خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

هر کی میخواد متحول بشه بیاد تو

اکثر مواقع همه ما وقتی یه کاری دوست داریم انجام بدیم ولی حال و حوصلشو نداریم میگیم از اول هفته شروع میکنم. حالا از حال ندارم شنبه. حالا این شنبه نشد از اول ماه. اینو گفتم بهتون که اونایی که هی بهانه میارن و امروز و فردا میکنن.شنبه اول فروردین اول سال. اول ماه . اول فصل و اول هفتس. پس با یه برنامه ی شیک شروع کن تا به هدف قشنگت برسی. لایک یادت نره
      ویرایش توسط nahid : 17 اسفند 1393 در ساعت 19:46

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصلا دچار تحول درونی شدم!!!!!!!!
      دنیا جلوی چشام تیره و تار شد!!!!!!
      آفرین

A SONG OF ICE AND FIRE

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      لایک کردم خانوم دکتر!

ولی بازم میگم واسه تحول آدم باید خودش بخواد! صد ها دونه از این تاپیکا زده شده و ما تحولی ندیدیم .....

نمیشه که ما به زور یک نفر رو تحول بدیم! آقا یا خانوم خوابیده صبح ساعت 12 بیدار میشه! چه میدونم صبحونه میخوره بعد میخوابه تاااا نصفِ شب! نصفِ شبم میاد میگه میخوام بابای کنکورو در بیارم!

نشد که! اینقده من تو این دو هفته به بچه ها روحیه دادم تو پخا دیگه احساس میکنم داره به شعورم توهین میشه وقتی همچین تاپیکایی میبینم!

بازم میگم تا کسی خودش نخواد با این تاپیکا چیزی عوض نمیشه!

میدونم حرفام یکم تلخه ولی ببخشید واقعیت تلخه!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نمیخوام زده حال بزنم بهتون !

اما یادمه شنبه 1 آذر هم اول هفته بود و ....

کلی تو نت گفته بودن واسه شروع خوبه و فلان بهمان !

خلاصه هر ک میخواست شروع کنه ، همون موقع باس میکرد !

بازم میگم ! نمیخوام زده حال بزنم :ی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BackStreetBoys نمایش پست ها
      نمیخوام زده حال بزنم بهتون !

اما یادمه شنبه 1 آذر هم اول هفته بود و ....

کلی تو نت گفته بودن واسه شروع خوبه و فلان بهمان !

خلاصه هر ک میخواست شروع کنه ، همون موقع باس میکرد !

بازم میگم ! نمیخوام زده حال بزنم :ی
      فقط خواستم یاد اوری کنم.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من متحول نشدم میشه بیشتر توضیح بدین؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      لایک کردم خانوم دکتر!

ولی بازم میگم واسه تحول آدم باید خودش بخواد! صد ها دونه از این تاپیکا زده شده و ما تحولی ندیدیم .....

نمیشه که ما به زور یک نفر رو تحول بدیم! آقا یا خانوم خوابیده صبح ساعت 12 بیدار میشه! چه میدونم صبحونه میخوره بعد میخوابه تاااا نصفِ شب! نصفِ شبم میاد میگه میخوام بابای کنکورو در بیارم!

نشد که! اینقده من تو این دو هفته به بچه ها روحیه دادم تو پخا دیگه احساس میکنم داره به شعورم توهین میشه وقتی همچین تاپیکایی میبینم!

بازم میگم تا کسی خودش نخواد با این تاپیکا چیزی عوض نمیشه!

میدونم حرفام یکم تلخه ولی ببخشید واقعیت تلخه!
      اگه قهوه بدون شکر شیرین شد واقعیت هم میشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      من متحول نشدم میشه بیشتر توضیح بدین؟
      نه

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      اگه قهوه بدون شکر شیرین شد واقعیت هم میشه
      ببین منظور من اینه که هر کس یه نقطه عطفی داره! نقطه ای که واقعا میبینه باید یه کاری برای خودش بکنه! باید یه انگیزه یه هدفی این وسط باشه! وگرنه عامل خارچی هیچوقت نمیتونه کاری بکنه!

هدف شما دوست داشتنی و قابل ستایشه! ولی کسی که با کلیپ انگیزشی لِس براون متحول نشه! متحول شدنش با 4 خط خوب قاعدتا خنده داره!

لذا برای تحول به دوستان پیشنهاد میدم که درون خودشون دنبال تحول بگردن! دنبال عامل خارجی نباشن! چون اگه با عامل خارجی شروع کنی با همون عامل خارجی می ایستی

هعییی چقد این حرفارو زدیم خدا! خاک بر سرم کی گوش داد!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      ببین منظور من اینه که هر کس یه نقطه عطفی داره! نقطه ای که واقعا میبینه باید یه کاری برای خودش بکنه! باید یه انگیزه یه هدفی این وسط باشه! وگرنه عامل خارچی هیچوقت نمیتونه کاری بکنه!

