن ناموسشون

رفقایی که تو ایلام و کردستان و کرمانشاهن ... اینا کردن . اینا نمیذارن ناموس ایرانی به خطر بیفه

جنگ با یه کشوره

از طرفی قوانین داعش باب دندون مردای عربه / واس همین کلا تو دلشون بدشونم نمیاد از داعش

اگه یک سوم ارتش عراق رو آدمایی مث پیش مرگه های کرد تشکیل میداد داعش جرات نمیکرد حتی آب نبات چوبی بگیره دستش

هشت سال جنگ شد کردا شاخ شدن میخاستن کردستانو جدا کن !

گذشت دیگه قدیم دوره بدی شده طرف رو خار مادر خودشم نظر داره پاشه بره جنگ!!! هه اون جوووانی لات و زرنگ و مرد دوره شاه بودن حالا طرف پنجاه ساعت جلو اینه دور خودش می چرخه عصر بره بیرون پیش جی اف و... دیگه گذشت ! بچه ای که ۲۴ ساعت پای نت و واتس اپ و بی تالک و صد تا کوفت و زهر مار هست جنگ بشه میره قایم میشه مطمن باش .. ببخشید رک و واضح حرف زدم حقایق رو گفتم وقتی تو شهر ما ! شهر به این کوچیکی پسره تو داروخونه کار میکرده و هر شب قرص خاب میداده به مادرشو و..... میخای پاشه بره جنگ ! دیگه گذشششششت

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      هشت سال جنگ شد کردا شاخ شدن میخاستن کردستانو جدا کن !

گذشت دیگه قدیم دوره بدی شده طرف رو خار مادر خودشم نظر داره پاشه بره جنگ!!! هه اون جوووانی لات و زرنگ و مرد دوره شاه بودن حالا طرف پنجاه ساعت جلو اینه دور خودش می چرخه عصر بره بیرون پیش جی اف و... دیگه گذشت ! بچه ای که ۲۴ ساعت پای نت و واتس اپ و بی تالک و صد تا کوفت و زهر مار هست جنگ بشه میره قایم میشه مطمن باش .. ببخشید رک و واضح حرف زدم حقایق رو گفتم وقتی تو شهر ما ! شهر به این کوچیکی پسره تو داروخونه کار میکرده و هر شب قرص خاب میداده به مادرشو و..... میخای پاشه بره جنگ ! دیگه گذشششششت

ااره داداش بخدا راس میگی وضعیتمون خیلی خرابه وقتی تو یه شهر کوچیک یه دختر یا پسر 15 یا 16 ساله کم کمش 7تا 8 بار تجربه....داشته وقتی همه خانوما هم دوس پسر دارن...این مردم ناموس میفهمن؟؟؟؟اینجا دیگه غیرتو و قدرتو مرام مرد ملاک نیس ملاک و افتخار اینه که تا حالا چند بار ....داشتی...اره داداش بر باد رفتیم...بر باد

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      ااره داداش بخدا راس میگی وضعیتمون خیلی خرابه وقتی تو یه شهر کوچیک یه دختر یا پسر 15 یا 16 ساله کم کمش 7تا 8 بار تجربه....داشته وقتی همه خانوما هم دوس پسر دارن...این مردم ناموس میفهمن؟؟؟؟اینجا دیگه غیرتو و قدرتو مرام مرد ملاک نیس ملاک و افتخار اینه که تا حالا چند بار ....داشتی...اره داداش بر باد رفتیم...بر باد
      اینا بد هست

از اون بدتر اون که اینا رو میبینیم ولی خودمو گول میزنیم فک کردین جنگ شد کسی میره !؟ چهارتا سرباز بدبخت میبرن که یا به خاطر همین مشکل کنکور رفته یا با خونوادش دعواش

شده رفته یا هم از سر زور و جبر و قانون و بی پولی رفتن ! اوناییم که پول و پله و پارتی و انواع اقسام بند های پ دارن که یا میخرن یا نمیرن مثل همین شوتبالیستا و....

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینا بد هست

از اون بدتر اون که اینا رو میبینیم ولی خودمو گول میزنیم فک کردین جنگ شد کسی میره !؟ چهارتا سرباز بدبخت میبرن که یا به خاطر همین مشکل کنکور رفته یا با خونوادش دعواش

شده رفته یا هم از سر زور و جبر و قانون و بی پولی رفتن ! اوناییم که پول و پله و پارتی و انواع اقسام بند های پ دارن که یا میخرن یا نمیرن مثل همین شوتبالیستا و....
      کردا حقشونه جدا شن داداش
      حقشونه اون جور ک میخوتن زندگی کنن
      منم واس همین گفتم کردا
      چون هنوز یه نمه غیرت دارن

.
      .
      .
      بر میگردم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

جنگ با یه کشوره

دادا ببخشیدا ولی کردها فقط از نوامیس ما دفاع میکنن؟؟؟؟؟؟؟تو هشت سال جنگ که شهره ما 10 هزار نفر جمعیت نداشت و 703 تا شهید داره داشتن چیکار میکردن؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من نگفتم فقط داداش
      ولی بقیه جاها به اندازه ای که شهید دادن اباد شدن
      کردا شهید که سهله
      شهید هسته ای هم دادن ( رضایی نژاد) ولی بازم تو همون محرومیتن که قبلا بودن
      حتی زمان شاه
      کردای عراق چی؟ واس خودشون ازاد ازادن و اونجوری که میخوان زندگی میکنن
      با فرهنگ شااد کردی
      اونجور ک میخوان جشن میگیرن
      اونجور ک حقشونه از زندگی لذت میبرن
      وقتی هم که بحث داعش شد همه شون پا شدن
      نه واسه کمک به عراق
      بلکه برعکس
      واسه گرفتن حق خودشون از تمام اعراب
      چرا کرد ها باید زیر سلطه ی ترک ها باشن یا اعراب با اینکه بیشترین قدمت رو دارن (ایلامیان)
      شما خودت به عنوان یه ترک زبان ، اگ ببینی به قومت ظلم میشه چکار میکنی؟
      ایرانی که هزار هزار هزار سرباز میفرسته واس کمک به کشوری که یه روز ناموسشو میدزدید
      چکار کرد برای کرد های کوبانی ؟ اگ شیر زنای کوبانی قبل رسیدن داعش به روستاهاشون خودکشی نمیکردن میدونی چی میشد؟
      هر چند کوبانی سقوط نکرد ولی اگ ایران به جای کمک به کسایی که خون مردمش رو دستاشونه به کردا کمک میکرد
      شاید میتونست عذابی ک این همه مدت به کردا تحمبل کرده ، فرهنگی که تو قلب کردا زندونی کرده رو جبران کنه
      من گفتم کرد ها چون کرد ها فقط به خاطر ناموسشون میجنگن
      فقط و فقط
      تو دادگاه سر متجاوز به ناموس رو از تنش در میارن
      امکان نداره تو شهر کرد نشین ( به جز کرمانشاه که به خاطر شرایطش خیلیا اصلا کرد نیستن و مهاجرن ) یه قضیه ی ناموسی به یه دادگاه ختم شه
      چون به شخصه دیدم دادگاه های ایران قانونای عجیبی دارن ک گاها باعث میشه فرد متجاوز اعدام نشه
      شک نکن
      شک نکن اگ طرف مقابل کرد باشه طرفو خودش میکشه و خودشم میره تسلبم میشه
      چون برای کردا بالاتر از ناموس چیزی نیست
      تو زندگی کرد ها ناموس حتی قبل ازدین قرار داره
      من اینو که میگم دوستان برداشت بد نکنن
      تو هر جمعیتی ادم منفی هم وجود داره
      حتی ممکنه خیلی هم وجود داشته باشه
      و اصلا هم قصدندارم از یه قوم و نزاد خاص بد بگم
      من به عنوان یه کرد فقط خواستم بگم اگ اتفاقی بیفته کردا بازم حاضرن برای ناموسشون بمیرن و تو این شک نکنید
      مگه اون جمعیت منفی که مثل من بخت برگشتنو باعث ننگ بقیه ی کرد هان...
      بازم ببخشید اگبی احترامی شد

.
      .
      .
      بر میگردم
      ویرایش توسط sawyer : 19 اسفند 1393 در ساعت 01:07

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      کردا حقشونه جدا شن داداش
      حقشونه اون جور ک میخوتن زندگی کنن
      منم واس همین گفتم کردا
      چون هنوز یه نمه غیرت دارن
      کرد و ترک و لر و فارس نداره همشون با اسم ایران بزرگن اگر هر کدومشون روزی زیر اسم ایران نباشن ذره ای ارزش ندارن و باید نابود بشن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کرد و ترک و لر و فارس نداره همشون با اسم ایران بزرگن اگر هر کدومشون روزی زیر اسم ایران نباشن ذره ای ارزش ندارن و باید نابود بشن
      تو ظاهر آره ... ولی وقتی پای جک ساختن بیاد وسط اولش لره بعد کرده و بعد ترک...فارس وجود نداره

.
      .
      .
      بر میگردم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو ظاهر آره ... ولی وقتی پای جک ساختن بیاد وسط اولش لره بعد کرده و بعد ترک...فارس وجود نداره
      لره شهید میشه میرن با خانوادش مصاحبه کنن

به زنش میگن یه خاطره بگو میگه روز اخر بهش گفتم نرو گفت من نرم خاکم غصب میشه.