هدف شما دوست داشتنی و قابل ستایشه! ولی کسی که با کلیپ انگیزشی لِس براون متحول نشه! متحول شدنش با 4 خط خوب قاعدتا خنده داره!

لذا برای تحول به دوستان پیشنهاد میدم که درون خودشون دنبال تحول بگردن! دنبال عامل خارجی نباشن! چون اگه با عامل خارجی شروع کنی با همون عامل خارجی می ایستی

هعییی چقد این حرفارو زدیم خدا! خاک بر سرم کی گوش داد!
      اگه من با کتاب راز و فلورانس و لوسیا کاپاچیونه و وین دبلیو دایر و راندابرن و لوییز هی متحول شدم بقیه هم با لس براون متحول میشن.خخخخخخ

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چقدر متحول شدم....

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      و الان من متحولم !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تو هم یه روز یه مشاوره خوب میشی
      وعده ی ما ... 24 خرداد / دختر پسرای خوبی باشید / سایتم ب هم نزنید ...

.
      .
      .
      بر میگردم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      رندم کردی

15. Top | #15
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دارم میسوزم oh my cow ..... آتش تحول الان داره پوست بدنم رو کباب میکنه....

حالا از این بگذریم... تحول من چه نفعی برا شما داره؟

و در ضمن تحول جرقه نیاز داره.... جرقه.... ولی جرقه در ما اثری نداره.....مثل یه کبریت... عمرش چند ثانیست... با افتخار با شکوه و با گرمای شدید میاد ولی آخرش محکوم به خاموشیت... من تو هم همینیم.... انگیزه میگیریم امروز.... خاموش میشه فردا!
      یه تحول اساسی یعنی از زندگیت برای هدفت مایه بزاری.... هر عادت و تنبلی که داری رو بسوزونی تا این تحول پیوسته و با حرارات بر قرار بمونه.....
      نوچ من تو همچین تحولی نخواهیم داشت.... 10 خوابیدن 10 صبح بیدار شدن! تلوزیون و اینترنت! گوشی ... کنسول بازی... وقت تلف کردن رو کتابا و گول زدن خودتون... اینا همشون آب پاکین ... میریزن رو تحولتون... خاموش میشن! انگیزت میپره.... ثانیه به ثانیه
      بله.... 17-18 سال بودیم....20 سال گذشت..... از زندگی چی داریم؟ یه مدرک مهندسی؟ یه شغل آزاد؟ یه زندگی ساده؟ یه مغز آکبند صفر کیلومتر ..... همون موقع یه فلش بک میزنیم به دوران جوانی دوران جاهلیت.... من چ میکردم و دکتر فلانی چه میکرد؟ آها اون درس میخوند من حال میکردم! خلاصه از جوانی بسی لذت میبردیم....ولی حالا اون لذت میبره و ما در سختی هستیم چرا؟
      آقای دکتر ..... خانوم دکتر..... فلانی فلانی .... یعنی ارزشت از اونا کمتره؟؟؟ یعنی کند ذهنی؟؟ نیست ؟ نبود چرا؟ اگه به استعداد باشه که تو سر آمدی اگه به مغز باشه که بازم سر آمدی اگه به شخصیت باشه سر آمد نیستی ( من سر آمدم) خیلی عجیبه.... این افکار اگه چند سال قبل به ذهنم اومده بود... اگه این طرز فکر رو چند سال پیش داشتم... یعنی اول دبیرستان....الان سال دوم پش کنکوریم نمیبود... بلکه سال اول دانشگاهم میبود سال اول دانشگاه علوم پزشکی... ولی من هر روز اینجا پست میزارم... عین یه آدم بیکار و علاف... شما مثل من نباش...
      از آخرین فرصتی که داری استفاده کن برو پمپ بنزین... یه لیتر بنزین بخر.... هرچ تنبلی و بی کفایتی هست هرچی بنظرت جلوی پیشرفتت رو میگیره جم کن .... حالا بنزین رو بریز روشون و آتیشش بزن و از تحول لذت ببر... نزار خاموش شه حتی اگر شده از لباسات مایه بزار بندازشون تو! اگه شده از شخصیتت از بدنت از هرچی داری مایه بزار! من به عنوان یه نفر که رفته دانشگاه و برگشته به عنوان کسی که بدلیل جهالت چند سال از زندگیش رو تلف کرده ... بهتون توصیه میکنم ... نصیحتتون میکنم... اشتباه من رو تکرار نکنید...

منبع: دفتر دوم چیز شعر های استاد جوکر -متخلص به گزافه گو- انتشارات دانشگاه قومپوز تپه -چاپ نیم -سال یک هزار سی صد مریخی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)