اگر بر کف پوتین دشمن ذره ای از خاک وطنم چسبیده باشد آن را با خون می شویم.

اره رفیق جک نبود حقیقته.
      سردار شهید بروجردی

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      من نگفتم فقط داداش
      ولی بقیه جاها به اندازه ای که شهید دادن اباد شدن
      کردا شهید که سهله
      شهید هسته ای هم دادن ( رضایی نژاد) ولی بازم تو همون محرومیتن که قبلا بودن
      حتی زمان شاه
      کردای عراق چی؟ واس خودشون ازاد ازادن و اونجوری که میخوان زندگی میکنن
      با فرهنگ شااد کردی
      اونجور ک میخوان جشن میگیرن
      اونجور ک حقشونه از زندگی لذت میبرن
      وقتی هم که بحث داعش شد همه شون پا شدن
      نه واسه کمک به عراق
      بلکه برعکس
      واسه گرفتن حق خودشون از تمام اعراب
      چرا کرد ها باید زیر سلطه ی ترک ها باشن یا اعراب با اینکه بیشترین قدمت رو دارن (ایلامیان)
      شما خودت به عنوان یه ترک زبان ، اگ ببینی به قومت ظلم میشه چکار میکنی؟
      ایرانی که هزار هزار هزار سرباز میفرسته واس کمک به کشوری که یه روز ناموسشو میدزدید
      چکار کرد برای کرد های کوبانی ؟ اگ شیر زنای کوبانی قبل رسیدن داعش به روستاهاشون خودکشی نمیکردن میدونی چی میشد؟
      هر چند کوبانی سقوط نکرد ولی اگ ایران به جای کمک به کسایی که خون مردمش رو دستاشونه به کردا کمک میکرد
      شاید میتونست عذابی ک این همه مدت به کردا تحمبل کرده ، فرهنگی که تو قلب کردا زندونی کرده رو جبران کنه
      من گفتم کرد ها چون کرد ها فقط به خاطر ناموسشون میجنگن
      فقط و فقط
      تو دادگاه سر متجاوز به ناموس رو از تنش در میارن
      امکان نداره تو شهر کرد نشین ( به جز کرمانشاه که به خاطر شرایطش خیلیا اصلا کرد نیستن و مهاجرن ) یه قضیه ی ناموسی به یه دادگاه ختم شه
      چون به شخصه دیدم دادگاه های ایران قانونای عجیبی دارن ک گاها باعث میشه فرد متجاوز اعدام نشه
      شک نکن
      شک نکن اگ طرف مقابل کرد باشه طرفو خودش میکشه و خودشم میره تسلبم میشه
      چون برای کردا بالاتر از ناموس چیزی نیست
      تو زندگی کرد ها ناموس حتی قبل ازدین قرار داره
      من اینو که میگم دوستان برداشت بد نکنن
      تو هر جمعیتی ادم منفی هم وجود داره
      حتی ممکنه خیلی هم وجود داشته باشه
      و اصلا هم قصدندارم از یه قوم و نزاد خاص بد بگم
      من به عنوان یه کرد فقط خواستم بگم اگ اتفاقی بیفته کردا بازم حاضرن برای ناموسشون بمیرن و تو این شک نکنید
      مگه اون جمعیت منفی که مثل من بخت برگشتنو باعث ننگ بقیه ی کرد هان...
      بازم ببخشید اگبی احترامی شد

همین دبیرستان که من داخلش درس می خوندم عکس 112 تا شهید 112 تا بچه زدن کنار در ورودیش همش بچه 14-15 ساله موقه جنگ تو چهار اتوبوس میشین برن جبهه کرد ها جلوشونو میگیرن و سر همشونو می برن فقط 4 تا راننده رو زنده میزارن میگن حالا همشونو برگردونین ...

دو تا از اقوام ما داخلش بودنو کشته میشن ما هر چی از کرد ها دیدیم همین بوده...

زیادی سنگشونو به سینه نزن خدا کنه کسی خودش مرد باشه ادم باشه انسان باشه... ایران و امریکا و یه کشور دیگه شدن نداره که هر جه بری اسمون یه رنگ هست

در ضمن کشور جدید تشکل دادن و جدا شدن فقط حرف هست و گفتنش اسونه مطمن باش هیچ وقت هیچ وقت چنین چیزی رخ نمیده حتی اون موقه که ایران تو جنگ بود و دولت

درستی نداشته و مملکت از هم پاشیده شده بود شما ندونستین کاری کنین

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)